Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanka wygrała w Kole Fortuny

18
 W emitowanym dzisiaj (24 listopada 2008) przez telewizyjną "Dwójkę" odcinku Koła Fortuny bezkonkurencyjną zawodniczką okazała się Pani Maria z Jasła.

Choć na drodze do wygranej Jaślance stanęło dwa razy pole "BANKRUT", to i tak udział w programie przyniósł szczęśliwej finalistce komplet zegarków i 10 000 zł z eliminacji do finału. Najcenniejsze jednak okazało się hasło finałowe: "Kopalnia soli w Wieliczce", za odgadnięcie którego zawodniczka otrzymała nagrodę główną 30 000 zł.

Pani Maria najbardziej ucieszyła się z faktu, iż nagrodą główną nie okazał się samochód, bo jak powiedziała po co jej samochód, skoro nie ma prawa jazdy.  

Koło Fortuny, jak zapewne każdy wie, to popularny nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach teleturniej. W Polsce prowadzony jest obecnie  przez Krzysztofa Tyńca.


Jenny
Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Karolcia
dnia 21.12.2008, 19:02 · Zgłoś
Brawo!!! A myślałam, że w Jaśle to same [...]... A tu się okazuje, że wiele inteligentnych osób pochodzi z Jasla:D
Odpowiedz
1
@ vil
dnia 02.12.2008, 20:53 · Zgłoś
dajcie kobiecie spokoj bo jak to przeczyta to jej kasy braknie na leczenie nerwicy:)
Odpowiedz
1
@ wielbiciel
dnia 02.12.2008, 08:19 · Zgłoś
Pani Maria jest Pani wolna, to może razem wydamy te pieniądze - wielbiciel
Odpowiedz
-1
@ dobrodziej
dnia 01.12.2008, 13:37 · Zgłoś
parafia potrzebuje tych pieniędzy i na jaskinie reszte można ofiarować.
Odpowiedz
-1
@ alleluja i do tylu!
dnia 01.12.2008, 10:26 · Zgłoś
wiecej by wygrala np.WYCIECZEK, gdyby startowala jako pisoburmistrz Jasla i Blatyku. :p
Mimo wszystko GRATULACJE!!
Odpowiedz
0
@ wili
dnia 30.11.2008, 15:50 · Zgłoś
jak ona sie nazywa?:_)
Odpowiedz
1
@ hah
dnia 28.11.2008, 13:21 · Zgłoś
Pisza zeby bandyci wiedzieli kogo rabowac :P
Odpowiedz
1
@ yoyo
dnia 27.11.2008, 17:24 · Zgłoś
ciekawe po co o tym piszą? zaraz ją będą skubaćB)
Odpowiedz
2
@ pelaśka
dnia 26.11.2008, 23:10 · Zgłoś
:)Gratulacje Pani Mario.Ja też kiedyś brałam udział w konkursie do Koła Fortuny,ale na ostatnim etepie odpadlam,komputer mnie nie wylosowal.:@
Odpowiedz
1
@ audia4
dnia 25.11.2008, 19:15 · Zgłoś
he gratulacje B)
Odpowiedz
2
@ audia4
dnia 25.11.2008, 19:11 · Zgłoś
Gratulacje pani Mario
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 25.11.2008, 18:17 · Zgłoś
Widać, że nauczycielka... Gadała jak Górczykowa...
Odpowiedz
2
@ beskidnik
dnia 25.11.2008, 15:48 · Zgłoś
ooo spoko... gratuluje:)
Odpowiedz
2
@ agnes
dnia 25.11.2008, 15:10 · Zgłoś
to jest znajoma mojej mamy ze szkoly w kolaczycach tym bardziej serdeczne gratulacje
Odpowiedz
2
@ Ona
dnia 25.11.2008, 14:59 · Zgłoś
Gratuluje wygranej ;)
Odpowiedz
1
@ obserwator1987
dnia 25.11.2008, 14:43 · Zgłoś
Gratuluje wygranej... A jak pani tam była to trzeba było palnąc tego [...] co prowadzi ten teleturniej bo takie [...] nie raz gada ze szok haha...:D
Odpowiedz
2
@ AlutkA
dnia 25.11.2008, 07:45 · Zgłoś
BRAWO !!!! dla pani ktora wygrała ;) ZYCZE DALSZYCH SUKCESOW
Odpowiedz
0
@ Jacek
dnia 25.11.2008, 07:37 · Zgłoś
Pani Mario gratualcje! Wygrała Pani w wielkim stylu!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.