II Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych EXPO SWEET 2012
W dniu 25 października 2011r. odbyła się II edycja Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych, których finał odbędzie się na targach EXPO SWEET 2012 w Warszawie.
Tym razem uczniowie Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle z kl. 3d Magdalena Syzdek i Mateusz Pietryka wykonali tort okolicznościowy nt. "EURO 2012" zamieszczając na nim oficjalne maskotki piłkarskich mistrzostw Europy 2012 – Sławka i Sławko.
Wykonany przez Mateusza i Magdę tort prezentujemy na zdjęciach.
W przygotowaniu uczniów i konkursu brał udział zespół:
- Halina Kędzior
- Celina Płoskonka
- Romana Żółtek
- Magda Rogowska
- Ewa Zawilińska
Renata Skórka
Dyrektor
Zespołu Szkół Usługowych
i Spożywczych w Jaśle
