Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielski "Medyk" obchodzi swoje 50-lecie

14

Medyczna Szkoła Policealna im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle planuje zorganizowanie obchodów jubileuszu 50 - lecia szkoły ( 1961 – 2011 ).

Zapraszamy zatem do wzięcia udziału w uroczystości wszystkich absolwentów kierunków:

- pielęgniarka
- położna
- opiekunka dziecięca
- higienistka stomatologiczna
- technik fizjoterapii
- ratownik medyczny
- terapeuta zajęciowy
- dietetyk
- technik farmaceutyczny
- technik masażysta
- technik usług kosmetycznych
- opiekun w Domu Pomocy Społecznej
- opiekun medyczny
- asystent osoby niepełnosprawnej
- pracownik socjalny

ZSM Jasło

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ monia
dnia 07.10.2011, 11:02 · Zgłoś
Co do Pani A. Z. to już dawno jej tam powinno nie być przez swoje podejście do świata i ludzi.
Odpowiedz
0
@ Mario
dnia 01.03.2011, 19:37 · Zgłoś
Jestem słuchaczem w medyku i bardzo chwalę sobie szkołę jak i kadrę nauczycieli (są dwa wyjątki Pani M. S. i Pani A.Z.)
A Pani dyrektor zrobiła kawał dobrej roboty :)
Odpowiedz
0
@ absolwentka
dnia 18.02.2011, 13:25 · Zgłoś
Mam nadzieję,że spotkamy się na 50-leciu! Pozdrawiam wszystkich ze studium rocznik 1994-1997 - kierunek: pielęgniarstwo (przewodnicząca Iwona). Do zobaczenia:)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 18.02.2011, 11:46 · Zgłoś
Czyż nie widzicie że pisze to [...] polityk a nie absolwent. Żal mi ciebie Zosiu...
Odpowiedz
0
@ ONA
dnia 18.02.2011, 07:16 · Zgłoś
Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Medycznej rocznik 1968 _1970 .Obecnie już na emeryturze,ale jakże miło wspominam ten czas studium .To co przekazali nam wykładowcy jest na zawsze zakodowane w mojej pamięci .Nigdy nie miałam żadnych <wpadek> podczas pracy zawodowej typu nie douczeni.Żal że na spotkaniu niestety już wszyscy się nie spotkamy bo odeszli za wcześnie .Gratuluję pomysłu i do zobaczenia .
Odpowiedz
0
@ g560
dnia 17.02.2011, 21:46 · Zgłoś
Tak się składa,że jestem absolwentką Medyka i bardzo miło wspominam spędzony tam czas. Teraz szkoła jest po renowacji,wygląda pięknie więc nie rozumiem dlaczego się ktoś czepia. Bycie uczniem takiej szkoły, do czegoś zobowiązuje a jeśli ktoś myśli inaczej , to chyba źle obrał sobie kierunek kształcenia. Pozdrowienia dla Pani Dachowskiej i całej kadry pedagogicznej, zwłaszcza dla tych, którzy pracowali w latach 1996-1999(pielęgniarstwo):)
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 17.02.2011, 18:38 · Zgłoś
Pozdowienia dla pani dyrktor gdyby nie ona to w tym zameczku mieszkałby juz jakiś nowobogacki warszawiak.Gratulacje
Odpowiedz
0
@ Zosia
dnia 17.02.2011, 15:50 · Zgłoś
Wkrótce jej to powiemy i nawet Adam z Psl-u od burego urbana doręczy!
Odpowiedz
0
@ Zosia
dnia 17.02.2011, 14:14 · Zgłoś
Jej nie trzeba mówić ona sama powinna zrezxygnować!!!!
Odpowiedz
0
@ Ad Zosia
dnia 17.02.2011, 17:56 · Zgłoś
A co jest nie tak z Panią Dachowską?
Odpowiedz
0
@ Zosia
dnia 17.02.2011, 10:43 · Zgłoś
Na jubileusz 50 lecia zwolnić dyr.Dachowską!
Odpowiedz
0
@ Ad Zosia
dnia 17.02.2011, 11:08 · Zgłoś
Osobiście jej to powiedz Zosiu :P
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 17.02.2011, 14:55 · Zgłoś
e, leiej nie mówić bo czasy takie jakieś niepewne..
Odpowiedz
-1
@ g560
dnia 17.02.2011, 18:09 · Zgłoś
a co masz ochotę na to stanowisko?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.