Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierował pod wpływem narkotyków

58

Policjanci z Posterunku Policji w Kołaczycach zatrzymali 20-latka, który kierował osobowym volkswagenem pod wpływem narkotyków. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. W jego samochodzie funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę. Ustalili również sprzedawcę środków odurzających.

Policjanci z kołaczyckiego posterunku zatrzymali w Bieździadce do kontroli drogowej volkswagena golfa. Samochodem podróżowali dwaj młodzi mężczyźni. W czasie kontroli podejrzenia patrolu wzbudziło ich nerwowe zachowanie. Wkrótce okazało się, co było tego powodem. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i szklaną lufkę. Po użyciu testera policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. W jednym ze schowków ujawnili również woreczek z śladową ilością białego proszku. Mężczyźni trafili do aresztu, a pojazd na policyjny parking.

Zatrzymanymi okazali się dwaj mieszkańcy gminy Kołaczyce w wieku 19 i 20 lat. W obliczu zebranych dowodów kierujący samochodem 20-latek przyznał się, że znaleziony środek odurzający należy do niego. Młody człowiek potwierdził również, że kierował samochodem po wcześniejszym zażyciu marihuany i amfetaminy, którymi "poczęstował" także pasażera.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili osobę, która sprzedała podejrzanemu narkotyki. Okazało się, że jest nią 18-letni mieszkaniec tej samej gminy. Nastolatek przyznał się, że uprawiał konopie, a część otrzymanej z nich marihuany odpłatnie udzielił 20-latkowi. Przyznał się również do sprzedaży amfetaminy. Usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi oraz udzielania innej osobie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Kierującemu volkswagenem 20-latkowi policjanci przedstawili zarzut posiadania i udzielania innej osobie marihuany. Wkrótce odpowie on również za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 57

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ GG
dnia 06.10.2013, 18:51 · Zgłoś
Polskie Biedaki [...] myślą że tutaj Holandia albo UK i że sobie [...] swobidnie można.
Cieszcie się że to nie Rosja bo byście już w łagrze siedzieli. [...] na widok [...] musieli być ci wielcy fani rapu, Firmy i [...] rodem z afryki. Pewnie we dwóch się na połówkę zrzucili bo w kraju bida i po wszystkim jeszcze lufkę opalali :D co za [...] a wieś [...]na. A teraz macie spraprane papiery do końca życia i praca na budowie czeka. U [...] który was wy [...] ja na pierwszej wypłacie :D oto prosty przepis jak[...] sobie życie :D
Odpowiedz
-2
@ ...
dnia 03.10.2013, 18:23 · Zgłoś
No i kolejnych dwóch będą ścigać z [...] po Jaśle i okolicach.. :D
Odpowiedz
2
@ Andrzej
dnia 08.09.2013, 19:48 · Zgłoś
Trzymaj się zięciu !!!
Odpowiedz
1
@ GG
dnia 06.10.2013, 18:53 · Zgłoś
Andrzej nie [...] tylko ślij zięciowi ukraińskie fajki do sanoka.
Odpowiedz
5
@ fgrygmgt
dnia 07.09.2013, 22:23 · Zgłoś
nic nie wiecie a dużo mówicie.. ogar
Odpowiedz
-3
@ reneeeeee
dnia 06.09.2013, 17:03 · Zgłoś
żeby tylko [...]ka . Tych [...] tej miejscowości jest [...] więcej.
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 06.09.2013, 16:23 · Zgłoś
oj tam oj tam Sadzić Palić
Odpowiedz
1
@ qwertyyyy
dnia 09.09.2013, 18:01 · Zgłoś
zalegalizować :d
Odpowiedz
0
@ reneeeee eeeeeeee
dnia 05.09.2013, 21:03 · Zgłoś
jeszcze zeby jednego [...]ka zamkli z siekli to by bylo ok
Odpowiedz
0
@ dddddd
dnia 05.09.2013, 21:05 · Zgłoś
domyslam sie o kim mowa hehe tez tego mu zycze
Odpowiedz
-1
@ Stachu
dnia 05.09.2013, 18:53 · Zgłoś
Kolesie Z sieklówki :P Sypneli własnego [...]
Odpowiedz
4
@ Czorno
dnia 05.09.2013, 18:35 · Zgłoś
[...] to nie [...]!!! jaaa... ;D
Odpowiedz
0
@ maja
dnia 05.09.2013, 11:18 · Zgłoś
Czy wszyscy już widzieli następny znak uprawniający SM do stawiania skrzynki do pomiaru prędkości przy Zakładzie Gazowniczym ul. Floriańska ?
pytam bo dalej widać tam osoby jadące jakby tego nie widzieli czyli dużo ponad dozwoloną prędkość... czy ktoś widział już tam wstawianą skrzynkę =radar ???
Odpowiedz
-2
@ obserwator
dnia 04.09.2013, 23:28 · Zgłoś
a koledzy byli szarym vw golf IV , to widzialem tych gagadkow hehehe
Odpowiedz
-3
@ qwertyyyy
dnia 09.09.2013, 18:00 · Zgłoś
to chyba daltonista jestes :D jak to szary kolor byl;) tez niestety widzialem ta akcje :)
Odpowiedz
4
@ do muzgu
dnia 04.09.2013, 21:49 · Zgłoś
Zeby dorobić sobie klepkę.
Odpowiedz
0
@ majewska
dnia 05.09.2013, 11:13 · Zgłoś
a ty masz coś z muzgiem czy mózgiem /czy miałeś korepetycje u władz wyższych?/
Odpowiedz
-4
@ Sven
dnia 04.09.2013, 21:22 · Zgłoś
Skupuje stare rzeczy z bakelitu...
Odpowiedz
-8
@ Pan z Krosna!
dnia 04.09.2013, 21:00 · Zgłoś
Normalka - [...] [...] z Jasła w 30 letnim wieśwagonie! Czemu nie jestem zaskoczony???
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 04.09.2013, 21:20 · Zgłoś
Z silnikiem dizla comon rejn z wakacjami w egipcie i zdjęciami pod palmą...
Odpowiedz
-7
@ Sven
dnia 04.09.2013, 20:47 · Zgłoś
Pies nie może robić kipiszu w aucie bez zezwolenia jedynie co może to zażądać otwarcia bagażnika od 22:00 do 6:00 z reszta niech [...]... bo dostanie w [...]...

Zawsze to mówcie tym zbirom i psychopatą tylko się czepiają OPIEKUNOWIE !
Odpowiedz
3
@ niewazne
dnia 04.09.2013, 21:07 · Zgłoś
Sven gdzie byles gdy Cie nie bylo ???
Odpowiedz
0
@ @ilop
dnia 04.09.2013, 20:36 · Zgłoś
Niech to będzie tajemnicą. Wtajemniczeni wiedzą gdzie jest najbardziej [...] wieś w gminie :D
Odpowiedz
3
@ @ilop
dnia 04.09.2013, 17:25 · Zgłoś
Z gminy Kołaczyce. Jakbyś ich znał to nie potrzebowałbyś wskazówek a skoro ich nie znasz to miejsocowść i tak Ci nic nie powie.
Odpowiedz
0
@ ilop
dnia 04.09.2013, 19:02 · Zgłoś
chodzi mi o miejscowość bo gmina kolaczyce to nie tylko kolaczyce
Odpowiedz
3
@ @qwerty
dnia 04.09.2013, 16:42 · Zgłoś
Oni nie są z Bieździedzy to raz bo ich znam. Przejeżdzali tamtędy.
Odpowiedz
0
@ ilop
dnia 04.09.2013, 17:21 · Zgłoś
Skad oni sa?
Odpowiedz
3
@ Hahahahhahahahaa
dnia 04.09.2013, 16:39 · Zgłoś
wiedziałem że się [...] doigrają - wiedziałem. Wcale mi ich nie szkoda. Ale tych 3 to kropla w morzu ...
Odpowiedz
-7
@ HceWstapicDoPolicji
dnia 04.09.2013, 15:36 · Zgłoś
Kiedy w tym państwie przestanie się karać za [...] ?! Przecież po wypiciu 10 kaw można umrzeć, a po wypaleniu nawet kilograma [...] nikt jeszcze nie umarł. LUDZIE TO JEST MNIEJ SZKODLIWE OD KAWY !
Odpowiedz
14
@ niewazne
dnia 04.09.2013, 15:41 · Zgłoś
wolalbys spotkac na swojej drodze kibola po 10 kawach czy kibola po kilku skretach ???
Odpowiedz
-9
@ Ważne
dnia 04.09.2013, 15:51 · Zgłoś
po pierwsze to kibica, a nie kibola...
Odpowiedz
4
@ HceWstapicDoPolicji
dnia 04.09.2013, 18:34 · Zgłoś
Jasne że po 10 skrętach . Po takiej ilości spalonego zioła on by ręki na muchę nawet nie podniósł !
Odpowiedz
5
@ niewazne
dnia 04.09.2013, 21:07 · Zgłoś
kibol to nie kibic, wiem co pisze.
Odpowiedz
5
@ qwerty
dnia 04.09.2013, 15:22 · Zgłoś
Ale dlaczego to jest dziś dopiero opisane jak ja już to w sobote słyszałem
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 04.09.2013, 14:39 · Zgłoś
nastepny strzela z [...] co za [...]
Odpowiedz
12
@ [...]
dnia 04.09.2013, 14:30 · Zgłoś
gdyby ktoś sprzedał [...] mojemu dziecku to modliłby się aby przechowała go policja bo rozniósł bym go na kawałki!
Odpowiedz
15
@ Max Szyderko
dnia 04.09.2013, 15:04 · Zgłoś
a co byś zrobił swojemu dziecku za to, że kupiło ???
Odpowiedz
8
@ gajowy
dnia 04.09.2013, 14:27 · Zgłoś
nie znoszę policji ale w takich akcjach mają moje poparcie!!!
Odpowiedz
2
@ żołnierz
dnia 04.09.2013, 14:01 · Zgłoś
,,W toku dalszych czynności policjanci ustalili osobę, która sprzedała podejrzanemu [...],, Musieli sprzedac kolezke... Co za pudernice !!
Odpowiedz
3
@ majewska
dnia 05.09.2013, 11:08 · Zgłoś
pewnie zostali zmuszeni
Odpowiedz
6
@ I wyjedz tu czlowieku na droge
dnia 04.09.2013, 13:51 · Zgłoś
To cie [...] [...] rozjedzie,albo dziecko ci zabije itd..Co sie dzieje z tym krajem.
Odpowiedz
12
@ woko
dnia 04.09.2013, 13:15 · Zgłoś
normalnie złapali bandytów, od razu dożywocie co się [...]... a jak ktoś kogoś skatuje na śmierć w biały dzień to uniewinnić od razu bo przecież życie ludzkie nic nie jest warte
Odpowiedz
0
@ qwertyyyy
dnia 09.09.2013, 17:55 · Zgłoś
Za jazdę po pijanemu, Odbierają tylko prawo jazdy, za to ze ktoś sobie lufke zapali wsadzają za kraty :) za to ze [...] po pijanemu bije swoja rodzinę i znęca się psychicznie nad dziećmi dostanie upomnienie lub przesiedzi 24h taką jest właśnie sprawiedliwość ;)

Informacja dla "starszych" [...] nie szkodzi zdrowiu, jest zdrowsza niż [...] :) oto kilka źródeł o tym jak działa [...] i jakie zastosowanie ma w innych krajach
na świecie:

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/ [...] (prosze przeczytac calosc a nie tylko minusy jakimi są np. substancje smoliste które wydzielają sie podczas palenia [...]).

2.http://johngaltsite.wordpress.com/teksty/zastosowanie-konopi-w-lecznictwie/

3.http://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/01/medyczne-zastosowanie-konopii-indyjskich-czyli-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

Wszystkie źródła powyżej mówią o tym jak [...] działa na człowieka jakie ma zastosowanie np. w medycynie, opisują wszystkie plusy i minusy (plusów jest znacznie więcej).
Odpowiedz
-10
@ [...]
dnia 04.09.2013, 12:38 · Zgłoś
To jest zabronione bo państwo w polsce by na tym nic nie zarobiło!! w polsce powinno być wolność wyboru ! PRECZ Z KOMUNĄ
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 04.09.2013, 15:13 · Zgłoś
Właśnie jak by zalegalizowali to by wtedy państwo zarobiło na akcyzie :-),bo teraz wszyscy i wszędzie pala
Odpowiedz
12
@ qaz
dnia 05.09.2013, 06:22 · Zgłoś
nie wszyscy i nie wszędzie! Wyjdź czasem poza swoje podwórko bez lufki. Ludzie narzekają, że czasy ciężkie i nie ma kasy ale na [...], [...] i [...] zawsze jest. Dziecko chodzi w dziurawych butach a rodzice imprezują! Żenada!
Odpowiedz
-6
@ Max Szyderko
dnia 04.09.2013, 12:31 · Zgłoś
Szkoda, że tester nie był zepsuty albo bez atestu...
Odpowiedz
20
@ waldus
dnia 04.09.2013, 14:04 · Zgłoś
Heh policja ustaliła sprzedawcę ! buhahaha nie USTALIŁA tylko zapewne kierowca srzedał sprzedawce !
Odpowiedz
-2
@ nbb
dnia 04.09.2013, 14:26 · Zgłoś
I współpracuj tu z takimi [...]... Coraz słabsze te pokolenia ehh
Odpowiedz
5
@ Oglądnij - szczera prawda
dnia 04.09.2013, 16:52 · Zgłoś
1
@ majewska
dnia 05.09.2013, 11:06 · Zgłoś
ciekawe warto posłuchać
Odpowiedz
-9
@ ziomek
dnia 04.09.2013, 11:52 · Zgłoś
zamiast wsadzic to w du.e to sie dali zlapac porazka wszedzie przypal
Odpowiedz
61
@ somka
dnia 04.09.2013, 12:38 · Zgłoś
Nie ma litosci dla potencjalnych morderców drogowych . czekam na czasy kiedy za jazde pod wplywem prochów , [...] i innego badziewia bedzie sie odbierac prawo jazdy na zawsze . Jak [...] czy [...] chce sie zabijac niech robi to w odosobnionym miejscu nie narazając innych uczestników dróg .
Odpowiedz
22
@ twtp
dnia 04.09.2013, 12:45 · Zgłoś
lobby cpuńsko [...] na to nigdy nie pozwoli . Politycy zarządzający budzetem straciliby zródło utrzymania . Wolą zeby ludzie pili i cpali i sie zabijali .
Odpowiedz
25
@ miki
dnia 04.09.2013, 15:05 · Zgłoś
Tobie od [...] i chlania to już mózg się zlasował i głupio piszesz
Odpowiedz
-5
@ waldus
dnia 04.09.2013, 15:09 · Zgłoś
Firma - J.K feat Szajka

" Sprzedał kogoś raz , pewnie [...] się znowu
Uraz taki ma to opiekuńczym w pogotowiu
narobił się kwas i narobił tobie [...]
niepotrzebnie brany na kradzieże samochodów
wiedział że to zrobi wsiadając do radiowozu "
Odpowiedz
-2
@ do trty
dnia 05.09.2013, 08:08 · Zgłoś
tobie mózg już w ogóle nie pracuje, bo nawet nie wiesz jaki [...]!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.