Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejny dramatyczny wypadek w Zarzeczu!

89

Trzy samochody, w tym "ciężarówka" brały udział w wypadku do jakiego doszło dzisiaj około godziny 15.00 w Zarzeczu. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca samochodem marki Opel Astra jadąc w kierunku Jasła straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy. W efekcie zderzenia "ciężarówka" została wytrącona z toru jazdy i przewróciła się na prawy bok, blokując pas jazdy.

Jadący za oplem kierowca samochodu marki Alfa Romeo chcąc uniknąć uderzenia w upadający samochód ciężarowy odbił w lewo zatrzymując się na barierze ochronnej. 

W wyniku wypadku poważniejszych obrażeń doznała kierująca oplem.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jasła, OSP Świerchowa oraz policja i pogotowie ratunkowe. Ruch przez ponad 2 godziny odbywał się objazdem przez Dębowiec. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniać będzie Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

To już kolejny wypadek na tym samym odcinku drogi w Zarzeczu. 

(gm)

Reklama

Komentarze: 89

Dodaj komentarz Widok:
2
@ jaslanka
dnia 30.08.2012, 21:37 · Zgłoś
Sama jadąc od strony Majscowej z tej górki na Zarzeczu zwalniam do 45/50km bo aż strach przez te tiry...
Odpowiedz
3
@ użytkownik
dnia 28.08.2012, 18:05 · Zgłoś
50km\h w tym miejscu podczas deszczu nie zagraża bezpieczeństwu
Odpowiedz
0
@ lks
dnia 28.08.2012, 16:53 · Zgłoś
a czy ta alfa to nie Dawida? ;o
Odpowiedz
0
@ inka
dnia 30.08.2012, 22:57 · Zgłoś
nie to była żona andrzeja
Odpowiedz
-2
@ 25
dnia 28.08.2012, 12:44 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-1
@ pewny
dnia 28.08.2012, 10:18 · Zgłoś
tam jest ograniczenie do 50/h i nie ma żadnej możliwości żeby przy tej prędkości kogoś wyniosło na przeciwny pas,jedyna szansa gdy będzie padał marznący deszcz.
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 30.08.2012, 21:38 · Zgłoś
Przy 50km/h to na marznącym deszczu ma znieśc? to chyba tylko jak wjedziesz ze wciśniętym sprzęgłem, bo tak to nie ma szans
Odpowiedz
4
@ zarzecze
dnia 28.08.2012, 09:30 · Zgłoś
kiedyś jednego deszczowego dnia były tylko 3 kolizje i praktycznie zawsze jak popada to coś się tam wyłoży i nic w tej sprawie nie jest zrobione nawierzchnia na tej górce jak jest mokra droga jest jak lodowisko ale musimy poczekać jak ktoś z władzy wyższej się tam wyłoży ze dwa razy to może coś zrobią. a pan wójt wie o wszystkim i nic jeden pan nawet chce oddać swoją działkę żeby wyprostować ten łuk, ale to może bliżej wyborów coś zacznie działać. A ja radze wszystkim 50km/h w ten zakręt od strony N.Ż.
Odpowiedz
5
@ tomek
dnia 28.08.2012, 11:25 · Zgłoś
Co tydzień wypadek w tym samym miejscu i zawsze gdy pada deszcz świadczy o tym, że coś jest nie tak z tym odcinkiem drogi. Może żle wyprifilowany zakręt. Policja , władze lokalne i zarządcy dróg nie reagują. I to jest Polska właśnie...
Za to lokalna telewizja ma ciekawe tematy i biznes się kręci...
Odpowiedz
-2
@ tarzan-zan
dnia 28.08.2012, 19:08 · Zgłoś
aaa czy dziś padało podczas lub przed ta kolizją ??
Odpowiedz
-4
@ rajdowiec
dnia 28.08.2012, 08:38 · Zgłoś
Tak mając dobry samochód lekko te 120 można tam robić i nie zabic nikogo i siebie .Potrzebna jest praktyka oraz roztropność, zgadzam sie z "on" wszystko zaczyna się od nauki jazdy ale jak widzę jak te kapeluszniki uczą jezdzic tylko po centrum bo tam egzamin to mnie zalewa...
Odpowiedz
-1
@ on
dnia 28.08.2012, 08:04 · Zgłoś
do kelera ty jestes tak [...] ze brak slow uczepiles sie tirow tam napewno policja by miala pelne rece roboty ale z osobowkami tiry rumunskie tez tam sie spiesza nie widzialem zeby polskie tiry tam szybko jezdzily ale to co wyprawiaja osobowki to dramat na tym odcinku i na tych zakretach w zarzeczu widze to na codzien jak scinaja zakrety ostatnio tez o maly wlos a doszlo by do zderzenia czolowego tak osobowka goscia wynioslo na lewa strone ze dzieki przytomnosci kierowcy i malej szybkosci ktory jechal od jasla nie doszlo do wypadku ale to jest efekt szykiego robienia uprawnien na kursach prawa jazdy i miernej kadry instruktorow nauki jazdy kasa tylko sie liczy na przekazanie wiedzy jak nalezy jezdzic
Odpowiedz
2
@ jaś
dnia 28.08.2012, 00:30 · Zgłoś
ślisko- już na pierwszych zdjęciach widać, że nawet straż miała trudności zatrzymać sie na jednym pasie
Odpowiedz
6
@ nonia
dnia 28.08.2012, 00:16 · Zgłoś
Tak,tak,tak... Akurat znam kobietę, która kierowała Astrą.. Jest to matka i żona, która nie jechała samochodem męża.. Każdemu z Was to mogło się przytrafić ale lepiej popie... głupot i się mieć za króla szos.. życzę powodzenia z takim podejściem.. Więcej pokory LUDZIE !!!
Odpowiedz
4
@ os
dnia 27.08.2012, 22:51 · Zgłoś
jak jedzie sie 50 to nie ma opcji zeby wyrzucalo wiec nie blaznijcie sie nawet z takimi komentami
Odpowiedz
2
@ sx
dnia 29.08.2012, 08:55 · Zgłoś
najpierw zrób prawojazdy, przejedź się tą drogą, a później się wypowiadaj
Odpowiedz
11
@ sx
dnia 27.08.2012, 21:32 · Zgłoś
Przyczyna jest znana wszystkim mieszkańcom, NAWIERZCHNIA!! a nie prędkość... CI co tą drogą jeżdżą to wiedzą, tam po każdym deszczu jest wypadek, tylko nie o każdym wypadku jaslo4u.pl pisze.
Odpowiedz
5
@ anulekaa
dnia 27.08.2012, 21:34 · Zgłoś
prawdaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
-3
@ Jaslo112
dnia 27.08.2012, 21:28 · Zgłoś
OSP Świerchowa a nie Majscowa :D
Odpowiedz
-4
@ yyyy
dnia 27.08.2012, 20:43 · Zgłoś
I znowu Słowak
Odpowiedz
-1
@ Pfff
dnia 27.08.2012, 20:37 · Zgłoś
Ludzie piszecie jakies bzdury, ciekawe jakby wam sie to zdarzyło... ciekawee... siedzicie przed komputerem i szukacie sensacji... ogarn!...skad wiecie jak to było?pO prostu żałosnee
Odpowiedz
7
@ luke
dnia 27.08.2012, 20:17 · Zgłoś
Ktos napisal w komentarzach ze wina nawierzchni, nie moge sie nie zgodzic , to bardzo sliskie nawiezchnie po deszczu, a jak pada z drogi robi sie lustro nawet pasow malo co widac nie mowie juz o jezdzie noca w deszczu przy oswietleniu tych przydroznych pseudo lamp(zle sa ustawione i niekiedy utrudniaja jazde zamiast pomagac ). ogolnie jakosc nawiezchni bardzo slaba pomijam nierownosci
Odpowiedz
2
@ hihi
dnia 27.08.2012, 21:30 · Zgłoś
jasne nawierzchnia kierowała pojazdami to ona je tak rozpędziła trzeba z nią iść do sądu bo przez tą cho..lere tyle wypadków a i drzewa też pozwijmy bo włażą na drogę i biedni kierowcy się rozbijają na nich hahhahahhahaha
Odpowiedz
0
@ Luke
dnia 28.08.2012, 08:01 · Zgłoś
Wszystko ma znaczenie nie tylko predkosc, nie napisalem ze przekroczenie predkosci nie ma znaczenia,ma bardzo duze znaczenie i dostosowanie jej do panujaych warunkow na drodze .
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 27.08.2012, 20:04 · Zgłoś
Powinno to być tak zrobione jak jest w Warzycach stara droga i nowa droga.Mają spokój teraz mieszkańcy starej drogi-co to było ta stara droga do Rzeszowa-SKANDAL drogi z czasów Mieszka pierwszego ta władza w Jaśle chyba żyje chyba w tamtych czasach !
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 27.08.2012, 19:56 · Zgłoś
Ja wam powiem ludzie gdzie tkwi [...] jeżeli chodzi wypadki drogowe-brak jest nowych dróg ta droga z Jasła do Nowego Żmigrodu powinna mieć miano lokalnej,a obok niej powinna być do Barwinka zupełnie prosta z Jasła powinno to być zrobione jak w Niemczech lokalne czyli Jasło-nowy Żmigród,które łączą wszystkie po drodze miejscowości i alternatywna z zalecaną prędkością 110 km/h zupełnie prosta kto był u [...] to widział.Niemcy zauważyłem mają maksymalnie proste drogi (wyprostowanie zakrętów to mała liczba wypadków) dla przykładu wyobraźmy sobie drogę z Jasła do Gorlic przy rzece Ropa (pełno tam nieużytków) prosta non stop po horyzont mamy więcej wypadków czy mniej ? Ale po co nam drogi,fabryki,samochody,motocykle,elektrownie,meble,zawiasy,guziki...KŁOŚCIÓŁ Z PLEBANIĄ DLO KSYNDZA-BŁUTY ŁOD KŁOŚCIŁA...
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 28.08.2012, 19:07 · Zgłoś
bzdura... Gdyby na tej drodze był dół na dole to by wszyscy jechali 20km/h omijając dziury i wypadków by nie było...
Odpowiedz
0
@ ;;;
dnia 27.08.2012, 19:49 · Zgłoś
a wy tam [...] wiecie
Odpowiedz
9
@ [...] - kierowca
dnia 27.08.2012, 19:39 · Zgłoś
umiejętna jazda zależy od wyobraźni!!!, więc nie obrażajcie kobiet, bo i mężczyzn takowych nie brakuje!!!
Odpowiedz
-16
@ Ghostrider
dnia 27.08.2012, 20:04 · Zgłoś
Kobieta za kierownicą to strach... a jak jeszcze blondynka hehe to sobie sami dopowiedzcie ;) Pozdrawiam
Odpowiedz
12
@ j23
dnia 27.08.2012, 19:21 · Zgłoś
Ten zakręt jest żle wyprofilowany po deszczu wyrzuca na druga strone
Odpowiedz
-7
@ Sven
dnia 27.08.2012, 19:10 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-1
@ janko muzykant
dnia 27.08.2012, 19:05 · Zgłoś
tak pepeki jeżdzą miałem zdażenie w czechach wracałem z włoch jechałem za tirem 60 km h na długim łuku w prawo była olbrzymia zatoczka i w nią zjechał tir a ja nieznacznie przyspieszyłem na koncu zatoczki byłem na równo z kabiną i chciał mnie wypchnąć na przeciwny pas pod tira z naprzeciwka
Odpowiedz
0
@ strazak
dnia 27.08.2012, 19:05 · Zgłoś
Redaktorze OSP Świerchowa była, a nie OSP Majscowa! Proszę o poprawę błędu
Odpowiedz
-3
@ .......
dnia 27.08.2012, 21:55 · Zgłoś
A co to za różnica
Odpowiedz
3
@ lll
dnia 28.08.2012, 21:27 · Zgłoś
to powiedzmy taka różnica czy to OSP Majscowa czy Świerchowa jak to czy śpisz z własną żoną czy cudzą
Odpowiedz
23
@ Jaślanin
dnia 27.08.2012, 19:04 · Zgłoś
To jest chyba jedyne miejsce gdzie fotoradar byłby naprawdę potrzebny i to z ograniczeniem do czterdziestki.Inna sprawa to głupota i brawura kierowców.Ja naprawdę nie chcę nikogo obrażać pisząc o "babach z kółkiem",czy też właścicielach tej czy innej marki samochodu i ich sposobie czy kulturze (chociaż częściej jej braku) jazdy.Głupota jest jedna i nie jest ważne czy ktoś jeździ poczciwym maluchem czy Ferrari.A panowie policjanci powinni moim przynajmniej zdaniem przyjrzeć się dokładniej kierowcom ciężarówek jadących od Jasła przez Nowy Żmigród do Barwinka,bo to co wyprawiają kierowcy z Rumunii i Bułgarii,chociaż nasi też potrafią to i owo, powinno być pokazywane w programie o piratach drogowych i to bez zasłaniania ich twarzy.Widziałem już na tym odcinku jak kierowcy osobówek dosłownie uciekali do rowu (fakt że tam rów był płytki),żeby przeżyć,jak Rumun wyprzedzał autobus "na trzeciego".I jeszcze jedno,prawie codziennie rano ulicą Grunwaldzką,jadą jak nie ciężarówki, to transporty z materiałami budowlanymi,a to cysterny nie wiadomo z czym.Piszę o tym bo o ile mi wiadomo na tym odcinku jest zakaz poruszania się pojazdów o masie powyżej 5 ton.Ale to tak naprawdę na marginesie.Pozdrawiam wszystkich rozsądnych użytkowników dróg.
Odpowiedz
4
@ balcer
dnia 27.08.2012, 18:53 · Zgłoś
skontrolujcie kierowców z rumuni oni niejednokrotnie na trasie nowy żmigród jasło doprowadzają kierowców do zawału serca ,a nasi panowie policjanci chowają się w szuwarach przydrożnych i badają jak ginekolog [...] z odpowiedniej odległości i cieszą się bo przecierz polak z tego terenu im nic nie zrobi ani nie odmówi zapłaty
Odpowiedz
-7
@ ;)
dnia 27.08.2012, 18:41 · Zgłoś
sąsiad nie tak szybko bo sie zabijesz
Odpowiedz
17
@ aerox
dnia 27.08.2012, 18:34 · Zgłoś
Jeżdżę tą droga co najmniej 2 razy dziennie. Po deszczu źle wyprofilowane zakręty z gładką jak lustro nawierzchnią są niczym ślizgawka. Po suchym pojedziesz po mokrym leżysz na barierce albo idziesz na czołówkę.
Odpowiedz
11
@ mieszkaniec
dnia 27.08.2012, 18:29 · Zgłoś
Zapraszam w każdy deszczowy dzień zawsze coś tam się dzieje. . .
Chyba kamerę zamontuję i wtedy zamiast zdjęć będą filmy na J4U...
Najgorsze jest to, że w końcu ktoś zginie a dotychczas na szczęście same stłuczki, stłuczenia i rozbite auta.
Odpowiedz
-5
@ mej dej 13
dnia 27.08.2012, 21:04 · Zgłoś
wiesz co zjec snikersa bo gwiazdorzysz jak ten wyżej kubica
Odpowiedz
-1
@ mieszkaniec
dnia 28.08.2012, 08:52 · Zgłoś
Ty robisz to samo . . . . kilka komentarzy wyżej psychologu...
Odpowiedz
-37
@ Schlierenzauer
dnia 27.08.2012, 18:29 · Zgłoś
100-120km/h w tamtym zakręcie miałem kilka razy ( utrzymując auto na swoim pasie), ale fakt auto robi swoje i opony ;)

kobiety tylko stwarzają zagrożenie na drodze.. trafi się może z 5 w Jaśle co potrafią jeździć, reszta to auta swojego nie ogarnia, nie mówiąc już o przepisach
Odpowiedz
19
@ mieszkaniec
dnia 27.08.2012, 18:32 · Zgłoś
Żebym Ciebie nie musiał oglądać na barierkach albo w jesionce na cmentarzu ,mistrzu kierownicy, jak komuś krzywdę zrobisz to ci będą koledzy wchodzić 100 / 120 km/h ale nie w zakręt tylko w coś innego...
Odpowiedz
19
@ łodyniec
dnia 27.08.2012, 19:33 · Zgłoś
co ty masz zamiast mózgu? powidło? 120 jadąc od Jasła nie masz SZANS wejść jadąc swoim pasem więc odpuść popisówki ...
Odpowiedz
12
@ mej dej 13
dnia 27.08.2012, 20:58 · Zgłoś
albo masz 16 lat albo 18 i prawko fabryka [...] do tego tatusia auto jeżeli masz laske to jest szesnastką a jak starsza to pewnie ma prawko . odnies sie do tego i opisz jak ta twoja pudernica jeżdzi czy ona zalicza sie do tych 5 ...
Odpowiedz
-2
@ Schlierenzauer
dnia 27.08.2012, 22:01 · Zgłoś
od strony żmigrodu..
Odpowiedz
4
@ SzczepanKulczak
dnia 27.08.2012, 22:11 · Zgłoś
Tak wszyscy pamiętają.BMW E60 2007r,na który składałes 2 lata.
Odpowiedz
5
@ axc
dnia 27.08.2012, 22:20 · Zgłoś
tak cwaniaku jezdzisz po 100km|h a za nie dlugo bedziemy czytac o twoim wypadku a wtedy wszyscy beda po tobie jeżdzic ze nie umiesz kierowac jak w ogole przezyjesz
Odpowiedz
4
@ SzczepanKulczak
dnia 27.08.2012, 22:25 · Zgłoś
Spokojnie.Nie jeździ.Typ internetowego, wirtualnego , alternatowego życia.W The Sims 3 może jeździć.
Odpowiedz
3
@ XzX
dnia 27.08.2012, 22:38 · Zgłoś
Jak ty tam Jeżdzisz 120 to dziękuj BOGU,że jeszcze do tragedii nie doszło.Kubica też jeżdził.
Odpowiedz
-15
@ Schlierenzauer
dnia 27.08.2012, 22:58 · Zgłoś
nie ma sprawy, niedowiarkom zrobię filmik jak będę miał czas w godzinach wieczornych ;)
Odpowiedz
0
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 17:39 · Zgłoś
Nie zapomnij jeszcze dodać nagrania od proktologa jak Ci wchodzi w zakręt [...].
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 28.08.2012, 19:05 · Zgłoś
a czym żeś tam miał te 120 w tym zakręcie ?? :)
calibrą, tigrą ??? audi 80 czy [...] b5 ??? :) a może golfem 2 :)
Odpowiedz
-15
@ oooo
dnia 27.08.2012, 18:23 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
10
@ m
dnia 27.08.2012, 18:31 · Zgłoś
u twojej starej na obiedzie ...
Odpowiedz
4
@ Rat med
dnia 27.08.2012, 18:18 · Zgłoś
Znowu to samo miejsce... chyba do 5 wypadków już tam byłem...
Odpowiedz
7
@ łodyniec
dnia 27.08.2012, 19:31 · Zgłoś
chyba z 20 :P 3 jednego dnia :P co barierke wyklepia to zaś ktoś się właduje
Odpowiedz
-24
@ Sven
dnia 27.08.2012, 18:09 · Zgłoś
To widzę,że gość ze Słowacji się tą ciężarówką wyłożył ! Tej .iździe powinni dosolić maksymalny mandat z całą resztą bo dobrze wiem jak te księżniczki się zachowują na drodze [...] w Polsce to istne dno w kierowaniu na drodze pewno facetowi rozbiła auto (ale się facet ucieszy)Polki to są kobiety wyzwolone mają wyrobników,których traktują jak sługów jeżeli chodzi o jazdę najlepiej kierują w Europie Niemki-I NIE MA DYSKUSJI NA.
Odpowiedz
7
@ AGA
dnia 27.08.2012, 19:35 · Zgłoś
Do Sven dlaczego odrazu [...] [...] [...] moglo w tym czasie zrobic jej sie slabo nie pomyslales o tym jeden z drugim Sama jezdze 28 lat roznie moze sie zdarzyc w czasie jazdy Najlepiej jest odrazu krytykowac Widze jak faceci tez jezdza jak [...] nie zwazajac na nikogo bo maja szybkie auta napewno nie chciala spowodowac wypadku Mialam raz facet poszedl na czolowke i do dzisiaj pamietam wiec nie zycze nikomu mam nadzieje ze nic nikomu sie nie stalo
Odpowiedz
5
@ anulekaa
dnia 27.08.2012, 20:06 · Zgłoś
to wina tej nawierzchni , tylko trochę popada to samochód przy nieodpowiedniej prędkości wypada z pasa NIESTETY strach tamtędy jeździć a bywam często około dwa tyg wcześniej tez cos tam było nawet już o tym nie pisali bo za czesto by było fakt faktem że w wakacje dobre kilkkaaaaaaaaa razy kraksa była
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 27.08.2012, 23:45 · Zgłoś
Oj niestety Sven nie masz racji. Niemcy to najgorsi kierowcy w Europie cywilizowanej (cywilizowana wyklucza kraje patologiczne typu Rumunia)... Niestety nie znam niemców którzy dobrze prowadzą. Wiecznie szukają jakichś pomysłów i często wpadają w problemy :D
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 28.08.2012, 09:51 · Zgłoś
widze że byłeś w Rumunii..
Odpowiedz
0
@ janko
dnia 31.08.2012, 09:23 · Zgłoś
ja jeździłem po Rumuni i przynajmniej 5 lat temu była to najlepsza w europie organizacja ruchu. Poza terenem zabudowanyn jeśli było ograniczenie do 60 km to tylko przed ostrymi zakrętami na których jak nie zwolniłeś do tej 60-tki to wylatywałeś. Na obszarze zabudowanym(którego nie nadużywano) kierowcy jeżdzili przepisowo bo policja jest tam bardzo ostra i się nie patyczkuje. A jak tylko przejechałeś na stronę bułgarską to tak jak u nas: na czteropasmówce co kawałek ograniczenie do 40-tu i znaków [...] na każdym słupie.
Odpowiedz
-32
@ heniu
dnia 27.08.2012, 17:49 · Zgłoś
Przez głupią babe mogli zginąć ludzie bo często chodzą poboczem, ZABRAĆ JEJ PRAWO JAZDY !!
Odpowiedz
6
@ dżaga
dnia 27.08.2012, 20:18 · Zgłoś
a Ty mas żone i dzieci..córki..to im wspolczuje ...
Odpowiedz
1
@ qwsa
dnia 28.08.2012, 08:26 · Zgłoś
Zgadzam sie zabrac pani prawko. Niedzielna kierowczyni !
Odpowiedz
2
@ AGA
dnia 29.08.2012, 06:58 · Zgłoś
nie Wy decydujecie o zabraniu prawka Jak ta Pani o slabej psychice to po takim wypadku juz sama nie usiadzie za kierownica jest duzo takich osob
Odpowiedz
45
@ keller
dnia 27.08.2012, 17:49 · Zgłoś
Szanowny Panie Komendancie Policji w Jaśle-postaw pan raz na próbę patrol z miernikiem prędkości przy szkole w Majscowej !!! zapewniam że nie będą wiedzieli z której strony zatrzymywać kierowców łamiących przepisy drogowe. Liderami w tym miejscu są kierowcy tzw.TIRÓW którzy wyprzedzają na podwójnej ciągłej ,na przejsciu dla pieszych !!! i jeszcze taki potrafi trąbić na marudera pod górką !!!
Odpowiedz
2
@ heniu
dnia 27.08.2012, 17:51 · Zgłoś
troche przesadzasz, ja sie w ogole nie dziwie im bo nie wiozą ze sobą ładunku paru KG tylko tony a jak jakiś [...]ek jedzie 30 km/h pod gorke...
Odpowiedz
-8
@ lolk
dnia 27.08.2012, 18:12 · Zgłoś
keller dobry przykład nielubianego zachowania pt. [...] !
Odpowiedz
10
@ WSCIEKLY
dnia 27.08.2012, 18:17 · Zgłoś
Tu masz racje, ale to ze wiezie 30 ton nie upowaznia go lamania tak przepisow bo zatrzymac taki tonaz jest owiele trudniej niz kilka kilogramow. Ja wiem ze sie spiesza , ze paliwa sie zaoszczedi jak pod gore wyleci z ropsedu , ale czy to wszystko na plus ma byc kosztem zdrowia lub zycia? Moze by bylo warto sie nad tym zastanowic, pewne jest ze kazdy kierowca dopiro mysli jak sie cos stanie lub policja zatrzyma do kontroli.
Odpowiedz
3
@ WSCIEKLY
dnia 27.08.2012, 18:21 · Zgłoś
A juz nie mowiac o tych narwancach czy spuznialskich ze przy lewo skrecie odpowiednio wczesniej sygnalizowanym wyprzedzaja i to jeszcze trabi zeby nie skrecic mu czasem bo bedzie kraksa. To ja sie pytam czy i komu wtakim razie sa potrzebne przepisy?
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 27.08.2012, 19:29 · Zgłoś
Co z tego ,że postawią jak każdy kierowca TIR-a ma CB i wszyscy będą doskonale wiedzieć . Z drugiej strony droga jest tam tak dobra ,że grzechem było postawienie ograniczenia do 50 km/h i jak by było 70 nikt by za bardzo nie ucierpiał , bo większość kierowców w zabudowanym oscyluje mniej więcej przy tej prędkości i nikomu nic się nie dzieje , bo samochody są bezpieczniejsze i drogi lepsze .
Odpowiedz
9
@ keller
dnia 27.08.2012, 20:09 · Zgłoś
człowieku,ja stoję na krzyżówce koło szkoły w Majscowej,kierunek Jasło -patrzę a tu grzeje TIR od Jasła i wyprzedza wszystkie osobówki .Patrzę bliżej a to chłopiec za kierownicą ,miał szczęscie że nie jechałem na Żmigród gdyż policja miała by interwencję na 100 %.JA ROZUMIEM ZE KIEROWCY SIĘ SPIESZĄ ALE NIE ZA CENĘ ŻYCIA I ZDROWEGO ROZSĄDKU !!!
Odpowiedz
3
@ Krzychuuu
dnia 27.08.2012, 21:45 · Zgłoś
niema do chu... niższych biegów ??
Odpowiedz
4
@ obywatel
dnia 27.08.2012, 22:33 · Zgłoś
Przepisy są dla wszystkich jednakowe!!! [...]!!!
Odpowiedz
7
@ qwerty
dnia 27.08.2012, 23:43 · Zgłoś
No sorry ale jak osobówka 5 merów przed skrętem włączy kierunkowskaz i zacznie hamować to się nie dziwcie że ciężarówka go ominie... To jest fakt faktem zły manewr ale i tak mniej kolizyjny niż taki gdzie ciężarówka uderzy w tę osobówkę. Trzeba jeździć z głową, przepisowo w miarę i mądrze a wtedy nic się nie stanie [...].

PS: A tak wgl to czemu [...] ciężarówkę jak tu w tym przypadku zawiniła osobówka? Kiedy ciężarówką mocniej skręcisz do odbicia to się przewróci... Taka niestety fizyka.
Odpowiedz
4
@ jezet
dnia 28.08.2012, 09:01 · Zgłoś
Przecież to niebyła wina ciężarówki, tylko OPLA który w nią uderzył. Łojpel Diskojwer ojpel.
Odpowiedz
-3
@ tarzan-zan
dnia 28.08.2012, 19:03 · Zgłoś
była wina ciężarówki bo ciężarówka tam była, jak by jej nie było to by se babka opelkiem pojechała dalej...
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 28.08.2012, 20:00 · Zgłoś
I znowu ty małpoludzie? Ciekawe czym by ci żwiry i piaski wozili... Pewnie dostawczakiem nie? Wszechwiedzący jak zawsze...
Odpowiedz
0
@ wwwiw
dnia 28.08.2012, 20:40 · Zgłoś
moze by tam i postawil tylko tam nie moze policja stac bo za chwile bedziecie robic zdjecia i pisac glupie komentarze, ze stoja tam, gdzie nie moga !!!jak ktos poczyta to bedzie wiedzial, ze nie mozna w tym miejscu kontrolowac.
Odpowiedz
0
@ Wściekły LIS
dnia 28.08.2012, 22:50 · Zgłoś
Dziekujum ciebi za czjytuealną wypioweidź z ropsedu dopiro wyjszłem z wannu ale mokrym popirom TWOJUM wypjowić
Odpowiedz
1
@ FZS
dnia 29.08.2012, 16:03 · Zgłoś
była wina dzikusa bo dzikus uganial sie za malpkami , jakby ich nie molestowal to by se malpki siedzialy pod drzewami
Odpowiedz
0
@ kierowca rowerzysta
dnia 29.08.2012, 20:35 · Zgłoś
te [...] na tej trasie sie dopiero ucza co widac szczescia zycze i zebyscie takiego [...] na drodze nie spotkali
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 27.08.2012, 17:22 · Zgłoś
Postawić tam zakaz ruchu jak jeździć nie umieją.
Odpowiedz
30
@ Mix
dnia 27.08.2012, 17:33 · Zgłoś
dokładnie, ale jak ktoś jest mistrzem prostej to nie wie co ma w zakrecie zrobić :P
Odpowiedz
-6
@ tarzan-zan
dnia 28.08.2012, 18:57 · Zgłoś
jak zwykle - wina tira
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.