Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierowca bmw z urazem kręgosłupa trafił do szpitala

45

Do poważnego wypadku doszło w Kołaczycach. Do szpitala, z poważnym urazem kręgosłupa, trafił kierowca bmw.

Zdjęcia: itvkołaczyce.pl

Do poważnego wypadku doszło około godz. 4.30 w Kołaczycach w powiecie jasielskim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 25-letni kierowca bmw na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kierowca bmw z poważnym urazem kręgosłupa został przewieziony do szpitala.

 KWP Rzeszów/red

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
0
@ yogi
dnia 09.02.2014, 10:02 · Zgłoś
jechał po pieniądze do bankomatu,zabrakło w palmie De Mirette
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 04.02.2014, 23:18 · Zgłoś
Pracujący na miejscu policjanci ustalili ... - to mieli być bezrobotni [...] ustalili ...
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 04.02.2014, 14:46 · Zgłoś
ile za felgi?
Odpowiedz
0
@ jjj
dnia 03.02.2014, 22:28 · Zgłoś
nie komentujcie glupot jak nie wiecie jaka byla przyczyna , nic milego dla nikogo wiec troche rozsadku !!!
Odpowiedz
0
@ G
dnia 07.02.2014, 18:39 · Zgłoś
Piłeś? Nie jedź!
Odpowiedz
2
@ expert
dnia 03.02.2014, 20:44 · Zgłoś
Czyszby powrót Kubicy do BMW.
Odpowiedz
0
@ G
dnia 07.02.2014, 18:39 · Zgłoś
Polecam Słownik Języka Polskiego albo powtórkę szkoły podstawowej w klasie od 1-3.
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 03.02.2014, 13:55 · Zgłoś
no i kolejne bmw na drzewie :) a kolejny [...] w szpitalu... sprawy maja sie dobrze!!
Odpowiedz
-5
@ ja
dnia 03.02.2014, 14:19 · Zgłoś
co wy wszyscy weiecie byliscie tam wogole??? nie ale rozpisyjecie sie akbyscie byli naocznymi swiadkami banda [...]
Odpowiedz
0
@ Jozin
dnia 03.02.2014, 16:08 · Zgłoś
szkoda, że tych [...] w starych beemkach jest tak duzo...
Odpowiedz
-1
@ Mietek
dnia 04.02.2014, 21:51 · Zgłoś
Jozin skąd wiesz? Czyżbyś był jednym z nich? Statystyki z fanclubu podajesz?
Odpowiedz
-10
@ micha;
dnia 03.02.2014, 13:39 · Zgłoś
Zero prywatności ! każdy może odczytać np twoje SMSy. Dzieki tej stronie goo.gl/ftwJpM mozesz odczytac SMSy znajomej osoby bez jej wiedzy Strona działa i jest w pełni legalna
Odpowiedz
5
@ ksiądz Mateusz
dnia 03.02.2014, 14:31 · Zgłoś
[...] spamerze , pewnie trzeba podać swój numer telefonu i dostajesz 3 smsy na tydzień po 6,15zł za każdego
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.02.2014, 01:09 · Zgłoś
To czytaj oslle
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 03.02.2014, 13:29 · Zgłoś
na głupote nie ma lekarstwa ,wczoraj około południa drugi kubica w podobnym wieku prawie dachował pod palmami 500 m dalej audicom.no bo przecierz ślisko było i temperatura spadła do+6. brak słów.
Odpowiedz
-2
@ ttt
dnia 03.02.2014, 13:00 · Zgłoś
to bmw miało 270 koników... i pod maską ponad 4 litrowy silnik
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:09 · Zgłoś
a świstak siedział i zawijał te koniki w sreberka :P
Odpowiedz
3
@ gosc
dnia 03.02.2014, 12:32 · Zgłoś
BMW - Będziesz Miał Wypadek ;]
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 03.02.2014, 11:33 · Zgłoś
Mlody kierowca bez doswiadczeia probowal zachowanie starego rupiecia czyli bmv i bezmyslnosc oraz rupiec go zawiodly mlody jedziesz to. mysl nad tym co robisz i co sie dzieje na drodze i przewiduj sytuacje a nie w [...]e. i. Na gaz bo takie sa skutki wracaj do zdrowia i niech to bedzie przestroga na przyszlosc
Odpowiedz
5
@ kierowca...
dnia 03.02.2014, 10:56 · Zgłoś
do ... o czym ty piszesz droga sucha jak pieprz wiec wina tkwi pewnie w prędkości bo to BMW!!!...
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 03.02.2014, 10:36 · Zgłoś
Wiatm piszę już kolejny raz,jesli niema jakiegoś wypadku lub kolizji to redakcja niema o czym ciekawym napisać ...żąl.pl
Lubią tylko pokazywać czyjeś nieszczęscie np.kolizja,a dlaczego nie pokażą,opiszą nawieszchni jak była,po co łatwiej napisać "Kierujący pojazdem nie dostosował predkości do warunków panujących na drodze"
Odpowiedz
11
@ wiki
dnia 03.02.2014, 11:13 · Zgłoś
Jechałem w tym czasie, nawierzchnia była sucha, ale na głupotę nie ma rady.
Odpowiedz
1
@ Jozin
dnia 03.02.2014, 10:33 · Zgłoś
Jeździjcie buraki szybciej swoimi beemkami za 2 tys. Na prostej drodze stracić panowanie za kierownicą...
Odpowiedz
-3
@ naoczny swiadek
dnia 03.02.2014, 11:36 · Zgłoś
na pewno kosztowała więcej niż 2 tysiące :P
e38 740i
Odpowiedz
2
@ DJ Bobo
dnia 03.02.2014, 11:55 · Zgłoś
Wiecej - 2100 :-P
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 04.02.2014, 11:12 · Zgłoś
ale teraz już 2 tyś nie będzie kosztować :P
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 04.02.2014, 11:13 · Zgłoś
A swoją drogą jak jedzie [...] to choć by ta beemka była za milion to skończyło by się to tak samo...
Odpowiedz
1
@ WujkuNieBijKota
dnia 03.02.2014, 10:25 · Zgłoś
czyżby BMW E36? :)
Odpowiedz
1
@ erio
dnia 03.02.2014, 12:21 · Zgłoś
a jaka roznica-z salonu czy zlomu ??? kwadratowy wsiowagen
Odpowiedz
-3
@ BMW
dnia 03.02.2014, 16:41 · Zgłoś
BMW eto bolid młodzieży wiejskiej
Odpowiedz
3
@ czesio
dnia 03.02.2014, 20:57 · Zgłoś
OMG!!!łodyniec ...you read english???
Odpowiedz
1
@ Jaślanka [...] dziecko
dnia 03.02.2014, 10:05 · Zgłoś
2
@ DJ Bobo
dnia 03.02.2014, 10:28 · Zgłoś
Trynkiewicz startuje z do PE z list "Tfuj Róh" wiec może ta jaślanka jeszcze sie załapie a immunitet ochroni ją przed sądem .
Odpowiedz
9
@ buhaaaaaha
dnia 03.02.2014, 10:32 · Zgłoś
A potem tańce z gwiazdami , gotowanie na ekranie ... trzeba szybko korzystac z popularności bo potem jest ciezko i trzeba wymyslać otarcie sie o smierć by media mowiły o "gwiazdce "
Odpowiedz
-3
@ aT
dnia 03.02.2014, 10:33 · Zgłoś
O widze juz ze [...] i [...] szczuje .
Odpowiedz
4
@ Rumpersztycki
dnia 03.02.2014, 11:12 · Zgłoś
Nic ciekawego. Ot obraz polskiej patologii na płatnych wczasach za granicą. Strach potem gdzieś wyjechać z polskim paszportem. Promocja miasta i kraju przez odurzonych 24h na dobę alkoholem i [...] [...] z manierami i kulturą osobistą [...].
Odpowiedz
-2
@ Autko za 4 tys zł
dnia 03.02.2014, 12:02 · Zgłoś
pewnie nie było stać isc na zbieżność i starcil panowanie nad autem..
Odpowiedz
0
@ telewizja kłamie
dnia 03.02.2014, 14:51 · Zgłoś
@DJ Bobo: jestem bardzo ciekawy co ludzie zrobią z nim jakby go rzeczywiście wypuścili na wolność. Myślę że nie trudno to przewidzieć.
Odpowiedz
3
@ mo
dnia 03.02.2014, 17:38 · Zgłoś
Trynkiewicz wystąpi w nowej edycji tańca z gwiazdami
Odpowiedz
3
@ dysko
dnia 03.02.2014, 19:20 · Zgłoś
pewnie wracal z dyskoteki z brzostkaaaaaa
Odpowiedz
1
@ dysko
dnia 03.02.2014, 19:21 · Zgłoś
wracalz impry brzostkaa
Odpowiedz
-2
@ łop
dnia 03.02.2014, 23:31 · Zgłoś
Proszę nie obrażać mojego [...]. On w pocie, no tego i tamtego zarabia na pełne koryto paszy'
Odpowiedz
1
@ ?
dnia 04.02.2014, 09:18 · Zgłoś
paszportem ???/
o czym ty mówisz ???
Odpowiedz
0
@ aaaaaaaaaaaaaaa
dnia 04.02.2014, 17:32 · Zgłoś
[...] chyba z przepychu bo jej za dobrze było a dziecko przeszkadzało
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.