Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kamieniami obrzucił sklep

29

Policjanci zatrzymali wandala, który rzucając kamieniami wybił szybę w oknie i uszkodził elewację jednego ze sklepów w Jaśle. Wcześniej pijany mężczyzna wszczął awanturę w sklepie, ponieważ nie sprzedano mu alkoholu. Wkrótce poniesie konsekwencje swojego zachowania.

O wybiciu szyby w jednym ze sklepów w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony przez pracowników marketu. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili, że ktoś rzucając kamieniami uszkodził elewację budynku i rozbił podwójną szybę w oknie. Po rozpytaniu świadków funkcjonariusze ustalili, że uszkodzeń mogli dokonać dwaj pijani mężczyźni, którzy wcześniej wszczęli awanturę w sklepie, ponieważ odmówiono im sprzedaży alkoholu.

Policjanci zaczęli sprawdzać pobliski teren w poszukiwaniu sprawców. Po chwili zauważyli podejrzanych. Okazali się nimi 24 i 26-letni mieszkańcy Jasła. Obaj byli mocno pijani. Starszy z zatrzymanych miał 4 promile alkoholu w organizmie, a jego kolega 3 promile.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą uszkodzeń jest 26-latek. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do obrzucenia sklepu kamieniami. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Będzie również zobowiązany do naprawienia wyrządzonych szkód.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
6
@ kat
dnia 13.10.2013, 08:02 · Zgłoś
takich to powinno się kasować na miejscu !
bo mają mózgi zniszczone przez wódę trawę i tabletki
... [...] ...
Odpowiedz
8
@ basia
dnia 13.10.2013, 07:24 · Zgłoś
[...] [...]ek
Odpowiedz
19
@ rysio
dnia 05.10.2013, 20:01 · Zgłoś
to chyba on bo bardziej zrytego [...] nie znam
a najlepsze komentarze ma Edek :-)))
Odpowiedz
15
@ lola
dnia 06.10.2013, 17:29 · Zgłoś
edek jest spoko a [...] jak nie wie co zrobić z kamieniami to niech idzie na przeszkolenie do kamieniołomów po tej praktyce na pewno nie będzie szyb wybijał
Odpowiedz
35
@ hihi
dnia 05.10.2013, 18:52 · Zgłoś
A to nie był czasem po[...] Adrian "szczurek " z niewyleczonym ADHD :-)))
Odpowiedz
-23
@ pepe
dnia 03.10.2013, 22:20 · Zgłoś
Ale jaja!!!
Odpowiedz
17
@ idzie zima
dnia 03.10.2013, 21:37 · Zgłoś
Myśle że to celowa robota idzie zima to poco mają marznąć jak w celi cieplutko i jeść dobrze dają .
Odpowiedz
62
@ edek
dnia 03.10.2013, 17:28 · Zgłoś
[...] i wąskie drzwi
Odpowiedz
46
@ [...]
dnia 03.10.2013, 16:43 · Zgłoś
Nowa forma rozrywki w Jaśle.Nie dziwi mnie to: bo zalanie robaka wobec alternatywnego sposobu kulturalnego czasu powoduje uczucie pełnej wolności,a więc i bicie szyb...A jak posadzą gościa,to znowu radość: bezpłatny wikt i opierunek z ciepłą kwaterą i opieką klawiszy i lekarzy...Zima idzie,to i bitych szyb przybędzie by lud zaoszczędził na grzaniu(słonecznym zwłaszcza burmistrza)...Kraj kwadratowych jaj w pełnym rozkwicie.Tylko kiedy to się [...] skończy>???//
Odpowiedz
-29
@ ddddd
dnia 03.10.2013, 16:26 · Zgłoś
to nic takiego się nie stało, można mu to wybaczyć bo był pijany :]
Odpowiedz
14
@ 2
dnia 03.10.2013, 16:54 · Zgłoś
jak by wyglądało miasto gdyby wszyscy [...] się tak zachowywali
Odpowiedz
-26
@ ddddd
dnia 03.10.2013, 16:59 · Zgłoś
a sie przejmujesz
Odpowiedz
25
@ edek
dnia 03.10.2013, 15:39 · Zgłoś
[...] i wąskie drzwi
Odpowiedz
-7
@ jsakdjaskdj
dnia 03.10.2013, 15:05 · Zgłoś
co to za goście? wie ktoś może??
Odpowiedz
21
@ mms
dnia 03.10.2013, 15:26 · Zgłoś
na gościa to trzeba mieć wygląd i pieniądze, w tym przypadku chyba tego brak hahaha
Odpowiedz
5
@ ?
dnia 03.10.2013, 14:09 · Zgłoś
o jaki sklep chodzi?
Odpowiedz
-26
@ Sven
dnia 03.10.2013, 14:05 · Zgłoś
Ale wydarzenie JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... trzeba by powiadomić świat o bohaterstwie policjantów jacie pisał ołówkiem zamiast długopisem,a teraz prokurator [...] pytanie czy wiedział pan.pani,że ołówek był kradziony,a długopis pożyczony.

[...] mi się chce od tych wydarzeń !
Odpowiedz
26
@ war
dnia 03.10.2013, 14:40 · Zgłoś
to [...] a nie pisz durnych komentarzy
Odpowiedz
11
@ 2
dnia 03.10.2013, 16:52 · Zgłoś
twoje komentarze to [...], jak zwykle
Odpowiedz
13
@ elektryk energetyk
dnia 03.10.2013, 19:33 · Zgłoś
Sven - przypominam ci- zamiast pisać [...] komentarze licz ile ludzi wchodzi i wychodzi z byłego Baru Mlecznego na Kościuszki.
Odpowiedz
4
@ Tx
dnia 04.10.2013, 16:59 · Zgłoś
7
@ elektryk energetyk
dnia 04.10.2013, 21:30 · Zgłoś
Ta maść nie pomomoże.Jak dalej tak będzie wstawaiał kity,to ujawnię jego miejsce pracy a jego szefom posty ,jakie pisał w czasie pracy.Jak myślisz walną mu za to premię?
Odpowiedz
13
@ Ronin
dnia 03.10.2013, 13:47 · Zgłoś
[...]ów nie brakuje - uzależnieni od braku mózgu...
Odpowiedz
5
@ Load
dnia 03.10.2013, 13:56 · Zgłoś
Ronin, tych [...] jest co raz więcej. Marnie skończą ale... chyba jeszcze o tym nie wiedzą.
Odpowiedz
31
@ WHATS ?
dnia 03.10.2013, 13:40 · Zgłoś
Przy 4 promilach taka celność , chyba weteran (snajper).
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 04.10.2013, 13:32 · Zgłoś
nigdzie tak nie [...] jak w Jasle
Odpowiedz
34
@ rasta
dnia 03.10.2013, 13:09 · Zgłoś
Będe pierwszy;), więc podwójne dożywocie, bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie;)
Odpowiedz
14
@ aaaaaaaa
dnia 03.10.2013, 14:26 · Zgłoś
Czyli nie pójdą siedzieć i za szkody też nie zapłacą. Takie polskie prawo. Żeby za coś zapłacić to trzeba mieć coś (jakiś dobytek) żeby z tego ściągnąć. I pewno mała szkodliwość czynu.
Odpowiedz
-10
@ big brother
dnia 04.10.2013, 20:17 · Zgłoś
no to system działa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.