Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasło: Zjedz loda z mleka kobiet. Najciekawsza lodziarnia na wzór Covent Garden!

64

Już niebawem w naszym mieście zostanie otwarta niezwykła lodziarnia jakiej dotąd nie było w Polsce. Jej właściciel postanowił pójść śladem londyńskiej restauracji Covent Garden. Chce podawać lody z mleka kobiet.(PRIMA APRILIS)

Końcem kwietnia odbędzie się wielkie otwarcie nowej lodziarni. Wydarzenie wzbudziło zainteresowanie ogólnopolskich mediów. Jej właściciel jako pierwszy w Polsce zdecydował się na prowadzenie takiego biznesu. Na chwilę obecną chce pozostać anonimowy. Jedno jest pewne. Restauracja w Londynie robi ogromną furorę!

Lody zrobione z mleka kobiet? Ten pomysł może wiele osób śmieszyć, ale klienci londyńskiej Covent Garden bardzo je sobie chwalą. Przede wszystkim nie jest to mleko sztucznie modyfikowane, ale pożywne i bardzo zdrowe.

Deser dzięki temu ma niesamowity smak. Podawany jest w Londynie w różnych postaciach z dodatkiem wanilii, cytrusów, a nawet z alkoholem. Podobnie będzie w Jaśle. Jak zapewnia nas właściciel lodziarni spróbowanie jego lodów będzie niesamowitą przygodą, a doznania smakowe pozostaną na długo w pamięci klienta, co sprawi, że będzie chciał więcej!

Mężczyzna zatrudnił na początek trzydzieści młodych kobiet, które będą zaopatrywać lokal w mleko. Produkt ten od razu będzie trafiał do produkcji lodów. Pracownice przeszły rutynowe badania, które są gwarancją jakości mleka, a także ich stanu zdrowia.

(icz)

Reklama

Komentarze: 63

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ wojtek
dnia 07.04.2014, 21:47 · Zgłoś
już widze jak wszystkie [...] z jasła codziennie rano o 7 lecą do lodziarni na poranne dojenie :D
Odpowiedz
3
@ fellow
dnia 06.04.2014, 08:32 · Zgłoś
Kobieta powinna być-aniołem ,natchnieniem , muzą ,pragnieniem.
...
Ale o zgrozo -tylko nie krową!!!
Odpowiedz
3
@ Jaślanka
dnia 04.04.2014, 09:00 · Zgłoś
moim zdaniem [...] żart. powiedziałabym, że nie na miejscu i niepotrzebnie wzbudza kontrowersje wokół kobiet
Odpowiedz
5
@ ala
dnia 03.04.2014, 22:24 · Zgłoś
ona ma [...] chyba
Odpowiedz
0
@ Rostow
dnia 02.04.2014, 19:12 · Zgłoś
Tylko ze oni kąpali sie w mleku z którego pozniej robiło sie pasteryzowany ser do sklepów.
Odpowiedz
3
@ kiepski żart
dnia 02.04.2014, 12:31 · Zgłoś
jak dla mnie
Odpowiedz
3
@ Gargamel
dnia 02.04.2014, 10:24 · Zgłoś
Gałki powinny być w kształcie [...] to by był zbyt he he.
Odpowiedz
4
@ guguś
dnia 02.04.2014, 09:08 · Zgłoś
teraz kobiety nie mają mleka aby wykarmić noworodka,to jak na te lody nadoją? :0
Odpowiedz
-5
@ asa
dnia 01.04.2014, 23:02 · Zgłoś
Nigdy nie sprobuje, [...].
Odpowiedz
2
@ jasło i okolice
dnia 01.04.2014, 22:10 · Zgłoś
jak te lody beda ciepłe to moga byc,,,
Odpowiedz
6
@ brasdakm,
dnia 01.04.2014, 21:42 · Zgłoś
Mogli cos lepszego wymyslec na prima aprilis np czekolady z krowiego [...] :D
Odpowiedz
-11
@ dobre
dnia 01.04.2014, 20:34 · Zgłoś
dobry żart na zwodziciela
Odpowiedz
8
@ Rozxenbrick
dnia 01.04.2014, 20:32 · Zgłoś
No to jeszcze trzeba kilku panów zatrudnić żeby śmietanę produkowali do lodów śmietankowych
Odpowiedz
12
@ ???
dnia 01.04.2014, 20:09 · Zgłoś
a [...] będzie można wybrać ?
Odpowiedz
-4
@ gos 1121
dnia 01.04.2014, 19:52 · Zgłoś
a na końcu autor powinien dodać PRiMA APRiLIS :)
Odpowiedz
15
@ Mandarynka
dnia 01.04.2014, 19:33 · Zgłoś
Ci co napisali ten artykuł potraktowali kobiety przedmiotowo, jak krowy dające mleko... Mimo , że to na pewno [...] żart to jednak bardzo żenujący...
Odpowiedz
5
@ lena
dnia 06.04.2014, 08:17 · Zgłoś
Zgadza się ,brak szacunku dla kobiet!
Kobieta to nie krowa!
I trochę żal,że napisała to kobieta.:-(((
Odpowiedz
4
@ kejti
dnia 01.04.2014, 19:17 · Zgłoś
dno poprostu żal.pl myslalam ze was na cos lepszego stac ...
Odpowiedz
-2
@ nazdrowie
dnia 01.04.2014, 18:05 · Zgłoś
http://kobieta.wp.pl/martykul.html?kat=26297&wid=13172881 Tu jest na temat tej lodziarni w Londynie .
Odpowiedz
5
@ &&
dnia 06.04.2014, 08:07 · Zgłoś
No pięknie link do artykułu z 2011 roku .
Nie mówiłem że tu [...]???
Odpowiedz
8
@ serduszko1984
dnia 01.04.2014, 15:47 · Zgłoś
Covent Garden – dzielnica Londynu położona na terenie gmin City of Westminster oraz London Borough of Camden, znana ze spotkań artystów, cyrkowców, muzyków i osób związanych ze sztuką. Dawniej znajdował się tutaj klasztor. Ani słowa o takiej lodziarni:)
Odpowiedz
8
@ Capri
dnia 01.04.2014, 15:41 · Zgłoś
Żenujący prima aprilis
Odpowiedz
2
@ Harper
dnia 01.04.2014, 14:25 · Zgłoś
BEKA Z NARZEKACZY TRWA, haha co by nie wymyślili to ludzie tylko - blee, fuj, ochyda [...], humor niskich lotów. [...]zieją ludzie coraz bardziej, widać to na każdym kroku. Brawo redakcja ;) Za dzieciaka nie trzeba było od matek doić jak takie fujj i [...] ;)
Odpowiedz
3
@ Harper
dnia 01.04.2014, 14:27 · Zgłoś
Lepszy taki żart niż - ojej, ale pani zarysowała samochód, ale masz tu wielką plame - żenada ludzie, dalej ogladajcie kabarety, gdzie jeden z drugim przebierze sie za [...], zrobi głupią mine i wtedy to jest superśmieszny żart wysokich lotów, wszyscy śmieją się do rozpuku. Co sie dzieje z ludźmi ...
Odpowiedz
-5
@ Krzychu
dnia 01.04.2014, 14:17 · Zgłoś
Prima Aprilis
Odpowiedz
18
@ nono
dnia 01.04.2014, 13:49 · Zgłoś
kiepski zart na 1 [...] kwietnia ...moze ze [...] mezczyzn ...sos do lodow..
Odpowiedz
3
@ sikłor
dnia 01.04.2014, 19:07 · Zgłoś
no właśnie, ale byłaby robotka. przyjemne z pożytecznym hahahahahahahahahahha
Odpowiedz
-7
@ mamka
dnia 01.04.2014, 13:45 · Zgłoś
primmmmaaaa apppriiiliiis !!!
Odpowiedz
10
@ mleczna mama
dnia 01.04.2014, 13:29 · Zgłoś
a już robiłam sobie nadzieje że znajde prace hehe
Odpowiedz
5
@ icz - słaba jest
dnia 01.04.2014, 13:06 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
17
@ omg
dnia 01.04.2014, 12:58 · Zgłoś
masakryczny pomysł i [...] żart
Odpowiedz
13
@ m
dnia 01.04.2014, 12:23 · Zgłoś
a moze z "mojego mleka"chcialy by zjesc kobiety loda na patyku:):)
Odpowiedz
5
@ sikłor
dnia 01.04.2014, 19:06 · Zgłoś
albo ze smietanka
Odpowiedz
26
@ darko
dnia 01.04.2014, 12:18 · Zgłoś
ale pojechali , poziom powala
Odpowiedz
-34
@ ania
dnia 01.04.2014, 12:08 · Zgłoś
a właśnie, że fajny żart!
Odpowiedz
23
@ betty
dnia 01.04.2014, 11:56 · Zgłoś
Idiotyczny żart.
Odpowiedz
30
@ magda
dnia 01.04.2014, 11:39 · Zgłoś
gratuluję redakcji polotu...ten żarcik to po prostu dno ...
Odpowiedz
13
@ STEFAN
dnia 01.04.2014, 11:16 · Zgłoś
Ta jasne pierwsza w Polsce i akurat w takim zadup...u jakim jest JASŁO haha śmieszne ... droga redakcjo wymyślilibyście coś bardziej wiarygodnego
Odpowiedz
32
@ xyz
dnia 01.04.2014, 11:05 · Zgłoś
w głowie jak w betoniarce... kiepski żart...
Odpowiedz
28
@ Oriolan
dnia 01.04.2014, 10:56 · Zgłoś
Kiepskie, kiepskie, bardzo kiepskie. Redakcja wymyśliła to chyba siedząc w świątyni dumania, biedząc się na wyjątkowo dokuczliwym zatwardzeniem.
Odpowiedz
27
@ Zazu
dnia 01.04.2014, 14:04 · Zgłoś
Pewnie autorka jest słabo dopieszczana i dlatego jej się takie myśli kotłują pod kopułą.
Odpowiedz
8
@ Fee
dnia 05.04.2014, 20:55 · Zgłoś
Albo niedługo zatrudni się do lodziarni,bo będzie mieć mleko
Odpowiedz
6
@ bleeeeee
dnia 05.04.2014, 21:07 · Zgłoś
To by oznaczało koniec marnych artykułów
Odpowiedz
14
@ łodyniec
dnia 01.04.2014, 10:56 · Zgłoś
łohohohhohohho

ja otworzę prawdziwą lodziarnię z tymi 30-stoma kobietami :D

będę robić git [...] za 20 zł od sztuki :D

popyt będzie spory wśród [...]ntów i ksiyndzów :D

łohohohohhohhohohohoh
Odpowiedz
5
@ sikłor
dnia 01.04.2014, 12:09 · Zgłoś
no właśnie łodyniec mosz racje
Odpowiedz
2
@ blues
dnia 01.04.2014, 22:33 · Zgłoś
jaka cena...taka jakość... :P
Odpowiedz
15
@ [...]
dnia 01.04.2014, 10:54 · Zgłoś
Można by jeszcze zrobić z wywar z jąder dla kobiet :]
Odpowiedz
5
@ Max Szyderko
dnia 01.04.2014, 11:10 · Zgłoś
wyciąg raczej...
Odpowiedz
47
@ jolka
dnia 01.04.2014, 10:40 · Zgłoś
Trochę niesmaczny ten Prima Aprilis ...
Odpowiedz
50
@ termin
dnia 01.04.2014, 10:35 · Zgłoś
Straszna ta Ilona jest takie dziwne żarty ... :(
Odpowiedz
13
@ Łeee...
dnia 01.04.2014, 19:48 · Zgłoś
Mogła wpaść na jeszcze głupszy...
Odpowiedz
-3
@ Rz
dnia 01.04.2014, 10:28 · Zgłoś
Dobre :) 1 kwiecień :]
Odpowiedz
89
@ Laura Diaz
dnia 01.04.2014, 10:28 · Zgłoś
Prima aprilis w wyjątkowo obrzydliwym wydaniu...
Odpowiedz
47
@ magda
dnia 01.04.2014, 11:41 · Zgłoś
fakt ,[...] i obrzydliwe...żal :(
Odpowiedz
-11
@ POGROMCA [...]
dnia 01.04.2014, 22:55 · Zgłoś
czemu obrzydliwe ???
Odpowiedz
0
@ komentator
dnia 02.04.2014, 13:53 · Zgłoś
A to dlaczego? Zwierzęce z wymion nieobrzydliwe, a ludzkie już tak? W dodatku zapewne z nadwyżek żywieniowych, czyli inaczej niż w przypadku zwierzęcego, którego młode są często pozbawiane dla naszych "potrzeb".
Odpowiedz
85
@ qwerty
dnia 01.04.2014, 10:27 · Zgłoś
prima aprilis niskich lotów
Odpowiedz
4
@ .
dnia 03.04.2014, 07:36 · Zgłoś
Wystarczy zobaczyć, kto jest autorem artykułu :)
Odpowiedz
8
@ Władimir
dnia 01.04.2014, 10:27 · Zgłoś
W mleczarni w Omsku (Rosja ) panowie kąpią sie w kazi z mlekiem , ponoć takie mleko działa na cere lepiej jak botox
Odpowiedz
12
@ olo
dnia 01.04.2014, 10:28 · Zgłoś
Najlepsze lodu kręcą w budynkach wokół jasielskiego rynku
Odpowiedz
8
@ J23
dnia 01.04.2014, 10:30 · Zgłoś
Zuzanna jada je najchętniej w kampani ..
Odpowiedz
-1
@ ......
dnia 01.04.2014, 14:39 · Zgłoś
albo na [...]
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 03.04.2014, 18:06 · Zgłoś
ale tam smieszne , przeciez i tak pewnie nikt nie uwierzyl.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.