Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejna kolizja na "stopach"

19

Wczoraj po godz. 17. na skrzyżowaniu ul. Szopena z Ujejskiego doszło do kolejnego zderzenia się pojazdów. Podobna stłuczka miała miejsce we wtorek przed południem.

21-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego jadąc volkswagenem passatem ul. Szopena w Jaśle nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu ul. Ujejskiego 41-letniemu kierowcy jadącemu seatem toledo.

Kierowcy nie ucierpieli w zdarzeniu, a sprawca kolizji 21-letni został ukarany mandatem karnym.

(icz)

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ primo
dnia 20.05.2013, 15:59 · Zgłoś
zrobić progi zwalniające na zasadzie wysepki przez całe skrzyżowanie i nie będzie wypadków bo każdy zwolni bo nie będzie chciał zawieszenia uszkodzić.
już widzę falę krytyki ale sam tam dostałem bo pani nie zauważyła Stop-u
Odpowiedz
2
@ spec
dnia 17.05.2013, 11:18 · Zgłoś
Ustawić tam straż miejską do kierowania ruchem! ;D.Albo Rondo lub sygnalizacja świetlna. Mozna również zrobić wiadukt.
Odpowiedz
0
@ sratatata
dnia 16.05.2013, 22:21 · Zgłoś
i zdjęcie robione kalkulatorem :)
Odpowiedz
5
@ olo
dnia 16.05.2013, 21:51 · Zgłoś
kiedy wreszcie ludzie zmądrzeją i zaczną zatrzymywać się przed znakiem Stopu?
Odpowiedz
4
@ ul
dnia 16.05.2013, 20:23 · Zgłoś
stop to znaczy zatrzymać jak ktoś nie wie.
Odpowiedz
1
@ stary
dnia 16.05.2013, 18:10 · Zgłoś
kiedy władni dostaną olśnienia i zdecydują aby zamontować tam progi zwalniające i pobudzające kierowców do myślenia ???
Odpowiedz
-1
@ zuzu
dnia 16.05.2013, 18:46 · Zgłoś
Znaki sa pobudzajace do myslenia a nie progi zwalniajace. jak nie umiesz czytac to oddaj prawo jazdy. Znak stopu to jest swietosc pseldokierowco
Odpowiedz
1
@ szymcio
dnia 16.05.2013, 18:09 · Zgłoś
to ze kierowca z innego powiatu to nieznaczy ze nieumie jezdzic a kierowca seata tez na pewniaka jezdzi i znaki ograniczen nieobowiazuja
Odpowiedz
7
@ Władek
dnia 16.05.2013, 16:34 · Zgłoś
Jakość zdjęcia jest po prostu porażająca
Odpowiedz
1
@ ulan
dnia 16.05.2013, 15:17 · Zgłoś
a gdzie byl wtedy burmistrz i starosta?
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 17.05.2013, 10:21 · Zgłoś
w pracy, a gdzie miał być
Odpowiedz
2
@ -
dnia 16.05.2013, 14:39 · Zgłoś
na [...] widzę pełniejszą relację , więcej foto i co istotne podjęty temat przyczyn tych zdarzeń polegający na braku istotnych wizualnych wymuszeń zatrzymania się na znaku stop, szczególnie dla kierowców spoza jasła i tzw. niedzielnych kierowców jeżdżących na wyczucie
Odpowiedz
6
@ -
dnia 16.05.2013, 14:38 · Zgłoś
pora założyć też progi zwalniające kilka metrów przed krzyżówkami ulic Szopena i Jagiełły z ulicami Ujejskiego Kraszewskiego i Roweckiego (na Roweckiego przydałyby się światła) z napisem STOP na jezdni za progiem zwalniającym przed krzyżówką, zresztą podobnie skrzyżowanie Krasińskiego ze Szkolną, nie wiem kto za to odpowiada ale mości Burmistrz i radni mogliby z majestatu swych urzędów podkręcić odpowiedzialnych do działania.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 17.05.2013, 10:20 · Zgłoś
najlepszym działaniem będzie wysłanie tam policji BEZ SAMOCHODU i jak "kropną" ze sto mandatów za niezatrzymanie się na STOPIE to się nauczycie wtedy jak się jeździ na takim skrzyżowaniu...
Odpowiedz
2
@ tu i teraz
dnia 16.05.2013, 14:30 · Zgłoś
na takich skrzyzowaniach znaki sa niepotrzebne jezeli juz to skrzyzowanie oznakowac jako rownozedne i zobaczymy wyniki...
Odpowiedz
14
@ rolnik
dnia 16.05.2013, 12:03 · Zgłoś
kiedy wreszcie wytnie się to drzewko zasłaniające znak stop, czy musi ktoś zginąć?
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 16.05.2013, 22:44 · Zgłoś
Wszyscy wiedzą, że ten znak tam jest, a nie zatrzymują się z reguły mieszkańcy miasta. Zamiast wycinać drzewo, lepiej usunąć niektórym mózg. I tak go nie używają.
Odpowiedz
-16
@ Tarzan-zan
dnia 16.05.2013, 11:03 · Zgłoś
Passatem jechał to co się będzie zatrzymywał... Taką fure ma - to niech inni się zatrzymują, patrzą i podziwiają...
A teraz ten passat będzie kolejny raz "bezwypadkowy" ciekawe która to już jego młodość ??? Co najmniej druga, bo z niemiec przyjechał zapewne w kilku kawałkach a może nawet jako kilka samochodów :) ale co tam
Passat jest, w TDIku, jest lans na maxa :)
Odpowiedz
9
@ 10
dnia 16.05.2013, 10:27 · Zgłoś
dzwon tam to pewniak dla ,,obcego,,
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.