Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne zderzenie w Jaśle. Kierowca pod wpływem alkoholu!

21

Wczoraj, kilkanaście minut po godz. 15.00 doszło do kolizji dwóch samochodów. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Igielnej i Floriańskiej w Jaśle.

Ze wstępnych informacji wiadomo, że kierowca samochodu marki Renault Master, 34-letni mężczyzna wyjeżdżając z ul. Igielnej wymusił pierwszeństwo na jadącym ul. Floriańską samochodzie marki Peugeot 205. Jednak ani kierującej peugeotem, ani kierowcy który doprowadził do zderzenia nic się nie stało.

Jak się okazało sprawca kolizji był pod wpływem alkoholu. Miał 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję w toku prowadzonego postępowania.


(icz)

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ stach
dnia 02.10.2010, 19:07 · Zgłoś
do [...] tam nie było żadnej kolizji.widziałem tego mastera i nie ma on żadnych śladów któe wskazywały by na zdeżenie z drugim pojazdem.
Odpowiedz
0
@ malarz junior
dnia 01.10.2010, 19:55 · Zgłoś
ale pijany 0/3 promila
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 30.09.2010, 14:39 · Zgłoś
Nie ośmieszaliu byś cie się panowie policjanci 0.3 to można uzyskać po paru zjedzonych kukułkach ale m i przestępstwo
Odpowiedz
0
@ kazik
dnia 29.09.2010, 21:03 · Zgłoś
jaja....
Odpowiedz
0
@ i
dnia 29.09.2010, 20:41 · Zgłoś
na tym skrzyżowaniu po trzeźwemu można spowodować kolizje może policja zajęła by się problemem parkowania w tym miejscu
Odpowiedz
0
@ aaaa
dnia 29.09.2010, 20:17 · Zgłoś
proponuje zrobić jeszcze deptak po drugiej stronie rynku, na ulicy Florianskiej i Kadyego pozwolić parkować po dwóch stronach ulicy i do kolizji dochodzić będzie częściej
Odpowiedz
0
@ bronek
dnia 29.09.2010, 19:30 · Zgłoś
Nie zwalać na alkohol tylko w tym miejscu to tak łatwo wyjechać że jak nie wpuszczą od Floriańskiej to można stać i stać. Podziękować nalezy pani burmistrz za to rozwiązanie, no bo deptak jest najważniejszy, a zwłaszcza teraz kiedy będą jesienne pluchy i zimą.
Odpowiedz
0
@ fghjuio
dnia 29.09.2010, 17:49 · Zgłoś
co za [...] krajj
Odpowiedz
0
@ bus
dnia 29.09.2010, 16:50 · Zgłoś
Widziałem to , a 0,3 to chyba jeszcze dopuszczalna norma [...] we krwi : http://www.uzaleznienia.yoyo.pl/[...]/dopuszczalna_zawartosc_alkoholu_we_krwi.php
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 29.09.2010, 15:37 · Zgłoś
Widać zgrabną laseczkę niezła sobie
Odpowiedz
0
@ dadi
dnia 29.09.2010, 14:50 · Zgłoś
wszędzie w eu jest do 0;5 on był po tymbarku a nasza policja jeżdzi naprawdę po pijanemu.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 29.09.2010, 14:46 · Zgłoś
Niezła reklama jasielskiej policji na pierwszym zdjęciu. A gdzie fotki samochodów, które miały stłuczkę?
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 29.09.2010, 14:33 · Zgłoś
dlaczego od kadya do rynku nie ma zakazu zatrzymywania się i postoju przy tak dużym ruchu i do tego parkują jak na ulicy jedno kierunkowej co woła o pomstę do nieba a te 03 promila to by się nie ośmieszali dokładnie to jest w granicy błedu
Odpowiedz
1
@ PvS
dnia 29.09.2010, 13:24 · Zgłoś
Na pierwszy rzut oka ukazało mi się hasło: "Kolejne zderzenie w Jaśle. Kierowca pod wpływem [...]!" i zdjęcie policyjnego auta na tle drzewa... Policjant był pod wpływem?? xD
Odpowiedz
-1
@ jażem
dnia 29.09.2010, 13:11 · Zgłoś
też mi, ja jak nie mam 0,3 promila to za kółko nie wsiadam :P
Odpowiedz
0
@ .
dnia 29.09.2010, 12:17 · Zgłoś
ale w razie wykrycia [...] w organiźmie, badanie jest potem robione powtórnie, właśnie żeby wykluczyć sytuację o której koledzy wyżej pisali.

0,3-0,5 promila :

Objawy: Upośledzenie koordynacji ruchowo - wzrokowej, [...] równowagi, euforia i obniżenie krytycyzmu.

Pan był na granicy.
Odpowiedz
0
@ crasher
dnia 29.09.2010, 11:52 · Zgłoś
0,3 promila? Ten wynik można by śmiało podważyć badaniem krwi, które zanim się wykona to te 0,3 dawno wyparuje..
P.S.
Nie bronię gościa, któremu wynik wykazało, ale uważam, że ten wynik jest w granicach błędu pomiarowego i może wynikać niekoniecznie z powodu spożycia [...].
Odpowiedz
1
@ jas
dnia 29.09.2010, 11:18 · Zgłoś
Ale pijany. 0,3 promila to można mieć po zjedzeniu pomarańczy albo wypiciu tymbarka.
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 29.09.2010, 10:52 · Zgłoś
ROBOTNIK?
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 29.09.2010, 10:42 · Zgłoś
na floriańskiej powinien byc zakaz parkowania pod [...] blokiem
Odpowiedz
1
@ a
dnia 29.09.2010, 10:21 · Zgłoś
po fiksie. pod wpływem. o,3.rany co za [...] państwo
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.