Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Chuligani napadli na niego na stacji PKS w biały dzień. Nikt nie zareagował.

85

15 grudnia na dworcu PKS w Jaśle doszło do pobicia 15-latka, ucznia Zespołu Szkół Technicznych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że było dwóch sprawców tego zdarzenia, którzy próbowali wymusić od chłopaka pieniądze...

Chłopiec został zaatakowany narzędziem przypominającym pałkę kuchenną do ucierania masy, ponieważ nie chciał dać chuliganom wymuszanych pieniędzy. U mieszkańca wsi Czermna, po krótkotrwałym pobycie w szpitalu stwierdzono złamanie nosa.

Z interwencją zgłosiła się do nas wychowawczyni chłopca ze szkoły. Zdaniem nauczycielki Policja nie wezwała na miejsce karetkę, pomimo złamanego nosa wymagającego leczenia operacyjnego i obfitego krwawienia. Postanowiliśmy zapytać funkcjonariuszy Policji, jak w rzeczywistości wyglądała sytuacja.

- Pokrzywdzony nie miał żadnych uwag do Policji w tej sprawie. Podobnie jak rodzice, którzy byli na komendzie. Zostali oni pouczeni o możliwości złożenia skargi na niewłaściwe zachowanie policjantów. Do chwili obecnej żadna skarga na funkcjonariuszy nie wpłynęła. - powiedział podinsp. Zbigniew Mijal Zastępca Naczelnika wydziału Dochodzeniowo-Śledczego.

Ofiarą pobicia była jedna osoba, jednak poszkodowany  w chwili napadu był z trzema  kolegami. Dlaczego ani oni, ani inni świadkowie zdarzenia nie udzielili mu pomocy? Tego na razie nie wiemy, ponieważ do chwili obecnej osoby te nie zostały jeszcze przesłuchane. Policja prowadzi w tej sprawie  czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia i jednocześnie wystąpiła do Prokuratury Rejonowej w Jaśle o wszczęcie śledztwa w tej sprawie.

Ilona Czarnecka
czarnecka.ilona@gmail.com

 

Reklama

Komentarze: 85

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Do Blokers
dnia 03.01.2011, 15:19 · Zgłoś
Ja bym ci dał,ale po r[...]u tak aż byś z botów wyskoczył
Odpowiedz
0
@ kozak z jasła
dnia 31.12.2010, 11:55 · Zgłoś
k[...] wy wszyscy jesteście mądrzy w tedy co nie trzeba...
Dostał to dostał, trudno a takich kumpli to bym sam na[...] i to jeszcze bardziej niż tego chłopaka...
Jak dla mnie mogą się wszyscy pozabijać... [...]
Odpowiedz
0
@ Pradio!
dnia 31.12.2010, 09:33 · Zgłoś
jestem ... i co to za insynuajcie znasz mnie wogole? -.- zalosny jestes. [...] sie szerzy
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 30.12.2010, 15:18 · Zgłoś
"komentator" z tego co wiem to chłopak stał spokojnie tylko dwóch naj******h kolesi podeszło do niego. Takiego spokojnego chłopaka to ciężko spotkać. Ty chyba nie śpisz po nocach tylko wymyślasz takie bzdurne komentarze.
Odpowiedz
0
@ Sudoku
dnia 30.12.2010, 15:11 · Zgłoś
Ludzie znam tego chłopaka i jego rodziców. To spokojna rodzina. Chłopak skończył wczoraj dopiero 16 lat. I szkoda mi go bardzo, gdyż jest on bardzo grzecznym i spokojnym (za spokojnym) chłopakiem. Piszecie tu ze nie zostało wszczęte dochodzenie przeciwko policjantom, to tylko dzięki rodzica chłopaka bo gdy się dowiedzieli ze to byli młodzi policjanci i nie maja własnych dzieci nie złożyli na nich doniesienia. Bo może krzywda ich dziecka nauczy ich żeby nie zostawiać innych na pastwę losu. Szacun dla rodziców ale nie wiem czy warto było bo z tego co wiem to policjanci którzy mieli wtedy interwencje , nawet nie potrafili przeprosić rodziców za ich zachowanie. Trzymaj się młody i rychłego powrotu do zdrowia i pozdrawiam rodziców.
Odpowiedz
0
@ Blokers
dnia 30.12.2010, 09:23 · Zgłoś
Każdego to czeka jak nie da Dresowi Kasy . Jak Dres mówi daj kase to masz [...] dać !
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 29.12.2010, 20:43 · Zgłoś
szkoda mi chlopaka slyszalam o nim w pracy
Odpowiedz
0
@ Do Pradio
dnia 29.12.2010, 17:59 · Zgłoś
Jak jesteś taki silny w łapach jak w [...] to jeśli ci się u kogoś coś nie podoba to wyjdz sam do niego i wtedy zacznij a nie z kolesiami żniesz cwaniaka
Odpowiedz
0
@ Pradio!
dnia 29.12.2010, 15:20 · Zgłoś
Stulcie wszyscy [...] bo az żal mi czytać waszych komentarzy. Miał problem skończył jak [...] ze złamanym nosem. A jak ktoś ma problem do tych [...] co mu (...) Zapraszam na Krasińskiego
Odpowiedz
0
@ Jajko
dnia 29.12.2010, 10:08 · Zgłoś
H*jnia ogólnie ma ok 17 lat (chyba 16,5) i chodzi ze mną do klasy. Także po jakiego grzyba piszą takie [...] jeśli się wcześniej dokładnie nie dowiedzą.
Odpowiedz
0
@ Do Rodzic!!!
dnia 29.12.2010, 02:03 · Zgłoś
a w du<...> [...]!
Odpowiedz
0
@ Rodzic
dnia 28.12.2010, 20:46 · Zgłoś
A ja się pytam gdzie w tym czasie byli rodzice??!
Odpowiedz
0
@ jasełko
dnia 27.12.2010, 21:20 · Zgłoś
Niech cwaniaczki zaczną z równym sobie jak bym takich dopadł to bym im nogi z d[...] powyrywał!!! Nie ma pracy na tym [...] i [...]ki się nudzą
Odpowiedz
0
@ Do Fszystkih(maemo)
dnia 27.12.2010, 19:50 · Zgłoś
ja wjem kto to to samuel caffrey z krakowa!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kulturalny
dnia 27.12.2010, 10:42 · Zgłoś
ludzie sie bojom
Odpowiedz
0
@ kulturalny
dnia 27.12.2010, 10:41 · Zgłoś
bo ludzie sie bojom
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 27.12.2010, 09:58 · Zgłoś
W tym miejscu jest monitoring, może policja z nagrań skorzysta, zresztą widać, że coś się w tej sprawie ruszyło, jak zwykle zresztą po nagłośnieniu przez portale.
Odpowiedz
0
@ NB
dnia 27.12.2010, 02:42 · Zgłoś
A PSY SPIA W SAMOCHODACH W KRZAKACH ,WIADOMO NAWET GDZIE!
Odpowiedz
0
@ SSS
dnia 26.12.2010, 17:52 · Zgłoś
psq BARDZO LADNIE
Odpowiedz
0
@ Do psg
dnia 26.12.2010, 16:08 · Zgłoś
To idź grasuj,zobaczymy czy nie skończysz jak ten chłopak z dworca
Odpowiedz
0
@ szulc
dnia 26.12.2010, 12:41 · Zgłoś
wychowani na dziesiątkach:)
Odpowiedz
0
@ andrew2111
dnia 26.12.2010, 11:01 · Zgłoś
tak jak ktoś już powiedział powinien być stały monitoring jak by nie było jest to najbardziej ruchliwe miejsce w jaśle, a jak już siedzą na tej komendzie to nich przynajmniej patrzą na monitor przynajmniej jakiś pożytek z tego możne być,
Odpowiedz
0
@ psq
dnia 25.12.2010, 21:57 · Zgłoś
a wszystkim [...]*m społeczniakom mówię wara!!! [...]ć was , hooligani grasują i mają grasować JP
Odpowiedz
0
@ XXY
dnia 25.12.2010, 15:18 · Zgłoś
hahah, pałka kuchenna? ciekawe kto to mógł być? ;D
Odpowiedz
0
@ ezop
dnia 25.12.2010, 11:53 · Zgłoś
to się w [...] nie mieści jak mogli nie wezwać pogotowia!!!ciekawe jakby się zachowali gdyby to chodziło o ich syna nie powinno tak być do Policji nie należy tylko wlepianie mandatów
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 25.12.2010, 10:42 · Zgłoś
TAK WTRĄĆ SIĘ I OBROŃ TO POLICJA CI PÓŹNIEJ SOWICIE WYNAGRODZI PAŁĄ !!!!!!!
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 24.12.2010, 13:13 · Zgłoś
Mam nadzieje ze PRZELOZENI tych niby-Policjantow wyciagna surowe konsekwencje po tak ignoranckim potraktowaniu chlopaka. Na miejscu rodzicow wytoczyl bym im sprawe...to by sie nauczyli po zaplaceniu kilkunastu tysiecy odszkodowania..

A co do bandytow, bo inaczej tych tchorzy nie mozna nazwac - mam nadzieje ze ich zplapia i wsadza do [...] choc na kilka miesiecy - tam im podziekuja "koledzy po fachu" za "swierzy towar" i rozrywke pod prysznicem...
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 24.12.2010, 13:11 · Zgłoś
Mam nadzieje ze PRZELOZENI tych niby-Policjantow wyciagna surowe konsekwencje po tak ignoranckim potraktowaniu chlopaka. Na miejscu rodzicow wytoczyl bym im sprawe...to by sie nauczyli po zaplaceniu kilkunastu tysiecy odszkodowania..

A co do bandytow, bo inaczej tych tchorzy nie mozna nazwac - mam nadzieje ze ich zplapia i wsadza do [...] choc na kilka miesiecy - tam im podziekuja "koledzy po fachu" za "swierzy towar" i rozrywke pod prysznicem...
Odpowiedz
0
@ krt
dnia 24.12.2010, 12:42 · Zgłoś
policja w jasle to [...] i nic nie rabia
Odpowiedz
0
@ Jesus boy
dnia 23.12.2010, 23:55 · Zgłoś
"narzędziem przypominającym pałkę kuchenną do ucierania masy" - no bo zaraz padne <rotfl>

"po krótkotrwałym pobycie w szpitalu stwierdzono złamanie nosa" - no to Gratsy dla lekarzy :D
Odpowiedz
0
@ FIS
dnia 23.12.2010, 23:47 · Zgłoś
Dobrych ma kolegów.
Odpowiedz
0
@ a
dnia 23.12.2010, 23:29 · Zgłoś
[...] na policje i inne służby a gdyby ich nie bylo to wielcy bohaterzy byscie z domu nie wyszli bo byscie osr..i cali ze strachu chodzili ze ktos wam [...]. skopie. cwaniaki
Odpowiedz
0
@ martin
dnia 23.12.2010, 22:12 · Zgłoś
do strike masz racje jasielska policja najlepiej co robi to spacery po parku i gnebienie uczciwych podatnikow
Odpowiedz
0
@ strike
dnia 23.12.2010, 20:03 · Zgłoś
Po pierwsze jak zwykły obywatel może zareagować??Dać w [...] [...] a później będą go po sądach ciągać?? Dziwicie się znieczulicy??Takie mamy prawo!!Będzie jeszcze gorzej bo POLSKIE PRAWO jest dla bandytów, z tego miejsca chciałem pozdrowić rządzących naszym państwem.Po drugie policja ma ważniejsze rzeczy na głowie niż interweniowac w takich śmiesznych przypadkach...ludzie przeciez oni go np tylko zatłuc na śmierć, nic więcej zaznaczam tylko!!Przecież stróże prawa muszą łapać na ograniczeniu do 50 strasznych bandytów drogowych, którzy jadą 70 w miejscu gdzie stoi aż dwa domy( odcinek gdzie były roboty drogowe i Panowie nie zwinęli znaków, konkretnie za pewną restauracją). Wy sobie nie zdajecie sprawy jakie to odpowiedzialne zadanie!!!A straż miejska???Bez komentarza:) Wiec drogi człowieku XXI wychodząc na ulicę przestrzegaj zasad:
1. Jak masz liczyć ...licz tylko na siebie
2. Nie licz za bardzo na siebie żeby nie mieć kłopotów
3. Jeżeli zaczepi Cię dwóch 16-latków daj im wszystko i uciekaj
4. Odpuśc sobie Policję , bo wszystkie patrole w terenie , łapią ucisniętych podatników , którzy wracają po 8 godzinach pracy do domu i przesadzają z prędkością no w końcu 70 km/h to zabójcza prędkość.
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 23.12.2010, 19:57 · Zgłoś
ŚMIERĆ huliganom
Odpowiedz
0
@ JAŚLANIN
dnia 23.12.2010, 19:55 · Zgłoś
oprawcom pewnie brakowało pieniędzy na alkohol w lokalu ''U JANA''i dlatego chłopaka zmasakrowali.krew mnie zalewa jak starszy na<.....>młodszego!nudzi sie jasielskim JP-kom-ha żałosne
Odpowiedz
0
@ spoko
dnia 23.12.2010, 19:15 · Zgłoś
widzę ze chłopak ma ładnych kumpli...zamiast mu pomóc to stali pewnie jak [...]...
Odpowiedz
0
@ Inaczej
dnia 23.12.2010, 19:09 · Zgłoś
Policja nie będzie stała w każdym kącie, ile podatków by na to trzeba było? Ale założenie monitoringu w takim miejscu w XXI wieku chyba nie jest dużym wydatkiem.
Odpowiedz
0
@ stary
dnia 23.12.2010, 18:20 · Zgłoś
dawno dawno temu za komuny dworce i parki patrolowały piesze patrole [...],a teraz policjanci maja ładne samochody i muszą ich pilnować.
Odpowiedz
0
@ DO ZivuŚ
dnia 23.12.2010, 17:26 · Zgłoś
do -ZivuŚ- z tego co piszesz to widać że kawał h[...]a z ciebie tak najlepiej złapać o trzy lata młodszego od siebie który pierwszy rok uczęszcza do szkoły średniej za1 !! jak jesteś taki cwaniak to zmierz sie z równym sobie a z nie z upatrzonym spokojnym chłopakiem
Odpowiedz
0
@ darek
dnia 23.12.2010, 17:17 · Zgłoś
ludzie nie chcą pomagać, bo w naszym chorym kraju za pobicie takiego bandyty który chce cię okraść pójdziesz siedzieć, więc najlepiej dać się okraść, a co dopiero iść z pomocą komuś innemu...
Odpowiedz
0
@ do Stary
dnia 23.12.2010, 16:50 · Zgłoś
racja przecież sędziwa babcia czekająca na autobus nie bedzie sie tłuc z wyrostkami gdy nawet zareaguje ktoś moze dostać a [...] nigdy niema jak trzeba biora dowód za brak żarówki i wpisuja mandaty za przkroczenie o 10km/h może akurat wpisywali za parkowanie komuś wtedy ale po co maja reagować za wpisywanie mandatu dostana dodatek a za uratowanie od łomotu strata czasu
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 23.12.2010, 16:32 · Zgłoś
chłopaki wzieli przykład z robin hooda tylko pomylili łuk z pałką do ciasta żałosne
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 23.12.2010, 15:29 · Zgłoś
takich [...] co pobili tego chłopaka to powinno się karać. A jak są tacy silni to niech spróbują ze silniejszym od siebie ch[...] [...] niech idą do roboty a nie siedzą na stacji i patrzą na łatwe pieniądze żeby mieć na wino.
Odpowiedz
0
@ do rasta
dnia 23.12.2010, 15:07 · Zgłoś
to ty masz rasta takie hobby dzwonić na policję z samego rana. podziwiam. biedaku i nikt nie odbiera. nikt cię nie docenia - chyba cie nie lubią. a tak przy okazji może napiszemy dla odminy co (nie) robią nauczyciele w szkołach jak młodzież dużymi grupami pali szligi na przerwach na dworcu i nie tylko.
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 23.12.2010, 14:15 · Zgłoś
z czegoś trzeba żyć..
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 23.12.2010, 13:43 · Zgłoś
Autorka chyba nie oczekuje, że zwykły obywatel zastąpi policję (straż miejską) i podejmie interwencję podczas bójek, napadów, aktów wandalizmu? Chyba, że chce sam oberwać.
Odpowiedz
0
@ pks
dnia 23.12.2010, 13:28 · Zgłoś
szalenie wazne jest zeby nie złozyc skargi na policjantów:)
Odpowiedz
0
@ znajomiak
dnia 23.12.2010, 11:55 · Zgłoś
Z tego co wiem to on został sam na dworcu a koledzy wsiedli wcześniej do swoich autobusów... i odjechali... wiec jak mu mogli pomóc.. a do niego przy-kozaczyli jakieś ułomy i to nie prawda ze on fikał do kogoś... to bardzo spokojny chłopak... nieraz aż za spokojny można powiedzieć...hehe;) znam go dobrze... Policja dno! Szwendają się pod jedynką i wciskają mandaty za szlugi, a tam gdzie ich trzeba to nie ma! podjada na dworzec autkiem i siedza... zal...I gratulacje dla pani [...] wychowawczyni, ze odwazyla sie zainterweniować i zająć sprawa! Pozdrowienia dla wszystkich Wesołych Świąt! I szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanego!
Odpowiedz
0
@ komentator
dnia 23.12.2010, 10:50 · Zgłoś
Na temat policji się nie będę wypowiadał. A wracając do sprawy - Nie wiem co to za chłopak, nie znam Go, ale jeśli faktycznie s[...]ł do Nich to musiało się to tak skończyć...Czermna heh..
Odpowiedz
0
@ haerka
dnia 23.12.2010, 10:33 · Zgłoś
drugi miał miske do masy. oni naprawde chcieli tą mase utrzeć:) tylko kto za[...] placka?:D:D:D policja już działa cos w tej sprawie. patopato
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 23.12.2010, 10:15 · Zgłoś
policjanci jak chodza to patrzą zeby mandat za wyrzucenie papierka albo zapalenie [...] wlepić... jak zadzwonisz na 112 gdzies w godzinach rannych to nikt nie odbiera!!
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 23.12.2010, 10:04 · Zgłoś
"Pokrzywdzony nie miał żadnych uwag do Policji w tej sprawie." - Jakie miał mieć uwagi?! Obowiązkiem policji jest w przypadku urazu wezwać karetkę! Albo zawieźć na pogotowie. Ale po co? Lepiej nie robić sobie kłopotu i odesłać dzieciaka do domu.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 23.12.2010, 09:55 · Zgłoś
Niech cwaniaczki zaczną z równym sobie jak bym takich dopadł to bym im nogi z d[...] powyrywał!!! Nie ma pracy na tym [...] i [...]ki się nudzą
Odpowiedz
0
@ młody
dnia 23.12.2010, 09:27 · Zgłoś
ludzie się boją reagować. Po pierwsze policja nie pomoże, a po drugie zawsze można trafić na [...] co mamusia czy tatuś mają znajomości i łatwo przekupią każdego.
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 23.12.2010, 08:35 · Zgłoś
nie narzekam na jasielską policje.. z tego co zauwazyłem to patrole chodzą po dworcu. nie zawsze w mundurze. Raz był przypadek jak jakiegoś [...] na dworcu wylegitymowali, policjanci byli w cywilnych ubraniach. Więc na coś się zdają.
Odpowiedz
0
@ on
dnia 23.12.2010, 07:34 · Zgłoś
chceili urobić ciasto przed swietami
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 23.12.2010, 07:24 · Zgłoś
ale rodzice nie powiedzieli że synek syczał tam? I dostał za to po cuju? bo zawsze wszystko po jednej stronie..
Odpowiedz
0
@ buli
dnia 23.12.2010, 01:25 · Zgłoś
zawsze sa tam gdzie byc nie powinni!
nigdy ich nie ma gdy sa potrzebni!
Odpowiedz
0
@ Cyrmniok
dnia 23.12.2010, 00:51 · Zgłoś
pobili Cyrmnioka dobrego chłopoka, znam go ... graliśmy razem na nintendo ;(
Odpowiedz
0
@ Jom
dnia 23.12.2010, 00:13 · Zgłoś
Z pałką do ucierania masy to do garów, matkom przy świętach pomagać, a nie bić dzieciaki!!!
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 22.12.2010, 23:33 · Zgłoś
To pewnie ci krecisze kazali!!!!!
Odpowiedz
0
@ se se se
dnia 22.12.2010, 23:06 · Zgłoś
ach ta jasielska pseudo policja!!! Do d[...] z nimi!!!
Odpowiedz
0
@ on
dnia 22.12.2010, 23:00 · Zgłoś
trzeba byc i[...] zeby nie pomóc koledze!!
Odpowiedz
0
@ do ZivuŚ
dnia 22.12.2010, 22:56 · Zgłoś
ty też chcesz trafić na kamień ??
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 22.12.2010, 22:42 · Zgłoś
policja jasielska to k[...][...]
Odpowiedz
0
@ bob
dnia 22.12.2010, 22:36 · Zgłoś
Słyszałem, że ci dwaj [...] co natłukli chłopaka to naprawdę zwyczajne [...] i to jeszcze z jakąś pałką co mamusi zabrali ale żenada. Bohaterzy za 20 groszy hahaha.
Odpowiedz
-1
@ HS
dnia 22.12.2010, 22:34 · Zgłoś
napastnicy pomylili ciasto z chłopakiem
Odpowiedz
1
@ zobaczymy
dnia 22.12.2010, 22:29 · Zgłoś
zobaczymy czy policja do czegoś się przyda czy tylko potrafią fotoradar obsługiwać.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 22.12.2010, 22:29 · Zgłoś
Tak jest właśnie...dzieję się coś poważnego,a ludzie przechodzą obok obojętnie i nic nie robią. BOJĄ SIĘ. A jakby nie było trzeba pomóc innym,bo nie wiadomo co kogoś czeka...! Hmm...,a co do Policji to...nie wypowiadam się. Niby Policja,ale jak przychodzi co do czego to wzywają Ochronę... :/. Sami mają strach [...]. TAKA JEST PRAWDA.
Odpowiedz
0
@ lalala
dnia 22.12.2010, 22:00 · Zgłoś
tak, czemu koledzy nie pomogli? hehe gości było 2 z pałką (chyba 1?) i ciekawe jaki sposób koledzy mogli pomóc poszkodowanemu... a to nie pierwszy raz się zdarzyło z tym wyłudzaniem..
Odpowiedz
0
@ Fred
dnia 22.12.2010, 21:45 · Zgłoś
Zaczyna mnie to już drażnić, trzeba zacząć nosić jakiś topór przy sobie bo Cie inaczej zabiją! A policja zamiast pilnować porządku to stoi autem na przejściu i próbuje wpisywać mandaty za to że się nie przechodzi na przejściu!!. Ogarnijcie się!!
Co za d[...] chodzi po mieście z pałką do ucierania masy?!

Wesołych Świąt!
Odpowiedz
0
@ ZivuŚ
dnia 22.12.2010, 21:42 · Zgłoś
O je fikał Fikał i trafiła Kosa na Kamień...:D
Ja bym tak samo postąpił na miejscu kolegi że bym do [...] nakopał i by sie nie woził cwaniaczek po jaśle.
Ciekawe kiedy pokaża dzisiejsza stłucze koło ORLEN na Jasło4u.pl
Odpowiedz
0
@ G
dnia 22.12.2010, 21:36 · Zgłoś
tak policja woli siedziec w aucie i czekać na jeleni kiedys ...nie tak dawno jechałem autem ..przekroczyłem dozwoloną predkość o ....7 km...dostałem ...100 zł mandatu i 4 punkty karne...
Odpowiedz
0
@ RpS
dnia 22.12.2010, 20:48 · Zgłoś
hahhaha zal xDDD:D
Odpowiedz
0
@ :0
dnia 22.12.2010, 20:46 · Zgłoś
a policja zamiast chodzic po dworcu to woli siedziec w swoim samochodzie i z daleka obserwowac !!! skandal za co maja placone za siedzenie w aucie?
Odpowiedz
0
@ ciekawski
dnia 22.12.2010, 20:40 · Zgłoś
Ciekawe gdzie patrole policji. Oni wolą młodych przyłapywać na [...] lub na śmieceniu a tu cię mogą [...]. TAK DZIAŁA NASZA DROGA MO
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 22.12.2010, 20:36 · Zgłoś
U mieszkańca wsi Czermna, po krótkotrwałym pobycie w szpitalu stwierdzono złamanie nosa. - To w szpitalu łamią nosy zamiast leczyć?
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 22.12.2010, 20:34 · Zgłoś
tam powinny być dawno zamontowany stały monitoring
Odpowiedz
0
@ lll
dnia 22.12.2010, 20:32 · Zgłoś
o żałosne.. dlatego jest JP na 1oo %
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 22.12.2010, 20:31 · Zgłoś
Brawo dla Pani Ilony. Jako jedyna na tym portalu podpisała się imieniem i nazwiskiem, nie wstydzi się tego co pisze i nie jest anonimowa. Prawdziwa dziennikarka, a nie jakieś anonimowe nie wiadomo co! Tak trzymać
Odpowiedz
0
@ jh
dnia 22.12.2010, 20:28 · Zgłoś
tak właśnie jest w jaśle napadną na ciebie a ludzie stoją jak cielęta i patrza zamiast pomóc komuś
Odpowiedz
0
@ OMG
dnia 22.12.2010, 20:17 · Zgłoś
15 grudnia na dworcu PKS w Jaśle doszło do pobicia 15-latka, ucznia Zespołu Szkół Technicznych... chyba gimnazjum? poprawcie to, bo to nie jest śmieszne już...
Odpowiedz
0
@ jkee
dnia 22.12.2010, 20:14 · Zgłoś
pewnie jasielskie dresy chciały się dowartościować przed świętami
Odpowiedz
0
@ kropelka18
dnia 22.12.2010, 20:13 · Zgłoś
Normalka zawsze się szuka [...] na dworcu.Co to pierwszy raz tam ktoś po [...] dostał czy co.Może by tam postawić straż miejską żeby stali 24 godziny na dobe.Będą mieli co robić przynajmniej.A nie szwendać się po parkingach i szukać jeleni przechodzących na czerwonym świetle.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.