Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierował rowerem mając 4 promile alkoholu

41

Cztery promile alkoholu w organizmie, taki wynik wskazał alkomat po przebadaniu mieszkańca gminy Krempna. Mężczyzna kierując rowerem z trudem utrzymywał równowagę, stwarzając zagrożenie dla siebie jak i innych użytkowników dróg.

Wczoraj wieczorem uwagę  policjantów patrolujący Myscową zwrócił jadący całą szerokością drogi rowerzysta. Mężczyzna z trudem utrzymywał równowagę. Po zatrzymaniu, funkcjonariusze  poczuli od niego intensywną woń alkoholu. Okazało się, że jest mocno pijany. Gdy rowerzystę zbadali na alkomacie, urządzenie wskazało 4 promile alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu.

Niechlubny rekord pobił 46-letni mieszkaniec gminy Krempna. Za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości grozi  mu kara  pozbawienia wolności do roku.

Od stycznia do końca września  br. policjanci na drogach powiatu jasielskiego zatrzymali blisko pół tysiąca pijanych kierowców.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ola
dnia 08.11.2011, 22:02 · Zgłoś
brawo dla policji cos niesamowtego zeby zlapac [...] na rowerze
Odpowiedz
0
@ Queen
dnia 08.11.2011, 21:55 · Zgłoś
"Krzychu Kadetem Tera.." xD
Odpowiedz
-1
@ koniu
dnia 07.11.2011, 07:34 · Zgłoś
A jak mój koń sam poszedł z wozem do chałpy i go złapali, to czego mnie mandat dali skoro ja nie prowadziłem, a koń był trzeźwy???
Odpowiedz
-2
@ sast
dnia 06.11.2011, 17:24 · Zgłoś
BRAWO DLA POLICJI, szkoda tylko, że jak dzisiaj buraki karpackie na skołyszynie dymyli żadne z panów nie wyszedł z radiowozu ;]
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 06.11.2011, 18:19 · Zgłoś
to mogles wyjsc ty hehe ;)
Odpowiedz
-2
@ paulinka
dnia 06.11.2011, 16:19 · Zgłoś
A skąd była ta polucja? z Krempnej?
Odpowiedz
4
@ [...]ek
dnia 06.11.2011, 11:01 · Zgłoś
jak na 3maja u szudego [...] urzadzaja harce policja omija ich szerokim łukiem ale pijany rowerzysta???oczywiście karygodne (ale czy jest się czym chwalić)
Odpowiedz
4
@ ŁOJOJ!!!!
dnia 05.11.2011, 20:50 · Zgłoś
To najlepszy interwencyjny krempskiego wójta! [...] kolejny [...] odpadnie z załogi interwencji? Ło matko! jeszcze poprzyjmują abstynentów i po folklorze koniec! do tej pory było wiadomo, że jak pijany i na krzyzówkach to interwencyjny, łatwo było ich znaleźć :D
Odpowiedz
-1
@ fgkjdhnflsgnd
dnia 05.11.2011, 12:57 · Zgłoś
Ani ja bym tak nie pojechał chociaż rower to moje drugie nogi :P Teraz wrypią mu zakaz prowadzenia pojazdów łańcuchowych... No i kto krowę wyprowadzi? :D - epicki tekst przy jednym z zatrzymań
Odpowiedz
0
@ jabluszko
dnia 04.11.2011, 18:55 · Zgłoś
niech trzepie policja
Odpowiedz
-1
@ khh
dnia 04.11.2011, 19:39 · Zgłoś
konie w radiowozach
Odpowiedz
-1
@ darek
dnia 04.11.2011, 17:19 · Zgłoś
Medal i awanse dla naszej dzielnej policji
Odpowiedz
-1
@ xD
dnia 04.11.2011, 16:56 · Zgłoś
Dostanie pewnie zakaz na kierowanie pojazdzdow silnikowych i rowerek, coz tylko konik mu zostal.
Odpowiedz
0
@ habaq99
dnia 04.11.2011, 15:31 · Zgłoś
Kierował rowerem-akurat
To chyba rower kierował jego !
Odpowiedz
1
@ Lenin Włodzimierz
dnia 04.11.2011, 11:08 · Zgłoś
Towarzysz rowerzysta powinien sprawdzić czy droga po której jechał jest drogą publiczną? Jeśli nie to carski aparat przymusu może mu skoczyć.
Odpowiedz
0
@ NP1910
dnia 04.11.2011, 10:57 · Zgłoś
Niezły Herbatnik z gościa,takich już niewielu zostało na naszych terenach.Trzeba by ich jak w zoo pokazywać dzieciakom.
Odpowiedz
1
@ ixi
dnia 04.11.2011, 10:50 · Zgłoś
nie rozumiem dlaczego sie tak podniecacie..imponuje wam pijany, smierdzacy wujek ktory marnuje wlasne zycie na alkohol a przy tym jest zagrozeniem dla innych??? wytlumaczcie mi wasze "rozumowanie" bo nie pojmuje tej radosci...
Odpowiedz
1
@ @@@
dnia 04.11.2011, 11:50 · Zgłoś
jak bedziesz mial kiedys 4 promile w wydychanym powietrzu to zrozumiesz. nie czesto padaja takie wyniki :)
Odpowiedz
-1
@ bedee!
dnia 04.11.2011, 09:06 · Zgłoś
boże... się człowieka uczepili ważne że jechał widać że polak wszystko potrafi:)
Odpowiedz
2
@ JASNOWIDZ
dnia 04.11.2011, 07:39 · Zgłoś
wczesniej miał 5 promili ale przetrzeżwiał w rowie i siadł na rower by zdażyć przed zamknieciem sklepu z [...].
Odpowiedz
0
@ polic.
dnia 03.11.2011, 23:07 · Zgłoś
geatulacje dla policji , tak dalej
Odpowiedz
-5
@ KOWALK
dnia 03.11.2011, 21:23 · Zgłoś
krempna same [...] pod sklepem a najwieksze to w katach policja tam nie pilnuje jak przez katy auta ponad stówe gnaja to gdzie jest wtedy policja
Odpowiedz
3
@ Queen
dnia 03.11.2011, 23:10 · Zgłoś
Dobra KOWALk idź spać z tą gwarą.. albo pod ten sklep
Odpowiedz
0
@ zivuś
dnia 09.11.2011, 12:33 · Zgłoś
je serek.
Odpowiedz
4
@ kolozezmywaka
dnia 03.11.2011, 18:07 · Zgłoś
rispekt ! :)
Odpowiedz
13
@ xxxxx
dnia 03.11.2011, 17:35 · Zgłoś
brawo dla policji nielada osiagniecie zlapac rowerzyste to im najlepiej wychodzi a z prawdziwymi przestepcami sobie nie radza jeszcze raz brawooo medal dla funkcjonariuszy
Odpowiedz
19
@ Agent Delegat
dnia 03.11.2011, 18:57 · Zgłoś
Ale jakby ten rowerzysta wpadł pod samochód, albo co gorsza ktoś inny się [...] próbując go ominąć, to byś się wydzierał gdzie była policja i co to za skandal, że takich nie łapią.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 06.11.2011, 12:49 · Zgłoś
o tak! z tym to akurat się zgadzam!!! oni to mają taką zasadę---w kupie siła---a samemu to [...] nie wychylać!!!
Odpowiedz
4
@ mally
dnia 03.11.2011, 17:25 · Zgłoś
brawo !!!
Odpowiedz
21
@ sib
dnia 03.11.2011, 16:06 · Zgłoś
On na co dzień ma 3-3,5 promila. Dziś 4 promile, no rzeczywiście jest małe przekroczenie.
Odpowiedz
1
@ ha ha
dnia 03.11.2011, 14:50 · Zgłoś
czy to RUZIA go zatrzymała ??
Odpowiedz
24
@ Yba
dnia 03.11.2011, 14:11 · Zgłoś
Szacunek, Polak potrafi ;)
Odpowiedz
29
@ u
dnia 03.11.2011, 14:02 · Zgłoś
jechal po flaszke bo braklo
Odpowiedz
5
@ smakosz
dnia 03.11.2011, 13:51 · Zgłoś
medal gościowi śię należy,bo ktosie z nim może zmierzyć ???
Odpowiedz
1
@ ada
dnia 03.11.2011, 20:14 · Zgłoś
i do gadac
Odpowiedz
16
@ Queen
dnia 03.11.2011, 13:40 · Zgłoś
"-Rower jechał?
-No jechał
-To czego chcecie xP" hahah boski cytat z miejsca wydarzenia:D
Odpowiedz
-10
@ Kaźmierz
dnia 03.11.2011, 15:55 · Zgłoś
Rowerzysta a nie rower <facepalm>
Odpowiedz
23
@ **iwo**
dnia 03.11.2011, 13:22 · Zgłoś
oj biedny... kiepsko mu sie ta impreza zakonczyła
Odpowiedz
21
@ [..]
dnia 03.11.2011, 13:05 · Zgłoś
Szacun dla gościa!
Odpowiedz
9
@ gajowy
dnia 03.11.2011, 14:58 · Zgłoś
Gosc jechał rowerem z pracy ... jest kierowcą trachtora :-P
Odpowiedz
11
@ beata
dnia 03.11.2011, 19:29 · Zgłoś
szacun ale dla jego wątroby :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.