Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kierowca zbiegł z miejsca wypadku

51

Po godzinie 16.00 w Józefowie (gm. Dębowiec) doszło do wypadku, w wyniku którego samochód marki Fiat 126p znalazł się w przydrożnym rowie.

Przybyły na miejsce służby - Ochotnicza Straż Pożarna z Dębowca oraz jednostka Państwowej Straży Pożarnej z Jasła zabezpieczyły miejsce wypadku. Kierujący "maluchem" zbiegł z miejsca wypadku, natomiast pasażer został przewieziony do jasielskiego szpitala. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku utraty kontroli nad samochodem, dachował i znalazł się w przydrożnym rowie.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie Posterunek Policji w Dębowcu.

(gm)

Reklama

Komentarze: 51

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Aśka
dnia 25.10.2015, 18:40 · Zgłoś
Zawsze musicie komentowac kazde zdarzenie zenada
Odpowiedz
-1
@ Stara!!!
dnia 26.10.2012, 09:57 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-2
@ nowa
dnia 25.10.2012, 23:14 · Zgłoś
do wola x* zapytać możesz ale wiedzieć nie musisz heh czy książke pisze
Odpowiedz
-1
@ wolan
dnia 25.10.2012, 00:28 · Zgłoś
[...] ...piotrek
Odpowiedz
0
@ WOLA X
dnia 25.10.2012, 00:02 · Zgłoś
do nowa. Książkę piszesz...
Odpowiedz
-5
@ nowa
dnia 24.10.2012, 22:10 · Zgłoś
a ile lat miał ten piotrek i początek nazwiska
Odpowiedz
-2
@ ktoś
dnia 24.10.2012, 17:12 · Zgłoś
szkoda ma ich pomimo że jeden uciekł z miejsca wypadku a drugi ze szpitala
Odpowiedz
-1
@ wolanin 1
dnia 24.10.2012, 15:38 · Zgłoś
miał prawko i nic im się nie stało... i nie komentujcie za dużo bo kiedyś się to przeciw wam obróci. Życie zdarza się i tak...
Odpowiedz
3
@ wolanin
dnia 24.10.2012, 14:16 · Zgłoś
zabralo go pogotowie wczoraj wynosili go z domu na noszach :( cos z kregoslupem ma :( oby nie jezdzil na wozku !!!
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 24.10.2012, 14:04 · Zgłoś
obydwaj byli [...] i jezdzili jak szaleńcy po tamtych stronach już jakis czas a jak by miał prawko to by chyba nie uciekał coooooo
Odpowiedz
2
@ wolanin do @ x
dnia 24.10.2012, 12:26 · Zgłoś
wlasnie jak nie wiesz czy ma ktos prawko czy nie ma to lepiej sie tu nie udzielaj ok :)
mial prawko bo jestem z WOLI wiem pokazywal mi.
z Woli D. oni są
Odpowiedz
-1
@ nowa
dnia 23.10.2012, 22:32 · Zgłoś
a z kad oni byli Tym malczakiem ! MOze wiecej informacji napisali byś cie ! Bo z tego co czytam komentarze to znacie kierowce!
Odpowiedz
-2
@ ja!!!
dnia 23.10.2012, 22:19 · Zgłoś
miał prawko. ale już nie będzie miał przez swoją głupotę!!!
Odpowiedz
-1
@ x
dnia 23.10.2012, 20:10 · Zgłoś
do wolanina nie zabiorą mu prawka bo on go niema
Odpowiedz
1
@ JJJJJJ
dnia 23.10.2012, 21:51 · Zgłoś
jesli nie wiesz to nie wypowiadaj sie .. mial prawojazdy
Odpowiedz
7
@ Kot
dnia 23.10.2012, 17:20 · Zgłoś
Pewnie chłopak na grzyby poszedł a tu wielka afera haha
Odpowiedz
2
@ Konieczko
dnia 23.10.2012, 16:10 · Zgłoś
W jakim celu stał też tam wóz z OSP Cieklin?
Odpowiedz
2
@ Rocznik 1963
dnia 24.10.2012, 00:30 · Zgłoś
Bo za taką kasę która gmina wydała na to badziewie to trzeba się pochwalić.
Odpowiedz
2
@ Ja.
dnia 23.10.2012, 14:25 · Zgłoś
Od kiedy to posterunek wyjaśnia okoliczności? Z reguły robi to policja.
Odpowiedz
1
@ witt31
dnia 23.10.2012, 15:04 · Zgłoś
Dziwne że posterunek ,a nie Komenda Policji w Jaśle wydział Ruchu Drogowego może dlatego że wkrótce nie będzie posterunku i nie wyjaśnią tego.
Odpowiedz
-3
@ wolanin
dnia 23.10.2012, 11:42 · Zgłoś
znajda cie i tak zabiora prawko:(
Odpowiedz
9
@ wolanin
dnia 23.10.2012, 11:41 · Zgłoś
oj piotrek piotrek
Odpowiedz
-7
@ Zocha
dnia 23.10.2012, 08:22 · Zgłoś
Ja nie mogę ale urwał!!!
Odpowiedz
-7
@ ek
dnia 23.10.2012, 07:40 · Zgłoś
moze pasażer byl kiermanem tego tura
Odpowiedz
-2
@ Warszawiak
dnia 23.10.2012, 07:25 · Zgłoś
Zapatrzyła się owieczka na swojego pasterza ze stolicy i sama wsiadła w brykę z promilami...ciekawe kto miał więcej...pasterz czy owieczka...hahaha...
Odpowiedz
0
@ handlowiec.
dnia 23.10.2012, 09:04 · Zgłoś
tearz obaj zaluja za grzechy, haha pokuta noc za barem.
Odpowiedz
-6
@ el
dnia 23.10.2012, 12:30 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
8
@ amivisage
dnia 23.10.2012, 02:07 · Zgłoś
Teraz z malucha zrobi się tysiące Gillette Fusion ProGlide Power.
Odpowiedz
-1
@ kierowca
dnia 25.10.2012, 09:07 · Zgłoś
zgnite maluchy przerabiaja ale na nawoz do kwiatkow
Odpowiedz
2
@ @@@
dnia 23.10.2012, 00:06 · Zgłoś
a może był w szoku i uciekł a nie od razu że był pijany nie sądz a nie będziesz sądzony
Odpowiedz
-10
@ Krowa
dnia 22.10.2012, 22:51 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-25
@ Sven
dnia 22.10.2012, 22:50 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
17
@ ZUZA
dnia 22.10.2012, 23:16 · Zgłoś
Sven jaki ty [...] aż mi cię szkoda. Idz się leczyć o ile nie jest za pózno
Odpowiedz
13
@ handlowiec.
dnia 22.10.2012, 23:25 · Zgłoś
DO ZUZA- nie rob chlopakowi nadzieji na lepsze zycie - przecierz kazdy wie ze na jego glupote nie ma lekarstwa! haha.
Odpowiedz
8
@ ZUZA
dnia 23.10.2012, 09:34 · Zgłoś
DO HANDLOWIEC-wiem wiem że na głupotę Svena nie ma lekarstwa,ale nadzieja matką [...],więc niech dalej się łudzi że jest dla niego jeszcze jakiś ratunek heeheee
Odpowiedz
-9
@ xyz
dnia 22.10.2012, 22:47 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-12
@ handlowiec.
dnia 22.10.2012, 22:46 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-1
@ bb
dnia 23.10.2012, 05:10 · Zgłoś
a które drzwi potrzebujesz , lewe czy prawe ? A ciągnik duż pije ?
Odpowiedz
2
@ handlowiec.
dnia 23.10.2012, 08:56 · Zgłoś
prawe, a z ciagnika juz zrezygnowalem, konia i dwa psy.
Odpowiedz
-27
@ Sven
dnia 22.10.2012, 22:30 · Zgłoś
Łopił sie chłop wódku (Український горілка)
Odpowiedz
19
@ Audi
dnia 22.10.2012, 22:26 · Zgłoś
A po co będzie patrzył na rozwalonego malucha żal mu się go zrobiło i uciekł
Odpowiedz
5
@ pomaranczowy.
dnia 22.10.2012, 22:23 · Zgłoś
bez powodu to sie nie ucieka! z procentami tez sie nie jezdzi bo trzezwy to on napewno nie byl, co mu to da jak wczesniej czy pozniej i tak go znajda tylko pewnie juz bez% ., kierowca musi wypoczac, ile tym maluchem jechal 80km/h! nie znam tam tej drogi na zdj nie widac czy to jest prosty odcinek ,nie widac dlatego ze grupa ludzi zaslania ale watpie zeby byl tam zakret. z innej beczki szczescie od Boga ze nie wjechal w przystanek az strach pomyslec co by bylo gdyby ktos w nim sie znajdowal.
Odpowiedz
12
@ Audi
dnia 22.10.2012, 22:29 · Zgłoś
Kierowca był trzeźwiejszy od pasażera wiec i uciekł. A pasażera zmogło wiec został na miejscu wypadku. Na pewno go wsypie więc ucieczka mu nie pomoże. Chyba że to jego najlepszy kolega
Odpowiedz
30
@ nowa
dnia 22.10.2012, 22:22 · Zgłoś
ktoś moze jechał pod wpływem [...] i dlatego zbiegł z miejsca wydarzeń ! Ludzie zastanówcie sie nad własnym losem i co robicie .oczywiście piszę to do tych którzy siadaja za kierownice pod wpływem alkoholem
Odpowiedz
24
@ ZUZA
dnia 22.10.2012, 23:11 · Zgłoś
Zwiał zostawiając rannego pasażera. I co mu da ucieczka,i tak go przecież znajdą.
Odpowiedz
-5
@ ada
dnia 23.10.2012, 06:26 · Zgłoś
A może był w szoku,sam przez taką sytuacje przeszedłem,gonili mnie przez pół Jasła.Tak że ucieczka nie zawsze oznacza alkohol
Odpowiedz
-10
@ Smiech
dnia 23.10.2012, 09:04 · Zgłoś
ada nie osmieszaj sie
Odpowiedz
0
@ Jakies [...]ki sie woża
dnia 23.10.2012, 09:23 · Zgłoś
kaszlakiem,pewnie bez prawka.
Odpowiedz
3
@ stary
dnia 23.10.2012, 14:42 · Zgłoś
ale ty ada zwałes z psychiatryka a nie z auta ???
Odpowiedz
1
@ pomaranczowy,
dnia 23.10.2012, 15:28 · Zgłoś
prosze o tej sprawie poczytac na innych portalach gdzie zawieraja wiecej informacji na temat wypadku, prawdo podobnie swiadek twierdzi ze kierowca byl pod wplywem [...] to wyjasnia dlaczego uciekl w (las)tutaj taz nasuwaja mi sie pytania, chce zaznaczyc ze na miejsce wypadku zostaly wyslane dwie karetki pogotowia osoba ktora to upublikowala nawet slowem nie wspomina, zeby ciekawiej bylo PSP i OSP szukaja uciekiniera w lesie, karetka czeka na ta osobe jak na zbawienie byc moze ze ten zespol medyczny w tym czasie mogl uratowac komus zycie,. z pewnoscia wystarczylaby jedna karetka to samo dotyczy strazy pozarnej OSP Debowiec by wystarczyla po co PSP-Jaslo? zreszta tam tele " gapiczow" zeby tego malucha soba postawili co chodzi o scislosc,.
Odpowiedz
3
@ granda
dnia 24.10.2012, 07:35 · Zgłoś
taa raczej pijany albo bez prawka w najgorszym wypadku to jedno i drugie... bravo gosciu za samą ucieczke dalbym ci rok odsiatki a na miejscu osoby poszkodowanej skopałbym ci [...]!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.