Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejna walka o pierwszeństwo

23

Wczoraj tuż przed godziną 23.00  na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Szajnochy doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w wyniku uderzenia kierujący pojazdami nie zostali poszkodowani...

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seat Cordoba Vario jadący ulicą Szajnochy wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo ulicą Kazimierza Wielkiego kierowcy samochodu marki Volkswagen Golf. Siła uderzenia nie była duża, dzięki czemu kierowcom nic się nie stało, jednak samochody nie nadawały się do dalszej jazdy i zostały zabrane na lawecie.

(icz)

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gibon91
dnia 31.12.2010, 17:45 · Zgłoś
(do wlaściciela golfa) [...] i co bylo się śmiać z czyichś kolizji każdemu sie zdarza:) a ciekawe co ze sprzetem z
bagarznika z newów rozwaliles
glośnik o wartosci 500zł:):) hahahahaha [...] kaleko naucz sie jeżdzic
Odpowiedz
0
@ kaskadeerr
dnia 24.12.2010, 10:35 · Zgłoś
szkoda golfika fajny był :(
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 23.12.2010, 23:27 · Zgłoś
no to naVariował tym seatem :P
Odpowiedz
1
@ stig 26
dnia 23.12.2010, 14:55 · Zgłoś
do ;ama;trzeba czytać a nia składać litery.............. po Służbie ................ obojniaku
Odpowiedz
1
@ do ama
dnia 23.12.2010, 14:17 · Zgłoś
Nie Straż Miejska tylko pracownik Straży Miejskiej
Odpowiedz
0
@ kozak
dnia 23.12.2010, 10:58 · Zgłoś
No to skończyło się rumakowanie...
Odpowiedz
-1
@ ama
dnia 23.12.2010, 07:49 · Zgłoś
a dlaczego nie pisze że to straż miejska spowodowała wypadek?
Odpowiedz
0
@ ZIOMAL
dnia 22.12.2010, 22:58 · Zgłoś
DORIS PEWNIE JECHALAS CZERWONYM GOLFEM TAK??
Odpowiedz
0
@ do "jjj"
dnia 22.12.2010, 20:53 · Zgłoś
Co się czepiasz "czesio" on się jeszcze nie wypowiedział w tej sprawie. Dopiero się wypowie !
Odpowiedz
0
@ Piotrek
dnia 22.12.2010, 19:15 · Zgłoś
a dzis znów wypadek przed 16 koło orlenu...
Odpowiedz
0
@ LOGISTYK 14
dnia 22.12.2010, 18:39 · Zgłoś
[...].. to mam
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 22.12.2010, 18:35 · Zgłoś
Zamiast pokazać fotki poszkodowanych aut to na pierwszym planie zdjęcie pomocy drogowej z bardzo wyraźnym nr. tel. Czy to przypadkiem nie reklama ???
Odpowiedz
0
@ jjj
dnia 22.12.2010, 17:42 · Zgłoś
do ,,czesio" twoi chyba już dawno wymarli z dinozaurami bo nie wychowali Cie ani troche...[...]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ SSSS
dnia 22.12.2010, 17:38 · Zgłoś
REKLAMA LAWETY??/?NR TELEFONU TAKI WYRAZNY!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 22.12.2010, 15:48 · Zgłoś
"A co tam" wyobraź sobie jakby zrealizowali Twój pomysł z progiem xD jakie są korki teraz a jakie by były z progami na skrzyzowaniach xD [...] pomysł
Odpowiedz
0
@ 1234
dnia 22.12.2010, 13:07 · Zgłoś
chyba kazdemu moze sie przytrafic jakis wypadek,koloizja.
Odpowiedz
0
@ rezerwuar
dnia 22.12.2010, 13:07 · Zgłoś
Autorowi chyba się tytuły pomyliły z artykułami - ghostwriter - Kręcisz?
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 22.12.2010, 13:03 · Zgłoś
Ale walka - chyba pomiędzy laweciarzami - kto dostanie fuchę!
A gdzie strażacy w HEŁMACH?! - Proponuję dla ich bezpieczeństwa założyć dodatkowo OP-1 i maski p.gaz., w ręku trzymając bosak.
Odpowiedz
0
@ Doris
dnia 22.12.2010, 12:59 · Zgłoś
Widziałam te samochody osobiście -tu są słabe zdjęcia. Wyglądało to znacznie ciekawiej -szczególnie jeden samochód który wyskoczył na olbrzymią zaspę na chodniku ... szkoda ,że nie ma lepszych zdjęć.
Odpowiedz
0
@ A co tam...
dnia 22.12.2010, 12:43 · Zgłoś
Już dawno na tych krzyżówkach powinni zamontować progi zwalniajace i po sprawie(może czekają aż ktoś zginie, bo jak wiadomo zderzenia boczne są b.niebezpieczne)
Odpowiedz
0
@ PSEUDONIM
dnia 22.12.2010, 12:02 · Zgłoś
ALE URRRRWAŁŁŁŁŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ haaha
dnia 22.12.2010, 11:26 · Zgłoś
ej boze boze nie umicie ludzie jeździć !!
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 22.12.2010, 11:25 · Zgłoś
JAKOŚ NIE MOGĄ SIĘ DOPATRZEĆ ŻADNEJ WALKI ???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.