Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierowca z 3 promilami sprawcą kolizji

29

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Taki wynik wskazał alkomat u mężczyzny kierującego osobowym volkswagenem. Jego jazda zakończyła się zderzeniem z mercedesem. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W miniony piątek po południu dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ul. 3-go Maja w Jaśle. Zgłoszeniem zajęli się policjanci z jasielskiej drogówki. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwa rozbite samochody i ich właścicieli.

Z relacji zgłaszającego interwencję wynikało, że jadąc ul. 3-go Maja, poczuł silne uderzenie w tył pojazdu. Okazało się, że jadący za nim kierowca volkswagena passata nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył jego mercedesa. Na szczęście, tym razem nikt nie ucierpiał.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kolizji jest 32-letni mieszkaniec Jedlicza. Badanie stanu trzeźwości, dało odpowiedź na pytanie o przyczynę kolizji. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwości.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ gość
dnia 20.02.2012, 17:18 · Zgłoś
Wieśwagen [...] i wszystko jasne...
Odpowiedz
-4
@ Wieśniok z golfika truji w tedeji
dnia 20.02.2012, 14:10 · Zgłoś
kręci kółeczka [...];/Śmiać sie czy płakać..
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 20.02.2012, 13:55 · Zgłoś
marek gdzie byli twoi rodzice ze cie nie utopili tylko przysadzili w jasle jest nowy oodzial psychiczny prosze cie idz tam bo jak zlikwiduja to po tobie bedziesz szczekal na ksieztc
Odpowiedz
-4
@ TR
dnia 20.02.2012, 13:45 · Zgłoś
To kierowca WIESWAGENA-i wszystko jasne,zreszta jaka roznica,Bojowa Maszyna [...],A4 czy Wieswagen--kazdy kto porusza takimi złomami niemieckimi cofnietymi technologicznie 20 lat za resztą ze szrotu niemieckiego jest bidnym wsiorkiem,wiec i 3 promile moze miec!!!
Odpowiedz
-11
@ A jamam 10 letnią ...
dnia 20.02.2012, 13:12 · Zgłoś
Audi tt-tkę 225 żrebaczków i łykam jak [...] was w waszych w VW [...]. Wyrozumiale patrzę jak spoglądacie z podziwem i z respektem wpuszczacie mnie do korka. Cześć, pawie kierowcy w prawie samochodach!.
Odpowiedz
8
@ TR
dnia 20.02.2012, 13:51 · Zgłoś
wiesniaczku -twoje tt jest tyle warte co reszta zlomow niemieckich technologicznie z poprzedniej epoki-jak mozna kupic takiego mula wielkosci 126 p-bidne [...] kupuja zlomy,a te tt to juz na wsi jaslo pod kazdym blokowiskiem po 3 szt stoja i strasza wygladem!
Odpowiedz
1
@ Maniek
dnia 20.02.2012, 15:38 · Zgłoś
[...];))CO TO MA BYC 225;))SMIECHU WARTE musial bys te koniki [...] lac by moj tyl auta przynajmniej zobaczyc
Odpowiedz
0
@ mila
dnia 20.02.2012, 23:04 · Zgłoś
hahhahhahha smieszny jesteś takie auto jak ty masz ja na niemieckich złomach rozbieram
Odpowiedz
-4
@ fdf
dnia 20.02.2012, 12:58 · Zgłoś
prawie trzeźwy x.x
Odpowiedz
9
@ warszawiak
dnia 20.02.2012, 12:44 · Zgłoś
A co powinni zrobić księdzu który w jednej z parafii miał 2.6 promila i wiózł dziecko na tylnym siedzeniu? w dodatku swoje...zastanówcie się abstynenci z pierwszej ławki...
Odpowiedz
-1
@ celyna
dnia 20.02.2012, 13:32 · Zgłoś
To samo co [...] co to w stolicy robią za szczury w kanałach a na prowincji zgrywają wielkie paniska :-)
Odpowiedz
-2
@ warszawiak
dnia 20.02.2012, 14:00 · Zgłoś
Mylysz sie celyna...jak konserwuję nadajniki u pewnego ojczulka...
Odpowiedz
-11
@ Sven
dnia 20.02.2012, 12:24 · Zgłoś
Chłopok sie łopił w vieśwagenie.
Odpowiedz
-4
@ AUTO
dnia 20.02.2012, 12:23 · Zgłoś
Co se moge kupić za 900 zł ??
Odpowiedz
7
@ czesio
dnia 20.02.2012, 12:52 · Zgłoś
parę wizyt u pani psycholog...jak na początek:P
Odpowiedz
0
@ pawel
dnia 20.02.2012, 16:49 · Zgłoś
dobre ... starczy na kilkanascie wizyt
Odpowiedz
14
@ witka
dnia 20.02.2012, 11:46 · Zgłoś
takiemu powinni odebrać prawo jazdy i samochód bo [...] nie myśli co robi a gdyby [...] jakieś dziecko? ciekawe czy byłby taki z niego KOZAK.
Odpowiedz
-27
@ [...]
dnia 20.02.2012, 11:32 · Zgłoś
Jak długo jeszcze pijane [...] w zdezelowanych szwabskich złomach będą demolować nasze ulice !?!?!?
Odpowiedz
-15
@ lolo
dnia 20.02.2012, 11:56 · Zgłoś
Popieram!!!
Odpowiedz
23
@ c
dnia 20.02.2012, 13:33 · Zgłoś
Ależ to taki sam wsiok jak i ty.
Odpowiedz
6
@ kihkihkih
dnia 20.02.2012, 14:28 · Zgłoś
popieram!!! komentarz tuż wyżej :0
Odpowiedz
-5
@ 123
dnia 20.02.2012, 16:46 · Zgłoś
Popieram, wieś niech się rozbija po swoich fosach i swoją filozofię u siebie uprawia!!!
Odpowiedz
30
@ lidl
dnia 20.02.2012, 11:26 · Zgłoś
Co trzeba mieć w głowie, żeby jechać autem, mając 3 promile? Takich ludzi powinno się publicznie wyszydzać na płycie rynku, a [...] pokazywać na telebimach.
Odpowiedz
16
@ jaś
dnia 20.02.2012, 11:51 · Zgłoś
przecie podali że miał wóde w głowie ponad 3 promile,ciekawe czy sam pił i pojechał,gdzie są kumple którzy na to pozwolili ? teraz sie cieszą ???
Odpowiedz
-5
@ wer
dnia 20.02.2012, 13:44 · Zgłoś
3 promile mnie nie dziwią, bo takiemu to już wszystko jedno...
Za to dziwią mnie goście którzy siadają gdy mają 0,5 - 1 promila.
Odpowiedz
23
@ jasiu
dnia 20.02.2012, 11:24 · Zgłoś
Zabrać takiemu samochód i zamknąć na parę miesięcy może wtedy się nauczy.
Odpowiedz
4
@ Pomysłodawczyni ;)
dnia 20.02.2012, 20:01 · Zgłoś
Dokładnie - najlepszą karą za jazdę po pijanemu byłaby konfiskata samochodu, niezależnie czy należy do prowadzącego czy nie, myślę, że to byłoby o wiele gorszą groźbą niż zabieranie prawa jazdy! Można by takie samochody sprzedawać (zająłby się tym jakiś wyznaczony do tego urząd) i np. zgromadzić środki na budowę i remonty dróg i autostrad. Jeśli właściciel chciałby mieć swoje autko z powrotem musiałby zapłacić tak jak każdy inny. Kto popiera?
Odpowiedz
-28
@ kl
dnia 20.02.2012, 11:23 · Zgłoś
pierwszy jestem
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.