Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców zaprasza na konferencję
Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji: w temacie „Obowiązki przedsiębiorców z zakresu gospodarki odpadami w świetle nowych uwarunkowań prawnych”.
Konferencja odbędzie się w dniu: 11 czerwca 2012 r. (tj. poniedziałek) o godz.: 12:00 w restauracji Perła, ul. Floriańska 42, 38-200 Jasło.
Konferencję poprowadzą: Przedstawiciel Ministerstwa Środowiska, Przedstawiciel Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska, Prezes Rafinerii Nafty Jedlicze SA Krzysztof Janas, Dr Tomasz Soliński (Dyrektor Gospodarki WSZiA w Rzeszowie)
W spotkaniu wezmą również udział Posłowie: Marek Rząsa, Tadeusz Arkit - Członek Komisji Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, Członek Komisji Gospodarki
Bardzo prosimy zainteresowane osoby o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału telefonicznie: 13 446 21 52 lub mailem: biuro@jsp.org.pl
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Program konferencji dostępny pod adresem: www.jsp.org.pl
Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców
