Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejna ofiara wody – nowe fakty

47

Mieszkanka Mytarki w wieku 58 lat wpadła do rzeki około godziny 14.00. Dopłynęła wraz z nurtem rzeki do Gorzyc, gdzie funkcjonariuszowi policji udało się ją wyciągnąć na brzeg. Pomimo pomocy, której udzielali jej ratownicy medyczni kobieta zmarła.

58- letnia mieszkanka Mytarki wyszła na chwilę z domu przed obiadem i poszła nad rzekę.  W pewnym momencie straciła równowagę i wpadła do wody. Krzyczała prosząc o pomoc. Usłyszały ją blisko mieszkające sąsiadki, które natychmiast pobiegły jej na ratunek. Rodzina kobiety również próbowała wyciągnąć 58-latkę z wody, jednak bezskutecznie.

Mieszkankę Mytarki porwał nurt rzeki. Poinformowane zostały o zdarzeniu wszystkie służby ratownicze. W Gorzycach jeden z funkcjonariuszy policji zauważył kobietę i wyciągnął ją na brzeg.

Pomimo starań ratowników medycznych kobiety nie udało się uratować.

(icz)

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
6
@ Monika.s
dnia 16.04.2013, 23:54 · Zgłoś
Jak można pisać tak żałosne komentarze na temat zmarłej osoby.. Zamiast współczuć rodzinie, ponieważ dotknęła ich tak straszna tragedia, to Wy ludzie bez serc piszecie takie rzeczy?!! Czy ktoś z was pomyślał jak ta rodzina się czuje, a jeśli przeczytają później te komentarze … to co będzie im miło, że ktoś tak pisał na tragicznie zmarłą ich matkę? Nasze społeczeństwo jest chore, panuje w nim znieczulica i tyle. A tak poza tym nie powinny się wypowiadać, osoby które chcą tylko pozostawić jakiś bezsensowny komentarz..
P.S droga redakcjo proszę o to aby zablokować dodawanie komentarzy pod tym artykułem..
Odpowiedz
3
@ :)
dnia 16.04.2013, 13:59 · Zgłoś
tragedia :(
Odpowiedz
4
@ whatever
dnia 16.04.2013, 10:28 · Zgłoś
Wiecie co... nie wiedziałam, że w Jaśle i okolicach żyje tak duża liczbą nienormalnych ludzi, którzy wypisują brednie... Jak Cię to nie interesuje- albo nie pika , to po co piszesz bzdury? Żeby inni Cię komentowalili czy chcesz wykazac się "inteligencją" [...]??
nie rozumiem, nie kumam ludzkiej jasielskiej [...]. Szkoda mi Was ludzie, ale przypuszczam, że i Wy kiedyś znajdziecie się, może nie w takiej samej ale podobnej sytuacji co rodzina zmarłej kobiety i też przeczytacie stek wrednych komentarzy- zobaczymy, co wtedy. Dziwię sie tylko, dlaczego moderator strony nie usuwa takich [...] i nietaktownych komentarzy...

Dla Rodziny serdeczne wyrazy współczucia ;(
Odpowiedz
3
@ podwiatr
dnia 16.04.2013, 21:54 · Zgłoś
To nie jasielska przypadłość...to już ogólnopolskie...Zobacz na komentarze na interii itp...[...] leczą swoje kompleksy anonimowym "zaistnieniem" a portal...no, cóż...olewa...
Odpowiedz
11
@ xxl
dnia 15.04.2013, 20:59 · Zgłoś
Za granicą krąży takie powiedzenie "Polak Polakowi wilkiem" co oddaje część komentarzy pod artykułem. [...] śmieje się z czyjegoś nieszczęścia. Taki naród że jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Nie bez powodu mieliśmy trzy rozbiory polski, [...] nasz kraj wszyscy sąsiedzi (i pewnie do tej pory to robią) a [...] jeszcze między sobą się wykończa.
Odpowiedz
15
@ mytarka
dnia 15.04.2013, 20:00 · Zgłoś
jak możecie w ogóle tak pisać ! pomyślcie co teraz czuję ich rodzina , słysząc takie rzeczy na temat ich matki !!! nie byliście tam i nie widzieliście wody jaka tam była( była bardzo duża ) , a o prądzie wody to już nie mówię bo był ogromny !!! współczuję synowi , bo stracił matkę , jak również dziewczyną bo straciły matkę !!! Ja pochodzę z mytarki i wiem na ten temat wszystko ze szczegółami !!! nie rozumiem was jak pisząc takie rzeczy możecie sobie w lustro popatrzyć, kiedyś to odwróci się wobec was i zobaczycie jak to poczuli się bliscy zmarłej osobie [*] rozumiem że każdy kiedyś umiera , ale nie w taki sposób - ona się utopiła i to w taki sposób !
Odpowiedz
3
@ On
dnia 15.04.2013, 19:28 · Zgłoś
[...] Hamstwo!!! Ludzie ogarnijcie sie. i pomyślcie ze nie raz cos lubie sie odwrócić . .
Odpowiedz
1
@ ruda
dnia 15.04.2013, 13:13 · Zgłoś
co to sie teraz nie dzieje..
Odpowiedz
12
@ Bezi
dnia 15.04.2013, 08:54 · Zgłoś
[...] trochę pokory,k śmianie się z ludzkiego nieszczęścia??? Czy na tym świecie już brakuje współczucia i zrozumienia. Takie komentarze to możecie sobie wsadzić głeboko. Ciekawe jakbyście się czuli gdyby na przykład był to ktoś z waszej rodzinn. Tragedia.
Odpowiedz
11
@ MadMIke95
dnia 15.04.2013, 08:02 · Zgłoś
piszesz takie głupoty a ktoś stracił ważną osobe w swoim życiu zastanów sie co piszesz a potem napisz coś mądrego .
Odpowiedz
15
@ kasia
dnia 15.04.2013, 01:58 · Zgłoś
Poziom komentarzy jest zenujacy. Jeżeli nie byla bliska Ci osoba, niech skłoni Cię to do refleksji nad własnym życiem. I życiem Twoich bliskich. Współczuję szczerze gdyż wiem jak ciepła była osoba . Tragiczne wydarzenie, oby zaznala spokój :(
Odpowiedz
-6
@ do ICZ
dnia 14.04.2013, 23:19 · Zgłoś
gdzie zdjęcia nie chciało sie ruszyć???
Odpowiedz
6
@ JJ
dnia 14.04.2013, 22:13 · Zgłoś
Poziom informacji na tym portalu [...].
Osoba pisząca ten artykuł nie powinna skończyć szkoły średniej.
Odpowiedz
35
@ kika
dnia 14.04.2013, 20:50 · Zgłoś
ludzie ogarnijcie sie! ktos wlasnie stracil bliska osobe a Wy z glupimi komentarzami... jak macie glupio pisac to lepiej nic nie piszcie! :(
Odpowiedz
-3
@ tolek
dnia 14.04.2013, 23:52 · Zgłoś
trolololololo karmią się zainteresowaniem w internecie.
Odpowiedz
-36
@ sasza
dnia 14.04.2013, 20:06 · Zgłoś
to się zus cieszy bo jedna osoba odpadła i emerytury brać nie będzie
Odpowiedz
-6
@ xxx
dnia 14.04.2013, 20:17 · Zgłoś
żałosne...
Odpowiedz
-12
@ Sven
dnia 14.04.2013, 21:52 · Zgłoś
sasza napisał prawdę, zus się cieszy z każdego umarłego bo emerytury nie trzeba wypłacać
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 14.04.2013, 22:47 · Zgłoś
jasne. A Ci wszyscy "współczujący" i "jaka tragedia" to powinni się sami z tego nieszczęścia pociąć i pochlastać bo każdego dnia w kraju umierają tysiące ludzi i co z tego ja się pytam ??? Normalna kolej rzeczy, z prochu powstałeś i w proch się obrócisz, dzisiaj ty, jutro tamten to jest nieuniknione. AMEN... Zostańcie z Bogiem !
Odpowiedz
8
@ ....
dnia 15.04.2013, 19:09 · Zgłoś
Po tobie na pewno nikt nie będzie płakał. Jak jesteś takim człowiekiem jak wynika z twoich komentarzy to ludzie w okół ciebie tylko odetchną jak wyciągniesz kopyta. To sami tyczy się Svena. Jakie bidoki zdziwiona, bo ludzie współczują komuś komu zdarzyła się tragedia. Wiem, wiem [...] komuś z czyjegoś współczucia, ale robienie sobie żartów z takiego wypadku jest żałosne. I tak ja ciebie guzik obchodzi że ktoś współczuje tak i innych to że ty masz to [...]***. Choć chyba jednak nie masz, bo byś się tu nie udzielał.
Odpowiedz
4
@ do tarzana
dnia 15.04.2013, 20:34 · Zgłoś
ty uważaj bo z drzewa spadniesz, lub liana w koło twego pustego [...] się zakręci...
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 15.04.2013, 22:58 · Zgłoś
Jak już wyciągnę "kopyta" jak to malowniczo napisałeś, to koło "frendzla" będzie mi latało czy ktoś mi współczuje czy wszyscy będą się cieszyć. I tak mnie nie będzie i nie będę o tym wiedział więc już teraz mi to "lata"...
Odpowiedz
12
@ njkbuhvyfcgh
dnia 14.04.2013, 17:26 · Zgłoś
bardzo szkoda :(
Odpowiedz
7
@ ojciec s(...)ena
dnia 14.04.2013, 18:05 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-36
@ [...]
dnia 14.04.2013, 18:07 · Zgłoś
:)) hahah...
Odpowiedz
7
@ pp
dnia 14.04.2013, 18:32 · Zgłoś
przeba sprawdzic to IP i dowiedziec sie cos o autorze koniecznie
Odpowiedz
28
@ Wspolczująca
dnia 14.04.2013, 19:01 · Zgłoś
Serdeczne wyrazy współczucia dla osieroconych Dzieci .
Wielka tragedia,życzę sił w przezwyciężeniu bólu.
Odpowiedz
29
@ wspólczująca polka
dnia 14.04.2013, 16:56 · Zgłoś
współczucia dla rodziny Svena od ,,dobrotliwych'' i ,,sprawiedliwych'' bohaterek narodowych samych w sobie jakimi są zawsze ,,poszkodowane''Polki.
Odpowiedz
-22
@ Sven
dnia 14.04.2013, 17:02 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-90
@ Sven
dnia 14.04.2013, 16:48 · Zgłoś
Nie widzę komentarzy typu ,,współczucia dla rodziny''od ,,dobrotliwych'' i ,,sprawiedliwych'' bohaterek narodowych samych w sobie jakimi są zawsze ,,poszkodowane''Polki.
Odpowiedz
-7
@ Sven
dnia 14.04.2013, 18:06 · Zgłoś
[komentarz nie temat]
Odpowiedz
-27
@ Tarzan-zan
dnia 14.04.2013, 22:45 · Zgłoś
bo ja nie współczuję to co mam pisać kłamstwa... Szczerze mówiąc nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia...
Odpowiedz
3
@ asia
dnia 15.04.2013, 20:17 · Zgłoś
Co za człowiek z Ciebie ???!!!
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 15.04.2013, 22:56 · Zgłoś
Jeden może współczuć i przezywać a drugi może to mieć gdzieś, kazdy ma do tego prawo, byle robić to szczerze... Jeśli piszesz "co za tragedia".. itp itd puste słowa, zastanów się najpierw czy naprawdę czujesz żal, czy tylko piszesz żeby pisać a tak naprawdę masz to daleko w tyle bo nawet osoby na oczy w życiu nie widziałaś/eś a wypisujesz jak Ci to strasznie żal...
Odpowiedz
0
@ whatever
dnia 16.04.2013, 10:19 · Zgłoś
Gdyby to była Twoja rodzina uwierz mi, że zrobiło by to na Tobie duże wrażenie- chyba, że masz całkowitą znieczulicę, to już nie Twoja wina i współczuję.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 17.04.2013, 14:41 · Zgłoś
gdyby była to pewnie tak, ale nie jest, [...] na oczy nie widziałem więc mam to gdzieś...
Odpowiedz
0
@ maly
dnia 18.04.2013, 20:59 · Zgłoś
bo masz nie rowno pod sufitem jak by to byl ktos z twojej rodziny to bys inaczej mowil ale kiedys i ty stracisz kogos ze swojej rodziny i zmienisz zdanie widocznie jestes [...]
Odpowiedz
41
@ asia
dnia 14.04.2013, 16:10 · Zgłoś
co za tragedia...
Odpowiedz
-23
@ aro
dnia 14.04.2013, 15:52 · Zgłoś
o [...]...
Odpowiedz
-74
@ Tarzan-zan
dnia 14.04.2013, 20:49 · Zgłoś
Jaja jak benetty :)
Odpowiedz
-67
@ Tarzan-zan
dnia 14.04.2013, 22:43 · Zgłoś
oj tam oj tam, woda w normalnych warunkach tam na głębokim miejscu sięga kolan, teraz jest nieco większa więc pewnie trochę powyżej pasa, też mi nawałnica i fale 5-ci metrowe :D nawet nurt łagodny jest... Dla mnie jaja a Ty sobie możesz myśleć coś innego i ja i Ty mamy do tego prawo. Dowidzenia...
Odpowiedz
-41
@ sami
dnia 15.04.2013, 08:31 · Zgłoś
tsunami...
Odpowiedz
4
@ max21
dnia 15.04.2013, 20:35 · Zgłoś
Do coś tarzan ! Kobierzyn już Nigdy nie pomoże!!
Odpowiedz
1
@ whatever
dnia 16.04.2013, 10:17 · Zgłoś
wiesz co mogłes powtrzymać się od tego komentarza, który mimo, że jest anonimowy mówi nam jasno, że inteligentnym człowiekiem nie jesteś.
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 17.04.2013, 14:40 · Zgłoś
ja nie dbam o to co ty o mnie myślisz czy mówisz... Nic mi z tego nie przybędzie ani nie ubędzie czy ty o mnie będziesz miał dobre zdanie czy złe. Ważne że jestem szczery i piszę (mówię) to co myślę bez owijania guzika w bawełnę. A tobie jak nie pasuje to nie musisz czytać moich komentarzy i do widzenia.
Odpowiedz
2
@ jo
dnia 20.04.2013, 22:52 · Zgłoś
Tarzan, jutro spadniesz z drzewa i... płyniesz. A jo cie [...]-i pod wodę!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.