Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Idąc ulicą niszczył samochody

86

Pijany wandal został zatrzymany przez policjantów z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego. Młody mężczyzna skacząc i kopiąc po autach uszkodził dwa samochody. Wczoraj trafił do policyjnego aresztu, dziś usłyszy zarzut przestępstwa. Grożą mu surowe konsekwencje.

Wczoraj w nocy pod policyjny numer 997 zadzwoniła osoba informujac dyżurnego jasielskiej Policji, że młody mężczyzna niszczy samochody zaparkowane przy ul. Szajnochy w Jaśle. Chwilę później na wskazanej ulicy zjawił się policyjny radiowóz. Funkcjonariusze na miejscu zastali świadka zdarzenia oraz dwa uszkodzone pojazdy. Po ustaleniu rysopisu wandala, policjanci rozpoczęli jego poszukiwania.

W czasie sprawdzania pobliskiego terenu, funkcjonariusze zauważyli trzy osoby, z których jedna odpowiadała opisowi sprawcy. Na widok mundurowych podejrzany mężczyzna zaczął się szybko oddalać w przeciwnym kierunku. Po chwili został zatrzymany. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Jasła. Młody człowiek był pijany, został przewieziony na komendę, gdzie trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili policjanci, 18-latek zaczął skakać po zaparkowanym samochodzie, uszkadzając jego karoserię. Następnie zaczął kopać po kolejnym aucie, w którym zniszczył lewe lusterko. Zatrzymany wandal po wytrzeźwieni usłyszy zarzut uszkodzenia mienia i będzie mógł złożyć wyjaśnienia. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 83

Dodaj komentarz Widok:
0
@ (L)egia
dnia 16.09.2012, 20:57 · Zgłoś
A niech się wyżyje na tych autach! przepraszam za sarkazm. A tak naprawdę gdyby poszedł na solówkę z którymś ludzi to by się spietrał.
Odpowiedz
4
@ Młody
dnia 15.09.2012, 20:32 · Zgłoś
Ludzie czy wam rozum odebrało jaki [...], chyba normalny obywatel. W cywilizowanych krajach to normalne, że jak ktoś łamie prawo to należy o tym poinformować policję. W Anglii lub USA to nawet jak z pieskiem pójdziesz i ci się [...] na sąsiada działce to cie zgłosi na policje. I będziesz zbierał.
Odpowiedz
-1
@ gruby
dnia 15.09.2012, 20:27 · Zgłoś
taki [...] ma tylko na wino lub trawke wiec szaleje
Odpowiedz
2
@ romek
dnia 15.09.2012, 20:17 · Zgłoś
[...] i wąskie drzwi i po gościu
Odpowiedz
1
@ Heh
dnia 16.09.2012, 00:16 · Zgłoś
I zimna woda
Odpowiedz
4
@ Heh
dnia 15.09.2012, 02:13 · Zgłoś
Do tego zjawiska "nibyludzkiego" pasuje mi tylko jedno proste słowo: [...].. Ja bym proponował prace społeczną + rekompensata na rzecz właścicieli poszkodowanych samochodów w kwocie odpowiadającej min. 50% cenu samochodu.. A pozostałe komentarze w stylu "[...]" itp to jest poprostu żałosne bo ci wielcy "JP" którzy to piszą, gdyby im gablote naruszyć to pierwsi na policje dzwonią.. [...] są tacy ludzie.. Tyle, dziękuje.
Odpowiedz
0
@ oj
dnia 15.09.2012, 00:16 · Zgłoś
oj bobek bobek
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 14.09.2012, 23:03 · Zgłoś
Skąd ten chłopak i jak wygląda? Czyżby nikt nie wiedział o kogo chodzi?
Odpowiedz
-1
@ kkkkk
dnia 15.09.2012, 22:29 · Zgłoś
ja tam wiem bo byłem wtedy z nimi :D
Odpowiedz
6
@ kerowca
dnia 14.09.2012, 16:32 · Zgłoś
Myślę, że darmowe sprzątanie ulic i chodników w pomarańczowej koszulce z napisem wandal byłoby praktyczniejszą i stosowniejszą karą plus koszty utrzymania strażnika pilnującego wandala i oczywiście koszty napraw mienia
Odpowiedz
-4
@ Lol
dnia 14.09.2012, 14:54 · Zgłoś
Słyszałem ze Łukasz W[...] sprzedał ale czy to prawda to nie wiem ale to bardzo możliwe ze sprzedawał dużo ludzi na mieście..
Odpowiedz
0
@ kkkkk
dnia 15.09.2012, 22:30 · Zgłoś
no dokładnie, to on go sprzedał
Odpowiedz
1
@ Anna Maria
dnia 16.09.2012, 19:50 · Zgłoś
Skoro masz mu to za złe to znaczy że trzymasz stronę tego wandala który s[...]l po samochodach.
Odpowiedz
4
@ platan
dnia 14.09.2012, 12:24 · Zgłoś
Czy ten chłopak też był z osiedla Szajnochy? A jego rodzice nie mają samochodu?
Odpowiedz
1
@ ,,,,,
dnia 14.09.2012, 11:41 · Zgłoś
zachowujecie sie [...]** jak dzieci!!!... w sieci to kazdy madry, tylko ciekawy jestem czemu nikt nie powie mu tego w oczy, !!!
Odpowiedz
-2
@ jaślanin
dnia 14.09.2012, 11:36 · Zgłoś
Krótko- [...]k do potęgi 2
Odpowiedz
5
@ sam
dnia 14.09.2012, 09:24 · Zgłoś
Szajnochy to fajne osiedle. Niestety zdażają się patologie takie jak ten [...] opisany wyżej. Wynika to z braku dobrego wychowania, biedy i braku zajęcia. Takich ludzi powinno się przesiedlać w okolice hotelu Bieszczady tam znajdą odpowiednie towarzystwo.
Odpowiedz
4
@ kubasinski
dnia 14.09.2012, 04:28 · Zgłoś
tacy ludzie nie powinni chodzic po POLSKIEJ ZIEMI zastanow sie mlody czlowieku
Odpowiedz
4
@ kubasinski
dnia 14.09.2012, 03:24 · Zgłoś
dla takich kamieniolomy
Odpowiedz
16
@ Bieszczady
dnia 13.09.2012, 23:07 · Zgłoś
Chłopak wyznawał zasadę JP na 100 proc...a tu nagle policja go [...]ała na 200 proc:)))
hehee ale jaką trzeba mieć zrytą banię żeby komuś niszczyć samochód to nie wiem...
Odpowiedz
11
@ roman
dnia 13.09.2012, 23:09 · Zgłoś
to alkohol [...] tak [...], niestety
Odpowiedz
7
@ Bieszczady
dnia 14.09.2012, 07:46 · Zgłoś
...a no racja kolego , ale z drugiej strony jateż czasami popijam ale nie skacze nikomu o aucie:)
Odpowiedz
12
@ zoo
dnia 13.09.2012, 22:10 · Zgłoś
i niech mi ktoś wmówi że człowiek nie pochodzi od małpy ... A propos drodzy czytelnicy co należy zrobić jak jakaś [...] skacze Ci po dachu samochodu ? A chciałbym przypomnieć że to nie pierwszy przypadek niszczenia samochodów w Jaśle. Może nastała taka moda. Wcześniej małpy pisały po murach a teraz skaczą po dachach.
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 14.09.2012, 16:07 · Zgłoś
ale sie usmiałem ;D
Odpowiedz
-7
@ byłem
dnia 13.09.2012, 21:49 · Zgłoś
hahahahha, dobry chłopak to jest a nie, raczej pozdro dla [...] z szjno
Odpowiedz
2
@ Mietek
dnia 13.09.2012, 21:25 · Zgłoś
No ale weź zabroń mu
Odpowiedz
3
@ pol
dnia 13.09.2012, 20:34 · Zgłoś
Kula do nogi i do kamieniołomu na 3 miesiące o samej wodzie i suchym chlebie, tam sie zastanowi nad tym co zrobił... a nie do więzienia, gdzie cela lepsza niż pokój u niejednego porządnego człowieka!!
Odpowiedz
5
@ pol
dnia 13.09.2012, 20:32 · Zgłoś
Kula do nogi i do kamieniołomu na 3 miesiące o samej wodzie i suchym chlebie, tam sie zastanowi nad tym co zrobił... a nie do więzienia, gdzie cela lepsza nisz u niejednego porządnego człowieka!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.09.2012, 20:26 · Zgłoś
podobnym zniszczeniom ulegly nieco wczesniej samochody przy bloku na ul 3 maja w jasle moze to ten sam
Odpowiedz
0
@ mk
dnia 13.09.2012, 20:15 · Zgłoś
Podobno po pierwszym listopada będziesz musiał mieć opony zimowe, albo zapłacisz mandat. Czy to prawda ?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.09.2012, 21:45 · Zgłoś
Czasem miewan nawet wcześniej - no i co z tego ?
Odpowiedz
8
@ franz
dnia 13.09.2012, 19:52 · Zgłoś
A wywieźć poza miasto i spuścić taką pucówę żeby [...] przez miesiąc na[...] nie siadł to następnym razem by pomyślał czy się opłaci i tak z 50000 tyś zł. kary dla przykładu.
Odpowiedz
2
@ Rocznik 1963
dnia 13.09.2012, 19:31 · Zgłoś
To te "schabowe" czy "[...]" z Pruszkowa wymiękają przy gościu.
Odpowiedz
12
@ glook
dnia 13.09.2012, 18:41 · Zgłoś
Eliminować takich zasrańców . . . Ręce w łokciach, a nogi w kolanach . . . (Czytaj między wierszami) . . . tyle w temacie
Odpowiedz
-6
@ ziom.. :D
dnia 13.09.2012, 18:08 · Zgłoś
Co to za [...] 18 latka ze juz był pijany... i nawe dobrze ze dostałe kare .. i nikt nie bedzie miał prawa jazdy.. :D
Odpowiedz
3
@ ZAMSZ
dnia 13.09.2012, 18:05 · Zgłoś
Dobrze,że szedł,a nie jechał...No co można powiedzieć: z nudów jakie funduje władza jasielska to i ta przestępcza kultura jest rozrywką!!! Ba, nawet gościu zyskał rozgłos,co widać na tym portalu!!! Dno powoli idzie w kierunku jądra ziemi!
Odpowiedz
-5
@ kibic
dnia 13.09.2012, 17:27 · Zgłoś
ja się pytam gdzie w Tym czasie był ojciec jego i matka jego?
Odpowiedz
4
@ krecikmo
dnia 13.09.2012, 17:07 · Zgłoś
jak ten gosc sie nazywal i gdzie to bylo dokladniej ??
Odpowiedz
6
@ jaślak
dnia 13.09.2012, 16:52 · Zgłoś
max. mu dać niech posiedzi [...]
Odpowiedz
0
@ fanikl
dnia 13.09.2012, 16:36 · Zgłoś
gratulacje naprawde gratz ^^
Odpowiedz
14
@ taaa
dnia 13.09.2012, 15:19 · Zgłoś
a o tym że przez 3 nocy jacyś *** jadąc autem strzelali z procy śrutami z wiatrówki... pozdro...
16 zgłoszeń na policji ;]
i moje wybita szyba w aucie...

i co? i nic.
Odpowiedz
-5
@ tarzan-zan
dnia 13.09.2012, 17:06 · Zgłoś
:) śrutem z procy a nawet z wiatrówki nie da się rozbić szyby w samochodzie...
Sprawdzaliśmy ze znajomymi strzelając do wymontowanej szyby samochodowej... Nie pękła, nie rozbiła się...
Odpowiedz
1
@ www...
dnia 13.09.2012, 23:22 · Zgłoś
masz stare informacje :)
Odpowiedz
0
@ wwwiw
dnia 16.09.2012, 11:01 · Zgłoś
jak to nic siedzieli na dołku , [...] z żółtej mazdy !!!
Odpowiedz
8
@ spragnieni kóltury
dnia 13.09.2012, 15:08 · Zgłoś
Ehhh. Znowu pijany małolat. A myśleliśmy , że to kolejne przedstawienie znanego performera.
Odpowiedz
9
@ .......
dnia 13.09.2012, 14:53 · Zgłoś
wyłączcie tą reklame renomy
Odpowiedz
13
@ joł
dnia 13.09.2012, 14:35 · Zgłoś
Pruszkow na wolnosc wychodzi a tu chlopu za dwa auta do 5 lat hahahah

Legia nalozyla zakaz stadionowy 10 letniemu chłopcu ;)

Co sie dzieje w tej Polsce to ja juz nie wiem
Odpowiedz
-5
@ anonim
dnia 13.09.2012, 14:06 · Zgłoś
czy to binek??
Odpowiedz
3
@ trolololo
dnia 13.09.2012, 16:06 · Zgłoś
on ma 19 lat.
Odpowiedz
5
@ ppp
dnia 14.09.2012, 01:06 · Zgłoś
Tym bardziej..w [...] potrzbują takich młodych...młoda krew-młode ciało
Odpowiedz
6
@ aaaaaaaaa
dnia 14.09.2012, 10:55 · Zgłoś
młoda pupa haha
Odpowiedz
5
@ kormonek
dnia 13.09.2012, 13:57 · Zgłoś
jak ten gosc sie nazywal ??
Odpowiedz
-4
@ jasokjuh
dnia 13.09.2012, 13:53 · Zgłoś
w ktorym miejscu dokladniej to bylo na szajnochy ???
Odpowiedz
-18
@ georg
dnia 13.09.2012, 13:32 · Zgłoś
A gdzie negatywne komentarze na temat policji.
Odpowiedz
36
@ nula
dnia 13.09.2012, 13:26 · Zgłoś
Powinien iść na przymusowe roboty publicze za najnisz krajową i wszystko co zarobi powinno być oddane tym ludziom co im poniszczył samochody.Zimą dać mu łopate do odśnieżania i po chodnikach niech hula i odsnieża a teraz niech pozostałości po pupilkach sprząta.Może rozumu werszcie nabierze a napewno po ciężkim dniu nie będzie s[...]ł po samochodach nikomu.
Odpowiedz
20
@ tarzan-zan
dnia 13.09.2012, 17:03 · Zgłoś
tak, tylko prawda jest taka że zniszczeń nie da się "cofnąć".
Nawet jeśli samochód zostanie naprawiony bez śladu to i tak już będzie naprawiany a nie "stan fabryczny", będzie np malowany albo wyklepany albo szpachlowany albo będzie miał wymieniony jakiś element, to już nie to samo... Za takie coś to koleś powinien pokryć koszty naprawy w profesjonalnym warsztacie plus jako zadośćuczynienie zapłacić właścicielowi np 20% wartości pojazdu.
Niestety, pewno sąd stwierdzi że koleś nie pracuje i nie ma z czego pokryć kosztów i na tym się skończy...
Odpowiedz
1
@ bezrobotny
dnia 15.09.2012, 15:29 · Zgłoś
Za najniższą krajową to ja pracy nie mam,a ty temu szczylowi chcesz coś takiego załatwić ? Niech pracuje za darmo !
Odpowiedz
0
@ Anna Maria
dnia 16.09.2012, 19:28 · Zgłoś
Nula to bardzo mądre co piszesz i wychowawcze. Byla szkoda ma być zadoscuczynienie. Nie rodzice ani [...]kowie mają płacić tylko on sam. Oczywiście wielokrotnośc szkody.
Odpowiedz
0
@ nula
dnia 17.09.2012, 09:48 · Zgłoś
według mnie jak zarobi na robotach publicznych a to co powinien dostać na wypłate to zostanie oddane osoba poszkodowanym to właśnie będzie pracował za darmo tylko to nie rodzina ma pokryć za niego szkodę, czy stwierdzenie że nie pracuje i nie może pokryć szkód będzie argumentem.Miał chęć poniszczyć to niech zobaczy ile trzeba się napracować żeby mieć cokolwiek.Narazie nie umie poszanować niczego bo być może wszystko dostawał za friko.To po takiej karze może nabierze rozumu.
Odpowiedz
19
@ www...
dnia 13.09.2012, 13:18 · Zgłoś
przywiązać takich do słupów na rynku jak było za dawnych czasow !
moze sie zastanowia kolejnym razem co robia
[...] ! wielkie JP na 100%. zalosne
Odpowiedz
21
@ krystian
dnia 13.09.2012, 11:47 · Zgłoś
Ale przecież w Polsce takie jest prawo - może chciał się przejechać ale nie udało się otworzyć. W kwestii wyjaśnienia nie zwariowałem w Polsce jest przepis który mówi że jeżeli ktoś ukradnie samochód to może się wytłumaczyć że bardzo mu się podobał i chciał tylko się nim przejechać i oddać.
Odpowiedz
107
@ wojtq
dnia 13.09.2012, 11:37 · Zgłoś
Człowiek tyra latami żeby na samochód uskładać, a przyjdzie taki małolat który za kieszonkowe od kochanej babci Zosi [...] zakupił, w głowie takiemu zaszumiało i będzie niszczył ciężko wypracowane cudze mienie.
PRAĆ [...] AŻ KREW BĘDZIE [...]. A na koniec ręce i nogi przy korpusiku up...ć żeby nie był szkodliwy dla otoczenia.
Odpowiedz
-90
@ znajomy
dnia 13.09.2012, 14:47 · Zgłoś
Temperatura się panu podniosła nadmiernie a ciśnienie wyraźnie bije panu [...]. Niech pan zatem jeszcze raz przeczyta swój post a nastepnie cofnie się do lat swojej młodości...
Odpowiedz
50
@ No
dnia 13.09.2012, 15:37 · Zgłoś
No oczywiście, cofniemy się do lat swojej młodości. I zaczniemy sobie przypominać, jak wszyscy bez wyjątku praliśmy czym popadnie po samochodach, niszczyliśmy to co stało nam na drodze, gdy akurat trochę wypiliśmy i podrzynaliśmy szyje staruszkom. A do tego [...]y, rozboje i prawie codziennie wizyta na Kościuszki. TAK to właśnie ma być ta młodość do której ZNAJOMY każe nam się cofać.
Odpowiedz
-46
@ cb
dnia 13.09.2012, 16:10 · Zgłoś
Sądzac po twoim wpisie, to za jedną ryse na kochanym samochodziku zamordujesz. Zapewne takie blaszane pudlo wiecej dla ciebie z jak wlasna rodzina.
Gratuluje hierarchii wartosci.
Odpowiedz
38
@ hm
dnia 13.09.2012, 16:23 · Zgłoś
Tu nie chodzi o "jedną rysę ", jak mówisz, ale o poszanowanie czyjeś własności. Widocznie ma w genach tak napisane, albo się naćpał. A to jest groźne.
Odpowiedz
30
@ tarzan-zan
dnia 13.09.2012, 17:00 · Zgłoś
tacy ludzie nie szanują ani cudzej własności ani swojej, bo po co ma szanować jak dostał za darmo od rodziców, a jak mu się zniszczy albo zepsuje to dostanie nowe...
Odpowiedz
1
@ Obserwator
dnia 13.09.2012, 19:59 · Zgłoś
Nie ma co dyskutować z [...]m bo sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem koniec kropka w tym temacie.
Odpowiedz
2
@ lenin wł.
dnia 14.09.2012, 21:15 · Zgłoś
Możesz się spodziewać,że ktoś kiedyś zrobi ci ryskę ,ale na buźce.Tacy flustraci nie uszanują czyjej własności,bo sami nic nie mają i mieć nie będą.
Mam nadzieję,że jeden z drugim trafi kiedyś na właściwego człowieka i pójdzie do gipsu,albo [...]...
Odpowiedz
-2
@ axx
dnia 15.09.2012, 21:08 · Zgłoś
czytasz Biblię?
Odpowiedz
18
@ [...]
dnia 13.09.2012, 11:34 · Zgłoś
pewnie przypadkowo kopnelo mu sie te samochody
Odpowiedz
0
@ spoko
dnia 15.09.2012, 20:24 · Zgłoś
życie... :D
Odpowiedz
59
@ tarzan-zan
dnia 13.09.2012, 11:33 · Zgłoś
już nie mają co wymyślić żeby się popisać i "zabłysnąć" wśród swoich "ziomali"... Tylko że dostanie zawiasy i będzie sobie z tego bimbał, a przed swoimi kolesiami będzie pękał z dumy jaki to z niego [...]...
Powinien posiedzieć w [...] z dwa lata to może by go to coś nauczyło...
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 13.09.2012, 20:07 · Zgłoś
tarzann-zan coś ty taki agresywny i bezpośredni w komentarzach ?
Odpowiedz
3
@ Jane
dnia 13.09.2012, 22:14 · Zgłoś
Może mu Czity brakuje?
Odpowiedz
119
@ xyz
dnia 13.09.2012, 11:31 · Zgłoś
A podać ich imiona i nazwiska niech jaślanie wiedzą jaka młodzież wyrasta
Odpowiedz
76
@ ,,,,,
dnia 13.09.2012, 12:15 · Zgłoś
dokładnie, ludzie by mu umilili życie...zaraz go wypuszczą bo małą szkode wyrządzili... tak pewnie powiedza i zaraz wypuszczą [...]
Odpowiedz
-33
@ ...
dnia 13.09.2012, 17:21 · Zgłoś
Tak dla pana wiadomosci niech pan nie mowi ich imiona bo ja to wszystko widzialem i 2 osoby nic nie niszczyly doszly pozniej i mu mowili zeby przestal ;p i czytajcie sobie ten artykul bardzo ciekawy tylko nie wiem czemu polowa rzeczy tu opisana nie ma pokrycia z tym co sie faktycznie dzialo ;p a i ta wypowiedz tyczy sie tez pana straznika ktory bd mowil kto ma wstep na osiedle a kto nie ... jakie 3 osoby ... smieszne ;p nie mowie ze kazdy moze razpie... samochody bo tak byc nie powinno ;p ale dla "wielbicieli " [...] to tu jeden pan dobrze juz sobie jedzie !!! na tym koncze pozdro :)
Odpowiedz
172
@ ...
dnia 13.09.2012, 11:21 · Zgłoś
do tego typka i jego kolegi i kolegi dziewczyny, jeszcze raz zobacze was na osiedlu zeby powybijane wy bedziecie mieli, a pan typek pseudo rapier w czapeczce niech uwaza bo ma szczescie ze to nie moj samochod ktory stal 2 dalej bo by tak po [...] dostal zeby pierwsze karetke wzywali lub smiglowiec a jak Ci w zyciu sie nie uklada to nie wyzywaj sie na kogos samochodach [...]u [...]
Odpowiedz
-129
@ tarzan-zan
dnia 13.09.2012, 16:57 · Zgłoś
kolego to są groźby karalne, uważaj bo możesz za to mieć większe kłopoty jak ten koleś co zdemolował samochody...
Odpowiedz
1
@ czesio
dnia 13.09.2012, 22:04 · Zgłoś
hehe...usuneli mojego komenta...buuuu:P tarzan-zan...na bank jesteś prawnikiem wodzu!!!
Odpowiedz
8
@ www...
dnia 13.09.2012, 23:21 · Zgłoś
to nie są groźby karalne kolego :)
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 14.09.2012, 17:33 · Zgłoś
ojejku...jaki to był wulgaryzm panie Adminie:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.