Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Karolina Macek najlepsza w powiecie

21

W dniu 8 kwietnia 2011 roku w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w Jaśle odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Przeciwpożarowego pod hasłem : "Młodzież zapobiega pożarom". Wielki sukces odniosła w nim Karolina Macek, uczennica klasy IIc Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach.

           
Turniej przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Uczennica kołaczyckiego liceum okazała się najlepsza w grupie młodzieży reprezentującej szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu jasielskiego.
           
Wygrywając eliminacje powiatowe, Karolina - jako jedyna z uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu, awansowała do kolejnego etapu tego ogólnopolskiego turnieju, jakim będą eliminacje wojewódzkie, które odbędą się 28 kwietnia 2011 roku w Tarnobrzegu.
           
Gratulujemy sukcesu zarówno Karolinie, jak i jej opiekunowi, mgr Zbigniewowi Szczerbie!

ZSP w Kołaczycach

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ogniomistrz Norbert
dnia 11.04.2014, 23:39 · Zgłoś
Gratulacje od wszystkich strażaków SGSP Warszawa :)
Odpowiedz
2
@ (*_DżAgA_99_*)
dnia 15.04.2011, 17:51 · Zgłoś
Kołaczyce są najlepsze:)!!!
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 15.04.2011, 14:58 · Zgłoś
brawo Macek !!! :)
Odpowiedz
0
@ oleksy
dnia 14.04.2011, 22:30 · Zgłoś
brawo ziuta
Odpowiedz
0
@ Marzena
dnia 14.04.2011, 21:45 · Zgłoś
Gratulacje, Karloina! ; )
Odpowiedz
2
@ Ktoś
dnia 14.04.2011, 21:42 · Zgłoś
Gratulacje!! dla niej, dla taty i dla babci:)
Odpowiedz
2
@ absolwentka LO:)
dnia 14.04.2011, 21:16 · Zgłoś
Wielki sukces:) Gratuluję:) I powodzenia w kolejnym etapie!:)
Odpowiedz
1
@ goofi
dnia 14.04.2011, 20:26 · Zgłoś
No gratulacje :D Powodzenia dalej :)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 14.04.2011, 19:10 · Zgłoś
pewnie . napisali jej sukces jako osobna informacje, a tych co zajeli 1 miejsca w poziomie podstawowym i gimnazjalnym to juz nie napisza . zal
Odpowiedz
2
@ o.:)
dnia 14.04.2011, 18:59 · Zgłoś
moja Karolka...:D gratulacje jeszcze raz!
(Maleńka,jesteś wielka!!xD:*)
Odpowiedz
3
@ rodaczka z S.
dnia 14.04.2011, 16:52 · Zgłoś
Gratuluję! Wreszcie ktoś z Sieklówki osiągnął sukces. A zainteresowania i zdolności to wiadomo po kim...- gratulacje i dla taty!
Odpowiedz
4
@ zauroczony
dnia 14.04.2011, 15:34 · Zgłoś
ładna ona!!
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 14.04.2011, 14:14 · Zgłoś
BRAWO KOŁACZYCE ...
Odpowiedz
-1
@ czesio
dnia 14.04.2011, 13:50 · Zgłoś
no panie Kazku gratuluje córki!!
Odpowiedz
3
@ poinformowany
dnia 14.04.2011, 16:50 · Zgłoś
Chyba- Józku...
Odpowiedz
6
@ Michał
dnia 14.04.2011, 12:43 · Zgłoś
gratuluję moja piękna :*** KC
Odpowiedz
1
@ zazdrosny
dnia 14.04.2011, 20:12 · Zgłoś
uuu twoja dziewczyna?? ;>>
Odpowiedz
0
@ zazdrosny
dnia 14.04.2011, 22:00 · Zgłoś
twoja dziewczyna? ;>>
Odpowiedz
-1
@ Aer
dnia 14.04.2011, 11:45 · Zgłoś
Ale mondra .;]
Odpowiedz
4
@ abc
dnia 14.04.2011, 09:37 · Zgłoś
Brawo Karolina gratulacje !!!
Odpowiedz
6
@ a:)
dnia 14.04.2011, 07:20 · Zgłoś
gratulacje, nie tylko madra ale i piekna - :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.