Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Kolejne starty zawodników SKN przy ZSM nr 1 w Jaśle

1

10 lutego br. w Ustrzykach Dolnych odbyły się kolejne zawody w ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim i Biegach Narciarskich. Młodzi alpejczycy rywalizowali na stoku Stacji Narciarskiej Laworta-ski. Nie zabrakło wśród nich zawodników ze Szkolnego Klubu Narciarskiego przy ZSM nr 1 w Jaśle.

W kategorii "młodziczki" 6. miejsce zajęła Aleksandra Nikody. 4. miejsce w kategorii "młodzicy" zajął Adam Szopniewski. 2. miejsce Kacper Biernacki w kategorii " junior młodszy". Natomiast Kamil Szopniewski w kategorii  „junior" uplasował się na 3. miejscu. W kategorii "masters mężczyzn" jasielski klub reprezentowali Adam Pałka, który zajął 8. lokatę i Tadeusz Wójcik, który rywalizację zakończył na 9. miejscu.

Zarząd klubu tradycyjnie składa podziękowania rodzicom i dyrekcji ZSM nr 1 w Jaśle za umożliwienie startu zawodnikom.