Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejny akt wandalizmu!

84
W nocy za 15 na 16 kwietnia 2010 roku we Wrocance doszło do kolejnego aktu wandalizmu. Ofiarą wandali padły kontenery do segregacji odpadów. Dwa kontenery w pobliżu Szkoły Podstawowej zostały całkowicie spalone a jeden w okolicy kościoła został poważnie uszkodzony! Sprawą zajmuje się policja!





UG Tarnowiec
Reklama

Komentarze: 84

Dodaj komentarz Widok:
1
@ wrc
dnia 23.10.2010, 01:18 · Zgłoś
sven masz coś do wrocanki to wpadnij na wrocanke i to powiec a nie wyjdziesz wtedy z tej wsi [...]!!
Odpowiedz
0
@ antoni
dnia 07.05.2010, 00:39 · Zgłoś
Dzień bez [...], dniem straconym, jak mawia przysłowie [...]. Dziś kolejny burak, ale na warszawskich blachach. Widać – [...] z importu, mimo że zameldowany na Mokotowie.
Więcej na www. motofreak. eu
Bezpośredni link:
http://www.motofreak.eu/2010/04/buraki-na-okeciu.html
Odpowiedz
0
@ paweł
dnia 20.04.2010, 13:39 · Zgłoś
do kazik...w mieście coś takiego się nie zdarza tak? spalone kosze po wywracane ciężkie betonowe donice z kwiatami to co...tego nie zrobił jeden czy dwóch [...] ...
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 19.04.2010, 22:04 · Zgłoś
wieś jest wieś i nie ma gadania
Odpowiedz
0
@ Mela
dnia 19.04.2010, 19:55 · Zgłoś
Jestem ze wsi i się tego nie wstydze, ale widzeę że niektórym kultury brakuje.A dzisiejsz wieś różni sie tym od miasta że mamy własne domy i pola a [...] jest tylko w głowach [...].
Odpowiedz
0
@ Logicznie
dnia 19.04.2010, 19:45 · Zgłoś
hehe a Jasło to nie wioska ?? niby czym się wyróżnia ?? ... też [...] jak ich mało tyle że siędzą takie blookersi jeden z drugim w tych blokach jak kanarki w klatkach i udzielają się na temat [...] heh żal.pl
Odpowiedz
0
@ kazik
dnia 19.04.2010, 19:03 · Zgłoś
super SVEN,popieram Cię,bo to tylko bezmozgowce tak potrafią,w mieście cos takiego nie zdarza sie.Ale niestety wiochę widać na całego,żeby cos takiego robić? masz racje nawet do wideł potrzebują nadzoru!
Odpowiedz
0
@ MEMENTO MORI
dnia 19.04.2010, 18:35 · Zgłoś
[...] z MIASTA czy [...] ze WSI [...] pozostanie i dyskutować z [...] po chamsku nie warto bo najpierw sprowadzi cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem
Odpowiedz
0
@ January
dnia 19.04.2010, 18:01 · Zgłoś
Po co na wsi kontenery,przecież zbędne odpadki wyrzucają do lasu ...
Odpowiedz
0
@ Krzychu
dnia 19.04.2010, 17:36 · Zgłoś
[...] to nie kwestia pochodzenia, tylko stan umysłu ;D haha
Odpowiedz
-1
@ Wrocanka
dnia 19.04.2010, 14:05 · Zgłoś
[...] z Wrocanki !!!
Odpowiedz
0
@ hahahahahaha
dnia 19.04.2010, 11:44 · Zgłoś
Doooooooooobre chłopaki xD:D widać że im się nudziło, to mogli już podpalić coś większego a nie jakieś kubły bo na naszym portalu to będzie afera narodowa ale w końcu to "Jasło":D
Odpowiedz
0
@ ededzio
dnia 19.04.2010, 08:20 · Zgłoś
Wieś nic nie robi dla młodych ludzi i głupieją z nudów
A pasowało by coś dla młodzieży zorganizować!!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 18.04.2010, 22:12 · Zgłoś
A ja to bym [...] rozebrał [...] wsadził do tego pojemnika i na Wisłę z nim niech sobie popływa ze dwa miesiące żeby potem miał co opowiadać kolesiom.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 18.04.2010, 19:30 · Zgłoś
[...] i [...] z Wrocanki po prostu nie wie , co to jest.Jego [...] "inteligencja" tak daleko nie sięga. Brawo sven - na pohybel wsiokom !!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 18.04.2010, 19:30 · Zgłoś
Łopserwatore <rotfl3>
Odpowiedz
0
@ Karla
dnia 18.04.2010, 19:14 · Zgłoś
do hool"s wrocanka -cienki jesteś koleś, własnego cienia się boisz , a cwaniaka zgrywasz- wielki huliganie. twój [...] jest większy od twojego strachu!!!
Odpowiedz
0
@ k1
dnia 18.04.2010, 18:49 · Zgłoś
Pewnie nastepny wyznawca JP. Takich to tylko walcem
Odpowiedz
0
@ do svena
dnia 18.04.2010, 17:40 · Zgłoś
myślę że właśnie ktoś tak inteligentny jak ty nadawałby się do tego [...]...
Odpowiedz
0
@ mas
dnia 18.04.2010, 17:35 · Zgłoś
powiem szczerze ja to nawet nie wiem gdzie ta Wrocanka jest? aż sobie sprawdze na mapie. W jakich to dziwnych miejscach ludzie mieszkają. Jakby już miast nie było na świecie.
Odpowiedz
0
@ łopservatore
dnia 18.04.2010, 15:50 · Zgłoś
Odkąd do wiosek zjeżdża coraz to więcej miastowych by tam mieszkać, odtąd wandalizm staje się coraz to bardziej dokuczliwy.
Odpowiedz
0
@ Mateooooo
dnia 18.04.2010, 13:13 · Zgłoś
hehe najlepiej zrobić może już te kontenery ze stali hartowanej hehe ale wtedy jest jeszcze większe prawdopodobieństwo, że ukradną na złom haha... [...] w państwie POLSKIM :D
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 18.04.2010, 13:09 · Zgłoś
Sara swiete slowa...
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 18.04.2010, 12:39 · Zgłoś
DO Sven
a co ty myślisz że jak mieszkasz w mieście to odrazu jesteś ktoś... pff no żal mi ciebie koleś jesteś jeszcze większym [...] :> wypowiadając sie w ten sposób właśnie to potwierdziłeś :> pozdro "miastowy" :D:D
Odpowiedz
0
@ crn
dnia 18.04.2010, 12:26 · Zgłoś
Jakieś chuligany,wandale,łobuzy,kozaki musiałby to być ...haha nie noo patologia ,chłopaki;D Pozdrawiam was;D

PS [...] macie ;)
Odpowiedz
0
@ wisnia284650
dnia 18.04.2010, 11:55 · Zgłoś
Taki akt wandalizmu jest wyłącznie spowodowany znudzeniem naszej społeczności. Sam jestem ze wsi i wiem. Ja chcąc wyładować nerwy siadam na rower.
Odpowiedz
0
@ mych
dnia 18.04.2010, 11:52 · Zgłoś
Tak, imprez nie ma to wojują... Im młodsze to, tym bardziej krwiożercze...
Odpowiedz
0
@ xl
dnia 18.04.2010, 11:35 · Zgłoś
postawili kosze a nikt im nie wytłumaczył do czego służą, więć spalili.co sie dziwić [...].
Odpowiedz
0
@ Halun
dnia 18.04.2010, 11:32 · Zgłoś
bo po Jaśle jedna ***** drugą goni...i ciężko podlożyć ogień
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 18.04.2010, 11:06 · Zgłoś
bo wy na wsi krowy palicie i stodoły :D:D:D wies i tyle kupe chamstwa i oszczerstwa. lepiej idzie do szkoly wymowy sie uczyc :D MOM Racje czy TYŻ nie? :D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 18.04.2010, 10:32 · Zgłoś
Do Sven. Masz rację!
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 18.04.2010, 09:46 · Zgłoś
Ciekawe co ta młodzież ma robić wieczorami? Świetlic nie ma, nic nie ma....
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 18.04.2010, 09:35 · Zgłoś
"Nie są [...]oodporne" hahaha, To jest dobre
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 18.04.2010, 09:25 · Zgłoś
wieś jest PIĘKNA bo wszystkie ścieki i śmieci wysyłamy do miasta hahahahaha
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 18.04.2010, 09:22 · Zgłoś
Proszę, proszę - jasielskie mieszczaństwo z pierwszego pokolenia się odezwało :D
Odpowiedz
0
@ juzew
dnia 18.04.2010, 09:09 · Zgłoś
Ja uważam, że większymi [...] są miastowicze.
W miastach cały czas są jakieś ataki wandalizmu,a na wsi jak podpalą kontenery to rozgłos na cały kraj...żal.
Odpowiedz
0
@ Do Sven
dnia 18.04.2010, 08:48 · Zgłoś
Popieram Cię!!!
[...] i tyle...
Oni chyba nie wiedza co oznacza słowo Żałoba:((
[...] i [...]
Odpowiedz
0
@ inny
dnia 18.04.2010, 08:12 · Zgłoś
Wszystkie wypowiedzi tutaj świadczą o wychowaniu poszczególnych osób,więc nie hamujmy się na wzajem.Zdarzenia takie były ,są i będą,zarówno w mieście jak i na wsi.Winni tutaj są (moim zdaniem)TYLKO RODZICE,tak wychowują swoje dziecilub ich nie wychowują,że póżniej mamy to co mamy.Pozdro.
Odpowiedz
0
@ Geralt z Rivii
dnia 18.04.2010, 01:39 · Zgłoś
Odezwali się wielcy miastowi...tam przecież nie są dewastowane przystanki i samochody stojące pod blokami, o gówniarstwie "JP" już nie wspomnę. Niestety prawda jest taka że młodzi ludzie zaczęli iść w bardzo złym kierunku, nieważne czy to wieś czy miasto. Dzieje się źle i niestety nic nie można na to poradzić skoro biorą przykład z ludzi nieudolnych. Sam mam 20 lat i patrząc na zachowanie 12-20 latków krew mnie zalewa. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale są niestety bardzo rzadkie. No cóż, pokolenie N-K, Firmy i tanich dziwek. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ Leonisko
dnia 18.04.2010, 01:00 · Zgłoś
[...] [...], jednak gdyby nie My [...], to miesczuchy zdychaliby z głodu.Chyba że grzebałby jeden z drugim w kontenerze ? O ile [...] by go nie spalił :D
A tak serio, to wandali nie brakuje nigdzie, czy to na wsi czy w mieście.
Odpowiedz
0
@ Charlie_P
dnia 17.04.2010, 23:13 · Zgłoś
piszecie tylko, że to młodzież, [...], gimnazjaliści, [...], itd itd. pamiętacie jak ktoś rozwalił cmentarz w czeluśnicy??? zdewastowano kilkanaście nagrobków, pamiętacie? też trąbiliście, i oskarżaliście tylko młodzież i nikogo innego! zwalaliście wine na bezstresowe wychowanie, [...], młodzież itd. a co się okazało? że wszystko zrobił starszy pan po 50tce, nie pijący. i co? łyso??!!! zastanówcie się ludzie trochę zanim zaczniecie kogokolwiek oskarżać! jak coś się tylko stanie to oskarżacie młodzież, a najczęściej jest tak że na tych oskarżeniach się kończy a sprawcą okazuje się ktoś starszy..
Odpowiedz
0
@ igor
dnia 17.04.2010, 22:47 · Zgłoś
sveyn jestes cwaniak nie bo wrzyciu prawdziwej pracy nie widziales mama z tata zawsze daja ale zapytaj ile ich to kosztuje a co do wrocanki to kupa [...] tak sveyn jak i ty pozdro z roztok
Odpowiedz
0
@ Do SVEN
dnia 17.04.2010, 21:58 · Zgłoś
Mieszczuszek z Ciebie;) Nie wypowiadaj sie jeśli nie wiesz jak jest na wsi ;)Nie kompromitował bys się tutaj :<<
Odpowiedz
0
@ petro
dnia 17.04.2010, 21:53 · Zgłoś
to ze to bylo na wsi to nic nie nzaczy
moze jakis [...] chcial sie zabawic
takich przeciez nie brakuje
Odpowiedz
0
@ Legia
dnia 17.04.2010, 21:35 · Zgłoś
Najpierw stodoła teraz kontenery.
Odpowiedz
0
@ Legia
dnia 17.04.2010, 21:33 · Zgłoś
Wrocanko hodujesz chuliganów na własnych piersiach.Ludzie! jest żałoba narodowa dajcie sobie na wstrzymanie.
Odpowiedz
0
@ qn
dnia 17.04.2010, 21:27 · Zgłoś
Sven nie wiem czy wiesz, ale [...] sa nie tylko na wsi ale rowniez w miastach
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 17.04.2010, 21:20 · Zgłoś
lol co to za [...] ta wrocanka?? podpalaja smietniki i mysla ze kim sa?
Odpowiedz
0
@ do SVEN
dnia 17.04.2010, 20:51 · Zgłoś
popieram Cię
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 17.04.2010, 20:50 · Zgłoś
[...] wielki miastowy sie odezwał. Nie oceniaj całości po odrębnych jednostkach.. I kto tu jest "[...]"...
Odpowiedz
0
@ Pelaśka
dnia 17.04.2010, 20:38 · Zgłoś
Do tych WANDALI!!!Pan Bóg ,kiedy chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum.Wam to już zrobił .Powinni Wam [...]!!!jeszcze poobcinać ręce,żebyście więcej szkód nie robili.Ci wandale powinni to odpracować!!!
Odpowiedz
1
@ miejscowy
dnia 17.04.2010, 20:20 · Zgłoś
wkońcu wrocanka nie
Odpowiedz
0
@ Hool"s Wrocanka
dnia 17.04.2010, 20:13 · Zgłoś
Wrocanka HOOLIGAN"S
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 17.04.2010, 20:06 · Zgłoś
[...] i tyle w temacie
Odpowiedz
0
@ Piesek:)
dnia 17.04.2010, 19:05 · Zgłoś
no i co z tego ze to wieś myślisz że w mieści się takie rzeczy nie dzieją!!!!!!! śmieszne trochę
ale wandalizm górą:):):):):)
Odpowiedz
0
@ monika
dnia 17.04.2010, 17:46 · Zgłoś
[...] gdzie ta policja niech sie wkoncu obudzi jak sie cos dzieje to nigdy ich nie ma
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 17.04.2010, 17:24 · Zgłoś
taaa szkoda tylko ze wiecej takich zdarzen ma miejsce w miastach niz na wsiach
Odpowiedz
0
@ paweł
dnia 17.04.2010, 17:16 · Zgłoś
wkurza mnie gdy ktoś pisze komentarze używjac słów wieś [...] itp. to ze ktos pochodzi ze wsi nie oznacz ze [...] ...owszem zdażaja sie i tacy ale również i w mieście...a wracając do artykułu ktoś kto takie rzeczy robi ma naprawde nie po kolei w głowie
Odpowiedz
0
@ Do Sven
dnia 17.04.2010, 16:53 · Zgłoś
Ty tak robisz nie ?
Odpowiedz
0
@ I.H.
dnia 17.04.2010, 16:29 · Zgłoś
Do miastowego Svena. A czym Ty się niby różnisz od tego [...] ze wsi.Tym że jesteś miastowy [...].[...] to [...].
Odpowiedz
0
@ Sara
dnia 17.04.2010, 16:12 · Zgłoś
To taka niewinna forma rozrywki dopadła znudzoną mlodzież codziennym brakiem innych ofert kulturalnych czy choćby tego co winno być powszechnym dobrem-pracy za godna pracę.
To też forma tego protestu w formie wandalizmu nie dziwi...Obserwując na co dzień otaczające [...],sprawcy dołaczyli do szeregu.Póki co spalili garki na śmieci,za chwilę może być gorzej...Jakie rządy takie obyczaje.
Odpowiedz
0
@ clashtorny
dnia 17.04.2010, 15:33 · Zgłoś
Nie ważne czy ze wsi czy z miasta pewnie się gimnazjalistom nudziło to sfurali kosze. W Jaśle niedaleko mojego domu dwie [...] spaliły łąkę przy silnym wietrze ogień szedł w stronę domu sąsiada. BTW we Wrocance są też normalni ludzie i nim opinie robią takie znudzone małolaty
Odpowiedz
0
@ agrafka
dnia 17.04.2010, 15:23 · Zgłoś
Zrobiły to na pewno typowe [...]-nie obrażając ludzi mieszkających na wsi.
Odpowiedz
0
@ super
dnia 17.04.2010, 15:23 · Zgłoś
Chłopaki z Warszawki wracały.Taka to żałoba w narodzie.
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 17.04.2010, 15:22 · Zgłoś
[...] to sie tak wlasnie bawia ... cyry
Odpowiedz
0
@ Oliwier
dnia 17.04.2010, 15:14 · Zgłoś
Patrz lepiej na siebie bo sam jestes [...] kttttttttóry mieszka w miescie
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 17.04.2010, 15:03 · Zgłoś
hamota nie zna granic... i zazdroscic niemcom lub innym narodom czystosci. zal.pl
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 17.04.2010, 14:21 · Zgłoś
nie mieli takiego duzego znicza zeby za prezydenta zapalić to kubeł sie nadał ;D
Odpowiedz
0
@ HeyU
dnia 17.04.2010, 14:14 · Zgłoś
gangsta ze wroconki czy jokijsik czort :)
Odpowiedz
0
@ luc
dnia 17.04.2010, 14:14 · Zgłoś
[...] jest wszędzie, na wsi, w mieście. takich [...] należy tępić!!!
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 17.04.2010, 14:12 · Zgłoś
Wypije 1,2 [...] i wojuje [...] jeden niech se podpali chatę swoją [...] jeden
Odpowiedz
0
@ do sven
dnia 17.04.2010, 14:03 · Zgłoś
[...] sie odezwały hahaha, a w mieście do niby lepiej? Kwietniki i znaki poprzewracane, i auta sie kopie na ulicy hahaha [...]
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 17.04.2010, 13:54 · Zgłoś
Ciekawe,czy to ci sami co rozwalili ogrodzenie cmentarza w Tarnowcu.Bo jak tak to jazdę będą mieli chłopaki.Zresztą za same kubły na śmieci będzie jazda.:)
Odpowiedz
0
@ jk
dnia 17.04.2010, 13:21 · Zgłoś
zgadzam się ze Svenem z 1000%
!!!
Odpowiedz
0
@ wieśniara
dnia 17.04.2010, 13:18 · Zgłoś
w końcu w mieście to tylko [...]
Odpowiedz
0
@ ułka
dnia 17.04.2010, 13:14 · Zgłoś
Seven ma racje.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 17.04.2010, 13:12 · Zgłoś
podpalone w ostatnim czasie w tej miejscowości były też dwie stodoły
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 17.04.2010, 13:11 · Zgłoś
[...] na calego ;/
Odpowiedz
0
@ P.
dnia 17.04.2010, 13:03 · Zgłoś
[...] [...].
Odpowiedz
0
@ bn
dnia 17.04.2010, 12:45 · Zgłoś
zamknac go w takim czym i zoostawic na sloncu
Odpowiedz
0
@ kulk a
dnia 17.04.2010, 12:45 · Zgłoś
niestety na wioskach takie kontenery mają małe szanse, nie są [...]oodporne
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 17.04.2010, 12:26 · Zgłoś
Sven [...] w ten [...] [...] koński.
Sam pewnie jesteś z "łobna"Albo innej [...] zabitej dechami a zgrywasz cwaniaka na forum.LOL
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 17.04.2010, 12:23 · Zgłoś
no coz... weekend... dzieciaki nie maja co robic... to podalali sobie kontenery...bo komu sie w dzisiejszych czasach chce isc nazbierac drewna i sobie zapalic ognisko z kielbaska...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 17.04.2010, 12:01 · Zgłoś
W końcu to wieś nie ma się przecież co dziwić [...] to najwyżej dać widły by mógł układać [...] oczywiście pod nadzorem...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.