Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Jasielskie judoczki medalistkami Mistrzostw Polski

11

W miniony weekend (21-22 października) w Rybiku odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek w Judo. Klub UKS ASW JUDO JASŁO reprezentowały: Blanka Zbylut oraz Julia Zagórska. Obie wróciły do Jasła z medalami.

Zawody zgromadziły ponad 400 zawodników z 128 klubów, w tym dwie podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego, które zakończyły rywalizację w ścisłej czołówce.

Złoty medal a tym samym tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Blanka Zbylut, natomiast jej koleżanka Julia Zagórska zdobyła brązowy medal.

Blanka w walkach eliminacyjnych pokonała zawodniczki z Krakowa, Warszawy i Opola a w finale zwyciężyła z zawodniczką z Wierzchosławic. Julia natomiast podczas walk eliminacyjnych pokonała zawodniczki z Gdyni, Poznania ale niestety w walce półfinałowej musiała uznać wyższość swojej rywalki. W walce o brązowy medal Julia pokonała zawodniczkę z Warszawy.

Obie rywalizowały w kategorii wagowej do 63 kg. Reprezentantki naszego klubu kolejny raz udowodniły, że zaliczają się do grona najlepszych zawodniczek w naszym kraju.

Dziękujemy Urzędowi Miasta Jasła za wspieranie działalności klubu.

UKS ASW JUDO JASŁO

Napisany dnia: 25.10.2023, 06:51
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ k
dnia 25.10.2023, 09:55
Ocena
komentarza:
42
Wielkie GRATULACJE dla Blanki,Julki i trenera Przemka!!!
@ Koper
dnia 25.10.2023, 12:34
Ocena
komentarza:
22
Gratki wielki!
@ Tom
dnia 26.10.2023, 05:22
Ocena
komentarza:
20
Gratulacje! Ogromny sukces! Brawo!
@ m
dnia 26.10.2023, 15:08
Ocena
komentarza:
18
gratulacje!super!
@ Julia
dnia 27.10.2023, 07:02
Ocena
komentarza:
19
Gratuluję , na takim poziomie to jest sukces , jeszcze raz Gratulację.
@ Kato
dnia 27.10.2023, 11:23
Ocena
komentarza:
18
Ogromne gratulacje. Kawał dobrej roboty okupionej ciężka pracą w tym pięknym i w
ymagającym sporcie.
@ Kibic
dnia 28.10.2023, 16:18
Ocena
komentarza:
-12
Jaki sport taka ilosc komentujących. Z tego wniosek że buraczana liga piłkarska w której grają Czarni wzbudza o wiele więcej emocji niż jakieś judo.
@ Judo 46
dnia 28.10.2023, 20:06
Ocena
komentarza:
15
Brawo dziewczyny i Przemek.
@ Judo judo
dnia 28.10.2023, 22:04
Ocena
komentarza:
7
Brawo...super wynik !!! Dziewczyny zasługują...jedyne tylko co mnie i teresuje ...to czy wynik tylko i wyłącznie Pana Przemka? Z tego co wiadomo w klubie są dwaj trenerzy a nawet trzech .
Czy to też nie ich zasługa?
Mam nadzieję że też zostali docenieni...życzę dalszych sukcesów!!!
@ do @Judo judo
dnia 02.11.2023, 15:36
Ocena
komentarza:
12
Zgadza się super wynik! To ciężka praca wykonana przede wszystkim przez Blankę i Julkę pod okiem trenera asw judo Jasło, którym jest z tego co mi wiadomo pan Przemek Czarnecki,a pozostali trenerzy są z dziećmi zaczynającymi zabawę w judo.Widzę,że trzeba zacytować :,,Sukces ma wielu ojców,a porażka tylko jedną matkę...
@ sx
dnia 20.11.2023, 07:34
Ocena
komentarza:
3
Serce rośnie jak człowiek czyta o sukcesach sportowców z Jasła, a tym bardziej Judoków. Przemek, GRATULACJE!! M.in. dzięki Tobie Jasło może szczycić się sukcesami w tej niesamowitej dyscyplinie! Trzymam za Was kciuki i za całą społeczność JUDO JASŁO!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657