Jaślanie powitali Nowy 2011 Rok!
W noc sylwestrową na płycie Rynku w Jaśle zebrało się wielu mieszkańców Jasła i okolic. Z tej okazji specjalnie dla wszystkich zagrał zespół CHŁOPACY. Zorganizowane konkursy uszczęśliwiły zwycięzców wspaniałymi nagrodami, a burmistrz Andrzej Czernecki złożył noworoczne życzenia...

Jak co roku dla wszystkich nie zabrakło kalendarzy na rok 2011 z grosikiem na szczęście. Rozstrzygnięty został "konkurs butelkowy". Z osób, które wzięły w nim udział wrzucając do specjalnego pojemnika szklane opakowanie wybrano ich zwycięzców, którzy otrzymali wartościowe nagrody tj. kino domowe, mini wieżę, odtwarzacz DVD i odkurzacz.
Zespół CHŁOPACY swoja muzyką rozbawił młodzież, która tańczyła i zabawie nie było końca. Dobre nastroje udzieliły się wszystkim na jasielskim rynku. Tuż przed północą, wszyscy w oczekiwaniu na Nowy Rok odliczali ostatnie sekundy. Z życzeniami zjawił się również burmistrz Andrzej Czernecki. Wraz z wybiciem godziny 24 polał się szampan, był piękny pokaz sztuczny ogni, a wszyscy wokoło składali sobie życzenia.
Zabawa sylwestrowa na jasielskim rynku już w Nowym 2011 roku, zakończyła się kilkanaście minut po 1.00.
(icz)
