Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanie powitali Nowy 2011 Rok!

47

W noc sylwestrową na płycie Rynku w Jaśle zebrało się wielu mieszkańców Jasła i okolic. Z tej okazji specjalnie dla wszystkich zagrał zespół CHŁOPACY. Zorganizowane konkursy uszczęśliwiły zwycięzców wspaniałymi nagrodami, a burmistrz Andrzej Czernecki złożył noworoczne życzenia...


Jak co roku dla wszystkich nie zabrakło kalendarzy na rok 2011 z grosikiem na szczęście. Rozstrzygnięty został "konkurs butelkowy". Z osób, które wzięły w nim udział wrzucając do specjalnego pojemnika szklane opakowanie wybrano ich zwycięzców, którzy otrzymali wartościowe nagrody tj. kino domowe, mini wieżę, odtwarzacz DVD i odkurzacz.

Zespół CHŁOPACY swoja muzyką rozbawił młodzież, która tańczyła i zabawie nie było końca. Dobre nastroje udzieliły się wszystkim na jasielskim rynku. Tuż przed północą, wszyscy w oczekiwaniu na Nowy Rok odliczali ostatnie sekundy. Z życzeniami zjawił się również burmistrz Andrzej Czernecki. Wraz z wybiciem godziny 24 polał się szampan, był piękny pokaz sztuczny ogni, a wszyscy wokoło składali sobie życzenia.

Zabawa sylwestrowa na jasielskim rynku już w Nowym 2011 roku, zakończyła się kilkanaście minut po 1.00.

(icz)

Reklama

Komentarze: 47

Dodaj komentarz Widok:
0
@ buziiiiiiiiiiiiiiii
dnia 04.01.2011, 12:53 · Zgłoś
^_^ Zespól pierwsza klasa ;P Nie powiem że było źle bo bym zgrzeszyła :P po drugie pokaz sztucznych ogni jakoś nie był aż tak intresujący jak w ubiegłym oku ;P

Ale jedno można stwierdzić liczność była większa ..;p humorki dopisywały
Odpowiedz
0
@ Triplexsis
dnia 03.01.2011, 16:12 · Zgłoś
Prosimy nie porównywać "pokazu pirotechnicznego" tej firmy do naszych.....każdy ma swój styl. Niedługo pokażemy nagranie z Sylwestra w Krynicy 2011.Ocena należeć będzie do was internauci...
Odpowiedz
0
@ kazimierz
dnia 03.01.2011, 15:29 · Zgłoś
panu krzyśkowi władza uderzyła do głowy nawet sie do znajomych nie odzywa obraził sie czy co będzie nam przykro panie radny krzyśku rze sie pan do nas nie odzywa
Odpowiedz
0
@ kazimierz
dnia 03.01.2011, 15:27 · Zgłoś
Panu krzyśkowi władza uderzyła do głowy nawet sie do znajomych nie odzywa obraził sie czy co
Odpowiedz
0
@ mysz
dnia 03.01.2011, 09:17 · Zgłoś
jak sie wam nie podobało to po co zostaliscie dlamnie było super
Odpowiedz
0
@ Misiek
dnia 02.01.2011, 22:38 · Zgłoś
Sylwester nie był zły, tylko denerwujące parki pod sceną, nie można było się pobawić, bo im to nie pasuje. Chcecie się obściskiwać? To następnym razem idźcie gdzieś indziej, gdzie wy, ani wam nie będą przeszkadzać.
Odpowiedz
0
@ co do Kołaczyc...
dnia 02.01.2011, 21:38 · Zgłoś
Imprezy nie było, bo kasy nie ma... za dużo się wydało nie swoich pieniędzy przed wyborami na jakieś bzdurne "place zabaw" na wioskach, gdzie obok każdego domu są chuśtawki i piaskownice... "miasto Kołaczyce"... koń by czkawki dostał ze śmiechu...od inwestorów w ów " mieście " nie mogą się ogonić...
Naprawde nie rozumiem dlaczego mieszkańcy (czyt. inwestorzy) godzą się na tak beznadziejne decyzje ich przedstawicieli...
Odpowiedz
0
@ sylwia xd
dnia 02.01.2011, 20:31 · Zgłoś
przeciez to tylko jasło nie amerykaa !!
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 02.01.2011, 19:25 · Zgłoś
Jak się nie ma do czego i kogo przywalić to najlepiej do Pana Burmistzra choć 90 % komentarzy nie ma nic wspólnego z samym Panem Burmistzrem!!!!!
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 02.01.2011, 15:13 · Zgłoś
trzeba bylo zorganizowac domowke w dobrym gronie znajomych, zmontowac muzyke odpowiednia do swojego sprzetu muzycznego i byl bys i byla bys zadowolony... W kazdy rrok jest lipa wiec co sie dziwicie xDD
Odpowiedz
0
@ :))
dnia 02.01.2011, 13:46 · Zgłoś
konkurencyjny portal na swojej stronie dot. Sylwestra w kołaczycach zamiescił taki oto tekst: "
Mimo, że władze Kołaczyc nie zdecydowały się nawet na symboliczne powitanie Nowego Roku, młodzi mieszkańcy zapewniają, że w sylwestrową nocą na rynku na pewno cicho nie będzie."

coś ta młodzież mieszczańska nie słowna bo na rynku żywej duszy nie było :D [...] świeciła pustkami ;)
Odpowiedz
0
@ on
dnia 02.01.2011, 13:33 · Zgłoś
konkurencyjny portal na swojej stronie dot. Sylwestra w kołaczycach zamiescił taki oto tekst: "
Mimo, że władze Kołaczyc nie zdecydowały się nawet na symboliczne powitanie Nowego Roku, młodzi mieszkańcy zapewniają, że w sylwestrową nocą na rynku na pewno cicho nie będzie."

coś ta młodzież mieszczańska nie słowna bo na rynku żywej duszy nie było :D [...] świeciła pustkami ;)
Odpowiedz
0
@ Krzekorz
dnia 02.01.2011, 13:16 · Zgłoś
a ja bym wolal bardzioej ubogiego sylwestra a za to wiecej kasy na inne dzialalnosci ktore nie mijaja w kilka minut(godzin)
Odpowiedz
0
@ gips
dnia 02.01.2011, 12:30 · Zgłoś
beznadzieja..propaganda
Odpowiedz
0
@ Alicee
dnia 02.01.2011, 10:48 · Zgłoś
przeciez oni byli po bąbelkach i dlatego tak szybko się zwijali :) aj... widzę, ze wraca to, co już było 4 lata temu -zero zmian:))
Odpowiedz
0
@ Alfa Omega -ca ;
dnia 02.01.2011, 03:17 · Zgłoś
POSUCHY , STAGNACJI , WEGET,, poKemo; i Sp ; poGra;,,-,ża,

JUż w plecy,, i Mieście i Powiat, Zle,,Kolesiarswto ,W/w Ściemniacze za nic już podwyżki Wynagrod-zen; ZA CO; PytamY SIę ??
/Zalegle w exKadencji 'przedszkole'wjazd czy Skołysz,,ny?/wProkuraturze/ 'gminy za miasto,/glosy i cdn,/Rozpad/Szerz,Koł,/Dęb?
/W Prokuraturze Rzesz;ty /zaścianek PRyL-u, 'utonelo,?

/jak i z Klimków,, /Krak;też kolebka mieszańców'anty,nie prawych /ż,pryl, Mak-a; D,i SODomy;
"Centrala; Po skromić CHciala i DO puści ła KATA-Strof,f,F i /Smoleńsk/ i POL,-udni-e POL-ski /Kolebka Początku Solid-ar-ności

Pewnie i Tu Teraz, jak i w Polski-'SyS'temie',;
tak i do Jasła Można Wracać z Migracji; /Emigr!; ,i bo Tu Pracy, /Jasne Teraz Tu To Dopiero Bedzie W/W,,,

/TRZEBA MÓWIĆ,,,! ,,:
Odpowiedz
0
@ ładnie
dnia 02.01.2011, 00:07 · Zgłoś
świzdu gwizdu pieniążki poszły w p[...]u
Odpowiedz
0
@ do fimar
dnia 01.01.2011, 23:26 · Zgłoś
no nie! A co ty byś chciał, żeby Czernecki po północy tańczył z tobą "zorbę " na płycie??? No puknij, że się w ta pusta głowę i nie pisz takich durnot!!!
Odpowiedz
0
@ mocherówa stara
dnia 01.01.2011, 22:38 · Zgłoś
a góraleczka to 3 razy leciała haha
ile w sumie maja piosenek ? 9 ?
Odpowiedz
0
@ do : * *
dnia 01.01.2011, 22:37 · Zgłoś
pewnie masz 12 lat i rodzice cie puscili na pierwszego w zyciu sylwestra bez ich opieki to powiesz ze fajny ahhahahaha
Odpowiedz
0
@ Góraleczka
dnia 01.01.2011, 21:36 · Zgłoś
5:27 ładne ognie ;D
Odpowiedz
0
@ kat666
dnia 01.01.2011, 21:23 · Zgłoś
jaki burmistrz taka ortografia ;-)
Odpowiedz
0
@ m.
dnia 01.01.2011, 20:47 · Zgłoś
wszystko fajnie, może oprócz tego iż dwie spośród wszystkich zagranych przez Chłopaków piosenek zostały puszczone z playbacku (Ile kłamstw, ile prawd i jakaś inna), nie biorąc już nawet pod uwagę, że set składał się z kilku piosenek zagranych podwójnie. czyżby zespół myślał, że publiczność będzie tak pijana, że tego nie zauważy? :) poza tym zespół grał super, przy odrobinie szczęścia się wybije, czego im życzę!
Odpowiedz
0
@ taki typ
dnia 01.01.2011, 20:30 · Zgłoś
No naprawde ładny pokaz:P.
Odpowiedz
0
@ Do SSS
dnia 01.01.2011, 19:52 · Zgłoś
Ludzie w JDK-u mówią,że 20.000 zł Chłopacy wzieli
Odpowiedz
0
@ kk
dnia 01.01.2011, 18:49 · Zgłoś
i kupa [...] [...]...
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 01.01.2011, 17:35 · Zgłoś
Przynajmniej jedna osoba była zadowolona - dla niej miniony sylwester był "najleprzy". Dobre i to.
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 01.01.2011, 17:29 · Zgłoś
tuż po 1 pff co to za zabawa
Odpowiedz
0
@ manek
dnia 01.01.2011, 16:16 · Zgłoś
koncert super, ognie fatalne, pani składająca życzenia na scenie miała nieźle bąbelków w głowie- ogólnie kicha
Odpowiedz
0
@ :**
dnia 01.01.2011, 16:12 · Zgłoś
najleprzy sylwester na jakim byłam :)
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 01.01.2011, 16:05 · Zgłoś
Oto Polacy - potrafią tylko marudzić i narzekać.
Odpowiedz
0
@ ssss
dnia 01.01.2011, 16:02 · Zgłoś
ile mijal zarobił
Odpowiedz
0
@ z Jasła
dnia 01.01.2011, 15:57 · Zgłoś
wszystko OK było No ten pokaz sztucznych ogni troche taki jak co rok nic nowego nie było, widziałem pokaz w Krakowie to naprawde jest naco popatrzec duzo nowych ogni ciekawych.
Odpowiedz
0
@ dzunia
dnia 01.01.2011, 15:18 · Zgłoś
A ja się nie zgadzam koncert był b.udany mimo tego że były tam drobne problemy ale to każdemu się może zdarzyć:)
Natomiast co do sztucznych ogni w roku 2010 były o wiele lepsze :P
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 01.01.2011, 14:18 · Zgłoś
pokaz sztucznych ogni to we wsi osiek nawet był lepszy na festynie,a tak nawiasem mówiąc ...ciekawe jak pieski sie zachowywały w blokach:)
Odpowiedz
0
@ do RJS
dnia 01.01.2011, 14:13 · Zgłoś
Jesteś sfrustrowanym zazdrośnu=ikiem ze to Mijal śpiewał na sylwestra w swoim mieście a nie ty..................
Odpowiedz
0
@ fimar
dnia 01.01.2011, 14:07 · Zgłoś
Zyczenia p. Burmistrza bardzo krótkie tak jak i Jego zjawienie się i nawet nie wiadomo co życzył tak jak i Pani,która coś życzyła i jak przybyli tak się ulotnili.Rozumiem,że ważniejsze sprawy mieli na głowie,bo to już jest po wyborach.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 01.01.2011, 13:56 · Zgłoś
,,Zespół CHŁOPACY swoja muzyką rozbawił młodzież''
haha jakieś żary !!!
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 01.01.2011, 13:55 · Zgłoś
a mnie sie podobają sztuczne ognie,chociaz najlepsze to nie są;(
Odpowiedz
0
@ JUZEK
dnia 01.01.2011, 13:52 · Zgłoś
CZARNECKI SKŁADAŁ ŻYCZENIA PRZED PÓŁNOCĄ A NIE PO PÓŁNOCY
Odpowiedz
0
@ ;;
dnia 01.01.2011, 13:13 · Zgłoś
sztuczne ognie dno
Odpowiedz
0
@ Wyrocznia666
dnia 01.01.2011, 12:50 · Zgłoś
Patrzcie dobrze ,bo tak jak te błyskotki , tak wszystkie obietnice i cuda odfruną z Jasła w kosmos , i zwykły szary obywatel bedzie miał z tego tyle samo , kilka sekund błysku i huku a potem cisza i ciemność:-)
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 01.01.2011, 12:48 · Zgłoś
Więc byliśmy na różnych imprezach :-)). Większość piła i to [...] wprawiły w dobry humor młodzież, a nie Chłopacy. Nic nowego, to było na Dni Wina dwa lata temu i generalnie zamiast się rozwijać, to się zwijają. Nieważne, ale za rok zaproście zespół weselny, przynajmniej większość będzie znała te kawałki. Sztuczne ognie to Triplexsis pod Galerią Jasło lepsze strzelał, a tutaj Sylwester i tak słabo. Nowy start słabo Panie Andrzeju, oby koniec był lepszy, choć jak Pan K.Cz. strategiem Pana decyzji jest, to ... ciemność widzę... :-). Wszystkiego NAJLEPSZEGO w 2011.
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 01.01.2011, 12:46 · Zgłoś
pokaz ładny ale koncert dno
Odpowiedz
0
@ Admirał Jachaś
dnia 01.01.2011, 11:49 · Zgłoś
Głos na Czarneckiego się nie zmarnował. Sylwester w tym roku był, że tak powiem ... na bogato :)
Odpowiedz
0
@ Arek
dnia 01.01.2011, 11:19 · Zgłoś
No ładny filmik :) Oglądnijcie L:):):) ALE URWAŁ :):p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.