Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

45

Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

Ze stacji Jasło wciąż najwięcej pociągów odjeżdżać będzie w kierunku stolicy województwa podkarpackiego. Na trasie Rzeszów – Jasło – Rzeszów od poniedziałku do niedzieli, tak jak do tej pory jeździć będzie osiem par pociągów. Nie powinno to dziwić, bowiem na linii 106 łączącej Jasło z Rzeszowem notuje się wysoką frekwencję. Wątpliwości może budzić jednak rozkład jazdy. Pomimo sugestii zgłaszanych przez m.in. pracowników zatrudnionych w zakładach produkcyjnych warzyckiej strefy przemysłowej godziny odjazdu i przyjazdu pociągów ze stacji Jasło – fabryczne wciąż wydają się być niedostosowane do ich potrzeb. Zaledwie w grudniu ubiegłego roku tę niezwykle istotną kwestię poruszyli w Rzeszowie podczas spotkania w ramach Zespołu ds. Optymalizacji Rozkładów Jazdy w Rzeszowie burmistrz Jasła Ryszard Pabian i Adam Filar, koordynator kampanii społecznej KochamKolej.pl. Przedstawione przez nich argumenty jak widać, nie znalazły uznania u organizatora publicznego transportu kolejowego na terenie Podkarpacia, jakim jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. 

Niestety, w planowanym rozkładzie jazdy znalazło się mniej pociągów do Sanoka i Zagórza niż w obecnie obowiązującym. Oprócz pociągów Intercity – TLK „Pogórze” z Jasła do Sanoka kursować będą pociągi Przewozów Regionalnych. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku odjeżdżać będą one ze stacji Jasło o godz. 6:15, 12:17 (tym pociągiem będzie można dojechać do Zagórza) i 18:06 (Bieszczadzki Żaczek). Mogą zatem stanowić alternatywę dla mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego, którzy podróżują samochodami, czy też komunikacją autobusową np. do Krosna. W godzinach popołudniowych powrót z Krosna będzie możliwy pociągiem z Zagórza, którego odjazd z tamtejszej stacji zaplanowano na godz. 14:08. Odjazd ze stacji Krosno w kierunku Jasła zaplanowano na godz. 15:13.

Pociągiem Intercity - TLK „Wetlina” wciąż będzie można dotrzeć do Poznania przez Rzeszów, Lublin i Warszawę. Do rozkładu jazdy wrócą pociągi do Gdyni. Aby skorzystać z tej oferty od 11 do 28 maja br., pasażerowie będą musieli jednak skorzystać z komunikacji autobusowej. Odjazd z przystanku autobusowego przy stacji Jasło zaplanowano na godz. 19:28. W Tarnowie nastąpi przesiadka do pociągu Intercity – TLK „Pogórze”. W Krakowie z kolei pasażerów czeka kolejna przesiadka do pociągu Intercity – TLK „Karpaty”, którym będą mogli dojechać do Gdyni. Planowany przyjazd na stację Gdynia Główna – 10:47.

Sporym rozczarowaniem okazuje się brak dodatkowych połączeń kolejowych w kierunku zachodnim. Wciąż w rozkładzie jazdy obecny będzie weekendowy pociąg Kolei Małopolskich „Hubal”, który cieszy się, przede wszystkim wśród studentów krakowskich uczelni, niesłabnącym zainteresowaniem. O godz. 17:11 ze stacji Jasło odjeżdżać będzie również pociąg Przewozów Regionalnych do Gorlic. To niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich kilku miesiącach samorządowcy na czele z Adamem Pawlusiem - starostą jasielskim, Ryszardem Pabianem – burmistrzem Jasła oraz przedstawicielami władz samorządowych powiatu gorlickiego czynili starania o uruchomienie nowych połączeń pomiędzy województwem podkarpackim i małopolskim. Co więcej, zadeklarowali oni gotowość do partycypowania w kosztach realizacji nowych połączeń kolejowych.  Efektem wspólnych ustaleń, było przyjęcie w grudniu 2019 r. na spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Jaśle propozycji rozkładu jazdy pociągów, które na linii 108 miałby kursować pomiędzy Jasłem, Gorlicami a Stróżami. Warto podkreślić, że poczynaniom tym stale przygląda się strona małopolska, która biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia na plany uruchomienia dodatkowych połączeń patrzy z dużym zainteresowaniem.

Choć w projektowanym rozkładzie jazdy nie znalazło się połączenie do Stróż, strony zainteresowane jego uruchomieniem nie składają broni. Swoich uwag do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, w tej materii nie omieszkali skierować zarówno burmistrz Jasła jak też starosta jasielski. W piątek, do Marszałka Ortyla o bliższe przyjrzenie się sprawie zwrócił się pisemnie Adam Filar. „Od ponad dekady część powiatu jasielskiego od Siepietnicy do Jasła mimo braku przeciwwskazań jest pozbawiona możliwości korzystania z połączeń kolejowych. Pojedyncze kursy pociągów osobowych, jakimi są piątkowe połączenie z Rzeszowa do Gorlic oraz połączenie z Krakowa do Jasła jest również inicjatywą, którą przedstawiałem Panu i Zarządowi, a która została pozytywnie odebrana przez społeczeństwo, czego przykładem jest spora frekwencja na tych połączeniach. W związku z powyższym, uruchomienie kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, łączących region jasielski z ośrodkami miejskimi położonymi na obszarze województwa małopolskiego wydaje się ze wszech miar uzasadnione” – czytamy w liście.

Wiele wskazuje na to, że połączenia kolejowe do Stróż nie znajdą się w rozkładzie jazdy pociągów, który w życie wejdzie 15 marca 2020 r. Jeżeli władze samorządowe zmienią zdanie i zdecydują się wyłożyć środki na ich finansowanie możliwe, że temat wróci jeszcze w kwietniu. Jeżeli jednak stanie się inaczej, pod znakiem zapytania mogą stanąć również plany uruchomienia połączeń kolejowych z Krynicą.

POWIĘKSZ

POWIĘKSZ

POWIĘKSZ

MD

Napisany dnia: 23.02.2020, 09:10
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Woytazzz
dnia 23.02.2020, 09:23
Ocena
komentarza:
51
Ech, gdyby tak mieć swoją posłankę, senatorkę i europosła, wtedy na pewno by się udało...
@ maszynista
dnia 23.02.2020, 09:55
Ocena
komentarza:
0
oj tam jasielscy narzekacze ...ja ostatnio pojechałem pociągiem z jasła do tokyo...fakt że było 154 przesiadki...ale dojechałem
@ fan
dnia 23.02.2020, 10:00
Ocena
komentarza:
0
Mieliscie swój rząd z przy[...]sami do rządzenia,wojego komoruskiego i co daliscie Polakom co otrzymało Jasło??? wymienic mi tutaj lemingi.
Mieliscie swojego z PO ministra zdrowia jak uzdrawiał słuzbę zdrowia?? kazał zamknąc 4 SZPITALE i przyjsc po 200 milonów??.
Lot kto chciał sprzedac Tfusek rzy[...]s Merkel pytanie za co??.
PO zniszczło stoczne w 2010r Cargo chcieli sprzedac PO sprzedawało wszystko.
Jak wygladało łatanie dzury budrzetowej sprzedawali po parę % akcji panstwowych spółek tak zeby miec kasę bo im brakowało a na koniec ukradli POLAKOM 154 mliardy.

Pinidzy nie ma i nie bedzie na 500+ GŁOWNY EKONIMISTA z PO??? a są!!!??

PO to taka paria Partia Oszóstów obiecac tyle ile się da albo nawet wiećej?? ta logika OBŁUDY z PO i powtarzana przez lemingi.Biorą 500+300+ i tak plują na PiS wymiencie sukcesy za PO??? CZY ZNÓW GROBOWA CISZA wieć były czy nie było tych sukcesów za PO??

Dziwny ten elektorat który nie umie wymienic sukcesów swojej jedyne Partii stworzonej do upodleia POLSKI i POLAKÓW
@ Do Fan
dnia 23.02.2020, 10:34
Ocena
komentarza:
11
Łatali dziurę budżetową,zwalniając masowo nauczycieli,chcąc zamykać mniejsze szkoły.
@ dragoness
dnia 23.02.2020, 12:51
Ocena
komentarza:
12
Panie fan, bez bredzenia. Od czterech i więcej lat nasze "gwiazdy" są u władzy, a dla miasta zrobili wielkie nic. Tylko mieszają się do polityki lokalnej, co miastu i powiatowi na zdrowie nie wychodzi.
@ gogol
dnia 24.02.2020, 10:35
Ocena
komentarza:
0
ten elektorat skończył co najmniej szkołę podstawową i wie że nie pisze się "oszóstów" tylko oszustów analfabeto.
@ Pm
dnia 24.02.2020, 11:29
Ocena
komentarza:
1
Bo na 500+ nie ma pieniędzy - dług publiczny cały czas rośnie (a więc żyjemy na kredyt)
@ Góral
dnia 23.02.2020, 09:32
Ocena
komentarza:
6
Czym się chwalicie, to jest kompletne dno.
@ 007
dnia 23.02.2020, 09:33
Ocena
komentarza:
15
I jeszcze zalew by wybudowali

I obwodnicę

I zjazd z autostrady w Pilznie

I...
@ Solidarnośćowiecibaranow
dnia 23.02.2020, 09:46
Ocena
komentarza:
13
Głosujcie tak dalej !
@ fan
dnia 23.02.2020, 10:04
Ocena
komentarza:
-9
Juz pokazali wszyscy jak rzadzili az POLACY wybrali chcemy godnie zyc we własnym kraju. Za PO co było?? za 6 tys na miesiąc w Polsce moze pracowac idiota lub złodziej??Bienkowska z PO.

8 lat rządzili i co?? SUKCESY WYMIENIAC LEMINGI A NIE RYTYKOWAC kogos swoje SUKCESY wymenaic sa?? czy NIE??
@ dragoness
dnia 23.02.2020, 12:52
Ocena
komentarza:
6
No tak. Teraz pracować nie trzeba, wystarczy się rozmnażać.
@ fan
dnia 23.02.2020, 13:43
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz nie na temat]
@ do fan
dnia 24.02.2020, 11:09
Ocena
komentarza:
-1
Bieńkowska chłoptasiu nie miała ciebie na myśli tylko tych co mają możliwości zarobić znacznie więcej niż 6 tys.
@ Errata
dnia 23.02.2020, 09:50
Ocena
komentarza:
17
Jeszcze na tablicy trzeba umieścić połączenie z Brukselą, co prawda z 5 przesiadkami ale jest. Tak jak do Gdyni.
@ fan
dnia 23.02.2020, 10:07
Ocena
komentarza:
3
Gdzie byliscie jak rządziło PO dzie wtedy były te wasze OSKARZENIA było bezposrednie połączenie do Gdyni z Jasła lu z miejszymi przesiadkami?? zapewne Nie ale coz tego mysli sobie leming trzeba krytykowac PiS?? brak słów.
@ dragoness
dnia 23.02.2020, 12:53
Ocena
komentarza:
1
Ano były połączenia. I kolejowe i autobusowe. Teraz nie ma nic.
@ fan
dnia 23.02.2020, 13:41
Ocena
komentarza:
5
BYły były jak PO rządziło zlikiwidowali!!!
@ gogol
dnia 24.02.2020, 11:14
Ocena
komentarza:
-2
a ile teraz pis za troling płaci ?
@ Solidarnośćowiecibaranow
dnia 23.02.2020, 10:00
Ocena
komentarza:
9
Nie, na zachód do Stróż to nie, bo tam jest postkomunistyczna trakcja elektryczna, więc w ramach dekomunizacji trzeba ją zaorac, a my czekamy na szprychy do CPK.
Trzeba zapytać pana Rzońca albo pania K na co jeszcze możemy liczyć.
@ fan
dnia 23.02.2020, 10:12
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz nie na temat]
@ Solidarnośćowiecibaranow
dnia 23.02.2020, 10:13
Ocena
komentarza:
16
Pan Rzońca byl szefem sejmowej komisji ds. infrastruktury, więc na pewno zrobił wszytko dla swoich wyborców.
A jak ktoś nie jest jeszcze zadowolony to można zastraszyć platformą, że jak wrócą do władzy to asfalt z Jasła pozwijają, albo coś w ten deseń.
@ Dike
dnia 23.02.2020, 12:51
Ocena
komentarza:
1
Wbrew jadowi jaki na Rzońcę tryska, trzeba szczerze przyznać że to dzięki współpracy Rzońca Czernecki mamy dość przyzwoitą drogę w kierunku Rzeszowa i ulicę Piłsudzkiego. Przed nim była kładka linowa na jasiołce i pięcio metrowa dziurawa dróźka przez las Warzycki. Długo długo nic i droga KG 2 równierz koncepcyjnie przepchnięta w tamtym okresie. Czy ktoś jeszcze coś ,,zbudował'' ?. Proszę przypomnieć.
@ dragoness
dnia 23.02.2020, 12:53
Ocena
komentarza:
7
Drogę przez Warzyce zrobiono, jak p. Rzońca dojeżdżał do Rzeszowa.
@ fan
dnia 23.02.2020, 13:44
Ocena
komentarza:
1
[komentarz nie na temat]
@ Dike
dnia 23.02.2020, 14:11
Ocena
komentarza:
7
Zgadza się, co nie zmienia faktów źe dopóty Rzońca był w Rzeszowie i Czernecki w magistracie coś konkretnego dla rozwoju miasta powstawało, lub przynajmniej zakreślone. A później? Może ktoś przypomni.
@ :-/
dnia 23.02.2020, 10:48
Ocena
komentarza:
10
A w d... mam takie polaczenia.
@ Ronin
dnia 23.02.2020, 10:50
Ocena
komentarza:
18
Przepraszam dla kogo ten rozkład jest? Doła mandziołów bez szkoły? Połączenie to takie z punktu A do B a nie z A do G z setką przesiadek. Napisano trochę bzdur jak Berlin i Kika pośrednich stacji żeby wyglądało że coś się zmienia... Sorry redaktorzy ale dno ekscytacyjne.
@ Ajzenbiśler
dnia 23.02.2020, 11:17
Ocena
komentarza:
18
Mamy dworzec kolejowy , mamy tory na głownym szlaku karpackim , mamy europosłow i senatorów ... no i mamy teraz też żenujący rozkład jazdy
@ xxx
dnia 23.02.2020, 12:23
Ocena
komentarza:
7
I bedziemy miec sztandar
@ fan
dnia 23.02.2020, 13:45
Ocena
komentarza:
0
[komentarz nie na temat]
@ NoToJak
dnia 23.02.2020, 21:27
Ocena
komentarza:
1
To nie jest Dworzec Kolejowy
To jest budynek "po dworcu kolejowym"
@ Solidarnośćowiecibaranow
dnia 23.02.2020, 11:24
Ocena
komentarza:
21
Czy pan Rzońca zadbał o to, by Jasło pozostało nadal ważnym węzłem kolejowym ?
Czy jego jedyną troską był własny stołek i w celu przypodobania się prezesowi Kaczyńskiemu, kłamał z mównicy sejmowej w sprawie pana Pikula, żeby tylko wybielic Piotrowicza ?
On może powiedzieć: "Opłaciło się", ale zwykli mieszkańcy Jasła co mają powiedzieć ?
Znowu zostaliśmy z niczym :(
@ Anonim
dnia 23.02.2020, 11:56
Ocena
komentarza:
9
To jest kompletna porażka co wy robicie, ludzie chcą połączenia w stronę zachodnim chcą mieć połączenia a wy co robicie zamiast dofinansować pożyteczne rzeczy to nie kasy wam szkoda. Takich przedstawicieli w starostwie to o nie powiem co... Teraz sami siebie ośmieszliście dajecie ludzią nadzieję że będą mogli korzystać z pociągów a teraz niszczycie wszystko, te Polskie władze to są do wymiany, dla wad liczy się własne dobro a nie dobro społeczeństwa
@ Gosc
dnia 23.02.2020, 12:57
Ocena
komentarza:
9
Och wybory wybory...busem do Tarnowa...przesiadka...pkp Krakow...i znowu niespodzianka przesiadka...SUPER dojazd do Gdyni...
Szkoda ze wybory są tylko jedne w tym roku ,!!!
@ Solidarnośćowiecibaranow
dnia 23.02.2020, 13:48
Ocena
komentarza:
2
@ fan, no naprawdę - jesteś jak żyleta
@ bbc
dnia 23.02.2020, 13:52
Ocena
komentarza:
4
jeździłem takim klekotem z Gdańska do Jasła "masakra" 14 czy ileś tam godzin...
@ fan
dnia 23.02.2020, 14:07
Ocena
komentarza:
3
Tfusek kupił pendoloino ale co z tego przejezdzało przez Jasło?? nie bo za PO zapewne nie było w planie takiej trasy zeby Jasło miało dostep do CYWILIZACJI dlatego mamy pozostałosci w postaci lemingów. ha ha hi hi
@ do fan
dnia 24.02.2020, 11:05
Ocena
komentarza:
-1
No i dobrze że kupili Pendolino a nie rozdali nierobom. Przynajmniej z Tarnowa w 3 i pół godz. jestem w W-wie a w 6 godz. w Gdańsku.
@ gianni
dnia 23.02.2020, 14:17
Ocena
komentarza:
6
Jasło = koniec świata. Do Krosna jedynie Kubuś, do Rzeszowa jedynie Marcel, do Gorlic Nowex, do Tarnowa nic. Gdzie PKP, gdzie PKS - jedynie stare gruchoty H9 jeżdżą po wsiach. Tak pięknie mówili o możliwościach i dofinansowaniach - pierdu, pierdu...
@ To
dnia 23.02.2020, 17:07
Ocena
komentarza:
7
Zamiast modernizowc PKP i PKS,to się rozsprzedalo wszystko,a teraz starają się odbudowywc to co rozwalili.
@ jas
dnia 24.02.2020, 08:22
Ocena
komentarza:
0
do To: Akurat to rząd PO zmodernizował linie PKP Jasło - Rzeszów i Jasło - Zagórz, PKS nikt nie sprzedał po prostu splajtował.
@ tralala
dnia 23.02.2020, 14:49
Ocena
komentarza:
1
"Pomimo sugestii zgłaszanych przez m.in. pracowników zatrudnionych w zakładach produkcyjnych warzyckiej strefy przemysłowej godziny odjazdu i przyjazdu pociągów ze stacji Jasło – fabryczne wciąż wydają się być niedostosowane do ich potrzeb"

Czytaj: Cieszcie się barany, że coś wogóle jeździ. Już za to powinniscie władzę całować po stopach.
@ Solidarnośćowiecibaranow
dnia 23.02.2020, 15:12
Ocena
komentarza:
11
Zabrać posłom samochody i ryczałty i poczują choć trochę co to jest wykluczenie komunikacyjne
@ Lelum po lelum
dnia 23.02.2020, 22:01
Ocena
komentarza:
7
Przecież ten rozkład przypomina tablice Mendelejewa. Wszyscy starając się uprościć sobie życie a tu trza mieć niezłą cierpliwość do rozkminiania tych zagadek. Skoro w rozkładzie ujęta jest trasa do Gdańska z trzema przesiadkami, to można dodać jeszcze pociągi do Berlina, Rzymu, Moskwy itd. z trzema przesiadkami na pewno się dojedzie.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Drugi dzień protestów przeciwko wyrokowi Trybunału zaostrzającego przepisy antyaborcyjne. Na ulice Jasła wyszło blisko 300 osób.

   

  Ulicami Jasła po raz drugi przeszedł marsz sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego przepisy antyaborcyjne. W proteście wzięło udział blisko 300 osób, które...

 • "Martwa dziecka nie urodzę", "moje ciało mój wybór" – protest jaślan przeciwko zakazowi aborcji

  W sobotę wieczorem tłumy ludzi wyszły na ulice Jasła protestując przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że przerwanie ciąży ze względu na nieodwracalne wady płodu lub nieuleczalną chorobę zagrażającą jego życiu jest niekonstytucyjne. Dzisiaj ponownie wyrażą swój sprzeciw..

 • Wstrzymano przyjęcia planowe na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala

  Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala aż do odwołania. Oddziały geriatryczny i diabetologiczny zostały tymczasowo przekształcone dla pacjentów zakażonych koronawirusem.

 • Zakochaj się w.... Jaśle. W niedzielę o 8.30 w TVP1

  Tomasz Bednarek z programu Zakochaj się w Polsce nie tak dawno opowiadał o pobycie w Lublinie, Warszawskiej Woli i Sochaczewie. W nowym odcinku programu przedstawione zostanie Jasło. Program będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę na kanale TVP1.

 • Kolejki do punktu drive-thru

  Od tygodnia do punktu mobilnego drive-thru przy jasielskim szpitalu ustawia się długi sznur samochodów. - W piątek o 11.30 byłem pięćdziesiąty, a za mną było jeszcze piętnaście samochodów – mówi nam mieszkaniec Jasła. Dzisiaj kolejka do punktu pobrań sięgała aż do wjazdu na teren szpitala. Niektórzy zmuszeni byli czekać na drodze krajowej nr 28.

 • Szkoła Podstawowa nr 12 ma supernowoczesną pracownię językową

   

  Nowoczesne technologie doskonale służą nauczaniu. Nic więc dziwnego, że w szkołach pojawia się coraz więcej pracowni naszpikowanych nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą uczyć się w najlepszych możliwych warunkach. Taką pracownią, będącą główną nagrodą ostatniej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM od niedawna może pochwalić się SP nr 12. Dzisiaj została ona oficjalnie zaprezentowana.

 • Na czym polegają badania psychologiczne kierowców i operatorów?

   

  Badania psychologiczne kierowców i operatorów pozwalają na określenie sprawności psychomotorycznej, a także analizę procesów poznawczych. Badania psychotechniczne są wykonywane zarówno z zakresu medycyny pracy, jak i psychologii transportu.

 • Odszedł na wieczny spoczynek. Wójt Jan Czubik zmagał się z chorobą nowotworową

  Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec odszedł w wieku 72 lat. O 2 w nocy zmarł po ciężkiej chorobie. Gminą zarządzał od 6 lat. W najbliższą niedzielę odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.

 • Malutki Kacperek potrzebuje pomocy. Zmaga się z wadą serca i rozszczepem podniebienia

  Kacperek przebył już dwie operacje, ale to nie koniec jego wizyt w szpitalu. Jego leczenie oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny zastępczej, w której wychowuje się dziecko...

 • Zespół podjął decyzję o niedopuszczeniu trzech projektów do głosowania. Będą odwołania?

  Do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. zgłoszonych zostało osiem projektów. Wszystkie zostały poddane ocenie merytorycznej. Zespół oceniający uznał, że trzy z nich nie mogą zostać dopuszczone do głosowania...

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na „Wielkie monologi w wykonaniu Jerzego Treli” WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na „Wielkie monologi” w wykonaniu Jerzego Treli, które na deskach sceny JDK będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

   

  Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105