Już dziś Benny G w Manufakturze Smaku/Muzyki
Już dziś w Manufakturze Smaku/Muzyki rozpoczynamy ostatni weekend wakacji. Muzyczne podsumowanie letnich hitów zapoczątkuje Benny G rezydent Klubu Moderna w Dębicy raz DJ NEXX z Krakowa. Natomiast piątek i sobota będzie należeć do DJ’i grających u nas w weekendy. Dziś dla osób, które pojawią się w Manufakturze przed 22.00 do każdego biletu piwo gratis!

Zapraszamy również do polubienia naszego oficjalnego profilu na Facebooku http://
www.facebook.com/pages/Manufaktura-SmakuMuzyki/234549006666981.
Serdecznie zapraszamy
Manufaktura Smaku
ul. Kazimierza Wielkiego 15
Tel: 13 446 46 46 / 503 355 766
Artykuł sponsorowany
