Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Intensywne opady deszczu potrwaja dłużej niż przewidywano

11

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 20:00 dnia 27.07.2010 do godz. 15:00 dnia 28.07.2010 przewiduje się wystąpienie opadów deszczu w wysokości: od 20:00 do 9:00 27/28.07.2010 od 40 do 70 mm, od 9:00 do 15:00 28.07.2010 od 10 do 30 mm.

Intensywny deszcz może spowodować liczne podtopienia; uszkodzenia dróg i budynków; trudności komunikacyjne.

W związku z ostrzeżeniem uprasza się o:

1. Dokonanie zabezpieczenia mieszkań i domów oraz innego mienia przed intensywnym deszczem (pozamykanie okien, drzwi).
2. Dostosowanie  prędkości  jazdy  pojazdów  samochodowych  do  warunków atmosferycznych.



Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ JaN 13
dnia 29.07.2010, 22:16 · Zgłoś
do oo - to faktycznie masz poważny problem.Nawet bąka nie puścisz,bo może być obawa,że dojdzie do wybuchu.Przykro mi,ale w tym zagadnieniu musisz sam coś wymyślić,chyba,że zapytasz kominiarza.Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ słowik
dnia 29.07.2010, 14:55 · Zgłoś
i do nowa to samo tyle co po jednej powodzi to znowu druga szkoda tych wszystkich ludzi
Odpowiedz
0
@ do-JaN 13
dnia 29.07.2010, 00:21 · Zgłoś
No tak , ale ja w piecu [...] bo zimno , i co z dymem??? Co ty myślisz że przez okno wypuszcze!!!
A pozatyn jak otworze okno to znowu będzie zimno .
Odpowiedz
0
@ JaN 13
dnia 28.07.2010, 22:39 · Zgłoś
do ooo - najlepiej usiądz na nim i będzie po problemie
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 28.07.2010, 20:16 · Zgłoś
A mi przez komin sie woda leje, mam go zatkać????
Odpowiedz
0
@ AAA
dnia 28.07.2010, 19:30 · Zgłoś
NIC NIE WIESZ BO JA JUŻ MAM PIWNICE ZALANĄ A TEN CO CI MOWIŁ O POGODZIE TO WALIŁ SCIEME
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 28.07.2010, 12:12 · Zgłoś
dokładnie, Maryśke wysłać
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.07.2010, 11:46 · Zgłoś
Ja bym jakiego radnego na Klimkówke wysłał do dopilnowania, co byśmy powtórki z 4-go czerwca nie mieli.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 28.07.2010, 11:00 · Zgłoś
a i kto wchodzi w skład do naszego Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego?
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 28.07.2010, 10:38 · Zgłoś
nie bedzie podoć tyle bo jo wiem lepiej bo mi mowiono i wiem moje obserwacje widza ze to zwidy wasze są! ni bedzie padac nie bedzie nic deszczu nie bedzie burzy ni bedzie słonca nie bedzie a nie przepraszam slonce bedzie :) bo jak mowie ze bedzie to bedzie kurcze :)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 28.07.2010, 10:31 · Zgłoś
wisłoka już powoli wylewa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.