Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierowca tira w tarapatach (VIDEO)

25

Po dwóch godzinach zakończyła się akcja wyciągania tira z przydrożnego rowu na drodze krajowej 73 w miejscowości Bukowa ( powiat dębicki). Około godziny 15.00 droga na trasie Jasło-Pilzno została odblokowana.

Śliska nawierzchnia i niesprzyjające warunki pogodowe były wynikiem zdarzenia, do którego doszło na ostrym łuku drogi za wzniesieniem w Bukowej. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu blokując tym samym przepływ pojazdów w obu kierunkach.

Po godzinie 14.00 za pomocą specjalistycznego sprzętu udało się wyciągnąć tira z rowu i odholować. Kierowca nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Policja ukarała go mandatem karnym.

(icz)

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ izwinicja
dnia 27.06.2012, 06:48 · Zgłoś
...a gdzie wtedy byli rodzice kierowcy... :)
Odpowiedz
0
@ gabi
dnia 28.06.2012, 03:01 · Zgłoś
a jak myslisz ze gdzie mogli byc jego rodzice
Odpowiedz
0
@ myśląca :)
dnia 05.07.2012, 07:46 · Zgłoś
i z tego co wiem to rodzice ciężko pracują a nie siedzą na internecie i wypisują [...] komentarze :) a kierowca z też pewnie ma juz swoją rodzinę i i tez ciężko pracuje
Odpowiedz
-2
@ czenio kaskader
dnia 26.06.2012, 13:43 · Zgłoś
Jaki rów taki 'wypadek'
Odpowiedz
6
@ gabi
dnia 26.06.2012, 09:09 · Zgłoś
kazdy moze sprobowac jazdy takim kolosem i nie tylko duzym samochodem a wtedy bedziemy innych krytykowac Nikt nie jest idealny kazdy jezdzac samochodem popelnia bledy
Odpowiedz
6
@ jaślan
dnia 25.06.2012, 22:57 · Zgłoś
Na początku zaznaczam, że nie jestem kierowcą tira. Ale on został ukarany mandatem za jakość naszych dróg które nie są przystosowane do takiego ruchu. Zwłaszcza na podkarpaciu są wąskie, kręte i ogólnie do [...]y. Jeszcze gorsza jest droga Jasło - Krosno. Koleiny i wąska, zwłaszcza na odcinku Potok - Szebnie to istna tragedia. Ale najważniejsze są fotoradary. One na pewno zapewnią bezpieczeństwo...
Odpowiedz
2
@ obserwatorr
dnia 25.06.2012, 22:55 · Zgłoś
no coz kazdemu zdarzyc sie moze...
Odpowiedz
-2
@ sss3
dnia 25.06.2012, 22:48 · Zgłoś
Tir oszronił drogę i na dodatek popsuł pogodę (czyli już wiemy kto jest winien chłodnego i mokrego początku lata). Hint: ktoś tu myli przyczynę z wynikiem...
Odpowiedz
-4
@ tarzan zan
dnia 25.06.2012, 22:32 · Zgłoś
napewno kierowca tira jechał PRZEPISOWO (bo oni zawsze tak jeżdżą), czyli w tym miejscu 50km/h, no a w poślizg wpadł bo pewnie jezdnia była oblodzona i nieodśnieżona :)...
dobrze że nie zmiótł naczepą nadjeżdżających z przeciwka, albo innymi słowy - dobrze że w tym czasie nikt z przeciwka nie jechał...
Ten zakręt ma podobną sławę jak zakręt w kamienicy dolnej, tyle że tu nieco mniej ludzi zginęło... Ostatnio rok temu kierujący dacią...
Aż włos się na głowie jeży nieraz jak się jedzie tam na jasło i widać pędzące tiry z przeciwka na tym zakręcie...
Odpowiedz
1
@ gabi
dnia 26.06.2012, 14:43 · Zgłoś
nie tylko w zimie mozna wpasc w pozlizg W lecie na mokrej nawierzni jest tak samo i nie masz chyba bladego pojecia albo nie samochodu i prawa jazdy
Odpowiedz
0
@ aodfkpasdl
dnia 26.06.2012, 15:42 · Zgłoś
Dobrze powiedziane kolego ten tir jechał 50km/h a to że taka była droga to już nie wina kierowcy bo co chwila są tam jakieś wypadki !
Odpowiedz
-5
@ naczepa
dnia 25.06.2012, 21:48 · Zgłoś
JAK TO WPADŁ W POŚLIZG, to co w Bukowej śnieg był na drodze.To ile wreszcie te kolosy mogą [...] po tych wąskich drogach,a gdzie tachografy.
Odpowiedz
-2
@ na..
dnia 25.06.2012, 22:11 · Zgłoś
na pitstopie pewnie mu opony na sliki pomieniali, a że na radyjku krzyknęli "czysto" i Dębica z kamerką nie szalała, to grzał do domu (bo rejestracja obca) i daleko było.
Odpowiedz
-2
@ Lekarz
dnia 25.06.2012, 21:30 · Zgłoś
No i co ja mam powiedzieć, kolejny [...].
Odpowiedz
-6
@ ***
dnia 25.06.2012, 21:08 · Zgłoś
niech jeszcze szybciej cwaniaki jeżdżą
Odpowiedz
-5
@ przpływ pojazdów
dnia 25.06.2012, 21:05 · Zgłoś
Elokwencja reportera mówi sama za siebie. Też mi wydarzenie.
Odpowiedz
-4
@ cola
dnia 25.06.2012, 20:31 · Zgłoś
ale sie ,,rzucacie" w powyzszych komentarzach..
czego sie u nas spodziewacie? rzezi?
Odpowiedz
-17
@ os
dnia 25.06.2012, 20:11 · Zgłoś
w krakowie nic sie nie tało?... moze tez napisaliby cos o tamtych stronach jak nie maja o czym
Odpowiedz
6
@ marko
dnia 25.06.2012, 20:17 · Zgłoś
Utarło sie, ze informacje są nie tylko z Jasła, ale też z bliskich okolic i jest to logiczne.
Odpowiedz
7
@ taki se
dnia 25.06.2012, 22:20 · Zgłoś
chyba dobrze ze to pisza bo jak by nie patrzac dotyczy to jasla nie praqdasz marko? W koncu dojazd do jasla i przelotowka prawda?
Odpowiedz
3
@ KroSs
dnia 25.06.2012, 22:37 · Zgłoś
Twój poziom [...] jest żenujący!!
Wyobraź sobie że sporo mieszkańców nawet samego miasta Jasła dojeżdża do pracy przez bukową!!!

A o jaśle nie piszą bo nie wiele się dzieje.

PS! Nawet o DNIACH JASŁA nie ma aż tak obszernych relacji jak w ubiegłych latach gdyż mało osób przyszło podziwiać żenujące "gwiazdy".
W Kleciach na FESTYNIE było dużooo więcej przyjezdnych i osób niż na dniach jasła drogi mieszkańcu z st... kamienicy z jasła ;))
Odpowiedz
0
@ taki se
dnia 25.06.2012, 19:58 · Zgłoś
czemu ta droga była tak długo zamknieta? ludzie sie spóźniali. nie mogli na nic zdązyc bo busy nie kursowały. a z tego co widze to jeden pas był wolny wiec mogli wahadłowo puscić.
Odpowiedz
4
@ arni
dnia 25.06.2012, 21:19 · Zgłoś
Niestety ale nie mogli puścić ruchu wachadlowo ponieważ tir zatarasowal naczepa całą drogę,niestety na zdjęciach tego nie widać bo fotograf przyjechał już dwie godziny po zdarzaniu i zestaw już zostal wyciągnięty na drogę.
Odpowiedz
-17
@ yyy
dnia 25.06.2012, 19:44 · Zgłoś
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjacie jest o czym pisac
Odpowiedz
-11
@ truski
dnia 25.06.2012, 19:49 · Zgłoś
zal CI bo nie masz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.