Kolejna ofiara wody
Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że kobieta w wieku około 50-60 lat wpadła do rzeki w Mytarce i dopłynęła do Gorzyc. Stamtąd policjant wyciągnął ją z wody. Pomimo podjętej reanimacji zmarła.
To kolejne nieszczęśliwe zdarzenie, do którego doszło w ostatnich dniach. Jak udało nam się dotrzeć do nieoficjalnych jeszcze informacji, prawdopodobnie kobieta w wieku 50- 60 lat wpadła do wody w Mytarce i przepłynęła do Gorzyc (gmina Nowy Żmigród), skąd wyciągnął ją tam będący policjant.
Zespół karetki pogotowia ratunkowego reanimował kobietę, mimo to nie udało się jej uratować.
(icz)
