Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

II Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych EXPO SWEET 2012

10

W dniu 25 października 2011r. odbyła się II edycja Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych, których finał odbędzie się na targach EXPO SWEET 2012 w Warszawie.


Tym razem uczniowie Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle z kl. 3d Magdalena Syzdek i Mateusz Pietryka wykonali tort okolicznościowy nt. "EURO 2012" zamieszczając na nim oficjalne maskotki piłkarskich mistrzostw Europy 2012 – Sławka i Sławko.

Wykonany przez Mateusza i Magdę tort prezentujemy na zdjęciach.

W przygotowaniu uczniów i konkursu brał udział zespół:
- Halina Kędzior
- Celina Płoskonka
- Romana Żółtek
- Magda Rogowska
- Ewa Zawilińska

Renata Skórka
Dyrektor
Zespołu Szkół Usługowych
i Spożywczych w Jaśle

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ anonim
dnia 14.11.2014, 18:54 · Zgłoś
hahaha ale [...] !
Odpowiedz
0
@ magda ;)
dnia 28.11.2011, 00:31 · Zgłoś
hahah magdzik co Ty tu robisz z m mateuszem ??? xD hahah jakie czopki ;)
Odpowiedz
1
@ CCC
dnia 06.11.2011, 16:38 · Zgłoś
Trzymamy kciuki :)
Pomysł super i tort na pewno też super smakuje :)
Odpowiedz
-8
@ a
dnia 05.11.2011, 14:08 · Zgłoś
[...] ktory to pisal imiona tych maskotek nie posiadaja w swojej nazwie polskich znakow, podobnie jak moj komentarz. Wasza niekompetencje dalo sie juz poznac nie jeden raz, poszukajcie sobie innego zajecia.
Odpowiedz
-10
@ oko
dnia 05.11.2011, 13:55 · Zgłoś
jakie gupoty ten tort do se do [...] mogom włozycz hehehehe
Odpowiedz
1
@ łasuch
dnia 04.11.2011, 22:53 · Zgłoś
A w jakim smaku był ten śliczny torcik ?
Odpowiedz
0
@ Megi:D
dnia 04.11.2011, 21:10 · Zgłoś
o mati:*:D
Odpowiedz
4
@ mk
dnia 04.11.2011, 15:32 · Zgłoś
Bardzo ladnie:)swietny pomysl i przygotowanie
Odpowiedz
0
@ 2222
dnia 04.11.2011, 10:02 · Zgłoś
a esy w tym udzialu nie biora ???
Odpowiedz
7
@ wIOSNA
dnia 04.11.2011, 09:33 · Zgłoś
super!trzymam kciuki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.