Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już 17 grudnia rusza Internetowy Zakład Fotograficzny eOBRAZ.pl!

22

Już 17 grudnia tj. w najbliższą sobotę, rusza Internetowy Zakład Fotograficzny eOBRAZ.pl - stworzony przez Studio Fotografii Łukasza Raka. Z tej okazji na klientów czekają 50 % rabaty!

Niektórzy twierdzą, że obecnie dobra fotografia trafia tylko na wielkie wystawy. Nic bardziej mylnego. Dzięki nowej stronie internetowej założonej przez Studio Fotografii Łukasz Rak każdy może stworzyć niepowtarzalną galerię we własnym mieszkaniu. Wystarczy podłączyć się do Internetu, wybrać zdjęcia, złożyć zamówienie i odebrać gotowe zlecenie w zakładzie na ul. Czackiego 18 lub z rąk listonosza. Dodatkowo, z okazji otwarcia sklepu internetowego na wszystkich klientów czekają wysokie rabaty.


eOBRAZ.pl to internetowy zakład fotograficzny oferujący profesjonalne usługi takie, jak wywoływanie odbitek, dużych formatów, fotografii na płótnie, fotoksiążek czy fotokalendarzy. Umożliwia sprawne składanie zamówień bez ściągania oprogramowania i bez czasochłonnej rejestracji. Inspiruje poprzez pokazywanie klientom gotowych propozycji, a dzięki wysokiej interaktywności ułatwia także doskonalenie zdjęć.Każdy może więc samodzielnie wykadrować fotografię, wybrać jej format, papier, oprawę, dodać napis czy zmienić zdjęcie na czarno-białe, sepie.Wszystko odbywa się o dowolnej porze dnia,w domowym zaciszu lub innym dogodnym dla nas miejscu z dostępem do sieci.

Klient zainteresowany zleceniem na duży format wybiera produkt z kilku dostępnych kategorii. Może zdecydować się na przykład na fotografię retro i przywołać tym samym klimat dawnych lat we wnętrzu swojego mieszkania albo zamówić artblok wyrażający się w eleganckiej, przestrzennej formie. Kultowym produktem jest także fotoksiążka produkowana przez firmę już od ponad pięciu lat. Na eObraz.pl dostępne są gotowe szablony, których kolorystyka i temat pasuje do umieszczanych przez nas zdjęć w fotoksiążce. Strona zawiera szeroki wybór oprawy fotografii z możliwością podglądu on-line. Każdy może zatem znaleźć na jej łamach coś dla siebie. eOBRAZ.pl to kolejny, niezwykle ważny etap w rozwoju naszego studia fotografii.– mówi Łukasz Rak, założyciel firmy. Sprzedaż naszych usług w sieci nie tylko ułatwi składanie zamówień mieszkańcom Jasła i okolic, ale także pozwoli nam zaistnieć na forum ogólnopolskim. Pamiętamy także o osobach przebywających za granicą. Dajemy im możliwość złożenia zamówienia i podania adresu najbliższych w kraju, gdzie dostarczymy zdjęcia. Całość w kilku prostych krokach z wygodnymi formami płatności i w krótkim czasie - dodaje.

Zakład fotograficzny Łukasza Raka stawiał swoje pierwsze kroki jeszcze przed pojawieniem się zdjęć cyfrowych, opierając swoją działalność na technice analogowej. W chwili przełomu technologicznego, firma dostosowała swoją działalność do nowych potrzeb rynku fotograficznego i poszerzyła swoją ofertę usług.Jej twórcy chcą podążać z duchem czasu i cały czas wyznaczają sobie nowe cele. Wśród nich widnieje między innymi dalszy rozwój platformy eOBRAZ.pl, czyli między innym i uruchomienie działu poświęconego aranżacjom i pomysłom na wykorzystanie fotografii do dekoracji wnętrz oraz otwarcie zakładki dla profesjonalistów.Wszystko po to, aby inspirować miłośników fotografii.
 
Strona eOBRAZ.pl ruszy już 17 grudnia. Oferowane za jej pośrednictwem usługi z pewnością dostarczą wielu pomysłów na prezenty gwiazdkowe. Może jednym z nich będzie kalendarz noworoczny ze zdjęciami dzieci, wnuków, a może fotoksiążka z ostatniej uroczystości rodzinnej. Z pewnością warto dzielić się miłymi wspomnieniami z najbliższymi, a świąteczna atmosfera temu sprzyja. Z okazji uruchomienia naszej strony internetowej, przez cały weekend i poniedziałek (17-19 grudnia), klienci będą mogli liczyć aż na 50% rabatu na wybrane usługi fotograficzne. Szczegółowe informacje będą zawarte na stronie (zniżka ta będzie naliczana w koszyku po wpisaniu eobraz w miejscu na kod rabatowy). To wielka okazja zwłaszcza dla tych osób, które już od dawna usiłują zabrać się za uporządkowanie zdjęć chociażby z ostatnich wakacji. – poleca Łukasz Rak.

Kto wie, może to właśnie wysokiej jakości fotografia znajdzie się pod naszą tegoroczną choinką i wypełni nasze domy wspaniałą, rodzinną atmosferą.

www.eobraz.pl


Fotografia oprawiona w artbloku

 


Fotoksiążka 40x20cm, z własnymi zdjęciami zaprojektowana na eOBRAZ.pl

 


Różnej wielkości fotoksiążki z własnym zdjęciem i napisem na okładce  

 


Fragment fotografii na płótnie
 

Artykuł sponsorowany

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ eOBRAZ.PL
dnia 18.12.2011, 10:11 · Zgłoś
Cena w zakładzie za format 9x13 jest taka sama jak na stronie, dodatkowo do poniedzialkuu po wpisaniu kodu rabatowego w koszyku otrzymujemy rabat 50%
Odpowiedz
0
@ obserwator ...
dnia 17.12.2011, 11:17 · Zgłoś
0,59 za 9x13 w necie jak w u niego płaciłam 0,59 za 10x15 hm ...
Odpowiedz
1
@ Jagoda
dnia 14.12.2011, 19:05 · Zgłoś
Do mariusz: zainwestuj w słownik j.polskiego i nie pisz "gupot":)
Odpowiedz
0
@ kulturalny katolik
dnia 19.12.2011, 16:03 · Zgłoś
głupoty to wy piszecie i to ty zainwestuj w słownik
Odpowiedz
1
@ TRIA23
dnia 13.12.2011, 17:18 · Zgłoś
świetna informacja:) polecam ten zakład fotograficzny. profesjonalnie i tanio:):)
Odpowiedz
2
@ ZET
dnia 12.12.2011, 15:26 · Zgłoś
Mam nadzieie, że przynajmniej cena zdjęć w Jaśle spadnie, bo teraz to jest taka warszawska a my tu nie zarabiamy po 5000 zł.
Odpowiedz
4
@ jest OK!
dnia 12.12.2011, 14:51 · Zgłoś
Współpracuję z Panem Rakiem i jestem zadowolony. Nawet w nieprzewidzianych sytuacjach stara się aby klient BYŁ ZADOWOLONY! A to się liczy! R. R.
Odpowiedz
-7
@ mariusz
dnia 12.12.2011, 11:08 · Zgłoś
panie radny krzyśku czeluśniaku mówił pan że sie pan modli za opamiętanie ludzi kturzy mówiom na pana gupoty ja też sie modle za takich ludzi o opamiętanie ich co mówiom na mnie gupoty nie tylko sie modle za siebie ale i za innych też co mówiom na nich gupoty
Odpowiedz
1
@ Sven
dnia 12.12.2011, 10:54 · Zgłoś
czym piszę.
Sama fotografia w masach nie stanowi żadnej wartości trudno bowiem mi oglądać i się zachwycać cudzym bachorem,który narobił pod siebie i jeszcze do tego jest ohydnie obśliniony (jaki cudowny,jaki piękny) albo [...] co zwiedza Egipt za pieniądze swojego [...] albo podatnika i pokazuje wczasy nad basenem przy obficie zastawionym stole-perfidne [...] ! Akurat jest sens jechać do Egiptu prawie 4000 kilometrów by pływać w basenie z pyszną [...] w ich [...]-akurat wyjątkowe i atrakcyjne są fotografie z takich wydarzeń i miejsc.
Odpowiedz
4
@ aaa
dnia 12.12.2011, 02:50 · Zgłoś
brak dopiska 'art sponsorowany' tudzież 'zawiera lokownie produktu' (jakkolwiek [...] by to nie brzmialo...no to co jaslo4u?? krypciocha ? o ile wiem to jest karalne w polsce...
Odpowiedz
0
@ prawie fotograf
dnia 11.12.2011, 23:21 · Zgłoś
szoda tylko ze reklamuja stone kóra będziadziałala za tydzień :-((

Co do fotgrafi to darujcie sobe porówywanie tylko poprzez pryzmat ceny. Ja juz dawno wyleczyłem sie z super tanich odbitek w kioskach ruchu przez nieznana firmę. Po pierwsze tak masówka ze porafili wywołać odbitki ucinjąc np. głowy w zdjeciach grupowych - nawet jak przyjeli reklamacje i dorobili nowe odbitki to jakośc kolorów czy ich nasycenie w porównaniu do wcześnjszych odbitek tych samych fotek robionych w profesionlnym zakładzie jest nieporównywalna. Za cena niestety musi iśc jakość. Z usług p Raka kożystałem w tamtym roku z kalndarzami i bardzo sobie chwale.
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 12.12.2011, 08:20 · Zgłoś
Poza przyjemnością z psyknięcia zdjęcia jeszcze większą przyjemnością jest jego obróbka w darmowym programie komputerowym, nawet najprostszym. Tam robisz korektę gamma, dobierasz nasycenie kolorów a przede wszystkim kadrujesz. Dopiero taki materiał wysyłasz do przełożenia na papier i zaznaczasz by operator maszyny nic już nie zmieniał.
Zabawa z obróbką cyfrowych zdjęć jest pasjonująca i polecam wszystkim, którzy oprócz pisania, czasem bzdurnego komentarza, potrafię jeszcze coś innego na komputerze zrobić.
Odpowiedz
2
@ mysza
dnia 11.12.2011, 23:06 · Zgłoś
Panie Łukaszu proszę się nie przejmować. Na forum są (pseudo)specjaliści od wszystkiego.
Odpowiedz
8
@ eOBRAZ.pl
dnia 11.12.2011, 21:41 · Zgłoś
Często tak niska cena jest podyktowana słabą jakością chemii i brakiem na nią certyfikatu. Trwałość takich zdjęć nie jest najwyższa i z całą pewnością nie są ręcznie korygowane przez laboranta. Ponadto warto zwrócić uwagę na odwzorowanie szczegółów, kolorystkę, nasycenie...To tylko kilka elementów mających wpływ na cenę.
Odpowiedz
1
@ mysza
dnia 11.12.2011, 21:35 · Zgłoś
Rak wcale nie jest taki drogi a napewno lepszy niż inni pseudofotografowie którzy myślą, że jak kupią lustrzankę to już są fotografami. 18 gr za zdjęcie + 9 zł przesyłka hehehe
Odpowiedz
2
@ donga
dnia 12.12.2011, 08:11 · Zgłoś
Przecież nie wysyłasz jednego zdjęcia tylko tak jak ja 200 a czasem 300 szt więc rozbij te 9 zł przesyłki na sztukę i ile ci wyjdzie?
Odpowiedz
2
@ sum
dnia 11.12.2011, 21:02 · Zgłoś
Dziś na pocztę dostałem ofertę 18 gr za zdjęcie 10x15. Jeżeli u Raka będzie taniej to super, ale wątpię.
Odpowiedz
0
@ UFO
dnia 12.12.2011, 01:40 · Zgłoś
Taniej może i nie będzie, ale można jeździć gruchotem i mercedesem.
Z taniością to zawsze jest tak, że tanie ląduje w koszu na śmieci.
Odpowiedz
4
@ sum
dnia 12.12.2011, 08:06 · Zgłoś
Od lat wszystkie zdjęcia wysyłam do obróbki do firm, które udostępniają swoje usługi na Allegro. Ceny były w granicach 22-25 gr za zdjęcie 10x15. Ponieważ wysyłam do tych samych firm toteż o jakość jestem spokojny, tym bardziej, że jestem wymagającym klientem. Oferta 18 gr za zdjęcie jest nową propozycją i o jakości tych zdjęć nic powiedzieć nie mogę.
Ucieszyła mnie nowa oferta Raka. Jeżeli ceny będą w granicach 20 - 25 gr i jakość porównywalna z firmami u których dotąd zamawiałem zdjęcia to na pewno skorzystam z ofert Raka.
Odpowiedz
2
@ monk
dnia 12.12.2011, 08:46 · Zgłoś
ja niedawno korzystałam z tej oferty 18gr za zdjęcie 10x15 i jestem naprawdę zadowolona ;) wywoływałam 800 zdjęć, więc było tego sporo, ale jestem usatyskacjonowana zarówno jakością, jak i kwotą, którą zapłaciłam za te usługi ;)
Odpowiedz
5
@ .....
dnia 11.12.2011, 20:34 · Zgłoś
heh dobre ,tylko znając Fotografa Raka ,ceny będą kosmiczne .
Odpowiedz
2
@ mysza
dnia 11.12.2011, 17:19 · Zgłoś
Superancko
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.