Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jeździł na rolkach, mając prawie promil alkoholu we krwi.

28

Wczoraj około godziny 21.00 na ulicy św. Jana z Dukli patrol policji zatrzymał do rutynowej kontroli 15-latka, mieszkańca gminy Jasło. Jak się okazało chłopak jeździł na rolkach mając prawie promil alkoholu we krwi.

Zatrzymany nie przyznał się do picia alkoholu, a jedynie do jedzenia lodów z jego dodatkiem. Po doprowadzeniu go przez funkcjonariuszy do domu, został pod opieką rodziców.

Red.

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ V-max
dnia 11.12.2011, 14:41 · Zgłoś
Pani policjantka lubi trzymać za pałę :D :P. To dobrze... Lubie [...] ;) , a z tyłu wygląda całkiem przyzwoicie hyhy.
Odpowiedz
0
@ jadzka
dnia 07.09.2010, 17:41 · Zgłoś
nie warto byloi robic z tego afery , Kolega 15-nastolatek zjadł najwyraźniej smaczne lody w dużej ilości jeżeli promil : P
Odpowiedz
0
@ lol2
dnia 06.09.2010, 12:05 · Zgłoś
ale jaja
Odpowiedz
0
@ do igora
dnia 31.08.2010, 16:29 · Zgłoś
no gościu z takimi tekstami na forum. czekaj może się ktoś w tej sprawie do ciebie odezwie.
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 27.08.2010, 14:05 · Zgłoś
igor ty lepiej zapisz sie do jakiejś szkoły bo widze masz problemy z ortografią, a później dodaj jakiś komentarz hehe
Odpowiedz
-1
@ ...
dnia 27.08.2010, 01:42 · Zgłoś
O czym mysla trzy osoby z fotografii, patrzac na ich ulozenie cial? ( nie wliczam tej kobiety w tle)
policjantka - ocho, jakis cwaniak z torba przed nami! Lepiej sprawdze czy mam palke przy sobie...postraasze [...]
policjant - [...] oczy w dol, udam ze go nie widze...da nam wtedy spokoj...
chlopak z torba - kurde, policja! Pewnie dowala sie do mnie ze sobie ide ...!!!
Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
0
@ igor
dnia 26.08.2010, 22:32 · Zgłoś
pare miesiecy temu bylem w nocy z zona na energopalu po fajki wracalismy z wesela podjezdza radiowus wysiada policjant podhodzi do sprzedawcy podaje czarna reklamuwke po hwili sprzedawca oddaje przez caly czas nie pada ani jedno slowo pomiedzy nimi gwarantuje ze kazdy paterol bym w jasle przedmuhal w nocy i co drugi [...] policyjne panstwo robia co hca a w jasle to juz parodja
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 26.08.2010, 20:40 · Zgłoś
http://bitwaokrzyz.pl/

jak sie NAPRAWDE chcecie rozladowac to polecam ten link!

Podobno Pis-man aka Fan pobijaja wszelkie rekordy.
Odpowiedz
1
@ Kozik
dnia 26.08.2010, 15:20 · Zgłoś
Nie boj sie policjanta boj sie tego co pozniej sady moga zrobic z toba po jego "szczerych" zeznaniach bo u nich nie miesnie robia glowna role. Nie wyparzona buzka, ktora potrafi z kradziezy lizaka zrobic napad z bronia na bank grupa zoorganizowana. Klamcy, zlodzieje, oszusci, czepnac 15latka mozna a sami [...] jezdza po Krosnie radiowozem, wala wode na komisariacie czuja sie lepsi, ale to ten 15latek wiecej osiagnie w zyciu niz takie krawezniki nic nie warte, bo policja to [...], zdeptac
Odpowiedz
0
@ Jasło4u Zal!
dnia 26.08.2010, 14:42 · Zgłoś
[...] jak widze tekie dempe artykuły to mi wstyd ze Przebywam w Jasle
Wielu 13 latków piło już wiele razy a złapali ich ? Nie!
Wiec niech nie cieszą [...] ze jednego mogli przyłapać nie pogrążajcie sie i usuncie ten idiotyczny artykuł !
Odpowiedz
-1
@ czithit
dnia 26.08.2010, 10:50 · Zgłoś
BUHAAHHAAHHA TEN POLICJANT WYGLADA JAK MOJ BRAT CO IDZIE DO 3 GIMNAZJUM PO PROSTU KAWAL SKURCZYBYKA ;D AZ STRACH SIE GO BAC HAHAHA
Odpowiedz
0
@ tak tylko pytam
dnia 26.08.2010, 04:42 · Zgłoś
I co, zabrali mu prawo jazdy?
Odpowiedz
0
@ tok
dnia 25.08.2010, 22:00 · Zgłoś
"Jeździł na rolkach, mając PRAWIE promil [...] we krwi."
prawie robi wielką różnice
Odpowiedz
-1
@ psy 2
dnia 25.08.2010, 21:53 · Zgłoś
ci dwaj policjanci co na zdjęciu mogą co najwyżej przeprowadzać niewidomych przez pasy. przed nimi długie lata treningu żeby dać radę prawdziwemu bandycie
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 25.08.2010, 21:39 · Zgłoś
ciekawe ktory taki mądry..
Odpowiedz
-2
@ heh
dnia 25.08.2010, 21:37 · Zgłoś
to są policjanci? hahahaha
Odpowiedz
-2
@ w temacie
dnia 25.08.2010, 20:45 · Zgłoś
ten straznik teksasu co na zdieciu to hyba szkolenie na filipinach przehodzil kajdanki na tylku, kazdy upadek do tylu to przez nie zlamana kosc a pistolecik to mugl sobie zawiesic na przedzialce [...] bez obrazy i z szacunikem takie patrole to rzeczywiscie mogo lapac dzieci na wrotkach a pani grazynka to hyba majkut bo bron na lewej rece nosi
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 25.08.2010, 19:40 · Zgłoś
a ta policjantka juz tofla wyciaga... bedzie [...] :DDDD
Odpowiedz
0
@ keller
dnia 25.08.2010, 16:41 · Zgłoś
co nowego wpadło nam do głowy aby takie patrole wysyłać na drogi , ludzie przecież oni we dwoje tylko takiego dzieciaka są w stanie zatrzymać.Każdy inny co ma powyżej 80 kilo wagi [...] wzrokiem.
Odpowiedz
0
@ fgh
dnia 25.08.2010, 16:21 · Zgłoś
a co to za chłoptaś z torbą przed policjantami?? ;D
Odpowiedz
0
@ ziom
dnia 25.08.2010, 15:16 · Zgłoś
nie no, jak mam zamiar jeździć na rokach to pije co drugiego kielicha..
Odpowiedz
0
@ UFO
dnia 25.08.2010, 14:39 · Zgłoś
[...] i obrońcy pić to sobie możecie jak skończycie 18 lat i sami zapracujecie. Póki co rodzice pas im w [...] i do nauki.
Odpowiedz
1
@ ACAB
dnia 25.08.2010, 13:55 · Zgłoś
Gdzie te lody sprzedają??!! :D
Odpowiedz
0
@ B.....
dnia 25.08.2010, 13:46 · Zgłoś
" a gdzie byli rodzice? "
btw. po co to pisac że ktos jezdzil pijany na rolkach mając prawie 1 promil?
Odpowiedz
-1
@ Jaślok
dnia 25.08.2010, 13:43 · Zgłoś
nie osmieszajcie sie juz takimi artykułami... i co Gliwa zaraz sie wypowie ze przestępczosc zmiejszaja ..zal was ..
Odpowiedz
1
@ MM
dnia 25.08.2010, 13:33 · Zgłoś
Pytanie: A mamusia co na to?
Odpowiedz: Mamusia miała 2 promile.
Odpowiedz
-3
@ PSY
dnia 25.08.2010, 13:32 · Zgłoś
Ale paker z tego policjanta na zdjęciu, kark to ma zabójczy, chyba z 50cm, a te umięśnione ręce, ramiona. Jak on wogóle tą kamizelkę udźwigdnie? Hahaha
Ruda Grażyna też całkiem niezła HaHa. Mamy obraz naszych policjantów:)
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 25.08.2010, 13:31 · Zgłoś
Przecież co w tym sensacyjnego? Teraz to jest normalne. Średnia wieku w którym się zaczyna pić [...] to 13 lat.
15 latek to może być już rasowy [...].
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.