Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanka Miss WOŚP w Słupsku

73

Alma Wysocka z Jasła została Miss 19. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku. Podczas I Ogólnopolskiej Galii Miss WOŚP kilkanaście dziewczyn zaprezentowało swoje wdzięki w Centrum Handlowym „Jantar”.


Wybory najpiękniejszej odbywały się w kilku kategoriach. Jury, w którym zasiadali m.in. Maciej Kobyliński, prezydent Słupska oraz fotograficy Ryszard Nowakowski i Zbigniew Bielecki uznało, że najpiękniejsza jest 24-letnia Alma Wysocka z Jasła.

Pierwszą wicemiss WOŚP została Agnieszka Zając, a drugą Angelika Zagwojska. W kategorii WOŚP Nastolatek i Miss Foto zwyciężyła Paula Matjakowska. Z kolei Magdalena Morawska zdobyła tytuł I wicemiss, a na drug, ą wicemiss jury wybrało Karolinę Szober. Najlepiej Zakręconą Miss oraz Miss Publiczności została Agnieszka Zając.


(kp)
Fot. www.misswosp.pl


Reklama

Komentarze: 73

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaślanka
dnia 17.01.2011, 10:37 · Zgłoś
A skąd ona się w Słupsku znalazła ????
Odpowiedz
2
@ greg
dnia 17.01.2011, 10:16 · Zgłoś
nie odpuści żadnemu..
Odpowiedz
-2
@ jabi
dnia 16.01.2011, 22:53 · Zgłoś
Urodę ma po mamie, jej mam jest śliczna
Odpowiedz
0
@ flaminus
dnia 15.01.2011, 10:52 · Zgłoś
ładna:)
Odpowiedz
0
@ mati81.
dnia 14.01.2011, 20:50 · Zgłoś
fajna niunia.POZDROWIONKA
Odpowiedz
1
@ mała
dnia 14.01.2011, 16:41 · Zgłoś
Ma ciekawą urodę ale według mnie nie jest ładna,widziałam bez makijażu i hm... nic ciekawego,do tego pusta jak pudełko zapałek ,mimo to gratuluje
Odpowiedz
0
@ stara
dnia 14.01.2011, 13:40 · Zgłoś
Ma w sobie to coś co Ją wyróżnia wśród tłumu !!!Ten "pazur" w spojrzeniu...piękna dziewczyna o niebanalnym imieniu...Gratuluję a z wpisów reszty niedowartościowanych małolatów ...wychodzi polskie piekiełko...opluć, pokazać wyższość ...DLATEGO W ŚWIECIE POLAKÓW gorzej traktują od ARABÓW ..NIESTETY JESTEŚMY [...] MŚCIWI małe [...] jak [...]
Odpowiedz
0
@ hehehe
dnia 14.01.2011, 13:37 · Zgłoś
Gratulacje dla miss. Została miss, to może i nie jest jakiś zaszczyt, ale dla naszego jasła niewątpliwa reklama i nawet krytycy urody tej dziewczyny rację muszą mi przyznać.
Odpowiedz
0
@ oka
dnia 14.01.2011, 13:10 · Zgłoś
jakie to typowe, polskie i małomiasteczkowe - zniszczyć, skrytykować samemu będąc nikim, gratuluje odwagi znawcom kobiecej urody. ZZa monitora można wszystko, na żywo nikt nie miałby śmiałości. Co z tego, że są ładniejsze, mądrzejsze itp. To ta dziewczyna wzięła udział w konkursie i wygrała. Tylko to się liczy. I ze względu na to że pochodzi z Jasła, (choć życzę jej osobiście by nie miała z tym wsiowym miastem wiele wspólnego) należą się jej gratulacje od mieszkanców. Jesteście [...].
Odpowiedz
0
@ Eliza
dnia 14.01.2011, 13:09 · Zgłoś
TO W KOŃCU WYSOCKA CZY ZAJĄC????????
Odpowiedz
0
@ max
dnia 14.01.2011, 10:06 · Zgłoś
Piękna dziewczyna o przynajmniej ma wygląd na misssss a nie to co LA[...]SZ wytapetowana p[...]a
Odpowiedz
0
@ modela
dnia 14.01.2011, 00:07 · Zgłoś
Alma jest śliczna nawet bez makijażu. Ma piękną zdrową skórę i nietypowe rysy. Jest to jedna z piękniejszych dziewczyn z Jasła
Odpowiedz
2
@ FOTOGRAF
dnia 13.01.2011, 23:38 · Zgłoś
alma na jej stronie akty juz poznikaly to coreczka klawisza i klawiszki z rostok panstwa M.P Wys[...] mialammiec na imie ALCATRAZ ale wlade nie zgodzily no i mamy aaaaaaaaaaaalme
Odpowiedz
0
@ do sa
dnia 13.01.2011, 22:11 · Zgłoś
...i nie to że mam coś do ciebie czy cos w tym stylu ...otoz nie...poprostu wyrazam swoja opinie...
Odpowiedz
0
@ jfhffff
dnia 13.01.2011, 22:10 · Zgłoś
za szeroka szczęka jak dla mnie, ciekawe komu dała, oczywiście łapówkę za ten tytuł
2 minuty na ulicy żeby znaleźć ładniejszą...
Odpowiedz
0
@ stary
dnia 13.01.2011, 20:53 · Zgłoś
BARDZO ŁADNA DZIEWCZYNA,NIE TAKA MALOWANA LALA CO ZOSTAŁA MIS PODKARPACIA.
Odpowiedz
0
@ aga.
dnia 13.01.2011, 20:38 · Zgłoś
Alma jest piękna <3 świetnie! gratuluje!;)
Odpowiedz
0
@ jajajaja
dnia 13.01.2011, 18:55 · Zgłoś
dlaczego jak jakas osoba z jasla cos "osiagnie" to znajda sie ludzie ktorzy beda krytykowac?? porpsotu jestescie zalosni zazdroscie urody i nic wiecej i nie wazne jakby miala w glowie bo miss to miss a nie pani profesor tak jak z O[...]a bylo.. zenada porpstu jak tak krytykujecie to sami wystartujcie w jakis konkursach moze i wam sie uda a moze boicie sie krytyki ze pusta/y wielki/a pan/i ehh ogarnijcie sie. Gratulacje Alma:)
Odpowiedz
1
@ ...Dave
dnia 13.01.2011, 18:03 · Zgłoś
drodzy koledzy, nie sztuką jest wybrać miss, sztuką jest przeżyć jej widok bez makijażu oraz próbę zetknięcia się z jej inteligencją... miss powinna być (prócz urody), oczytana, obyta, powinna się pochwalić jakąś szkołą, a czy pani miss może się pochwalić jakimś wykształceniem? mimo to gratuluję
Odpowiedz
-1
@ do sa
dnia 13.01.2011, 17:16 · Zgłoś
gościu ale bredzisz... na pewno dawno nie umoczyłeś.... i nie masz patentu na mówienie o "tym czymś" bo ty tego na pewno nie masz....
Odpowiedz
2
@ sylwia
dnia 13.01.2011, 16:18 · Zgłoś
Wygląda staro, za staro jak na swój wiek . Tyle.
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 13.01.2011, 16:03 · Zgłoś
24 lata to juz taka kariera jak niektorzy tutaj napisali nie stoi przed nią otworem :) poprostu jest za stara :P a co do urody ujdzie widzialem ladniejsze ale patrzac na jej konkurentki to cudo :P
Odpowiedz
2
@ arb
dnia 13.01.2011, 13:32 · Zgłoś
normalna, ładniejsze po Jaśle chodzą
Odpowiedz
-2
@ pimpunio
dnia 13.01.2011, 13:23 · Zgłoś
Bardzo ładna dziewczyna, szczególnie o tym świadczą komentarze zazdrosnych i pewnie [...] niewiast;)
Odpowiedz
0
@ kasia
dnia 13.01.2011, 10:27 · Zgłoś
jaka Wysocka jak na dyplomie widnieje Zając(http://www.eslupsk.com/galeria/displayimage.php?album=63&pos=66 )?
Odpowiedz
0
@ Radison Wa-wa ;-))
dnia 13.01.2011, 07:28 · Zgłoś
Alma, komentarze świadczą jedynie o zazdrości... Gratuluję, bb się cieszę i pozdrawiam, :-)
Odpowiedz
0
@ wi
dnia 13.01.2011, 06:25 · Zgłoś
wybrac ta komu sie nalezy
Odpowiedz
2
@ jasło i okolice
dnia 13.01.2011, 02:18 · Zgłoś
no ALMA to już masz kariere w pewnych centrach handlowych bo imie zobowiązuje .
Odpowiedz
3
@ jaslan
dnia 13.01.2011, 01:00 · Zgłoś
nogi ma beznadziejne, a jeszcze strasznie wielka pani...hehe. niepisze z zazdrosci poprostu wyzej [...]a niz nogi ma:) pozdro
Odpowiedz
1
@ kris79
dnia 12.01.2011, 23:45 · Zgłoś
Jednak od czasu do czasu coś fajnego ten portal pokaże ;)
Odpowiedz
2
@ gg
dnia 12.01.2011, 23:34 · Zgłoś
Urzekła mnie ta historia hahaha!!!
Odpowiedz
2
@ ;-(
dnia 12.01.2011, 22:24 · Zgłoś
dama z glowa w chmurach ale nawet nie ma ku temu podstaw...
Odpowiedz
1
@ sa
dnia 12.01.2011, 22:23 · Zgłoś
deska napewno
i uprzedzam tych ktorzy moga napisac ze zazdroszcze albo cos w tym stylu ...otoz nie...poprostu wyrazam swoja opinie...
deska
a poza tym tyle ladnych dziewczyn o ciekawym spojrzeniu i oprawie oczu a tu.....nic co ma ,,to coś"
takze kolejne uklady...
kobieta musi miec to coś...
Odpowiedz
0
@ Marcell
dnia 12.01.2011, 21:37 · Zgłoś
3
@ alma
dnia 12.01.2011, 21:22 · Zgłoś
zna sie na "tych" sportach..:) kto miał okazje ten wie..
Odpowiedz
0
@ do ja
dnia 12.01.2011, 20:41 · Zgłoś
przynajmniej ma swoje c[...] a nie sztuczne
Odpowiedz
3
@ frogi
dnia 12.01.2011, 20:12 · Zgłoś
Przeciętna dziewczyna, ulice jasła są pełne równie, a nawet bardziej pięknych dziewczyn
Odpowiedz
3
@ funfela
dnia 12.01.2011, 20:10 · Zgłoś
Szkoda ze jej nie widujecie bez makijazu.... wtedy straszy nawet w biały dzien....
Odpowiedz
1
@ ona.
dnia 12.01.2011, 19:42 · Zgłoś
Bez szału.
Ale gratuluje...
Odpowiedz
1
@ huziubobo
dnia 12.01.2011, 19:30 · Zgłoś
każda ładną jak ją phsh obrobi i makijażystka wymaluje ;)
Odpowiedz
2
@ ghaha
dnia 12.01.2011, 18:47 · Zgłoś
[...] jak na miss
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 12.01.2011, 18:31 · Zgłoś
coś chyba deska:)
Odpowiedz
0
@ Fotki :)
dnia 12.01.2011, 18:19 · Zgłoś
Fajna fotorelacja z wyborów znajduje się pod adresem:
http://www.eslupsk.com/galeria/

YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=8LBQkV65ZSs
Odpowiedz
0
@ widź
dnia 12.01.2011, 18:19 · Zgłoś
szkoda że nie pokazali jaką miała konkurencje. (też bym wygrał :D ) i do tego te WO.
Odpowiedz
0
@ l..l
dnia 12.01.2011, 17:55 · Zgłoś
alme znam z widzenia pozdrawiam gratuluje
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 12.01.2011, 17:38 · Zgłoś
Straszna dama z muchami w nosie...
Odpowiedz
2
@ zamkowo
dnia 12.01.2011, 17:16 · Zgłoś
No ja tez chodziłem z nia do gima wielka pani ale jaslanka!!!
Odpowiedz
0
@ znawca
dnia 12.01.2011, 17:14 · Zgłoś
gratuluje jej ale zaznaczam, że mi się nie podoba xd
Odpowiedz
-1
@ Land
dnia 12.01.2011, 17:00 · Zgłoś
Alma!
Strasznie się cieszę!
Wierzę w Ciebie jeszcze bardziej!
Teraz z [...]ą i kilkoma dziewczynami z Jasła powinnyście pokazać, co potraficie!!!!
Odpowiedz
2
@ onaa23
dnia 12.01.2011, 16:47 · Zgłoś
to co to [...]???
Odpowiedz
0
@ sszymek
dnia 12.01.2011, 16:44 · Zgłoś
Skąd ta Alma.? Czy rodzice są innowiercami, bo takiej świętej nie kojarzę.? Kojarzy mi się raczej z margaryną. Ładna dziewczyna.
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 12.01.2011, 16:13 · Zgłoś
FUJ!
Niepodoba mi sie takie ma oczy jak by ci coś miała zrobić.
Cytuje:
zaprezentowało swoje wdzięki w Centrum Handlowym „Jantar”.]
Poprawka:
zaprezentowało swoje wdzięki w Zakład Produkcji Eksportowej „Jasan” xD Tak Ładniej Brzmi:P
Odpowiedz
-1
@ mieszkaniec
dnia 12.01.2011, 16:09 · Zgłoś
Piękna dziewczyna, szkoda że to nie ona reprezentowała województwo i Jasło w wyborach Miss. Miałaby większe szanse niż ta dziewczynka Olga.
Odpowiedz
-2
@ Roman
dnia 12.01.2011, 15:59 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ felek
dnia 12.01.2011, 15:38 · Zgłoś
Jakaś taka wystraszona na tym zdjęciu.
Odpowiedz
-1
@ .
dnia 12.01.2011, 15:37 · Zgłoś
spoko :)
Odpowiedz
-2
@ Beta
dnia 12.01.2011, 15:12 · Zgłoś
Dziewczyna niewątpliwie o nieprzeciętnej urodzie, już widzę jak przebierają nogami jasielskie chłopaki jak zwykle chętni do zawierania znajomości
Odpowiedz
1
@ ciekawy
dnia 12.01.2011, 15:11 · Zgłoś
a co ona tam robi?
Odpowiedz
-2
@ lol
dnia 12.01.2011, 14:59 · Zgłoś
Alma teraz pora sięgnąc po tytuł miss polonia śliczna dziewczyna i kariera stoi przed nia:*****
Odpowiedz
-1
@ Ww
dnia 12.01.2011, 14:53 · Zgłoś
No, naprawdę ładna.....
Odpowiedz
-1
@ gościu
dnia 12.01.2011, 14:42 · Zgłoś
Gratulacje! zasłużyła swoją urodą ;)
Odpowiedz
-2
@ obserwator
dnia 12.01.2011, 14:41 · Zgłoś
Z wygladu aniolek.Sliczniutka.
Odpowiedz
-2
@ jola
dnia 12.01.2011, 14:37 · Zgłoś
ładna:)
Odpowiedz
-2
@ wiktor77043
dnia 12.01.2011, 14:34 · Zgłoś
super laska
Odpowiedz
-2
@ :)
dnia 12.01.2011, 14:30 · Zgłoś
śliczna :)
Odpowiedz
-1
@ bronek
dnia 12.01.2011, 13:54 · Zgłoś
Fajna dziewczyna s Jasła...
Odpowiedz
0
@ Mistrzu
dnia 12.01.2011, 13:48 · Zgłoś
W Jaśle mamy najpiękniejsze dziewczyny:)
Odpowiedz
-2
@ :)
dnia 12.01.2011, 13:33 · Zgłoś
przyjemna...;D nawet bardzo...
Odpowiedz
-2
@ slawek
dnia 12.01.2011, 13:27 · Zgłoś
Przepiękna...
Odpowiedz
0
@ Lisek
dnia 12.01.2011, 13:26 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
1
@ kul
dnia 12.01.2011, 13:26 · Zgłoś
wielka dama jak pamietaj ja z gima to wiecznie glowe wyzej niz nos miala ale gratulacje jednak troche pokory zycze!
Odpowiedz
2
@ obserwator
dnia 12.01.2011, 13:24 · Zgłoś
została wice mis dlatego bo należy do rodziny pani zającowej to wszystko na tym świecie to układy
Odpowiedz
-2
@ Avangadra1988
dnia 12.01.2011, 13:15 · Zgłoś
Gratulacje dla kolejnej jaślaneczki :)Która otrzymała miano miss :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.