Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jednodniowe karty parkingowe

21

Od jutra (tj.13 stycznia) można będzie kupić jednodniowe karty parkingowe. Koszt takiej karty to 7 złotych. Do tej pory w sprzedaży dostępne były karty jednogodzinne za 1 zł, bądź miesięczne za 100 zł.



- Taką kartę będzie można kupić we wszystkich punktach sprzedaży, w których można nabyć pozostałe rodzaje kart parkingowych – zapewnia Józef Rydarowicz, kierownik Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami.

Jednorazowe karty parkingowe i abonamentowe dzienne oraz miesięczne można kupić w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami w Jaśle przy ul. Sokoła 8, w ogólnodostępnych punktach handlowych, a w najbliższym czasie w ustawionych parkometrach, jak również u pracowników obsługujących strefy płatnego parkowania.


UM Jasła

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 25.06.2013, 19:32 · Zgłoś
I d. u. pa Jasia. Obszedłem kiedyś 4 punkty i nigdzie nie ma tych za . je .biaszczych kart całodniowych...Czy teraz p. Józefa Rydarowicza pociągnąc do odpowiedzialności za te jego zapewnienia?
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 14.01.2011, 17:45 · Zgłoś
'zadowolony' jak mogles wypelniac 12 kartek hehehe jak oplata parkingowa obowiazuje od 7-17 :D hehehehhe to raczej nie 12 a 10 karteczek jeśli juz:P
Odpowiedz
0
@ jAsLoK
dnia 14.01.2011, 10:00 · Zgłoś
Pozdrowienia dla straznikow parkignowych ! Wkoncu moga godnie sluzyc miastu i KARAC obywateli !
No bo bracie masz bryke to placz i plac !
Samochodow coraz wiecej i bedzie jeszcze wiecej, kazdy nazeka jak moze no bo tyle aut utrzymac w rodzinie to dopiero kryzys, nie podjedzie autobusikiem, nie podejdzie pieszo tylko te kilkaset metrow wszedzie autem.
Ja chodze do pracy ok 3km w jedna strone, dla niektorych jest to niewyobrazalne, ale biegac po kuflandzie/galeriach w te i wewte godzinami to czy aby nie wiecej kliometrow sie zrobi ???
A jak bedzie cieplej to jezdze rowerkiem albo skuterkiem, i z parkowaniem najmniejszego problemu nie mam :]
Wiec niestety, za luxus trzeba placic nie ma totamto.

I jeszcze jedno do samochodof[...]w: czy bylo by wam przyjemnie jak by wam ktos wlal brudna kaluze do waszej cud bryki ?! Wiec nie wjezdzajcie z impetem w kaluze chlapiac pieszych !!!
Odpowiedz
0
@ Zadowolony
dnia 14.01.2011, 07:13 · Zgłoś
Brawo, brawo, brawo.
Pomysł z płatynymi parkingami i wogóle wykonanie tych parkingów to najlepsze co sie udało poprzedniej ekipie rządzącej. Nareszcie można zaparkować.
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 13.01.2011, 19:04 · Zgłoś
Do XYZ przecież ty nie jesteś w temacie wrócił pan komenda i wszystko wróciło do normy tak miało być stare sprawdzone metody starego komando czym innym strażniki texasu się nie interesują że auto stoi i blokuje drogę to nie widzą albo nie chcą widzieć ale stare wraca
Odpowiedz
0
@ do XYZ
dnia 13.01.2011, 17:10 · Zgłoś
Nie przesadzaj...może strażnicy miejscy taką ściemę słyszą kilka razy dziennie? A może po prostu miałeś pecha...Pamiętaj że cwaniactwo się szerzy, więc trudno uwierzyć, nawet jeśli ktoś mówi prawdę.
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 13.01.2011, 14:09 · Zgłoś
Kupie karte a i tak nie ma miejsca na parkowanie.
Odpowiedz
0
@ mg
dnia 13.01.2011, 13:34 · Zgłoś
I tak nigdy ludziom nie dogodzi...
Odpowiedz
0
@ x
dnia 13.01.2011, 11:45 · Zgłoś
Płatne parkingi to odstraszanie przyjezdnych do zatrzymywania się w Jaśle (dodatkowe koszty), a swoi kierowcy i tak szukają bezpłatnych parkingów. Tzw. "zielone parkingi" miały być bezpłatne.
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 13.01.2011, 10:29 · Zgłoś
po[...]..!!!!! może 70 zł podnieście!!! [...]zieleni!
wstyd mieszkac w takim mieście!
Odpowiedz
0
@ Mistrzu
dnia 13.01.2011, 09:23 · Zgłoś
A gdzie są te obiecane Parkometry ????
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 13.01.2011, 08:19 · Zgłoś
ojej ............dojechac autem........+ 7 zetow.....
żal pl ;-)
bedzie jasło żałować że nie wybrało kontynuacji poprzednej p.Kurowskiej
aleto wszystko z czasem.......

albo Starostwo..nowe przyjecia...zamiast usuwanie nie potrzebnych nie kompetentnych ludzi...
zal
Odpowiedz
0
@ on
dnia 12.01.2011, 23:07 · Zgłoś
ździerstwo!!!! normalny obywatel płaci a biedni urzednicy z zusu i urzedu miasta parkuja za darmo na swoich wyznaczonych parkingach lub kopertach !!! patologia i tyle ...
Odpowiedz
0
@ heidi
dnia 12.01.2011, 22:11 · Zgłoś
a ja to bym dala te 7zł, gdyby nie fakt, iż mimo wszystko jak zwykle będę musiała krążyć po mieście i walczyć z innymi poirytowanymi (tym samymi faktem)kierowcami by znaleźć to UPRAGNIONE miejsce parkingowe, gdyby choć te pieniądze zainwestowano w budowę nowych parkingów (nie koniecznie 2 km od centrum miasta...)
Odpowiedz
0
@ zabek skarbus
dnia 12.01.2011, 20:27 · Zgłoś
Pan na drugim zdjęciu przy aucie albo trzyma marynarke albo kogoś dusi
Odpowiedz
0
@ !
dnia 12.01.2011, 20:02 · Zgłoś
MARIO WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 12.01.2011, 19:54 · Zgłoś
Straż Miejska ma wreszcie sporo pracy.
Chodza po płtnych strefach parkowania i wypisują szybko żeby ktoś nie zdążył przyjść z kartą parkingową kupioną w kiosku.
Logiki w ich pracy nie ma żadnej.Aby tylko zdzierać 30 zł dodatkowej opłaty za niby brak parkowania.Doświadczyłem na sobie tej przyjemności.
Przyszedłem z kartą 3 minuty po zaparkowaniu.Tyle trwało podejście do kiosku. Strażnik oswidczył że on już kartkę wypisał itrzeba jechać do siedziby Straży Miejskiej a tam zjwiłem się 10 minut po wypisaniu kartki przez Strażnika. Niestety kosztuje to 30zł i tylko pogratulować zdrowego rozsądku Straznikom a może im życzyć, bo będzie im bardzo potrzebny.
Odpowiedz
0
@ www
dnia 12.01.2011, 19:40 · Zgłoś
a kiedy wreszcie zamatują parkomaty jak np. w Krośnie
Odpowiedz
0
@ bonio
dnia 12.01.2011, 19:39 · Zgłoś
i po jaka cholere te karty w prowadzac jak i tak niema gdzie auta postawic ludzie ktorzy przyjezdzaja z innych wsi stawiaja auta na parkingach kolo blokow niech sie lepiej urzedniki zastanowia jak obwodnice poprawic a nie tylko kase podatnika zbierac TO JEST GLUPOTA
Odpowiedz
0
@ zadowolony
dnia 12.01.2011, 18:58 · Zgłoś
Super nareszcie nie będę wypełniał 12 kartek :)
Odpowiedz
0
@ Se la vi
dnia 12.01.2011, 15:58 · Zgłoś
To jest po prostu zdzierstwo.Za cały dzień aż 7 zł? Niestety taka jest nasza kochana Polska
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.