Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców zaprasza na konferencję

2

Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji: w temacie „Obowiązki przedsiębiorców z zakresu gospodarki odpadami w świetle nowych uwarunkowań prawnych”.

Konferencja odbędzie się w dniu: 11 czerwca 2012 r. (tj. poniedziałek) o godz.: 12:00 w restauracji Perła, ul. Floriańska 42, 38-200 Jasło.

Konferencję poprowadzą: Przedstawiciel Ministerstwa Środowiska, Przedstawiciel Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska, Prezes Rafinerii Nafty Jedlicze SA Krzysztof Janas, Dr Tomasz Soliński (Dyrektor Gospodarki WSZiA w Rzeszowie)

W spotkaniu wezmą również udział Posłowie: Marek Rząsa, Tadeusz Arkit - Członek Komisji Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, Członek Komisji Gospodarki

Bardzo prosimy zainteresowane osoby o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału telefonicznie: 13 446 21 52 lub mailem: biuro@jsp.org.pl

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Program konferencji dostępny pod adresem: www.jsp.org.pl

Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaślak
dnia 08.06.2012, 12:55 · Zgłoś
obiadki, spotkania, balangi, balety, żarcie, siedzenie i nic nie robienie!
Odpowiedz
2
@ woborca
dnia 08.06.2012, 10:56 · Zgłoś
A poseł i senatorowa będą, żeby pomóc?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.