Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Jasielski Dom Kultury zaprasza

16
Poniżej przedstawiamy ramowy repertuar JDKu wiecej szczegółów juz wkrótce: do 15.05.2006 - Salon Sztuk Plastycznych - pokonkursowa wystawa III Biennale Sztuki Ludowej i Nieprofesionalnej. Zadanie realizowane jest w ramach programu Rozwoju Inicjatyw Lokalnych, dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego. od 18.05. do 28.05.2006- Salon Sztuk Plastycznych - "Pszczoła w przyrodzie". Wystawa czynna w godzinach od 9:00 do 16:00 26.05.2006 - godzina 10:00 - Dzień Matki z przedszkolakami 8-9.06.2006 - godzina 9:00 - "Królewna Śnieżka" w wykonaniu Przedszkola Nr.3 w Jaśle 10-17.06.2006r. - Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 23-25.06.2006 - Dni Jasła ZAPRASAZAMY dodał; Gołąb źródło: JDK
Napisany dnia: 10.05.2006, 09:06
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ natalijka
dnia 10.05.2006, 13:51
Ocena
komentarza:
0
ciekawe co będzie na Dni Jasła grało....
@ Ferr
dnia 10.05.2006, 15:16
Ocena
komentarza:
0
Może ktoś się zlituje i poprawi błąd ortograficzny w nagłówku?
@ natalijka
dnia 10.05.2006, 15:53
Ocena
komentarza:
0
szczególów!! no, ale każdemu się błąd może zdarzyć ;)
@ Ferr
dnia 10.05.2006, 15:59
Ocena
komentarza:
0
Jednemu z ciekawszych serwisów lokalnych w Jaśle nie powinien ;-)
@ Golab
dnia 10.05.2006, 16:08
Ocena
komentarza:
0
najmocniej przepraszam za ten bład :rol: już poprawiłem :) mam nadzieje że to był pierwszy i ostatni na tym portalu :smilewinkgrin:
@ natalijka
dnia 10.05.2006, 16:34
Ocena
komentarza:
0
Ojjj Ferr każdy ma prawo do błędu :D :D
@ MuffLoN
dnia 10.05.2006, 23:31
Ocena
komentarza:
0
Właśnie... apropos:) wie ktoś moze co będzie na Dniach Jasła? Może Jasło nas czymś zaskoczy w tym roku?? (prosze powiedzcie, że tak:D:D)
@ Golab
dnia 11.05.2006, 05:31
Ocena
komentarza:
0
no bedzie niespodzianka ale na dzien dzisiejszy nic więcej nie powiem :P
@ Miś
dnia 11.05.2006, 07:49
Ocena
komentarza:
0
Bedzie Nirvana z Kurtem na wokalu :D
@ natalijka
dnia 11.05.2006, 08:11
Ocena
komentarza:
0
ja scem Fasooolkiiiiii !!!!!!!
@ ngeo
dnia 11.05.2006, 21:26
Ocena
komentarza:
0
Ty lepiej idź do szkoły z tym swoim "ja scem". Żenada w krótkich gaciach...
@ natalijka
dnia 12.05.2006, 14:41
Ocena
komentarza:
0
ha ha ha :D Chodze do szkoły... i to jakiej ;)
@ MuffLoNeK :)
dnia 12.05.2006, 19:40
Ocena
komentarza:
0
tam w tym kalendarzu po lewej pisze, ze w Jaśle 18.05.2006r. ma być Maleo Reggae Rockers... :| czy komuś się czasem coś nie pomyliło?? :D
@ natalijka
dnia 12.05.2006, 23:04
Ocena
komentarza:
0
nic sie nie pomylilo, maleo ma grac na rynku... ;) o 19 ponoć ;P wejdz na ich oficjalna stronke jak cos ;)
@ natalijka
dnia 13.05.2006, 09:58
Ocena
komentarza:
0
grrrrrrrrrrrrr........... ktoś sobie pobimbał...
na stronie maleoo reggae rockers od jakiegos ponad miesiaca pisalo, że 18 jest w koncert w jasle, sama az nie wierzylam za bardzo, wiec sie podlaczylam na gg kiedys tam do mangera i mi mowil, że jest koncert plenerowy na rynku... weszlam wlasnie na stronke...a tu zamiast JASŁÓ pisze, że 18 graja w OSTROŁĘCE!! Nie lubie niekompetentnych osób!
@ MuffLoneK
dnia 13.05.2006, 21:47
Ocena
komentarza:
0
Ja też własnie miałam nadzieje, że będą, ale wygląda na to, że jednak nie:(
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657