Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca: pogoda dopisała, padł rekord frekwencji

86

Ponad 200 biegaczy-amatorów uczestniczyło wczoraj w III Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca. Zawodnicy rywalizujący na głównym dystansie zawodów przebiegli półmaraton na trasie ze Święcan do Trzcinicy.

<<FOTORELACJA>>

Frekwencja na tegorocznym biegu – który wystartował spod remizy w Święcanach a zakończył się na terenie Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy – w zestawieniu z poprzednimi edycjami przedsięwzięcia przeszła oczekiwania organizatorów. W sportowej rywalizacji wzięli udział zarówno nastolatkowie, ludzie w średnim wieku jak i spora grupa osób starszych – których witalność, imponująca sprawność fizyczna i olbrzymia determinacja mogłyby zawstydzić niejednego przedstawiciela młodszego pokolenia. Ponad 200 biegaczy to pozytywny sygnał, świadczący o tym, że zawody cieszą się coraz większą popularnością. Przyznam, że dla nas, ich organizatorów, taka frekwencja na starcie była miłym zaskoczeniem. Sukces tegorocznej edycji biegu na pewno stanowić będzie dodatkową mobilizację na przyszłość. Z rok na rok wyciągamy wnioski i uczymy się nowych rzeczy – mówi nam Adrian Biernacki, jeden z koordynatorów przedsięwzięcia. Jak twierdzi nasz rozmówca, głównym celem cyklicznych już zawodów jest propagowanie zdrowego trybu życia przy jednoczesnym kultywowaniu pamięci o zmarłym tragicznie w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem senatorze Stanisławie Zającu. Rywalizacja sportowa odbywa się na dwóch dystansach – 21 km (półmaraton) i 5 km.

Adrian Biernacki

Zwycięzcą tegorocznego półmaratonu został Hubert Wierdak, drugie miejsce na tym dystansie zdobył Bartosz Gorczyca, trzecie – Łukasz Szumiec. Bieg na 5 kilometrów wygrał Marcin Michalec, na drugim stopniu podium uplasował się Paweł Dybek, trzecie miejsce zajął Michał Płaziak.


O podzielenie się wrażeniami z zawodów poprosiliśmy Adama Gotfryda oraz Sławomira Piętę – obydwaj są mieszkańcami Jasła i w Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca wzięli udział po raz pierwszy. Fajna inicjatywa, fajni ludzie, dobra organizacja i szczytny cel, czyli upamiętnienie osoby senatora Zająca, w dodatku pogoda dziś dopisała. Cóż więcej dodać – mówi Adam Gotfryd, trenujący bieganie od niespełna roku. Atmosfera super, frekwencja dopisała, trasa była zróżnicowana, dobrze opracowana – dodaje Sławomir Pięta, który zachęcony przez swojego kolegę biega od 4 miesięcy. Dla obydwu naszych rozmówców wczorajszy półmaraton był drugim „oficjalnym” sprawdzianem ich formy, wcześniej wspólnie uczestniczyli w podobnych zawodach w Rzeszowie. Dopiero się rozkręcamy – zapewniają. 

Adam Gotfryd i Sławomir Pięta

Każdy z uczestników biegu po dotarciu na metę mógł posilić się przygotowanym przez organizatorów poczęstunkiem (m.in. tradycyjną grochówką czy kiełbasą z grilla), podczas uroczystego podsumowania imprezy otrzymał również pamiątkowy medal oraz dyplom. Zdobywcy trzech pierwszych lokat w półmaratonie odebrali nagrody pieniężne (I miejsce – 200 zł, II miejsce – 150 zł, III miejsce – 100 zł). Laureaci poszczególnych kategorii wiekowych obydwu dystansów uhonorowani zostali nagrodami rzeczowymi.

Organizatorem cyklicznej imprezy jest Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca z siedzibą w Jaśle. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje senator RP Alicja Zając.

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 85

Dodaj komentarz Widok:
0
@ .......
dnia 07.05.2014, 09:56 · Zgłoś
Jak czytam te wszystkie komentarze to nic tylko płakać...jacy Wy ludzie jesteście przepełnieni nienawiścią !!! był zorganizowany bieg -jest źle...nie byłoby nic, też będzie źle !Wam to nie dogodzi! Typowy polski naród- tylko drugiego opluć i zdeptać.
Odpowiedz
7
@ Putin
dnia 06.05.2014, 22:45 · Zgłoś
Szkoda, że trzeba rozwalić samolot żeby w Jaśle zorganizować taki bieg.
Odpowiedz
4
@ kulos
dnia 06.05.2014, 21:21 · Zgłoś
a co do Mosiru to super że mamy taki obiekt sportowy przynajmniej dzieci jest gdzie dać i samemu pójść poćwiczyć
Odpowiedz
0
@ kulos
dnia 06.05.2014, 21:17 · Zgłoś
gratuluję wszystkim którzy wzieli udział w biegu,dla mnie wszyscy są wygrani.a jeśli ktoś zazdrości kondycji i zdrowia to ja bo mam skręconą kostke i mogę tylko kuśtykać.Ale super pomysł gratulacje dla pomysłodawców i organizatorów.Wielkie brawa
Odpowiedz
-1
@ biegacz
dnia 06.05.2014, 21:16 · Zgłoś
podpisałem się biegacz jako pierwszy
ci co podpisali się po mnie moim podpisem nie powinni tego robić gdyż w pewnych kwestiach mają inne zdanie jak ja
poza tym przyznawanie ocen +i- jest tendencyjne
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 05.05.2014, 11:10 · Zgłoś
Organizacyjnie super, atmosfera rewelacja, dzięki i do zobaczenia za rok
Odpowiedz
9
@ łogon
dnia 04.05.2014, 21:41 · Zgłoś
MOSiR z litości udostępnił "start" dla rocznicowych potrzeb PiS... i jeszcze ciut, ciut...
Odpowiedz
-1
@ jaslanin
dnia 04.05.2014, 21:08 · Zgłoś
Nie ładnie jak MOSIR propaguje ten bieg !!!
Odpowiedz
-5
@ mosir
dnia 05.05.2014, 08:34 · Zgłoś
MOSIR nic nie propaguje bo MOSIR Jasło nic nie robi :)
Odpowiedz
10
@ łogon
dnia 04.05.2014, 19:50 · Zgłoś
My ciebie królik widzimy czasem, jak człapiesz wokół mosiru. Nie łudź się obłudniku, że kiedykolwiek dyrektorem zostaniesz!
Odpowiedz
13
@ biegacz
dnia 04.05.2014, 18:19 · Zgłoś
MOSiR jest jednostką miejską, i nie ma prawa uczestniczyć w upolitycznionych imprezach [...], poza miastem Jasło. Wbij to sobie do Twojej pisowskiej, [...]j pały!!! Może jeszcze ma fundować nagrody? MOSiR jest dla ludzi, a nie dla królików!!!
Odpowiedz
-8
@ królik
dnia 04.05.2014, 19:44 · Zgłoś
drogi biegaczu.myślę ze jeśli biegłeś, to biegłeś nie z sympatii politycznych tylko dla samej radości biegania. i nie ma co kruszyć kopii kto i dlaczego organizował bieg...ważne że był. A na MOSIRze brud [...] i ubóstwo. Triatlon zlikwidowany, walentynkowy zlikwidowany...a były suuuper. Pozdrawiam Cię serdecznie
Odpowiedz
-10
@ królik
dnia 04.05.2014, 19:47 · Zgłoś
I nie biega a to że MOSiR nie był współorganizatorem Biegu, tylko że nie robi NIC z rzeczy do których został powołany...
Odpowiedz
6
@ sprzataczka
dnia 05.05.2014, 12:56 · Zgłoś
Akurat te imprezy były do [...]!!! Do triathlonu zgłosiło się w ostatniej próbie zorganizowania aż 5 zawodników, a co do biegu walentynkowego, to tylko łowcy nagród startowali i nogi na lodzie łamali i skręcali. Jasielskich uczestników, to z góra 4 osoby były chętne. W zimie się biega na nartach lepiej. Ale co ty o tym możesz wiedzieć zgryźliwy króliku...? Przydź i pokaż gdzie ten brud, [...] i ubustwo, to MOSiR uczyni wszystko, żeby te zaniedbania usunąć.
Odpowiedz
11
@ gimbus
dnia 04.05.2014, 18:11 · Zgłoś
a gdzie te Święcany są to jakaś wioska , koło biecza , to pytam się dlaczego tam nie urządzają tych biegów tylko w Jaśle ,przecież on nie urodził się w Jaśle
Odpowiedz
15
@ do run, ktoś i królik
dnia 04.05.2014, 17:23 · Zgłoś
MOSiR nie zadaje się z propagandystami PiS-u, którzy [...] wykorzystują dla kampanii wyborczej. Wstyd i hańba!!!
Odpowiedz
-11
@ królik
dnia 04.05.2014, 17:36 · Zgłoś
MOSiR nie jest od tego żeby być z kimś lub przeciw komuś. Ani od likwidowania wszystkich imprez masowych jakie były... MOSiR jak i rada miasta i całe władze mają być dla ludzi, dla mieszkańców i robić co do nic należy. w końcu są dla nas i my płacimy za ich pracę. Myślę że powinni dostać "po premii", bo niczym się nie wykazali...
Odpowiedz
14
@ jasło
dnia 04.05.2014, 15:39 · Zgłoś
a kto to był ten zając ten co wykupił dom dziecka w szebniach dzieci na brók a posiadłość stoi i niszczeje to ten nie jestem w temacie więc pytam
Odpowiedz
-1
@ NoPiS
dnia 04.05.2014, 20:58 · Zgłoś
nieeeeeeeeeeeeee, to na pewno nie ten...
Odpowiedz
16
@ kapusta
dnia 04.05.2014, 11:36 · Zgłoś
Czy główną nagrodą była marchewka na kiju?
Odpowiedz
2
@ ....
dnia 04.05.2014, 11:14 · Zgłoś
hahhahahaahahaha SANTOS hahahahaahahahahahahahahahahaha :D a moze pomylilo Ci sie z cukiernia ? :D
Odpowiedz
-1
@ Stasienek
dnia 04.05.2014, 10:28 · Zgłoś
santos subito:)
Odpowiedz
1
@ gyh
dnia 04.05.2014, 10:34 · Zgłoś
Jeśli się nie umie pisać w innym języku to warto tego nie robić.
Odpowiedz
-2
@ biegacz
dnia 03.05.2014, 20:14 · Zgłoś
byłem,biegłem,było super za rok znowu pobiegnę
a do tych co piszą głupoty nie na temat proponuję przyjechać na metę do karpackiej troi a przekonają się jak jest naprawdę
Odpowiedz
13
@ Jasiu
dnia 03.05.2014, 20:03 · Zgłoś
Co to za bieg zająca? Zające latają po łąkach!!!
Odpowiedz
-3
@ Krystian H.
dnia 03.05.2014, 18:36 · Zgłoś
To były bardzo fajne zawody. Super trasa, super atmosfera, oby tak dalej:)
Odpowiedz
-3
@ pozdro 600
dnia 03.05.2014, 16:11 · Zgłoś
Świetna trasa, niekiedy wymagająca, za rok na pewno będę, ale z lepszym czasem :) Gratulacje dla wszystkich zawodników! :)
Odpowiedz
11
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 03.05.2014, 15:15 · Zgłoś
Jeszcze kilka lat takich "rządów" i na podobnej imprezie w naszym regionie zobaczymy tylko samych seniorów i młodych emerytów budżetowych...
Odpowiedz
1
@ KIKI
dnia 03.05.2014, 13:56 · Zgłoś
A to się nóg naoglądałam... .
Odpowiedz
20
@ [...]
dnia 03.05.2014, 13:15 · Zgłoś
A koledzy sędziowie, adwokaci ,urzędnicy nie biegli?
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 03.05.2014, 11:38 · Zgłoś
typowe zawistniki z Polski które tylko narzekają, dobrze napisał ktoś wyżej aby przebiec 21km może rozumu po drodze znajdziecie i tez sensu takich imprez a nie tylko nagród sie doszukujecie...
Odpowiedz
1
@ Tutaj wpisz swój pseudonim
dnia 03.05.2014, 11:31 · Zgłoś
Jakie czasy byly ?
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 03.05.2014, 10:54 · Zgłoś
Zgadza się do lasu ze zgromadzeniami które blokuj ruch !!!
Odpowiedz
13
@ ITALART74
dnia 03.05.2014, 10:15 · Zgłoś
Typowe dla władzy,nie ma pracy trzeba ludzi zająć igrzyskami.
Odpowiedz
7
@ Kongres Nowej Prawicy
dnia 03.05.2014, 13:47 · Zgłoś
Pracy nie ma bo są wysokie podatki na rozpasły aparat państwa
Odpowiedz
9
@ lukasz
dnia 03.05.2014, 09:25 · Zgłoś
a Szanowna Redakcja nie zna ustawy o Ochronie danych osobowych ? moze ktos sobie nie zyczy zeby jego dane byly na zdjeciu
Odpowiedz
5
@ wladek
dnia 03.05.2014, 13:13 · Zgłoś
24
@ ogien
dnia 03.05.2014, 01:53 · Zgłoś
pani ZAJACOWA musi kase skladac na nastepne wybory MOSiR nie mam KASY burmist wydal kase na pielgrzymke do RZYMU ... sory...pozdrawiam z JAPONI...
Odpowiedz
10
@ ktoś
dnia 02.05.2014, 23:30 · Zgłoś
Co chcecie jaki dyrektor taki cały MOSiR
Odpowiedz
23
@ jaslanka
dnia 02.05.2014, 23:16 · Zgłoś
żałosne są te kwoty nagród, Pani Z mogła sama zasponsorować konkretne kwoty!
Odpowiedz
21
@ ksiądz Mateusz
dnia 03.05.2014, 00:41 · Zgłoś
Nie stać jej na większe sumy bo teraz kampania
Odpowiedz
22
@ Ktosia
dnia 03.05.2014, 10:37 · Zgłoś
A tam zasponsorować, powinna sama w peletonie lecieć! Dobry przykład dla wyborców!
Odpowiedz
1
@ wielebny
dnia 02.05.2014, 22:16 · Zgłoś
Max Szyderko, naucz się czytać ze zrozumieniem. Dystanse były dwa. Pierwszy na 21 km, a drugi na 5 km. Pobiegnij 21 km, może po drodze gdzieś odrobinkę rozumu odnajdziesz...
Odpowiedz
6
@ romi
dnia 02.05.2014, 21:44 · Zgłoś
roboty to ja mam dośc ale nie w Jaśle, tu tylko płacę podatki niestety
Odpowiedz
11
@ romi
dnia 02.05.2014, 20:48 · Zgłoś
a będzie jaka robota w tym grajdole po tych biegach , czy nie
Odpowiedz
0
@ hihi
dnia 02.05.2014, 21:23 · Zgłoś
Siedząc przed komputerem i narzekając- roboty na pewno nie znajdziesz...
Odpowiedz
8
@ proste ?
dnia 03.05.2014, 13:45 · Zgłoś
Nie będzie bo wszystkie zarobione pieniądze idą na polityków i urzędników
Odpowiedz
13
@ run
dnia 02.05.2014, 20:04 · Zgłoś
Super inicjatywa- zwłaszcza w Jaśle gdzie jest chyba najgorzej działający MOSIR w Polsce, który nie robi samodzielnie ani jednej imprezy sportowej. Fajnie że chciało się zrobić to komuś innemu- widać po minach przybiegających że to super frajda, i biegli takimi drogami że chyba nikomu nie przeszkadzali. Tylko tym co siedzą przed komputerem i się nudzą.
Odpowiedz
6
@ królik
dnia 02.05.2014, 20:52 · Zgłoś
Nie chyba, tylko na pewno!!! Miejski Ośrodek Siedzenia i Rezygnacji...
Odpowiedz
12
@ nur
dnia 03.05.2014, 21:40 · Zgłoś
Inicjatywa super. Tylko ,ze organizator ( nie wiadomo kto?) nie zabiegał o współudział MOSiR-u w organizacji tej "IMPREZY", a tylko nieoficjalnie ( za frico) otrzymał od MOSiR podstawową pomoc w postaci niezbędnych urządzeń ( nie tylko) , do przeprowadzenia najłatwiejszej imprezki tzw. sportowej, a faktycznie politycznej,polegajacej na "zwerbowaniu" ludzi do biegania, dla uczczenia kolejnej tragicznej rocznicy. Tyle w tym temacie. Niech żyje kolejny bieg (nie mylić z lotem we mgle) do władzy!!!
Odpowiedz
-6
@ haha
dnia 04.05.2014, 22:03 · Zgłoś
"zabiegał o udział MOSIRU" - hahahhahahahahah :) . Niech MOSIR choć raz zrobi coś sam i z własnej woli i w jakiej intencji chce... za friko :):):):)
Odpowiedz
9
@ księgowa
dnia 05.05.2014, 13:55 · Zgłoś
MOSiR 50 % dopłaca do każdego korzystającego z obiektów. Rachunek jest prosty. Budżet roczny MOSiR to 3.200.000,00 zł. Dochody z biletów to tylko 1.600.000,00 zł, czyli druga część 1.600.000,00 żł to dotacja MOSiR. Wątpię, żebyś to zrozumiał t...!!!
Odpowiedz
-7
@ hihi
dnia 05.05.2014, 14:12 · Zgłoś
Śmiechu warte... a MOSIR z czego jest utrzymywany??? A jakby był prywatną instytucją to by jeszcze na siebie zarobił dwa razy tyle :)
Odpowiedz
1
@ ....
dnia 02.05.2014, 19:50 · Zgłoś
pierwsze niech CI co marudzą przebiegną te kilometry i zobaczą ile to ciezkiego wysilku i determinacji potrzeba a potem pisza komentarze dziekuje dobranoc i dowidzenia.
Odpowiedz
22
@ romi
dnia 02.05.2014, 19:46 · Zgłoś
w Jaśle brakuje nam tylko biegów , resztę wszystko mamy,to bawi się dalej
Odpowiedz
4
@ królik
dnia 02.05.2014, 19:31 · Zgłoś
I znowu drobni szaraczkowie narzekają, a to że były utrudnienia, a to że szkoda pieniędzy, a to że im. St. Zająca... Kij wam w plecy, może od tego postawa się Wam poprawi, bo od klepania w klawiaturę pewnie nie. Idę o zakład, że 99% startującym było obojętne kto i dlaczego organizuje Bieg. Fajna impreza, trzeba wziąć udział, bo w tym smutnym jak [...]da mieście nic już się nie dzieje. Wszyscy wszystko mają w [...].ie, a zarządzający sportem w szczególności. Ja już czekam na kolejną edycję biegu i bądźcie pewni,że wezmę w nim udział. Bez względu na sympatie lub antypatie polityczne!!! Dziękuję za tegoroczny!!!
Odpowiedz
-15
@ [...]
dnia 02.05.2014, 18:25 · Zgłoś
Wspaniała inicjatywa i hołd oddany Ojcu wolności i niepodległości ! Obrońcy aresztowanych i prześladowanych za komuny więżniów politycznych!
Odpowiedz
14
@ NoPiS
dnia 02.05.2014, 18:39 · Zgłoś
Pojechałeś z tym Ojcem :))) Buhahahahaha...
Odpowiedz
12
@ 10
dnia 02.05.2014, 19:18 · Zgłoś
Pan ,,startowy,,powinien pobiegnać,
Odpowiedz
-1
@ zenek
dnia 05.05.2014, 14:10 · Zgłoś
Jak to pojechałem?Gdyby nie Zając nie było by demokracji!To odważny człowiek który bronił wraz z Piotrowiczem - prokuratorem stanu wojennego-ludzi,którzy byli prześladowani i skazani!
Odpowiedz
-3
@ and
dnia 02.05.2014, 18:05 · Zgłoś
W tym roku nie dałem rady, ale w następnym na pewno wystartuje :) Do zobaczenia! :)
Odpowiedz
-3
@ kult
dnia 02.05.2014, 17:55 · Zgłoś
Hejterzy muszą [...]. Taka ich natura. Brawo dla organizatorów za to, że poświęcili swój czas na organizację tego wydarzenia.
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 02.05.2014, 17:46 · Zgłoś
a wescie sie [...] krytycy [...], jak cos wam nie pasuje to [...]... do innego kraju, jak uwazacie ze to cos zlego pobiegac i pokazac ze sie nie siedzi jak piperzony hejter w domu i [...]...ciekawe ilu z was by przebieglo chociazb te 5km, a do tych ludzi co czytac nie umieja byly dwa biegi 21km polmaraton i 5km , oba byly oddzielne lecz w podobnym czasie
ale nie [...] wam nie dogodzi...lepiej idzcie sie schlejcie nazryjcie i zamknijcie [...] wy wielcy KATOLICY wierzacy badz NIE WIERZACY [...] ( ja naleze do nie wierzacych ) bo tylko to potraficie zrobic.
Odpowiedz
-16
@ Tutaj wpisz swój pseudonim
dnia 02.05.2014, 17:32 · Zgłoś
Zaś ja nie mogę biegać tak dobrze i swój bul po katastrofie smoleńskiej wyraziłem tym utworem. http://www.youtube.com/watch?v=wk6sZirAZ9o

Słuchajcie razem ze mna złączeniu w bulu rodacy !
Odpowiedz
4
@ ips
dnia 02.05.2014, 22:01 · Zgłoś
chlopie...zamiast tracić czas na [...] składanki weż do ręki słownik ortograficzny i trochę się poducz bo ten twój ból(bul) kiepsko wygląda. tak samo kiepsko wygląda ta twoja niby piosenka.
Odpowiedz
10
@ [...]
dnia 02.05.2014, 15:31 · Zgłoś
lepiej by uczcili pamiec Zajaca, gdyby pieniadze ktore poszly na nagrody i organizacje takiego biegu przeznaczyli np. na dom dziecka, schronisko dla zwierzat it. itd.
Odpowiedz
6
@ FAN
dnia 02.05.2014, 19:31 · Zgłoś
Co za dno z PO lemingów,Zobaczcie jak się ludzie świetnie bawią na tych zdjęciach a im żle,tylko ciągle oskarzaja nie tego co powinni.poproś Tuska żeby nie robił takich drogich spotów wyborczych za 7,5 miliona i już robią kolejny za 8 milionów tam stawiaj pytanie [...].
TAK TRZYMAĆ SPORTOWCY a te pączki niech tylko klikają i monitor oglądają.
Odpowiedz
13
@ Kot Alik
dnia 03.05.2014, 12:58 · Zgłoś
Doskonały pomysł. Pieniądze zająców dla zwierząt !!!
Odpowiedz
0
@ Foley
dnia 07.05.2014, 16:18 · Zgłoś
Każdy bieg był płatny, więc wszyscy uczestnicy się składali na nagrody. Ty jak rozumiem nie brałeś udziału, nie płaciłeś więc nie masz prawa mówić na co powinni przeznaczyć pieniądze z biegu.
Odpowiedz
4
@ bhp
dnia 02.05.2014, 14:49 · Zgłoś
Byłby większy pożytek,gdyby w Jaśle posprzątali ulice z zalegającego pozimowego piasku.Przykładem typowo zaniedbanej ulicy jest Kraszewskiego.Dziury,wyrwy,a do tego pies z kulawą nogą nie ruszył ażeby ją uprzątnąć.
Odpowiedz
10
@ oko
dnia 02.05.2014, 15:01 · Zgłoś
To na co czekasz ? Te minute która straciłes na pianie trzeba było poswiecic na zaplanowanie sprzątania
Odpowiedz
9
@ Krasińskiego
dnia 04.05.2014, 11:29 · Zgłoś
Kraszewskiego to droga powiatowa, czyli starosta ma o nią dbać!!!
Odpowiedz
-2
@ ania23
dnia 04.05.2014, 16:14 · Zgłoś
widze ze nieżle było
Odpowiedz
16
@ rowerzysta
dnia 02.05.2014, 14:44 · Zgłoś
Ze śmierci, to sobie kampanie robia, rocznice, biegi itd.
Odpowiedz
7
@ uczestnik
dnia 02.05.2014, 14:34 · Zgłoś
Gratulacje dla Organizatorów, do zobaczenia w przyszłym roku przy jeszcze większej frekwencji! :-D
Odpowiedz
14
@ A la
dnia 03.05.2014, 12:33 · Zgłoś
Udane życie, podróże na koszt podatnika, kilkanaście tysięcy zł pensji miesięcznie, państwowe stanowisko, spotkania z darmowym cateringiem, przemowy i uściski dłoni. Uśmiech na twarzy drogie, firmowe ubrania, luksusowe życie, a w garażu piękny Mercedes. Oto portret pogrążonej w żalu wdowy. Smolenski biznes daje na dobrze żyć!
Odpowiedz
12
@ [...]
dnia 03.05.2014, 17:34 · Zgłoś
sami ta pania wybraliscie bo wdowa ... naprawcie ten blad przy koejnych wyborach
Odpowiedz
-7
@ FAN
dnia 03.05.2014, 17:57 · Zgłoś
Błąd to Polacy zrobili że PO szarańczy uwierzyli.
Kazda wdowa ma sie [...] razem z dziecmi?
Kolejny raz to samo pytanie co dobrego zostało zrobione i za każdym razem cisza.Dla was Polskość to tak jak dla Tuska nienormalność limingosklerozo zapominacie o obietnicach swojego guru a pamiętacie o czyiś,jak to idzie w czyimś oku widzą drzażgę a w swoim belki nie dostrzegają ot elektorat obłudy tutaj pisze a naszą Polska rządzi
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 04.05.2014, 16:38 · Zgłoś
ale to nie znaczy ze ma dziecziczne stanowisko inne kobiety same musza isc do pracy bo nikt w taki sposb sie nad nia i dziecmi nie lituje ,
Odpowiedz
-54
@ łodyniec
dnia 02.05.2014, 14:30 · Zgłoś
I znów drogi zablokowane jak nie procesja to maraton . DO LASU łochłochło .
Odpowiedz
-26
@ Max Szyderko
dnia 02.05.2014, 14:34 · Zgłoś
To ile jest w końcu ze Świecan do Trzcinicy skoro jedni biegli 5 a inni 21 kilometrów ? CoŚ mi sie widzi ze to propagandowa bujda
Odpowiedz
-17
@ PiS-man
dnia 02.05.2014, 14:36 · Zgłoś
Jozin - może ty zorganizujesz marsz śladem Korwina-Bzikke? Uczestnicy będą mogli czytać dzieła zebrane Korwina albo instrukcję obsługi lodówki "Mińsk". To jak? Kiedy śmieciowy biznesmenie?
Odpowiedz
14
@ jozek z bagien
dnia 02.05.2014, 14:37 · Zgłoś
Za rok proponuje biec w odwrwrotna stronę ! Im dalej od jasła tym lepiej .
Odpowiedz
5
@ amag
dnia 02.05.2014, 21:09 · Zgłoś
półmaraton jak coś.
Odpowiedz
-6
@ haha
dnia 02.05.2014, 22:02 · Zgłoś
Powinieneś się podpisać- dyrektor Mosiru :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.