Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Jaką różnice w kuchni robi dobrej jakości piekarnik?

0

Dobrej jakości piekarnik to sprzęt AGD niezastąpiony w naszej kuchni. Jeszcze dekadę temu służył on nam głównie do pieczenia. Niejednokrotnie decydowaliśmy się na kuchenkę elektryczną z piekarnikiem. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się piekarniki do zabudowy. Sprawdzą się one w stylowej, nowocześnie urządzonej kuchni. Przyjrzyjmy się, jakie są ich największe zalety oraz z jakich funkcji warto korzystać oprócz funkcji pieczenia!

Piekarnik do zabudowy – estetyczny i higieniczny

Piekarnik do zabudowy to najlepsze rozwiązanie w nowoczesnym mieszkaniu. Wygląda on niezwykle estetycznie oraz stanowi jednolitą całość z pozostałym sprzętem AGD i meblami kuchennymi. Znacznie łatwiej zadbać o jego czystość z zewnątrz. Wystarczy przetrzeć drzwiczki wilgotną ściereczką z odrobiną odpowiedniego środka czystości. W przypadku AGD tj. kuchenka z piekarnikiem lub piekarnik wolnostojący, musimy zadbać także o ścianki boczne. Ponadto pod oraz za kuchenką gromadzi się brud. Dlatego kuchnie do zabudowy mają wiele zalet. Są stylowe, estetyczne, praktyczne oraz ułatwiają nam utrzymanie właściwej higieny w kuchni. 

Dobrej jakości piekarnik Electrolux – funkcje pozwalające na przygotowywanie smacznych oraz zdrowych potraw

Nowoczesny piekarnik Electrolux wyposażony jest w wiele funkcji, które znacznie ułatwiają nam pieczenie, gotowanie oraz utrzymanie piekarnika w należytej czystości. To urządzenie kuchenne, które już dawno przestało nam służyć jedynie do pieczenia. Obecnie w piekarniku możemy nie tylko piec ciasta, zapiekanki oraz przepyszne pieczenie.

Funkcje piekarnika tj. gotowanie na parze oraz gotowanie metodą sous vide, pozwalają nam na przygotowywanie smacznych oraz zdrowych potraw nowoczesnymi metodami. Potrawy gotowane na parze oraz metodą sous vide zachowują znacznie więcej wartości odżywczych, niż podczas gotowania lub pieczenia naturalną metodą. Ponadto produkty zachowują swoją teksturę, intensywny smak oraz aromat.

Gotując metodą sous vide unikamy powstawania nieprzyjemnych zapachów w kuchni, które podczas tradycyjnego gotowania roznoszą się nawet po całym domu. Lodówka Electrolux pomieści liczne potrawy zapakowane w woreczkach do gotowania sous vide, które możemy przechowywać przez wiele dni.

Piekarniki z dużą pojemnością umożliwiają pieczenie na wielu poziomach jednocześnie – także w dużych pojemnikach. Nowoczesny sprzęt kuchenny pozwala nam na dużą oszczędność czasu podczas przygotowywania posiłków dla całej rodziny. Piekarniki najnowszej generacji znacznie szybciej się nagrzewają. Posiadają one funkcję grilla, z którego możemy korzystać nie tylko poza sezonem grillowania. To nie tylko oszczędność czasu, ale i energii elektrycznej, której ceny znacznie wzrosły w ostatnim czasie.

Czyszczenie piekarnika – katalityczna powłoka

Czyszczenie piekarnika długo było zmorą wielu gospodyń, które zastanawiały się, jak usunąć przypalony tłuszcz ze ścianek. Domowe sposoby oraz silne środki do usuwania przypalonego tłuszczu nie będą nam potrzebne, jeśli zdecydujemy się na zakup nowoczesnego piekarnika. Posiada on system samoczynnego czyszczenia. Powierzchnia katalityczna automatycznie utlenia tłuszcz, gdy urządzenie osiągnie temperaturę 250 ℃.

Nowoczesny piekarnik do zabudowy ma jeszcze jedną zaletę: możemy go umieścić na każdej wysokości. Ułatwia to wkładanie i wyciąganie potraw oraz ich kontrolowanie podczas pieczenia lub gotowania.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 13.12.2022, 08:47
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Unieważniono przetarg na budowę Regionalnego Ośrodka Sportu i Kultury w Trzcinicy

  Powiat jasielski unieważnił przetarg na rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku internatu, łącznika i stołówki oraz budowa małej hali sportowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Regionalny Ośrodek Sportu i Kultury w Trzcinicy”. Oferty wykonawców były droższe od możliwości finansowych samorządu.

 • Biegły sądowy podejrzewał u Joanny Paszyńskiej zator tętnicy płucnej. Sekcja zwłok tego nie potwierdziła

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle trwa proces w sprawie śmierci 32-letniej Joanny Paszyńskiej, która osiem dni po wyjściu ze szpitala, będąc po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego zmarła w domu. Sędzia Agata Rolek-Lubaś przesłuchała w tej sprawie kolejnych świadków, w tym personel medyczny oraz biegłego medycyny sądowej, który wykonał sekcję zwłok kobiety.

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657