Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierowca w szpitalu. Uderzył w betonowy mostek.

31

Policjanci z jasielskiej komendy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu 52-letniemu kierowcy. Mężczyzna zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w betonowy mostek. Trafił do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, gdzie udzielana jest mu fachowa pomoc medyczna.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00 w miejscowości Szebnie. 52-letni mężczyzna kierujący fordem combi jadąc od strony Dobrucowej w kierunku drogi krajowej nr 28 stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Następnie wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy mostek.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i założyli mu kołnierz ortopedyczny. Po przybyciu karetki pogotowia mężczyzną zajęli się ratownicy medyczni. Kierowca został przetransportowany do jasielskiego szpitala, w którym pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

 52-latek doznał urazu twarzy.

(icz)
Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Jooo
dnia 13.10.2013, 22:54 · Zgłoś
A co Ci [...]Gumowe mostki maja robić!!!
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 13.10.2013, 11:46 · Zgłoś
a gdzie pościg za maluchem na wstecznym
Odpowiedz
2
@ didi
dnia 13.10.2013, 06:45 · Zgłoś
nasi projektanci dróg fundują nam betonowe mostki
wszędzie głębokie fosy i betonowe mostki
...
ZGROZO TO MAJĄ BYĆ NOWOCZESNE DROGI ??!!!
Odpowiedz
-1
@ bmw
dnia 10.10.2013, 22:06 · Zgłoś
Oktan Ukraiński...
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 10.10.2013, 17:09 · Zgłoś
cicho cicho to za pewne super przemytnik krośnieński i naśle na was mafie szo-szo-nów za te komentarze
Odpowiedz
10
@ xx
dnia 10.10.2013, 06:33 · Zgłoś
"Trafił do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, gdzie udzielana jest mu fachowa pomoc medyczna." Tu bym podyskutował..
Odpowiedz
4
@ Dr. Łapówka
dnia 10.10.2013, 08:27 · Zgłoś
Dokładnie.
Odpowiedz
2
@ w5w
dnia 10.10.2013, 13:07 · Zgłoś
też mi nie pasuje to zdanie xD
Odpowiedz
2
@ minus
dnia 10.10.2013, 06:30 · Zgłoś
Przeładował samochód i go zarzuciło :(
Odpowiedz
3
@ gość
dnia 09.10.2013, 22:43 · Zgłoś
ale pier_ _ _ _ cie głupoty roboty sie chyćcie a nie głupoty
Odpowiedz
5
@ leszek
dnia 09.10.2013, 22:27 · Zgłoś
Ziomkowi sprzedałem troszkę gazoliny wracał do domu a tu takie nieszczęscie
Odpowiedz
-2
@ hahacz
dnia 09.10.2013, 22:25 · Zgłoś
Fordem combi.Miszcz swiata ..hahahaha
Odpowiedz
10
@ glaca
dnia 09.10.2013, 22:39 · Zgłoś
wicemiszcz... miszczem jestes ty !!!
Odpowiedz
5
@ król nafty
dnia 09.10.2013, 22:06 · Zgłoś
[...] jak [...], tak jakby roztocka gazolina
Odpowiedz
-3
@ sprzedam zone, tesciowa gratis.
dnia 09.10.2013, 20:32 · Zgłoś
oczywiscie skonczony.
Odpowiedz
3
@ Do Obronca .
dnia 09.10.2013, 20:32 · Zgłoś
i juz sensacja , sami bzdetne komentarze pisza , podkrecają sie a potem innych wyzywaja . Przeczytaj jeden z drugim i idz dalej , nie komentuj i bedzie fajnie .
Odpowiedz
-7
@ moko
dnia 09.10.2013, 19:13 · Zgłoś
ropa handluje
Odpowiedz
7
@ anonim :)
dnia 09.10.2013, 18:40 · Zgłoś
Co w tym dziwnego że udzielili pierwszej pomocy, gdyby jej nie udzieli złamali by prawo!!
Odpowiedz
9
@ aaa
dnia 09.10.2013, 19:24 · Zgłoś
Kolego ludzie nie wiedza nawet co piszą .
Nie udzielą pomocy żle, udziela to jeszcze gorzej
Odpowiedz
19
@ mily
dnia 09.10.2013, 18:22 · Zgłoś
Potem bedzie dochodzenie kto dokonał kradzieży słownika ... nie z bagażnika
Odpowiedz
-16
@ Sven
dnia 09.10.2013, 18:36 · Zgłoś
...A wiedział pan,że ołówek był kradziony,a długopis pożyczony i teraz będzie- ,,zgodnie z artykułami kodeksu karnego łupem złodzieja padła [...] gruszka''
Odpowiedz
-32
@ tomii
dnia 09.10.2013, 18:03 · Zgłoś
teraz bedzie dochodzenie skad ma te banki z ropom i skad pochodzom moze z kradzierzy???
Odpowiedz
16
@ jasko
dnia 09.10.2013, 18:44 · Zgłoś
A może te banki z ropą pochodzą z Ukrainy
Odpowiedz
0
@ a
dnia 09.10.2013, 19:00 · Zgłoś
nieźle przygrzał w ten mostek
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 09.10.2013, 19:23 · Zgłoś
Ciekawe co bys powiedział jak by tobie ukradł te paliwo .
Opamiętaj sie chłopie i jak masz pisac takie kom to odpuść
Odpowiedz
26
@ polska język trudna język
dnia 09.10.2013, 19:36 · Zgłoś
tak na pewno z "ropom" i "pochodzom"
Odpowiedz
-30
@ ui
dnia 09.10.2013, 20:16 · Zgłoś
jednego zloma starozytnego mniej--takie [...] kwadratowe powinny w polu orac
Odpowiedz
-11
@ Tarzan-zan
dnia 09.10.2013, 21:30 · Zgłoś
Zapewne kupił od uczciwego pracownika jakiegoś zakładu, np. MPGK albo Rejonu Dróg czy żwirowni... Tam zawsze są przepały a szefostwo nie wiedzieć czemu nijak nie potrafi sobie poradzić z tymi kradzieżami...
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 09.10.2013, 21:32 · Zgłoś
Ten akurat fosy kosi :P
Odpowiedz
0
@ kupka
dnia 12.10.2013, 18:55 · Zgłoś
"to" paliwo. oczy mnie bolą od waszej pisowni, [...]. jak nie umiecie mówić to Polsku to się nie wypowiadajcie -.-
Odpowiedz
0
@ Ja to mam Was tam gdzie słońce nie do...
dnia 21.10.2013, 20:57 · Zgłoś
Ej a kto to jest ten Tarzan-Zan co się tak zawsze [...] wszędzie, on pewnie nie ma co z jajami robić i z czasem, pewno ma wąsy, długi krzywy nos, kapiący w dodatku, do tego piegi i kłapiaste uszy i [...] włosy...itd bo jakby był NORMALNY TO BY MIAŁ BABE NA KTÓREJ BY siedział a nie na JASŁO4U.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.