Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

III Międzyszkolny Konkurs Fantazji Fryzjerskiej " Gwiazdy Hollywood"

35

Dnia 29.03.2011r w Warszawie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fantazji Fryzjerskiej " Gwiazdy Hollywood". W konkursie tym udział wzięły uczennice naszej szkoły: Magdalena Gaborska kl.II TF oraz Barbara Pruchnik kl.I TU. Gwiazdą wykreowaną przez Magdalene Gaborską była Julia Roberts, a gwiazdą Barbary Pruchnik została Marilyn Monroe.

 
Magdalena Gaborska - Julia Roberts
Barbara Pruchnik - Marilyn Monroe

Uczennice naszej szkoły miały zaszczyt poznać osobiście gości specjalnych zaproszonych na konkurs:
Mistrza Świata we fryzjerstwie - ANDRZEJA MATRACKIEGO
Mistrza Polski we fryzjerstwie - LUCJANA SZAJBELA
Autorke i wydawce książek fryzjerskich i kosmetycznych - ZUZANNE SUMIRSKĄ

 
Od lewej Barbara Pruchnik, Mistrz Polski- Lucjan Szajbel, Łącka Kinga, Mistrz Świata - Andrzej Matracki, nauczycielka praktyk zawodowych Ptak Sylwia, Magdalena Gaborska, Joanna Strugała.
 
Sylwia Ptak


Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ?
dnia 20.04.2011, 19:40 · Zgłoś
Aśka S. wygląda jak [...]... bo wsumie taka jest w realu heh
Odpowiedz
0
@ ../
dnia 08.04.2011, 12:10 · Zgłoś
pfff ta pierwsza od prawej na ostatnim zdjeciu to niby kto...? beznadziejna... blee
Odpowiedz
1
@ ;D
dnia 04.04.2011, 17:42 · Zgłoś
zal.pl a ta aska to wcale nie podobna... ta druga moze troche.... szkoda czasu na takie wyjazdy pozatym nie ma sie czym chwalic.... nic nie pisze ze zdobyly jakies miejsce wiec po co to wszystko?
Odpowiedz
1
@ eeee
dnia 03.04.2011, 12:13 · Zgłoś
jak sie nie znacie na fryzjerstwie to nie komentujcie glupio zdjec. Czyżby was zazdrość zżerała ze to nie wy na tych zdjeciach jestescie? Gratuluje pomyslu i odwagi dziewczyny oby tak dalej wiecej takich wyjazdów
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 04.04.2011, 15:25 · Zgłoś
prawda
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 04.04.2011, 15:32 · Zgłoś
każdy ma prawo komentować i zazdrościć wszystkie dziewczyny są jak z Hollywoodu jeszcze więcej odwagi i więcej takich fajnych fotek do odważnych świat należy. :)
Odpowiedz
2
@ uczeń
dnia 02.04.2011, 19:36 · Zgłoś
dobra robota dziewczyny jesteście suuuuper!!!!!!! oby tak dalej. Podnosicie renome naszej szkoły.
Odpowiedz
2
@ uczeń
dnia 02.04.2011, 19:01 · Zgłoś
Te uczennice są z Zespołu Szkół nr2 w Jaśle - naprawdę fajna szkoła! Gratuluję, dobra robota.
Odpowiedz
-1
@ uczzz
dnia 02.04.2011, 20:26 · Zgłoś
dla glupich
Odpowiedz
0
@ rty
dnia 03.04.2011, 12:14 · Zgłoś
w koncu cos sie w tej szkole dzieje
Odpowiedz
0
@ konrad b.
dnia 02.04.2011, 17:51 · Zgłoś
magda z majscowe też jest crazy...
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 02.04.2011, 17:01 · Zgłoś
teraz czuje
Odpowiedz
0
@ uuu
dnia 02.04.2011, 16:54 · Zgłoś
ktora to ta nasza szkoła
Odpowiedz
-1
@ zerknij
dnia 02.04.2011, 16:07 · Zgłoś
Ze niby ładnie ustawione do zdjęcia brak estetyki ....:P
Odpowiedz
-1
@ ?
dnia 02.04.2011, 16:03 · Zgłoś
Super Madziu! gratulacje ! ;)
Odpowiedz
-1
@ Kartel
dnia 02.04.2011, 15:42 · Zgłoś
Mrrrr xD
Odpowiedz
0
@ .
dnia 02.04.2011, 13:24 · Zgłoś
Autor cały czas pisze o "naszej szkole". Hmm, o jaką jasielską szkołę chodzi?
Odpowiedz
-2
@ fryzjer
dnia 02.04.2011, 12:28 · Zgłoś
piekne i glupie glupie i piekne
Odpowiedz
-1
@ k
dnia 02.04.2011, 11:36 · Zgłoś
[...]...
Odpowiedz
0
@ Kubek
dnia 02.04.2011, 11:27 · Zgłoś
To na pewno II LO w Jaśle :)
Odpowiedz
0
@ adam
dnia 02.04.2011, 11:25 · Zgłoś
To w I LO uczą fryzjerstwa?
Odpowiedz
-1
@ .
dnia 02.04.2011, 13:23 · Zgłoś
Dlaczego w I LO?
Odpowiedz
0
@ ewa
dnia 02.04.2011, 17:43 · Zgłoś
Tak, a szczególny nacisk kładą na to jak golić....
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 02.04.2011, 11:24 · Zgłoś
LO Kołaczyce górą!
Odpowiedz
0
@ asek
dnia 02.04.2011, 11:24 · Zgłoś
Nie podali jak to szkoła ani jakie miejsce osiągnęli...
Odpowiedz
1
@ ciocia
dnia 02.04.2011, 11:02 · Zgłoś
Gratulacje Madziulka oby tak dalej jestes super
Odpowiedz
2
@ ja:D
dnia 02.04.2011, 10:32 · Zgłoś
2Tf górą!!!!
Odpowiedz
0
@ Aga
dnia 02.04.2011, 10:04 · Zgłoś
Baśka góra !!!!
Odpowiedz
1
@ istvan
dnia 02.04.2011, 09:26 · Zgłoś
wow!
Odpowiedz
-2
@ Pawlo19
dnia 02.04.2011, 02:32 · Zgłoś
matoko widac ze z Polski jesteście, a tym bardziej z Jasła ...
Słoneczka Wy nie kreujcie kogoś jak same nie wyglądacie (bez przekasu) bo sa na tych fotkach Panie godne uwagi ale na pewno nie Pani w czarnym (bez obrazy :*) Menri wygralaś! Gratuluje wszystkim odwagi! Ale nie obrażają, Pani w czarnym nikogo mi nie przypomina i prosił bym nie dodawajcie więcej takich zdiec bo na pewno znajda sie takie osoby co skytykuja to w dość dosłowny sposób. Pozdrawiam wszystkie Panie za odwage :*

Rychuuuuuuuuuuuuuuuuuu taaa kritikal sytuejszyn!
Odpowiedz
3
@ lol
dnia 01.04.2011, 23:52 · Zgłoś
mmm:)
Odpowiedz
-2
@ Kokos
dnia 01.04.2011, 23:10 · Zgłoś
Menrii Monroe - ale jaja i Aśka z szerzyńskiego Podlesia. Brakuje jeszcze Bronki z Binarowy.
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 03.04.2011, 12:15 · Zgłoś
a ty kokos jestes z Afryki
Odpowiedz
0
@ do kokos
dnia 03.04.2011, 12:19 · Zgłoś
nie pisze się Menri tylko Marilyn Monroe jak już, taka uwago moja :)
Odpowiedz
0
@ kokos do ciebie
dnia 04.04.2011, 15:36 · Zgłoś
i ciebie zazdrość ci :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.