Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jubileusz setnej rocznicy urodzin Pani Felicji Pisarczyk

24

W dniu 01.03.2011 r. mieszkanka Przysiek Pani Felicja Pisarczyk ur. 28.02.1911 r. obchodziła swoje setne urodziny. Jubilatka miała dwoje rodzeństwa, urodziła dwie córki i dwóch synów, ma dziesięcioro wnuków, dziewiętnaścioro prawnuków i jedną praprawnuczkę.



Uroczyste spotkanie odbyło się  w Domu Ludowym w Pustej Woli, w którym obok najbliższej rodziny, księży z Parafii Sławęcin i przedstawiciela ZUS Jasło uczestniczył  Zenon Szura Wójt Gminy Skołyszyn i  Bogusława Czechowicz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
 
Jubilatce złożono gratulacje i życzenia urodzinowe, wręczono pamiątkowy dokument, kosz róż i upominek. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Bogusława Czechowicz  

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sąsiadkaa
dnia 10.03.2011, 19:29 · Zgłoś
Piękny wiek;))
1000lat życzę;)
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 06.03.2011, 20:21 · Zgłoś
piękny wiek Pani Felicjo
Odpowiedz
2
@ ania :)
dnia 05.03.2011, 15:53 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego zdrowia :):)
Odpowiedz
3
@ ania
dnia 05.03.2011, 15:52 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego zdrowia
Odpowiedz
2
@ Sieka
dnia 05.03.2011, 11:42 · Zgłoś
To już kolejna jubilatka z gminy Skołyszyn nie wspominając o Pani z Harklowej która ma 107 lat. Dużo zdrowia życzę
Odpowiedz
1
@ obserwatorka
dnia 05.03.2011, 11:03 · Zgłoś
Gratulacje ;* 200 latt ! ;)
Odpowiedz
4
@ (L)egia
dnia 04.03.2011, 20:57 · Zgłoś
Pani Felicjo piękny wiek! ja ze swej strony życzę zdrowia i pokoju na kolejne lata.
Odpowiedz
2
@ aaa
dnia 04.03.2011, 20:20 · Zgłoś
200 lat
Odpowiedz
5
@ aga
dnia 04.03.2011, 19:36 · Zgłoś
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA I NASTĘPNYCH JUBILEUSZY .
Odpowiedz
4
@ Zamkowo
dnia 04.03.2011, 19:35 · Zgłoś
Łał mi by sie nie chcuało tyle zyc ale pani zycze 10000000 lat!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ uuuuuuuuu
dnia 04.03.2011, 18:17 · Zgłoś
Wszędezie ten [...] się wkręci , oby sobie pojeść!!! 200 lat jubilatce.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 04.03.2011, 17:57 · Zgłoś
Autorzy artykułu chyba mają siano we [...]. Dlaczego tak szczegółowe dane. Chyba ktoś powinien przetrzepać im [...] w sprawie ustawy o ochronie danych osobowych...
Odpowiedz
0
@ przysieczanka...
dnia 08.03.2011, 12:46 · Zgłoś
gdzie niby te szczegółowe dane osobowe?? o co Wam chodzi?
Odpowiedz
2
@ 0000
dnia 04.03.2011, 17:07 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego zdrowia
Odpowiedz
2
@ A
dnia 04.03.2011, 16:44 · Zgłoś
A na spotkanie z seniorami w Przysiekach w dniu 20 luty pan wójt się nie zjawił a był zaproszony ,widocznie jest nadal obrażony na wieś Przysieki.Myślę że przeprosi się w czasie następnej kampani wyborczej. W czasie kampani 2010 był bardzo miły ale tylko do czasu gdy został wybrany.Do zobaczenia przy urnach w 2014 roku
Odpowiedz
0
@ sylwia
dnia 15.03.2011, 09:41 · Zgłoś
zycze kolejnych 100lat
Odpowiedz
2
@ mariusz
dnia 04.03.2011, 16:35 · Zgłoś
życze ci babciu 200 lat
Odpowiedz
3
@ super
dnia 04.03.2011, 16:09 · Zgłoś
ale fajnie tak. dużo zdrowia dla Pani!! gratuluję takiego wieku!!
Odpowiedz
4
@ PRZYSIECZANKA
dnia 04.03.2011, 14:57 · Zgłoś
Dużo zdrowia I MILOŚCI BLISKICH
Odpowiedz
5
@ Olaa
dnia 04.03.2011, 14:48 · Zgłoś
200 lat :)
Wszystkiego Dobrego ;*
Odpowiedz
-1
@ magryk
dnia 04.03.2011, 14:22 · Zgłoś
podanie dokładnego adresu było konieczne???a co na to ustawa o ochronie danych osobowych.Sędziwa Pani na pewno nie wyrażała zgody na podanie tylu szczegółów.Pani Jubilatce życzę tylko zdrowia i radości z życia.
Odpowiedz
12
@ ja23
dnia 04.03.2011, 12:09 · Zgłoś
200 lat!!!
Odpowiedz
13
@ Predator
dnia 04.03.2011, 10:26 · Zgłoś
Wszystkiego.najlepszego.pani.felicjo.zokazji100urodzin.i.drugih.stu.lat.źycia.od.całej.mojej.rodziny
Odpowiedz
26
@ jaslaka
dnia 04.03.2011, 10:02 · Zgłoś
przepiękny wiek.Wszystkiego najlepszego Pani Felicjo :-)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.