Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierowca audi uderzył w opla astrę. Jedna osoba w szpitalu

44

Do zderzenia się dwóch pojazdów doszło po godz. 17. 00  na drodze krajowej nr 28 w w Skołyszynie. Ucierpiała jedna osoba.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi jadąc w kierunku Jasła najechał na tył opla astry, który w wyniku uderzenia został wypchnięty z jezdni do przydrożnego rowu. Kobieta trafiła do jasielskiego szpitala.

(icz)

Reklama

Komentarze: 43

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ rruu
dnia 15.04.2013, 23:23 · Zgłoś
sven kazdy [...] z polskiej wsi musi miec fure tdi :) i kokardke na antenie
Odpowiedz
2
@ pablo
dnia 15.04.2013, 21:11 · Zgłoś
a gdzie inf o seicencie które wyglądało jak po dachowaniu na zakręcie w miejscowości Ujazd? Radiowozy to aż 3 były bo się chłopakom nudziło
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 15.04.2013, 21:50 · Zgłoś
może poprostu z niego szpachla odpadła po zimie-a nie odrazu dachwanie
Odpowiedz
5
@ ppp
dnia 15.04.2013, 20:19 · Zgłoś
Sven nie mysli...on nie ma mózgu...sam żwirek u niego...
Odpowiedz
-1
@ sasza
dnia 15.04.2013, 19:15 · Zgłoś
a co Sven myślisz o żydach??
Odpowiedz
0
@ dt.
dnia 15.04.2013, 18:46 · Zgłoś
I tak, że sprawczyni była trzeźwa. Bo mogło skończyć się gorzej. Jakby, np. nasz były prezydent wsiadł za kółko w tamtym tygodniu, to w alkomacie zapewne skończyłaby się skala. Zresztą wszystko jest pokazane tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=o3BZZu6LTLw
Odpowiedz
0
@ Czytelnik_
dnia 15.04.2013, 19:54 · Zgłoś
osobą która spowodowała wypadek był mężczyzna, to fakt dobrze że trzeźwy ...
Odpowiedz
1
@ matematyk
dnia 15.04.2013, 18:09 · Zgłoś
ale że sie 11 osób do tego opla zmieściło...
Odpowiedz
-1
@ hgdsgfgd
dnia 15.04.2013, 17:11 · Zgłoś
Dur... nawet nie wiedzą jakie auto w rowie leży przecież każdy [...] widzi że to renault 19 a nie astra ciekawe dlaczego audicy nie pokazali , kierowała kobieta a drugim młody chłopaczek ślepym [...] powinni odbierać prawko zamiast w lusterku się przeglądać to na drogę patrzeć zwłaszcza w tym miejscu każdy idio.. wie co sie tam dzieje [...] .progi zwalniające tam założyć
Odpowiedz
-1
@ do hgdsgfgd od kubia
dnia 15.04.2013, 17:59 · Zgłoś
gdzie ty tu kurde widziesz renault 19? Przeciez to astra jak nic. Ty widziales kiedys renaulta bo spodziewam sie ze to twoje marzenia tak na ciebie dzialaja i wszystkie auta postrzegasz jako renault?
Odpowiedz
-1
@ ;D
dnia 15.04.2013, 18:06 · Zgłoś
przecież w rowie leży audi a8 bi turbo quatrro jak nic!. czego nie pokazali opla? tosz to jakaieś manipulacje!
Odpowiedz
-1
@ Seba
dnia 15.04.2013, 13:08 · Zgłoś
To Państwo L***d znowu będą mieli radocha z czyjegoś nieszczęścia...
Odpowiedz
0
@ koi
dnia 15.04.2013, 08:06 · Zgłoś
mógł szybciej [...]
Odpowiedz
9
@ ziomus
dnia 14.04.2013, 23:48 · Zgłoś
sven to [...]!
Odpowiedz
1
@ do ICZ
dnia 14.04.2013, 23:14 · Zgłoś
a gdzie zdjęcie audi? czyżby fotograf nie zauważył Audi czy może nie wie jak Audi wygląda
Odpowiedz
6
@ nk
dnia 14.04.2013, 22:47 · Zgłoś
[...]!!!swen
Odpowiedz
-7
@ Sven
dnia 14.04.2013, 22:49 · Zgłoś
Na ksenofobie wobec Polaków.
Odpowiedz
-14
@ Sven
dnia 14.04.2013, 22:46 · Zgłoś
Muszę sobie kupić [...] golfa drugiej,trzeciej generacji częściowo czwartej oczywiście na ropę bo robię w PKSie to nakradnę paliwa bo babe mom w chołpie z chłopokami
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 14.04.2013, 22:42 · Zgłoś
ekipa skolyszynska na ostatnim zdjeciu w gotowosci hee
Odpowiedz
1
@ nk
dnia 14.04.2013, 22:37 · Zgłoś
co tu jakieś dzieci pisza te komentarze? na to wskazuje,jakieś [...] docinki.
Odpowiedz
18
@ 202
dnia 14.04.2013, 22:34 · Zgłoś
Sven...ale jesteś popitolony. Musiała się mama namęczyć przy porodzie. Napisz prosty chłopie czy długo myślisz nad tymi wypocinami.
Odpowiedz
-13
@ Sven
dnia 14.04.2013, 22:43 · Zgłoś
Macie angielskie auta z dwóch zrobione jedno (NÓWKA)
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 14.04.2013, 21:51 · Zgłoś
a my z [...] mamy porządek koło naszej chałupy
Odpowiedz
-31
@ Sven
dnia 14.04.2013, 21:38 · Zgłoś
Zsfioczona astra...
Lista [...] aut

-golf

-,,ałdi''

-passat

-zafira

-renault 19

-renault laguna

-ford galaxy

-vento
Odpowiedz
27
@ warzycok
dnia 15.04.2013, 07:23 · Zgłoś
oraz svenmobil
Odpowiedz
11
@ klik
dnia 15.04.2013, 07:24 · Zgłoś
ojej a dlaczego mojej skody na tej liscie nie ma? toć ja mieszkam na wsi!!! sven!! dopisz mnie!!
Odpowiedz
-1
@ jeżynka:)
dnia 15.04.2013, 08:25 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ aa
dnia 15.04.2013, 12:17 · Zgłoś
i bojowa maszyna [...] na 1 miejscu
Odpowiedz
-1
@ ciekawy
dnia 14.04.2013, 21:08 · Zgłoś
kurcze was ludzi jest po prostu za duzo
Odpowiedz
1
@ Z tego wynika...
dnia 14.04.2013, 20:51 · Zgłoś
Z tego wynika... ze dwie kobiety! :/
Odpowiedz
3
@ Domin
dnia 14.04.2013, 20:46 · Zgłoś
Kobieta to ten opel czy audi? :)
Odpowiedz
-1
@ ktoś
dnia 19.04.2013, 21:56 · Zgłoś
Raczej z Opla.
Odpowiedz
7
@ opel
dnia 14.04.2013, 20:37 · Zgłoś
Krzychu! kadetem tera :D
Odpowiedz
-9
@ ..
dnia 14.04.2013, 20:30 · Zgłoś
Mógł se [...] na rajdy do biecza jechać tym audi :)
Odpowiedz
5
@ [...] z Brazzersa
dnia 14.04.2013, 20:24 · Zgłoś
A co z wypadkiem który miał miejsce dziś o godzine ok 3 nad ranem ? auto dosyć mocno poturbowane w fosie stało
Odpowiedz
3
@ [...] z Brazzersa
dnia 14.04.2013, 20:25 · Zgłoś
W Świerchowej
Odpowiedz
1
@ AA
dnia 14.04.2013, 20:31 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ nocny marek
dnia 15.04.2013, 01:18 · Zgłoś
no właśnie o 5 rano tez widziałem to jakies srebrne auto w fosie lezało i nic zadnej policji ani strazy, wiecie cos o tym?
Odpowiedz
1
@ matematyk
dnia 15.04.2013, 21:46 · Zgłoś
słyszałem że auto dosyć mocno poturbowane w fosie stało
Odpowiedz
5
@ mk
dnia 14.04.2013, 20:14 · Zgłoś
To już nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Zapewne audi brał się za wyprzedzanie, jakby wcześniej nie było znaku ostrzegawczego informującego o skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej.
Odpowiedz
7
@ SZLACHCIC
dnia 14.04.2013, 20:13 · Zgłoś
Astra Power Rade
Odpowiedz
-3
@ aa
dnia 15.04.2013, 12:21 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-5
@ Kazimiesz
dnia 16.04.2013, 02:57 · Zgłoś
Oho znawa samochodowy. Astra to Opel , a Powerade to napuj energetyzujący.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.