Kolejna kolizja na "stopach"
Wczoraj po godz. 17. na skrzyżowaniu ul. Szopena z Ujejskiego doszło do kolejnego zderzenia się pojazdów. Podobna stłuczka miała miejsce we wtorek przed południem.

21-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego jadąc volkswagenem passatem ul. Szopena w Jaśle nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu ul. Ujejskiego 41-letniemu kierowcy jadącemu seatem toledo.
Kierowcy nie ucierpieli w zdarzeniu, a sprawca kolizji 21-letni został ukarany mandatem karnym.
(icz)
