Kolejna walka o pierwszeństwo
Wczoraj tuż przed godziną 23.00 na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Szajnochy doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w wyniku uderzenia kierujący pojazdami nie zostali poszkodowani...

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seat Cordoba Vario jadący ulicą Szajnochy wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo ulicą Kazimierza Wielkiego kierowcy samochodu marki Volkswagen Golf. Siła uderzenia nie była duża, dzięki czemu kierowcom nic się nie stało, jednak samochody nie nadawały się do dalszej jazdy i zostały zabrane na lawecie.


(icz)
