Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jeździł na podwójnym gazie skradzioną ciężarówką

53

W policyjnym areszcie przebywa 17-letni mieszkaniec gminy Jasło, który z terenu żwirowni w Szebniach ukradł ciężarowy samochód. Pijany mężczyzna jadąc skradzionym pojazdem zniszczył betonowe płyty, ogrodzenie prywatnej posesji, ściął drzewo i uszkodził samochód, którym kierował. Swoją brawurową jazdę zakończył na przydrożnym polu. Dziś usłyszy zarzut popełnienia kilku przestępstw.

Wczoraj, tuż po północy dyżurny komendy został powiadomiony, że z terenu żwirowni w Szebniach, ktoś ukradł ciężarowy samochód marki Tatra. Natychmiast we wskazany rejon zostały skierowane policyjne patrole. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca odjechał w kierunku Tarnowca. Gdy sprawdzali ustaloną trasę otrzymali informację, że ciężarówka została porzucona w Tarnowcu. Poszukiwany samochód policjanci zastali stojący na przydrożnym polu z przebitą oponą.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży tatry może być 17-letni mieszkaniec gminy Jasło. Informacja ta potwierdziła się. Podejrzany został ujęty przez właściciela skradzionej ciężarówki, a następnie zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna przebywał na jednej z prywatnych posesji w sąsiedniej miejscowości. 17-latek trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że za wcześniejsze kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący go do marca 2016 r.

Zatrzymany początkowo zaprzeczał, że ukradł ciężarówkę, ale w obliczu zebranych dowodów potwierdził, że wsiadł za kierownicę tatry i po jej odpaleniu ruszył w kierunku Tarnowca. Gdy wjechał w wąska osiedlową drogę najpierw uszkodził betonowe płyty złożone na poboczu drogi, następnie wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji, przejechał przez pole warzywne, następnie ściął drzewo i zatrzymał się na kolejnym polu.

Podejrzany usłyszy dziś zarzut zaboru cudzego pojazdu w celu krótkotrwałego użycia, prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości oraz nierespektowania wyroku sądu. Odpowie również za dokonane zniszczenia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

 KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 53

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gave
dnia 11.07.2013, 15:06 · Zgłoś
życie jest krotkie, trzeba sie bawic :) szacuneczek dla tego Pana
Odpowiedz
1
@ driver
dnia 10.07.2013, 19:46 · Zgłoś
a co do tarzana to pewnie lek.mu nie podbił kwitów na tira i ma szkucik uraze bo si nie udało pojechać dużym i to boli he he :-)
Odpowiedz
0
@ driver
dnia 10.07.2013, 19:42 · Zgłoś
witam bez kluczy odpalić tatre i pojechać to jak na 17 lat to
dziwne
Odpowiedz
3
@ fred
dnia 09.07.2013, 18:54 · Zgłoś
Sven ciebie naprawdę walną koń w dzieciństwie
Odpowiedz
-7
@ Sven
dnia 09.07.2013, 20:29 · Zgłoś
Nie koń mnie walną tylko otoczenie gorliwych katolików !
Odpowiedz
2
@ widzibic
dnia 09.07.2013, 18:28 · Zgłoś
Po co się wypowiadają ci, którzy nie mają zielonego pojęcia o faktycznej sytuacji tylko o tym co przeczytali w artykule? "Szkoda chłopaka" i tym podobne teksty chyba nie pasują do tej sytuacji bo to jest jego czwarte auto. Tak więc nie zdażyło się to pierwszy raz (ostatni pewnie też nie) bo z żółtymi papierami (które ma) - wyroku odsiadki nie dostanie
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 10.07.2013, 14:00 · Zgłoś
Czwarte to na pewno jak nie piąte :) zawsze to wygląda tak samo; po pijanemu, późno w nocy i kończy się to wszystko dewastacją otoczenia i pojazdu (przeważnie kradzionego). A i był bym zapomniał zamykajcie auta, szczególnie na noc... [...] czeka.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 09.07.2013, 16:17 · Zgłoś
Współczucia dla małolata teraz się dostanie w ten przestępczy ,,wymiar sprawiedliwości'' z [...] co orzekają winę to już leży zostaje tylko samosąd.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 09.07.2013, 16:13 · Zgłoś
...A może być 17 latek 2 promile i Tatra T815 niewykonalne raczej psy go wrabiają,a,że małolat to go złamali.
Odpowiedz
4
@ Vontrupka
dnia 09.07.2013, 15:09 · Zgłoś
Need For Speed "Tatra Edition" - Limited Version xD
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 17:57 · Zgłoś
Tatra, Moc z charakterem! :D
Odpowiedz
2
@ fred
dnia 09.07.2013, 14:32 · Zgłoś
do Łodyńca ciebie w dzieciństwie musiał kopnąc koń
Odpowiedz
1
@ Kwicoł
dnia 09.07.2013, 14:25 · Zgłoś
Oczywiście wszyscy wiedzą kto to zrobił mr. [...]... dostanie najwyżej zawiasy bo ma wójta w rodzinie :]
Odpowiedz
5
@ RR
dnia 09.07.2013, 13:31 · Zgłoś
pijany [...] nie mężczyzna!!!
Odpowiedz
-1
@ rys
dnia 09.07.2013, 13:58 · Zgłoś
wszystkiego w zyciu mozna sprobowac ;))
Odpowiedz
0
@ Stopa
dnia 09.07.2013, 13:19 · Zgłoś
[...] Carmageddon ...
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 14:04 · Zgłoś
Dobra gra! Grałem dziś rano! :D
Odpowiedz
4
@ Niespodzianek :D
dnia 09.07.2013, 13:12 · Zgłoś
Gratulacje!!! , Powinien zostac egzaminatorem Prawa Jazdy w KROSNIE :P Auto zostało slicznie zaparkowane . BUUUHAHAHA . Takiego [...] jak bym zlapał, to ojjjj. . . Pozdrowienia dla rodziców, Powinni byc dumni ze swojej pociechy :D
Odpowiedz
6
@ :)
dnia 09.07.2013, 12:51 · Zgłoś
Będzie poważanie na wsi ;D +10 do respektu !
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 09.07.2013, 13:09 · Zgłoś
Mógł sobie fote [...] na fejsa [...] :)
Lans + 1000 :)
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 14:04 · Zgłoś
Nie fejsa tylko mordoksiążkę :P
Odpowiedz
26
@ i dobrze zrobił !!
dnia 09.07.2013, 12:17 · Zgłoś
właścicielem tej Tatry jest znany "biznesman" z Szebni. Jest to [...], który zatrudnia ludzi i im nie płaci. Nie chodzi o sytuację firmy (choć w takim wypadku i tak taki stan rzeczy jest niedopuszczalny) jednak nowe samochody biznesmana mówią same za siebie. Mówcie co chcecie - ale wiem co mówię. Sprawa u komornika wielu ludzi o zwrot pieniędzy ciągnie się latami (układy - a chodzi o nie małe pieniądze). Prawdę mówiąc zrobił bym to samo - oczywiście nie po [...] i nie dając się złapać!
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 09.07.2013, 12:54 · Zgłoś
no i co by ci to dało że byś mu "gwizdnął" starą TARTĘ ??? Na złom byś nią pojechał ??? W kieszeni schował ??? Rozebrał w lesie i części na allegro sprzedawał ??
Odpowiedz
1
@ RR
dnia 09.07.2013, 13:33 · Zgłoś
piszesz o bułce tartej??? - TARTA - poradnia PPP się kłania
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 09.07.2013, 13:41 · Zgłoś
Ortografii nie znalazłeś to literówki się czepiasz, byle się uczepić... Normalny rozgarnięty człowiek bez problemu domyśli się -w kontekście dyskusji - o co chodzi, ty jak widać do takich się nie zaliczasz...
Odpowiedz
4
@ i dobrze zrobił !!
dnia 09.07.2013, 14:33 · Zgłoś
spalił bym - nic więcej.
Odpowiedz
5
@ ehh
dnia 09.07.2013, 12:07 · Zgłoś
Szybcy i wściekli 7 - kręci nowe sceny do filmu
Odpowiedz
5
@ lol
dnia 09.07.2013, 12:00 · Zgłoś
17 latek pewnie jest kolegą svena i łodyńca... hahahahahaha
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 09.07.2013, 12:29 · Zgłoś
no napewno :P

swoją wyobraźnie ma typ , jazda się dobrze skończyła ,choć liczyłem na kilka headshot-ów i zaparkowanie przy plebani :)))

Tak się bawi teraz młodzież łohohohohhohoh

[...] NA GAZ CAŁY CZAS !!!
Odpowiedz
3
@ Rydz Śmigły
dnia 09.07.2013, 11:00 · Zgłoś
Nie karać więzieniem tak młodego człowieka ! W więzieniu go zepsują bandziory i nauczą wiele złego ! W zamian więzienia kara chłosty 200-300 batów na gołe plecki i puścić go wolno. [...] niszczy ciało, a więzienie o wiele gorzej bo duszę. Po wyjściu z więzienia tak młody człowiek będzie miał złamany kręgosłup moralny do końca życia.
Odpowiedz
11
@ l
dnia 09.07.2013, 11:21 · Zgłoś
Zdaje się , że koleś niestety nie ma żadnego kręgosłupa moralnego, i więzienie to jego przeznaczenie. Ale z karą chłosty to się zgodzę, kara fizyczna prędzej dotrze do [...].
Odpowiedz
2
@ Rid
dnia 09.07.2013, 12:10 · Zgłoś
święte słowa przyjacielu święte słowa
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 14:02 · Zgłoś
No bo taka prawda, nikogo nie [...] a będzie z [...] siedział.
Odpowiedz
4
@ gosc
dnia 09.07.2013, 10:32 · Zgłoś
Jest prze [...] Zachciało mu się jeżdzić ciężąrówką ;D haha
Odpowiedz
13
@ xxxxx
dnia 09.07.2013, 10:31 · Zgłoś
na sto że to [...]:):)
Odpowiedz
11
@ Nanana
dnia 09.07.2013, 10:31 · Zgłoś
dowcipniś z niego :-)
Ps. Dobrze że nie wyrządził komuś krzywdy :-)
Odpowiedz
12
@ sss
dnia 09.07.2013, 10:58 · Zgłoś
krzywdy? w tym wypadku byłby to raczej multikill
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 14:01 · Zgłoś
Grał ktoś w Carmageddon? "Premia za wrażenia artystyczne! x5"
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 09.07.2013, 22:09 · Zgłoś
klasyka :D
Odpowiedz
39
@ :D
dnia 09.07.2013, 10:27 · Zgłoś
gta sanszebnie ;)
Odpowiedz
6
@ Widocznie grał w Euro Track 2
dnia 09.07.2013, 10:23 · Zgłoś
i chciał spróbować na żywca hahaha
Odpowiedz
-11
@ Tarzan-zan
dnia 09.07.2013, 12:51 · Zgłoś
i tak się rodzą "kierowcy tirów"... Pomyślcie co by było gdyby teraz mu się "upiekło", zrobił uprawnienia C +E - i dostał "pracę" jako kierowca tira - a to żaden problem bo to tej "roboty" nie ma wielu chętnych, każdy kto chodził do szkoły takiej marnej "roboty" się nie chwyci, jedynie tacy co już do niczego innego się nie nadają "idą na tiry" - i jeździł by taki jegomość 40 tonowym zestawem obwieszczając z daleka przez CB z 3 metrową anteną - "mobile mobile róbcie miejsce bo jadę" - akurat dla celów medialnych oczyściłem ten cytat z wulgaryzmów bo w realu był by ze 4x dłuższy :P
Odpowiedz
-1
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 13:59 · Zgłoś
Tarzanku znów przesadzasz... Jestem kierowcą i jakoś nie szalałem jak kolega z artykułu. Szkoda chłopaka że taką głupotę odwalił bo ma spaprane papiery. Kiedyś zmądrzeje i niestety przypomni sobie wybryk który zaważył na jego życiu. Chyba że jakoś się dogadają. Zbrodnia to wręcz żadna bo się nic nie stało wiele.
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 09.07.2013, 14:01 · Zgłoś
A ponadto ciekawe co byś jadł gdyby nie ta "praca"... [...] waść wstydu oszczędź i zasuwaj szyć adidasy.
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 10.07.2013, 12:43 · Zgłoś
Ja jem tylko to co mi urośnie w ogródku i towar wożony KOLEJĄ. Tego co z tira się nie chwytam bo to [...] na kilometr... Jedzie taki [...] tir 9 godzin ulicami (w tym godzina pauzy - potem pauza postój na parkingu wśród innych [...] tirów, kierowcy też nie grzeszą higieną, i potem efekt tego "transportu" jest podobny do tego gdyby trzymać to jedzenie tydzień w "[...]" - a wiadomo - takiego nikt by nie jadł...
A pociąg sobie pięknie pomyka ekologicznie na prąd - poprzez miedze - poprzez łąki - poprzez leśne tory polne - tatarata-ta, tatarata-ta - i takie jedzonko jest PYSZSZSZSZNE !!!
Odpowiedz
2
@ Doberman
dnia 11.07.2013, 09:53 · Zgłoś
A ty Tarzan to się w sklepie pytasz czym ten towar do niego przyjechał - TIRem czy pociągiem? I po sprawdzeniu tego przez kierownika sklepu już wiesz , które to produkty będziesz mógł sobie kupić hehe. Oj przestań palić to co palisz, bo takie farmazony wymyślasz, że aż żal
Odpowiedz
14
@ oko
dnia 09.07.2013, 10:22 · Zgłoś
i dobrze tak teraz sobie posiedzi pare lat [...]
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 09.07.2013, 12:32 · Zgłoś
nie posiedzi ,o to się już nie martw :)

Zawiaski i na tym się zakończy :)
A typek niech teraz zrobi paradę ale jakimś STAWOSTROJEM albo koparką :))

Hahaha i tak daleko dojechał przy dwóch promilach łohohohoho
Odpowiedz
0
@ Jukaa
dnia 10.07.2013, 16:57 · Zgłoś
Posiedzi dłużej, posiedzi, bo juz wcześniej był karany
Odpowiedz
28
@ sss
dnia 09.07.2013, 10:15 · Zgłoś
idealne wejście w dorosłość :/
Odpowiedz
9
@ pz
dnia 09.07.2013, 11:49 · Zgłoś
chłopak ma dryg do samochodów widać bo ciągnie go jak pszczole do kwiatka . Moze mu załatwić wejsciówke na tor gokartowy , wyszaleje sie to potem bedzie spokój w okolicy i moze zapobiegnie to jakiejs większej tragedi ...?
Odpowiedz
6
@ wojtq
dnia 09.07.2013, 16:58 · Zgłoś
Idealna to mu kara grozi...Nic tylko się śmiać z takiego wymiaru sprawiedliwości gdzie za nie stosowanie się do wyroku sądu grozi w mixie z innymi zarzutami max 5 lat...Ani bym się nie zastanawiał tylko brał drugą ciężarówkę i po lesie jechał poszaleć.
Odpowiedz
-4
@ liv
dnia 09.07.2013, 22:39 · Zgłoś
to jedź ktos ci broni?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.