Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jarosław Kaczyński odwiedzi dzisiaj Jasło

118
Około godziny 16.00 w Jaśle będzie przebywał z wizytą były premier Jarosław Kaczyński.

Odwiedzi m.in. mieszkańców osiedla Gądki oraz ulic: 17 Stycznia i Szajnochy i Mickiewicza.

Potem spotka się z dziennikarzami.


(ks)
Reklama

Komentarze: 118

Dodaj komentarz Widok:
0
@ J1986 ;)
dnia 07.06.2010, 22:23 · Zgłoś
Ja wam powiem tyle- może ludzie teraz się opamiętali- pan K miał jedną szansę i jej nie wykorzystał. Teraz sieje propagandę co on by nie zrobił gdyby był premierem. Raz był i co??
i NIC!!Rząd zarzutów, obelg, pretensji. A sam zapierał się- NIGDY NIE BĘDĘ RZĄDZIŁ Z ANDRZEJEM L. I ROMANEM G. A ja się pytam Z KIM ROBIŁ KOALICJĘ aby utrzymać stołek? Powiem tyle- człowiek się nie zmienia- przekonania i charakter są zawsze te same- dla potrzeb kampanii zmiana tylko i wyłącznie. W Jaśle pokazał swoje oblicze człowieka który jest rządny władzy. I nic go nie zatrzyma w dążeniu do tego celu- wykorzysta wszystko. A Podkarpacie to teren na którym PiS miał zawsze duże poparcie- to dlaczego teraz tego nie wykorzystać.
Przejrzyjcei na oczy ludziska- obiecanki cacanki a ..... każdy wie co dalej.
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 07.06.2010, 20:26 · Zgłoś
ta powódz to jest zemsta królów za to że im jego brata podrzucili na wawel i [...] ta wizyta to jedna wielka lipa a [...] [...] i tak mu uwierzą bo im coś obieca
Odpowiedz
0
@ danek
dnia 07.06.2010, 20:22 · Zgłoś
ludzie chyba nie wierzycie w to co ksero opowiada chce tylko wasze głosy uzyskać ksero 1 obiecywał i on tez obiecuje niech jedzie tam skąd przybył [...]
Odpowiedz
0
@ hi hi hi
dnia 07.06.2010, 19:59 · Zgłoś
Mysłowice Kąty tak określił lokalizację zbiornika wodnego dla Jasła to ci heca. Tak była planowana jego budowa jak nazwa jest prawidłowa. Wierzcie w to wyborcy
Odpowiedz
0
@ doris
dnia 07.06.2010, 19:22 · Zgłoś
DO ixi
Musisz startować do wyborów !!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Filmar
dnia 07.06.2010, 18:43 · Zgłoś
Czy ktoś mi powie,gdzie są ekolodzy i nasz jedyny Wybitny walczący o wszystko radny.
Odpowiedz
0
@ pedro 2
dnia 07.06.2010, 18:38 · Zgłoś
jesteście beznadziejni!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 07.06.2010, 18:30 · Zgłoś
Opamiętajcie się ludzie i zastanówcie się co piszecie,zachowujecie się jak [...].
Walczyliśmy o wolna Polskę.
To właśnie Pan Jarosław Kaczyński powinien zostać naszym prezydentem-to zdanie większości ludzi z Podkarpacia.
Nie macie żadnego szacunku.
Każdy będzie glosował według swego uznania.
Uwagi zatrzymajcie dla siebie.Wstyd
przynosicie narodowi.
Odpowiedz
0
@ zak do KAMA
dnia 07.06.2010, 18:26 · Zgłoś
No zwłaszcza Pan Zając oznacza zwycięstwo.Chyba cię trochę nie było w kraju.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 07.06.2010, 18:15 · Zgłoś
ludzie z tego nic nie będzie ponieważ władze w polsce sprawuje [...] i jest mocodawcą dla pisu,a po to buntownicy,którzy myślą o własnych kieszeniach.
ostatnio pewien ekonomista obliczył,że kościół rocznie w polsce i tylko w polsce kosztuje dokładnie tyle co wybudowanie 500 kilometrów autostrad zatem jakie to są sumy...to jest ta sama polityka co w 30 latach ubiegłego stulecia nie muszę chyba przypominać,że byli to przestępcy odpowiedzialni za takie twory jak generalna gubernia o całej reszcie szkoda wspominać...
Odpowiedz
0
@ KAMA
dnia 07.06.2010, 17:22 · Zgłoś
[...] czujecie przegraną w wyborach dlatego taki lament.p.zając p.kaczyński-zwycięstwo .
Odpowiedz
0
@ Do włącz rozum
dnia 07.06.2010, 16:52 · Zgłoś
Na forum są sami [...] i jeden przemądrzały [...]. Jesteś taki sam jak twój prezio, pełen pychy i nienawiści. Brawo jaślanie, pogonić [...] oszołomstwo!
Odpowiedz
0
@ davechicago
dnia 07.06.2010, 16:21 · Zgłoś
kaczki lubia plywac albo latac, ale nie po naszych rzekach spieeeeeeepszaj [...]
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 07.06.2010, 15:15 · Zgłoś
No bez przesady ludzie okazuje wam trochę skruchy a wy spiepszaj [...]?!
Odpowiedz
0
@ Nati
dnia 07.06.2010, 14:55 · Zgłoś
Po co on tuuuuuuuuuu???????????????
Odpowiedz
0
@ Asia
dnia 07.06.2010, 14:09 · Zgłoś
Jestem wdzięczna Panu Jarosławowi,że o nas pamięta.Z całym szacunkiem.Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 07.06.2010, 12:26 · Zgłoś
Jarosław Kaczyński powinien zostać prezydentem a nie taki Bronisław Komorowski ludzie te sondaże to tylko wymysł telewizji skąd wiedzą np na kogo dana osoba będzie głosować nie dajcie się omamić telewizji !!!!!
Odpowiedz
0
@ Beata
dnia 07.06.2010, 12:23 · Zgłoś
Panie Kaczyński,Pan i Pana formacja polityczna odpowiadacie za powódź na Podkarpaciu.Bazując na naiwności ludzkiej,wstawiliście na najważniejsze urzędy na Podkarpaciu swoich,nieudolnych [...] i teraz są tego efekty.Bądźcie chrześcijanami i przestańcie się wreszcie pastwić nad nami.Proszę!
Odpowiedz
0
@ wiosna
dnia 07.06.2010, 12:10 · Zgłoś
Kaczyński gdyba, "gdybym był premierem"- byłeś przecież i co zrobiłeś dla biednych ludzi? Pochwal się , chętnie posłucham. Nie przyjeżdżaj więcej do Jasła i nie [...]j ludzi. Zapomniałeś, zrobiłeś dużo ale dla przestępców i dla tych przy korycie. Co zrobiłeś dla uczciwych ludzi, gdy byłeś premierem? Po prostu - [...] [...]!
Odpowiedz
0
@ do "z Jasła"
dnia 07.06.2010, 11:20 · Zgłoś
"jak chciał zobaczyć skutki powodzi to mógł ruszyć gruby [...] w sobotę" ---> pewnie w sobotę był na potańcówce (może ze swoim kotem), jak jego braciszek przed wprowadzeniem żałoby narodowej po katastrofie w kopalni "Wujek Ruch Śląsk". Żałobę wprowadził dopiero w poniedziałek, bo w niedzielę chcieli się jeszcze zabawić.
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 07.06.2010, 11:04 · Zgłoś
GŁOSUJCIE NA JANUSZA KORWINA MIKKE! ; )
Odpowiedz
0
@ z Jasła
dnia 07.06.2010, 09:58 · Zgłoś
a ja się dziwiłam czemu tak szybko sprzątają ulice a tu niespodzianka!! po jaką [...] przyjeżdżał w ogóle??? jak chciał zobaczyć skutki powodzi to mógł ruszyć gruby [...] w sobotę!! ciekawe czy wtedy też by tyle obiecywał??
Odpowiedz
0
@ do ixi
dnia 07.06.2010, 09:54 · Zgłoś
nikt tego nie przeczyta, ale masz racje
Odpowiedz
0
@ zet
dnia 07.06.2010, 08:41 · Zgłoś
Ten człeczek nie ma wstydu. Ale ma wielką pazerność na władzę.Obłudnik atakuje konkurencję i obwinia ich za całą tą klęskę. A za czyich rządów została przerwana budowa zapory w Kątach? Nie pokazujcie więcej tej [...] z fałszywym uśmieszkiem.
Odpowiedz
0
@ renia
dnia 07.06.2010, 08:24 · Zgłoś
Zostawcie człowieka w spokoju! Wam wszystkim to nie dogodzi! przyjechał -żle , gdyby nie przyjechał - też byście nadawali !!Kto oprócz Niego Was jeszcze odwiedził?!może Pan Premier Tusk ? Pan Komorowski?Pan Napieralski?Pan Lepper? Dla niektórych z Warszawy bliżej jest do Anglii niż do Jasła! i tego nie widzicie ?! A do Ani i wielu innych-zastanówcie się zanim znowu zaczniecie słownie ubliżac komukolwiek,trzeba było iśc i powiedziec mu to wszystko prosto w twarz,a nie besztac poza !! najlepiej posadzic [...] przed komputer i krytykowac,żeby to jeszcze bez błędów! ha ha ha! oj Jaślanie,lepiej pomóżcie powodzianom jak to robią inni. Ja mieszkam niedaleko,mnie powódż nie dotknęła, ale mój syn i jego koledzy z OSP od kilku dni,na okrągło pompują wodę z zalanych terenów,dostarczyliśmy ubrania tym którzy zostawili w domach wszystko, uciekli w tym co mieli na sobie. Pozdrawiam wszystkich !!
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 07.06.2010, 06:49 · Zgłoś
ixi - może teraz jeszcze przypomnij program Platformy i osiągnięcia jej 3 (słownie: trzech) lat rządów. Jak ja nie lubię [...]...
Odpowiedz
0
@ zbysiu d.
dnia 07.06.2010, 04:46 · Zgłoś
zeby mu pani burmistrz do [...] nie wlazla ...
Odpowiedz
0
@ Pablo metal
dnia 07.06.2010, 00:51 · Zgłoś
Smiechu warte.Albo nam kaczka da zapore w Myscowej-Katach albo niech niech opadnie na dno jak rzad...woda opadla;obietnice wsadzcie sobie w [...]Budowac zbiornik retencyjny;albo spadac umacniac waly! pseudoburzujom w Piasecznie-zmokly wam pietki?osuszcie sobie u nas w mule
Odpowiedz
0
@ Handsomek
dnia 07.06.2010, 00:39 · Zgłoś
Jarus przyszedl zeby kiełbaske wyborcza pedzic zarez z kurowska. Ja mam nowe haslo wyborcze:
BANDYTÓW SIĘ NIE WYBIERA DO BANDYTÓW SIE STRZELA!! to tyczy sie kazdego polityka banda zlodzieji i decydentow w rzadzie sa dla kasy nie dla ludzi.
Odpowiedz
0
@ włącz rozum
dnia 06.06.2010, 23:57 · Zgłoś
sami [...] na tym forum brawo że dostaliście po [...] [...] za brak myślenia każe!!! czekajcie na cudotwórce donalda on wam da po [...] dopiero da... bezmyślni co nie którzy...
Odpowiedz
0
@ dawid
dnia 06.06.2010, 23:38 · Zgłoś
czochara spokuj
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 06.06.2010, 23:20 · Zgłoś
[...] [...] do Warszawki.To przez rządy PiS w Jaśle nas zalało!!!
Odpowiedz
0
@ mini
dnia 06.06.2010, 23:08 · Zgłoś
robi sobie kampanie wyborczą...brak słów!
Odpowiedz
0
@ GIMNAZJALISTKA
dnia 06.06.2010, 21:50 · Zgłoś
ooo! o.O
Odpowiedz
0
@ adik
dnia 06.06.2010, 21:23 · Zgłoś
po co tu przyjechał??? żeby obiecywac i nic nie robic jak kiedys????
Odpowiedz
0
@ Daro
dnia 06.06.2010, 21:08 · Zgłoś
Jak jest dużo wody to nawet kaczki się zlatują!
Odpowiedz
0
@ poduszeczka Sandra
dnia 06.06.2010, 20:41 · Zgłoś
a na co go tu chyba tylko po to żeby sobie reputację podnieść ale ja na miejscu tych ludzi nie głosowałabym na niego bo ja ruski chcą się pozbyć Kaczyńskich to się pozbędą, to tylko tak mówię jako przestroga...
Odpowiedz
0
@ COYOTE
dnia 06.06.2010, 20:16 · Zgłoś
Szkoda, ze projekt zabezpieczen przeciwpowodziowych
rzadu PiS-u zostal odrzucony przez PO skoro tylko
ta partia doszla do wladzy
Odpowiedz
0
@ pawlob
dnia 06.06.2010, 19:52 · Zgłoś
Wybory sie zbliżaja więc i [...] sie pojawił zeby poprzec nasz Pania burmistrz. Precz z takimi wizytami.
Odpowiedz
0
@ Star
dnia 06.06.2010, 19:45 · Zgłoś
[...] przyjechała odjechała a ludzie w [...] zostali.
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 06.06.2010, 19:45 · Zgłoś
teraz juz i tak po najgorszym, mogli mu zdjecia pokazac to by poogladal jak Jasło wyglądało, ile szkód, ile tutaj potrzeba aby wyjsc na prostą znowu! niech rząd bedzie takiej tragedii świadomy nie tylko teoretycznie
Odpowiedz
0
@ normalny
dnia 06.06.2010, 19:42 · Zgłoś
Niech ten człowiek da spokój Podkarpaciu. Jesteśmy już pośmiewiskiem dla wielu regionów. Państwo widzicie do czego doszło w kraju i w Jaśle za rządów " Braci" i ich sprzymierzeńców!
Jaślanie, przestańcie liczyć na to, że ktoś nam coś da, Trzeba po prostu pracować, szczególnie teraz. Paradoksalnie " Powódź " może być czynnikiem mobilizującym do pozytywnej pracy na rzecz regionu i dostatku każdego z nas. Ja wolę pracę i osiąganie sukcesów niż podkopy, teczki, układy itp. Kto nie chce pracować niech głosuje na PIS!
Odpowiedz
0
@ częściowy jaślak
dnia 06.06.2010, 19:38 · Zgłoś
gdybym ja był premierem .... nie byłbym prezydentem, czy jakoś tam, cos tam coś tam
Odpowiedz
0
@ powodzianin bogdan
dnia 06.06.2010, 19:35 · Zgłoś
Po co ten wichrzyciel przyjechał do Jasła. Najpierw obiecywał jaki to będzie potulny , potem krytykował tych co jeżdżą po terenach zalanych, krytykował tych, którzy jątrzą i dzielą społeczeństwo. Teraz przyjechał do Jasła i jątzry do spółki z Panią Marią. TAKIE POSTĘPOWANIE I ZBIJANIE KAPITAŁU WYBORCZEGO na poszkodowanych w powodzi woła o pomstę do nieba. DLACZEGO TA WSPANIAŁA WŁADZA PiSowska sprwująca władzę w Jaśle nie ostzregła nas o możliwości zalania osiedla Szajnochy Krasińskiego, Mickiewicza i Gądek. Bo ta władza jest zajęta polityka a nie sprawami, które dotyczą potzreb naszego miasta. Chce mnie krew zalać jak ten [...]el przyjechał i filozofuje coby to nie dał coby nie zrobił a zrobił z chleba [...] tylko rozjątrzył społeczeństwo a teraz jakby przyjechał się naigrywać z nas zalanych pzrez wody powodzi. Gdyby jego zalała woda i tą mądrą panią Burmistrz tak jak nas toby skopali majtki takim odwiedzającvym. SKANDAL, SKANDAL i jeszcze raz skandal.Zamiast działać aby nam pomóc w sprzątaniu i wypompowywaniu wody Pani Burmistrz bierze udział w bryfingu swojego szefa w miejscach, które były zalene z kościołem w tle. Nie chcę pisać jakie mam uczucie- do tej pory byłem za PiSem ale po tym jak na niedoli ludzkiej zbija się kapitał polityczny jestem jeednoznacznie za tym aby ZLIKWIDOWAĆ PiS .
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 06.06.2010, 19:35 · Zgłoś
No tak Jarus juz chce nabyc głosy och och och jak on sie przejmuje tak samo jak po katastfofie sie przejmowal tak bardzo ze wystartowal w wyborach !!! A PRowcy zadbali o jego kampanie biedny , cichy Jaruś on nie chce wladzy niee skad LUDZIE TEGO TYPU NIGDY NIE POWINNI BYC PRZY WŁADZY NIGDY!!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 06.06.2010, 19:08 · Zgłoś
Po co on tu przyjechał? Kapitał polityczny przed wyborami zbijać?
Odpowiedz
0
@ pedro
dnia 06.06.2010, 19:01 · Zgłoś
każdy chce sobie zrobić zdjęcie z powodzią w tle i polansować się, a pomóc nie ma kto
Odpowiedz
0
@ Komorowski
dnia 06.06.2010, 18:54 · Zgłoś
A komorowski to nigdy nie przyjechałby do Jasła
Odpowiedz
0
@ viktoria
dnia 06.06.2010, 18:46 · Zgłoś
News napisany na tym portalu dnia: 30.05.2010, 09:07
Maria Kurowska –Wały zdały egzamin - Trudno sobie wyobrazić, jakie byłyby zniszczenia gdyby powódź przyszła wcześniej. Ostatni odcinek wału na Gądkach oddawaliśmy w ubiegłym roku. Wały znakomicie się sprawdziły, jak też wykazały nam, gdzie należy poczynić starania o dalsze zabezpieczenie miasta wałami i jakie inne działania podjąć.
Burmistrz zaznaczyła, że wały wybudowane w Jaśle były jedynymi nowymi wałami na Podkarpaciu. - Nasze miasto zostało potraktowane w bardzo dobry sposób. – mówiła Maria Kurowska, dodając, iż wypełniły one swoją rolę - Na wałach w woj. podkarpackim nie było nigdzie przerwania. Są one na bieżąco przeglądane i konserwowane. Wały w województwie wytrzymały tę wielką wodę.Koniec cytatu.
Zwycięstwo ogłoszono za wcześnie. Powódź nadeszła później.Życie uczy, że należy okazywać więcej skromności i pokory.
Odpowiedz
0
@ kakub
dnia 06.06.2010, 18:39 · Zgłoś
no i na jaka cholere ten [...] tu przyjechal zeby [...]... ludzi!!! jak pomoze jego obecnosc? ani to premier ani minister ani prezydent niech sie chyci łopaty ,miotły i niech pomoze jaslanom a nie robi koferencje prasowe i [...]... głupoty!!![...] bije punkty na ludzkiej tragedii.precz z kaczyzmem!!! i jeszcze jedno nie wpuszczac politykow do miasta!!!
Odpowiedz
0
@ mlody1910
dnia 06.06.2010, 18:27 · Zgłoś
a na co go tu ?? juz głosów szuka w obliczu tragedi ludzkiej ??
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 06.06.2010, 18:22 · Zgłoś
[...] !!! ja to bym Cię z [...] Maryśką ożenił :)) byli byście najbardziej znanym,obłudnym i przegranym małżeństwem w IV pomrocznej RP - ZARYZYKUJ :)
Odpowiedz
0
@ Greg
dnia 06.06.2010, 18:14 · Zgłoś
i po co tu przyjechał - po głosy ??? teraz jak woda opadła przyjechał - bał sie dużej wody !! teraz ludzie nie maja czasu na [...] tylko musza cieżko pracować żeby doprowadzić domy do porządku. tyle co ci kaczyński obieca nikt ci nie da !!!
Odpowiedz
0
@ ttt
dnia 06.06.2010, 18:07 · Zgłoś
a czy ktoś informuje że droga w Święcanch w kierunku jest zamknięta?
Odpowiedz
0
@ mamuska
dnia 06.06.2010, 17:58 · Zgłoś
A gdzie to PO co robi żeby żyło się lepiej. Stanu kleski nie wprowadza bo boja sie że stracą poparcie. [...] polityka.
Odpowiedz
0
@ Olga
dnia 06.06.2010, 17:50 · Zgłoś
A on tutaj po co.Zbiera punkty?
Odpowiedz
0
@ mario
dnia 06.06.2010, 17:38 · Zgłoś
jest z waszej strony przeklamanie a gdzzie moje poprzednie komentarze wy klamcy
Odpowiedz
0
@ mirek
dnia 06.06.2010, 17:37 · Zgłoś
A po co on przyjeżdża?
Odpowiedz
0
@ dłubek
dnia 06.06.2010, 17:36 · Zgłoś
Osobiście to mam to głeboko w ***** kto był i kto jeszcze będzie.Chcecie na kogoś liczyć to liczcie na siebie.
Odpowiedz
0
@ mario
dnia 06.06.2010, 17:36 · Zgłoś
niewiem czy kaczka po wodzie plywa a tak to powinna byc wszedzie gdzie powodz
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 06.06.2010, 17:28 · Zgłoś
No proszę, proszę! Jaki nas zaszczyt kopnął!
Odpowiedz
0
@ n
dnia 06.06.2010, 17:21 · Zgłoś
teraz jak wybory to sie interesuja
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 06.06.2010, 17:03 · Zgłoś
Kurowskiej to i tak nie uratuje, ale kiełbasa wyborcza się wędzi, teraz elektorat PIS-u do miotły i mopa ,wespół w zespół, jak jasło głosuje tak teraz niech razem z władzą pracuje, a może Rydzyk coś grosza sypnie na pomoc (tj.odda to co jasielskie babcie przekazami wysyłały )
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 06.06.2010, 16:44 · Zgłoś
No cóż,cieszymy sie bardzo,że pan premier Kaczyński pamięta o naszym Jasle.Masz pelne poparcie Jaslan w wyborze na prezydenta,co tu duzo mowić,cala Polska popiera Twoją kandydature.Damy radę!!!!
Odpowiedz
0
@ shq
dnia 06.06.2010, 16:32 · Zgłoś
Jaruś robi szopkę, a później powie jak jego brat: [...] [...]. Ciekawe po co nam on w Jaśle. Jak chce pomóc to niech wyśle pomoc, bo sam z łopatą raczej się nie pokaże...
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 06.06.2010, 16:27 · Zgłoś
siema kartofel!
Odpowiedz
0
@ krakus
dnia 06.06.2010, 16:19 · Zgłoś
ciekawe czy gumiaczki sobie zabrał... śmiech na sali!
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 06.06.2010, 16:13 · Zgłoś
nie no pewnie że musi być-odrazu wody mniej bedzie i czysciej i piniedzy dwie kopy przywiezie.
Odpowiedz
0
@ xenna71
dnia 06.06.2010, 16:12 · Zgłoś
Prawicowe [...] !!!
Odpowiedz
0
@ poszkodowany
dnia 06.06.2010, 16:08 · Zgłoś
łopata w dłoń dla Jarka i niech coś pomoże może wreszcie na coś się przyda...bo w jakim innym celu miałby przyjeżdżać?żeby robić zdjęcia?
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 06.06.2010, 16:02 · Zgłoś
Weźcie kije!!!
Odpowiedz
0
@ aniaas
dnia 06.06.2010, 16:01 · Zgłoś
niech pomoże a potem się chwali każdy przyjeżdża wycieczkę sobie robią zwiedzać i ludzi przekonać do gołsowania
Odpowiedz
0
@ siwy35
dnia 06.06.2010, 15:58 · Zgłoś
tak przyjechał sobie kampanie zrobić
Odpowiedz
0
@ JKM
dnia 06.06.2010, 15:54 · Zgłoś
Jarek Jarek łowca [...]!
Odpowiedz
0
@ bl
dnia 06.06.2010, 15:51 · Zgłoś
Po co, zeby dalej judzic?
Odpowiedz
0
@ j
dnia 06.06.2010, 15:48 · Zgłoś
panow w garniturach jest wystarczajaco moze przyjedzie ktos do sprzatania
Odpowiedz
0
@ Jas
dnia 06.06.2010, 15:40 · Zgłoś
Precz z mojego miasta. Kampania na nieszczęściach
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 06.06.2010, 15:38 · Zgłoś
no tak trza jakos glosow nazbierac, a na takim podkarpaciu ludzie pewnie telewizji nie maja to nawet nie wiedza, definitywnie trzeba odwiedzic, o i wspominiec kilka slow o zmarlym panu Zajacu.
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 06.06.2010, 15:38 · Zgłoś
A po co on nam tutaj??
Odpowiedz
0
@ Mirek
dnia 06.06.2010, 15:36 · Zgłoś
A gdzie jest nasz wspaniały PeOwski rząd?
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 06.06.2010, 15:33 · Zgłoś
SALCESON WYBORCZY i OBIETNICE BEZ POKRYCIA c.d.!

NO TO PRZYPOMNIJMY WSZYSTKIM POLAKOM PIERWSZY ROK RZĄDÓW PIS i JK:

To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę. Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'. W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa w kwestii taniego państwa", powstało najwięcej w historii wolnej Polski nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele. Mamy najwięcej w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów. Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mieliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii, 3 rodzaje koalicji, na trzech różnych pakietach "umów", do tego dwóch premierów i pięciokrotnie był wymieniany minister finansów. Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy. Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazło i gadało, ale o tym za chwilę. Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie premierem wybrano 4 krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat. Premiera recydywistę zdymisjonowano za [...], co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer tuż po projekcji filmu o JP II wskrzesić i wsadzić na szczyty władzy. Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IV RP odnowy moralnej, posła [...], posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła oskarżonego o [...], rodzimego posła oskarżonego o [...], jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła posłów korumpujących posłankę. Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po [...], jest poseł wywalony z SO za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z SO, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe. Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU, na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PIS, nie PO, a sędzia w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę. To samo ministerstwo sprawiedliwości, w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ SŁYNNEJ AFERY, łącznie z afera Rywina, którą minister jako członek komisji, ponoć rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa. Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z [...] usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjna, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ. Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP. Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, że pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszono go morderca demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie. Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt. Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera. Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami. Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj. Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu. Nigdy dotąd polski premier nie [...] o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misje `pokojowe'. Nie zdarzyło się od 17 lat aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje [...] i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny. Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu. Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie pali pochodnie w kształcie swastyk, udawali [...] z drzewem, oraz miedzy sobą. Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnoporonne przeznaczone dla [...], kobietom [...]m przez innych członków. Nie miał nigdy miejsca taki przypadek by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som", "świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali i oblizywali wargi, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z reklamówką. To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku. W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, UE i Rosja zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu warszawskiego i RWPG. W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego. Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno w ramach programu rządowego z setek kilometrów autostrad w przyszłym roku powstanie 6 km odcinek. Cały ten dorobek nazywał się IVRP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni. To był rok bliźniąt na kaczych nogach, przetrwaliśmy też rok następny i dziękowaliśmy Bogu, i prosiliśmy go, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił.
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 06.06.2010, 15:32 · Zgłoś
czy lekcje w pon beda normalnie w ekonomiku ???
prosze o odpowiedz bo musze wiedziec czy amm rano wstawac bo nie ma sensu sie wracać:(:(:(
Odpowiedz
0
@ zly
dnia 06.06.2010, 15:30 · Zgłoś
lepiej by mamusi popilnowal
Odpowiedz
0
@ ozi
dnia 06.06.2010, 15:30 · Zgłoś
i jak zwykle obiecanki ca canki jak zwykle.....
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 06.06.2010, 15:28 · Zgłoś
bez komentarza ;/
Odpowiedz
0
@ miklo
dnia 06.06.2010, 15:28 · Zgłoś
i szczerze powiedzmy po co? dodac otuchy???
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 06.06.2010, 15:27 · Zgłoś
i po jakiego ****!!

zapraszam go do [piwnicy przy Szajnochy 51 - niech pomoże wynosić wode.
Odpowiedz
0
@ ravi
dnia 06.06.2010, 15:27 · Zgłoś
wały będzie kopał?
Odpowiedz
0
@ xenna71
dnia 06.06.2010, 15:23 · Zgłoś
wzruszające...
Odpowiedz
0
@ ja NL
dnia 06.06.2010, 15:20 · Zgłoś
a po co? co to zmieni? PROSZĘ NIE ROBIĆ KAMPANII WYBORCZEJ NA CZYJEJŚ TRAGEDII!!!
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 06.06.2010, 15:12 · Zgłoś
spie...aj [...] !!
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 06.06.2010, 15:12 · Zgłoś
A on tu po jakiego [...]???zawracać tylko [...] bo zamiast pomagać powodzianom to trzeba będzie się zająć panem Jarusiem, no ale tak kampania... porażka
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 06.06.2010, 15:11 · Zgłoś
On jeden wie jak zdobyc nasze glosy. kto jeszcze bedze na niego glosowal?? Wpisujcie sie!!
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 06.06.2010, 15:07 · Zgłoś
Jego obecność najwięcej zrobi.
Odpowiedz
0
@ stary jaślanin
dnia 06.06.2010, 15:06 · Zgłoś
Będzie zbierał głosy na ludzkim nieszczęściu. A Kurowska odwraca uwagę mieszkańców od swojej skandalicznej polityki inwestycyjnej i niekompetencji, [...], miejskiego sztabu kryzysowego.
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 06.06.2010, 15:06 · Zgłoś
ciekawe po co on tu przjedzie..:/ żeby sobie reklamę zrobić i tak nic nie pomoze:/
Odpowiedz
0
@ grive
dnia 06.06.2010, 15:06 · Zgłoś
A co on tu pomoże? Czy to dobra pora i miejsce na kampanię wyborczą? Żerowanie na cudzym nieszczęściu...
Odpowiedz
0
@ net
dnia 06.06.2010, 15:04 · Zgłoś
super ! sie doczekac nie moge ... podniesie to wszystkich na duchu ... chociaz JKM radzi gonic takich widlami ?
Odpowiedz
0
@ prawdao[...]
dnia 06.06.2010, 15:03 · Zgłoś
A po kiego mi tu Kaczka... czy mamy już sezon polowań na kaczki, wieże kaczki ciągnie do wody ale bez jaj... co on tu pomoże... znów będą jakieś puste obietnicy i na tym się skończy... niech lepiej nie pojawia się...
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 06.06.2010, 14:58 · Zgłoś
Pisze że przebywał w jaśle a zachwile że odwiedzi mieszkańców ulic i sie spotka z dzienikarzami . TO BYŁ czy BĘDZIE!
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 06.06.2010, 14:56 · Zgłoś
sp.epszaj [...]...my mamy nasza pania burmistrz
Odpowiedz
0
@ riki od martinów
dnia 06.06.2010, 14:54 · Zgłoś
A łopate mu dać !!!
Odpowiedz
0
@ ADman
dnia 06.06.2010, 14:53 · Zgłoś
A niech se jedzie... -_-"

Reklame z katastrofy robić to by se każdy jeden chciał, ale robić to nie ma komu...

Może pomoże wode odpompowywać??? -.-"
Albo meble suszyć. (>_<)
Odpowiedz
0
@ Nico
dnia 06.06.2010, 14:52 · Zgłoś
Tak jeszcze tego świętoszka tu nam tylko brak!!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 06.06.2010, 14:37 · Zgłoś
Brawoooo!!!!
Odpowiedz
-1
@ tancerz
dnia 06.06.2010, 14:37 · Zgłoś
A ten to po co ? Chyba żeby ludzi jeszcze bardziej [...]ć
Odpowiedz
1
@ BOBER
dnia 06.06.2010, 14:35 · Zgłoś
Niech pan nie zapomni o Trzcinicy , pana brat miał tam w lipcu otwierać skansen ... którego zalało
Odpowiedz
0
@ mufka
dnia 06.06.2010, 14:35 · Zgłoś
no i po co ma ich niby odwiedzać ni swat ni brat powie dobre słowo???postawi ludziom domy???to samo można usłyszeć przez media więc po co z pieniędzy podatników fundować mu wycieczkę?chore podejście do sprawy!!!
Odpowiedz
0
@ zalana
dnia 06.06.2010, 14:33 · Zgłoś
po kiego go tu?? a na Gądkach sie nie pokaże.. co wody sie boi czy co.. haha zenada
Odpowiedz
0
@ Szkoda klawiatury
dnia 06.06.2010, 14:32 · Zgłoś
Cały peleton polityków zacznie się pokazywać, obiecywać zaporę, wyrażać opinię - reklama z powodzi, reklama z wypadku, samoreklama z nieszczęść ludzkich tylko tyle potrafią!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 06.06.2010, 14:29 · Zgłoś
jestem bardzo ciekawy jakie obiecanki tym raze beda to nie czas i miejsce na robienie sobie kampani chyba ze ma ze sobom pieniondze dla powodzian i bedzierozdawał pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ dora
dnia 06.06.2010, 14:24 · Zgłoś
WITAMY SERDECZNIE I LICZYMY NA SZYBKA POMOC W ODBUDOWIE NASZYCH DOMKOW ,ŻYCZYMY WYGRANIA I ZAJECIA SIE BIEDNYMI ,BEZROBOTNYMI I BEZDOMNYMI PO POWODZIACH ORAZ UKARANIEM WINNYCH POWODZI I SMOLEŃSKA ,, PODKARPACKIE,
Odpowiedz
0
@ baśka
dnia 06.06.2010, 14:24 · Zgłoś
kolejne obietnice bez pokrycia. świetnie.
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 06.06.2010, 14:23 · Zgłoś
spiepszaj [...]!!!hehe
Odpowiedz
0
@ Siemnaapsihroias
dnia 06.06.2010, 14:21 · Zgłoś
Fajnie, mieszkam na Szajnochy :):)
Odpowiedz
0
@
dnia 06.06.2010, 14:16 · Zgłoś
w ten sposob chce naklonic ludzi do glosowania? w tym miescie juz i tak za duzo jest "urzedasow" !!!!!on w niczym nie pomoze!!!! wystarczy ze mamy "super staroste i burmistrz"
Odpowiedz
0
@ jaslak
dnia 06.06.2010, 14:14 · Zgłoś
ekstra
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.