Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jesteś nauczycielem? Zdobądź jedno z trzech miejsc na kurs pierwszej pomocy.

8

ZDOBĄDŹ JEDNO Z TRZECH BEZPŁATNYCH MIEJSCA NA SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE NAUCZYCIELI DO PROWADZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH W ZAKRESIE UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY.

Szkolenie przygotowujące nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Adresat: nauczyciele przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa i przysposobienie obronne Program: zakres szkolenia jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2009 r. w sprawie przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy (Dz. U. 2009 nr 139, poz. 1132)

Ilość godzin: 30 Termin: 28-30 czerwca 2011 r. od godz. 9:00 Koszt: 400 PLN Zapisy: tel. (13) 43 605 55

Trzy pierwsze osoby, które dodzwonią się do naszego sekretariatu dnia 21.06.2011 otrzymają kurs gratis tel. 13 446  56 00

Wszechnica

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ronin
dnia 17.06.2011, 20:18 · Zgłoś
fajny kurs
Odpowiedz
-3
@ Pikuś
dnia 17.06.2011, 13:02 · Zgłoś
Trzeba wcześniej upaść na głowę, żeby się wybrać na spotkanie
Odpowiedz
3
@ ciekawy
dnia 17.06.2011, 20:09 · Zgłoś
po upadku na glowe tez jest potrzebna pierwsza pomoc
Odpowiedz
-4
@ Kazimiesz
dnia 17.06.2011, 12:16 · Zgłoś
W prawdzie jestem emerytowanym nauczycielem Jenzyka polskiego w I LO w Jaśle, ale chętnie zrobię kurs.
Odpowiedz
3
@ Los
dnia 17.06.2011, 16:55 · Zgłoś
A ty dalej swoje...
Odpowiedz
3
@ fgfdg
dnia 17.06.2011, 21:14 · Zgłoś
dobry dobry :)
hi :)
teraz bedzie slynny kazimierz pod wszytskimi nowymi artykulami :)
Odpowiedz
3
@ Killer
dnia 17.06.2011, 21:39 · Zgłoś
To raz jesteś polonistykiem akademii górniczej, raz jesteś strażnikiem miejskim a teraz piszesz ze jesteś nauczycielem,wreszcie zastanów się kim jesteś.Panie wielmożny Kazimierzu
Odpowiedz
3
@ hahaha
dnia 18.06.2011, 10:52 · Zgłoś
no jesteś nauczycielem 'jenzyka' polskiego ;D nie wątpię ;D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.