Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jubileusz jakich mało

25

7. lutego 2012 roku minęło 68 lat odkąd sakramentalne „Tak” w kościele parafialnym w Warzycach powiedzieli sobie Państwo Genowefa i Władysław Urbanowie. W tym dniu otrzymali od swoich najbliższych najserdeczniejsze życzenia wielu jeszcze wspólnych lat w zdrowiu i otoczeniu kochających ludzi.

„... a może rzeczywiście

wszystko nam się przyśniło.

Stangret, kareta, wieczór,

mój frak i twój tren

i nasze życie twarde

i słodkie jak sen.”

Tak dokładnie nie wiadomo jak nazwać taki jubileusz. Kiedy małżonkowie obchodzą złote gody – 50 lat wspólnego życia – wszyscy patrzą z iskierką zazdrości w oku i marzą, by sami kiedyś mogli takiego jubileuszu doczekać. Kiedy jednak te 50 lat mija, ludzie tracą poczucie czasu i już nie liczą kolejnych lat...

Kiedy patrzy się na Szanownych Jubilatów trudno uwierzyć, że mają za sobą taki szmat życia. Pani Gienia – skromna, życzliwa, zawsze uśmiechnięta, podobna do małego promyka słońca, ciągle patrzy z iskrą miłości w oczach na swojego kochanego Władzia. A On – oaza spokoju i cierpliwości – ma w sercu ciągle trwający maj i odwzajemnia to spojrzenie. Dla nich te lata minęły jak z bicza strzelił, ale najważniejsze, że przeżyli je w zdrowiu, poszanowaniu, miłości i harmonii, otoczeni kochającymi dziećmi, wnukami i prawnuczką.

Cóż można życzyć tak Dostojnym Jubilatom?

Aby dopisywało im w dalszym ciągu zdrowie, aby nigdy nie zabrakło im ludzkiej życzliwości, aby doczekali wspólnie jeszcze wielu, wielu cudownych lat otoczeni opieką i miłością najbliższych.

Tego z całego serca im życzę.

 Jadwiga Zając

pracownik świetlicy w Warzycach

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
2
@ joska
dnia 21.02.2012, 11:41 · Zgłoś
70 lat- platynowe, 75 lat- alabastrowe, 80- debowe, zycze zeby licznika braklo ; )
Odpowiedz
2
@ Grazyna
dnia 20.02.2012, 07:41 · Zgłoś
Dużo, dużo zdrowia i kolejnych pięknych jubileuszy w zdrowiu i pomyślności.
Odpowiedz
4
@ Maniek
dnia 18.02.2012, 21:11 · Zgłoś
oby tak nadal i jak nadluzej:)200lat wszyskiego najnajnajnajlepszego
Odpowiedz
3
@ ona
dnia 18.02.2012, 19:47 · Zgłoś
100 lat wspólnego życia w dobrym zdrowiu życzę Państwu Urbanom
Odpowiedz
-7
@ polk
dnia 18.02.2012, 18:24 · Zgłoś
w pierwszej linijce po liczebniku "7" nie powinno być kropki
Odpowiedz
5
@ aga
dnia 18.02.2012, 18:23 · Zgłoś
piękny jubileusz zdrowia i jeszcze wielu pięknych lat pożycia małżeńskiego.
Odpowiedz
1
@ ZIOMEK !!!
dnia 18.02.2012, 18:09 · Zgłoś
A ja nie zazdroszczę ---2 e wojny światowe przeżyli 1ą i 2ą to była męka na pewno!!! nie to co teraz wszystkiego jest pod dostatkiem i tak wszyscy młodzi narzekają !!! Jubilatom życzę zdrowia i smaku do jedzenia !!!
Odpowiedz
2
@ jaś
dnia 18.02.2012, 17:33 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego! Jak ja Wam zazdroszczę!
Odpowiedz
11
@ ika
dnia 18.02.2012, 16:28 · Zgłoś
jej pięknie aż łezka w oku się kręci że można z sobą tyle lat przeżyć w dzisiejszych czasach gdzie po paru latach co czwarte małżeństwo ląduje w sądzie na rozwodzie.
Odpowiedz
9
@ czarna
dnia 18.02.2012, 16:27 · Zgłoś
Wszystkiego co najepsze dla dostojnych jubilatow i jeszcze duzo duzo wspolnie przezytych lat
Odpowiedz
11
@ ona
dnia 18.02.2012, 15:42 · Zgłoś
Gratulacje! w tych czasach takiej miłości można tylko pozazdrościć
Odpowiedz
10
@ Ibabb
dnia 18.02.2012, 15:42 · Zgłoś
Sto lat najmilsi !!!
Odpowiedz
14
@ sara
dnia 18.02.2012, 12:52 · Zgłoś
super wyglądają jak na swój wiek, tylko pozazdrościć
Odpowiedz
17
@ qwerty
dnia 18.02.2012, 12:04 · Zgłoś
kurczę ciekawe ile mają teraz lat pewnie koło 90 przypuszczając, że pobrali się w wieku ok. 20lat
Dużo zdrowia i jeszcze więcej lat pożycia małżeńskiego życzę!
Odpowiedz
7
@ xx
dnia 18.02.2012, 11:31 · Zgłoś
to mi się nie uda przeżyć z kimś tyle :P
Odpowiedz
5
@ kolo
dnia 18.02.2012, 11:50 · Zgłoś
nie uda Ci się dożyć takiego wieku:P
Odpowiedz
24
@ hustawka
dnia 18.02.2012, 11:28 · Zgłoś
Wszystkiego Najlepszego!!!
Odpowiedz
32
@ Magda
dnia 18.02.2012, 11:27 · Zgłoś
Super! Zazdroszczę Państwu tak długiego pożycia małżeńskiego :)
Życzę sobie i innym aby odnaleźli swoją prawdziwą miłość i cieszyli się sobą wzajemnie tak długo, jak cieszą się p. Urbanowie.
Odpowiedz
-142
@ lol
dnia 18.02.2012, 10:55 · Zgłoś
I co dalej , książke napiszecie o tym, może w tvn program u p.Jaworowicz:)
Odpowiedz
67
@ tajka
dnia 18.02.2012, 11:19 · Zgłoś
Jestes [...] ,piszesz bzdury.A ja ze swojej strony zycze panstwu Urbanom dlugich lat jeszcze w zdrowiu,poszanowaniu i milosci.Tojest piekne przezyc razem tak dlugi okres czasu.Wszystkiego najlepszego:)
Odpowiedz
1
@ (...)
dnia 19.02.2012, 20:50 · Zgłoś
zazdrościsz im tak trwałej miłości, bo sam jeszcze żadnej nie znalazłeś !!
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 22.02.2012, 19:15 · Zgłoś
z tego co ja wiem to pani jaworowicz nie prowadzi programy w tvn tylko w tvp wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj!
Odpowiedz
40
@ BGT
dnia 18.02.2012, 10:52 · Zgłoś
to nie jest osobliwy przypadek ,ale duzo zdrowia zycze w tych chorych czasach ,nie o takie kiedys walczyli nasi [...]kowie w czasie wojny,ale spokojnie kolejna bedzie .
Odpowiedz
11
@ CCCC
dnia 18.02.2012, 18:57 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego dla jubilatów ,tylko pozazdrościć takiej rocznicy,a może by szanowni państwo zdradzili nam recepte na tak długie [...] małżeńskie??
Odpowiedz
7
@ c
dnia 18.02.2012, 19:03 · Zgłoś
200 lat, 200 lat niech żyją żyja nam. Powodzenia na dalsze lata życia.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.