Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejny groźny wypadek w Zarzeczu

49

Dziś na drodze wojewódzkiej nr 992 w Zarzeczu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Osobowa toyota zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i dachowała. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący toyotą corollą, 26-latek jechał w kierunku Jasła. W Zarzeczu na jednym z zakrętów nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł do przydrożnego rowu, odbił się od skarpy i dachując zatrzymał na jezdni. 

Na skutek zdarzenia do szpitala trafił kierowca oraz podróżująca z nim pasażerka. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń i po udzieleniu im pomocy lekarskiej zostali zwolnieni do domów. 

Kierujący toyotą mieszkaniec Rymanowa Zdroju był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 49

Dodaj komentarz Widok:
1
@ [...]
dnia 16.09.2012, 22:26 · Zgłoś
słabo wydachował
Odpowiedz
1
@ Motocyklista
dnia 16.09.2012, 20:34 · Zgłoś
Nie chcę marudzić,że polska zły kraj zła władza,zła policja złe wszystko, wystarczająco wielu chętnych zrobi to zamnie,ale jakby nie patrzeć niedawno na rondzie koło JDK była plama oleju i wyłożyły się na niej 3 motocykle,dlaczego mam niejasne przeczucie,że gdyby przyjechała tam policja to powlepialiby mandaty motocyklistom za spowodowanie wypadku,który był paradoksalnie winą służb które powinny zabezpieczać tego typu kwiatki na drodze. Swoją drogą,czy to nie jest jeden z obowiązków policji?
LwG!
Odpowiedz
0
@ życzliwy
dnia 15.09.2012, 20:23 · Zgłoś
Szkoda, że mu [...] nie uszkodziło. Pamiętał by tą jazdę do końca swych dni.
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 15.09.2012, 20:23 · Zgłoś
a morze by się tak przyjrzec tej się nawierzchni gdy była stara i kolejinn to wypadkow nie było a teraz co nowa nawierzchnia i mnostwo wypadkow
Odpowiedz
2
@ anna
dnia 15.09.2012, 19:07 · Zgłoś
Gaz do dechy i wiooooooooooooooo!!!
Odpowiedz
0
@ Kierowca zawodowy
dnia 15.09.2012, 16:39 · Zgłoś
Zwezic drogi.Porobic w nich dziory to nie bedzie wypadkow
Odpowiedz
5
@ xzxzxzxzx
dnia 15.09.2012, 10:17 · Zgłoś
tam jest taki asfalt ze troszke deszczu i jak lodowisko. byłem świadkeim jak raz dziewczyne zawineło pasatem a nie miala wiecej niz 50km/h. ale tez opony mają wpływ na ta
Odpowiedz
3
@ WŚCIEKŁY
dnia 15.09.2012, 10:07 · Zgłoś
Racja ze jego wina ale poco juz ten mandat? aha bo jak by zginol to by niebylo komu go wystawic a tak dobre i co kasko dla spaslakow w naszym rzadzie!!! pozdro.
Odpowiedz
2
@ lenin wł.
dnia 15.09.2012, 09:20 · Zgłoś
Jest tam ograniczenie prędkości do 50 km/h i przy takiej prędkości z powodzeniem można
zapanować nad każdym samochodem. Niektórzy jednak rozpędzają swoje "fury" zbyt mocno i skutki widać kilka razy w tygodniu,zwłaszcza po opadach deszczu.
Więcej rozwagi...
Odpowiedz
11
@ kier
dnia 15.09.2012, 01:25 · Zgłoś
czy do tego wypadku doszlo pod ta gorka?jezdze tam od dlugiego czasu i zauwazylem ze problemy z przyczepnoscia na tym zakrecie zaczely sie dopiero po tym jak droga zostala odnowiona...po zakonczeniu prac na tym odcinku dwoch moich znajomych rozbilo tam auta,a ja tez mialem raz tam spore problemy(zauwazylem ze dzieje sie to w wiekszosci na mokrej nawierzchni),nawet stary zawodowy kierowca PSP jadac do akcji mial problemy na tym zakrecie i stwierdzil ze jest cos teraz nie tak z ta droga...mysle ze wina przede wszystkim lezy w nawierzchni,ale najlepiej zwalic na kierowcow,co nie znaczy ze predkosc i uwage tez trzeba dostosowac do tego niebezpiecznego zakretu...
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 15.09.2012, 11:12 · Zgłoś
nawierzchnia to raz ,a dwa kont wyprofilowania zakrętu w drugą strone :) dotego jak popada to ślisko jak chole.ra na całej nowej drodze .
Odpowiedz
2
@ xyz
dnia 14.09.2012, 23:06 · Zgłoś
Zamknac droge a [...]
Odpowiedz
0
@ tomek do tarznana
dnia 14.09.2012, 20:59 · Zgłoś
chlopie idz sie chyc roboty a nie siedz i [...] beznadziejne komenatrze [...] mi sie chce jak widze twoje komentarze !!!
aa co do wypadku to tak bywa czasem ale kilka juz byly tam wypaki wienc czego nic nie robicie w tej sprawie pytam sie???
Odpowiedz
3
@ Schlierenzauer
dnia 14.09.2012, 21:50 · Zgłoś
zainwestuj w dobry słownik :D
Odpowiedz
-13
@ Schlierenzauer
dnia 14.09.2012, 19:43 · Zgłoś
trzeba być mistrzem kierownicy żeby tam wypaść albo mieć zero umiejętności, ale powtarzam to już kolejny raz, masz czym to jedź szybko, nie masz to nie jedz, a ta toyota to jakieś stare paści i pewnie opony jakieś [...] za 50zł :) ale każdy oszczędza na tym co nie trzeba..

tak możecie mnie [...], ale na oponach DUNLOP SPORT MAXX tam 100km/h to śmiech na sali ;)
Odpowiedz
-5
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 20:08 · Zgłoś
yyy Twoją kalibrą na gaz LPG ??? czy golfikiem 1,9 w TDIku ?? :)
Odpowiedz
-8
@ łodyniec
dnia 14.09.2012, 20:20 · Zgłoś
ja wchodzę 150km/h na stomilach własnej roboty [...]!
Odpowiedz
-2
@ Oj
dnia 14.09.2012, 21:13 · Zgłoś
Ej chłopie opamiętaj się bo ja jechałem tam omegą na oponach 2-miesięcznych i przy 80km zaczeło mnie zbierać więc nie pitol że wpadasz tam 100km/h obłąkany [...] ;P
Odpowiedz
-2
@ Schlierenzauer
dnia 14.09.2012, 21:18 · Zgłoś
opony 2 miesięcznie ale jakie, dębica? Omega to ciężki kloc źle wyważony :)
Odpowiedz
3
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 23:49 · Zgłoś
:) on tam chyba tokami jechał te 100 :) tylko się dobrze złozył w zakręt i mu zaprawa na tokach dociążyła koło :)
Odpowiedz
4
@ junak16
dnia 14.09.2012, 19:00 · Zgłoś
radar tam [...]lic i spokoj bedzie
Odpowiedz
2
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 20:10 · Zgłoś
dokładnie. Tylko na dole górki - żeby [...] tiry się nie rozpędzały pod górkę tylko spokojnie jechały. I dac ograniczenie do 40 a radar ustawić na 51...
Będzie [...] zdjęcia aż miło, budżet się zreperuje momentalnie.
Odpowiedz
1
@ detzet
dnia 14.09.2012, 20:39 · Zgłoś
Obniżyć do 2Okm/h! bo traktorzyści się będą rozpędzać!...
Odpowiedz
2
@ Oj
dnia 14.09.2012, 21:10 · Zgłoś
Ciekawe jak byś ty tam jechał [...] ;P
Odpowiedz
5
@ hahahahahaha!!
dnia 14.09.2012, 17:10 · Zgłoś
stara ale [...],.
Odpowiedz
-8
@ on
dnia 14.09.2012, 16:56 · Zgłoś
stara toyota bez grama amortyzatora!!!
Odpowiedz
3
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 20:10 · Zgłoś
10000 x lepsza niż twój golf tdi
Odpowiedz
1
@ J
dnia 14.09.2012, 16:52 · Zgłoś
jak to mowila moja pani od histor [...] i tumiwisizm
Odpowiedz
1
@ P
dnia 14.09.2012, 16:51 · Zgłoś
jak wam sie spieszy tak do nieba to sa inne metody np. psuchiatra
Odpowiedz
4
@ h
dnia 14.09.2012, 16:50 · Zgłoś
wezcie sie ludzie opanujcie jezdzicie jak wariaty nie zwazajac na nic i na nikoga myslicie ze jak macie auto to szpan i se mozecie robic co chcecie.. to sie mylicie [...] co dla szpanu i zabawy chca na ojom wylądowac
Odpowiedz
5
@ kerowca
dnia 14.09.2012, 16:25 · Zgłoś
Na tej drodze młode i stare śpiki piratoloty cisną ile wlezie i do tego rozpędzone tiry spychające z drogi jadących przepisowo, policji raczej mało lub wcale więc tiroloty i piratoloty rozwydrzone na maksa, zresztą potrzebna jest w cywilnych pojazdach bo tiroloty ostrzegają się wzajemnie
Odpowiedz
3
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 20:07 · Zgłoś
niebawem będzie lepiej - inspekcja będzie jeździć cywilnymi, z RADARAMI (nie wideo rejestratorami), nie będą nikogo zatrzymywać, tylko wykroczenia będą rejestrowane i potem koleś dostanie do domu mandacik. Więc CB nie pomoże bo nikt nie będzie wiedział że "grasuje" coś nieoznakowanego... i oby te czasy nastały jak najszybciej.
Odpowiedz
19
@ tubylec
dnia 14.09.2012, 15:23 · Zgłoś
dzisiaj to już drugi wypadek na tym zakręcie
znaki 50km.na godzinę nic nie dają
tylko chyba radar w tym miejscu może uratuje komuś życie
co na to zarządcy drogi
Odpowiedz
16
@ jokerek
dnia 14.09.2012, 16:02 · Zgłoś
powinni tam położyć progi zwalniające, będzie najlepiej
Odpowiedz
8
@ walizka
dnia 14.09.2012, 16:24 · Zgłoś
dokladnie bo kademu sie spieszy ale chhyba nie do zycia
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 14.09.2012, 17:17 · Zgłoś
a niech sie zabijaja! co wam to przeszkadza. myslenie nie boli ale jak ktos nie mysli to jego sprawa niech sie zabija. ja bym tam posadził drzewo albo wstawil betonowego slupa zeby sie na nim auta bezmuzgowcow owijały!
Odpowiedz
2
@ a
dnia 14.09.2012, 17:47 · Zgłoś
[...] niech się zabijają jak takie mają życzenie, ale czasami przez nich może zginąć niewinny człowiek
Odpowiedz
7
@ DrakE
dnia 14.09.2012, 18:01 · Zgłoś
powinni to zakret wyprostowac wyprofilowac, a jesli jest ograniczenie do 50km/h i nic nie daje to mysle ze do 30km/h by dało, myslenie kierowcy jest w wiekszosci takie ze jezdzi sie + 10% ograniczenia.. No ale Panstwo musi robic na siebie.. Bez sensu polskie prawo jest.. zdarzenie drogowe = Policja-> Mandat.. a czlonkow mafi wczoraj uniewinniono.. żenada.. w bialy dzien.
Odpowiedz
4
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 20:04 · Zgłoś
jak [...] się wydaje że jest lepszy od Hołowczyca to on znaki ma w głębokim poważaniu... Choć byś tam postawił ograniczenie do 10km/h to on i tak będzie jechał swoje a potem zonk... Jaki nieszczęśliwy wypadek. A on przecież tak ostrożnie jeździł... Tylko ciągłe patrole z radarami i wideo rejestratorami tam załatwią sprawę... Utemperują wszystkich szybkich młodych gniewnych... Dziwię się że "suszą" a takich [...] miejscach gdzie nic się nie dzieje nie ma wypadków i są proste drogi a na takich niebezpiecznych ich nie ma...
Odpowiedz
1
@ @
dnia 15.09.2012, 12:09 · Zgłoś
wyprofilować to powinni rozum niektórych kierowców
Odpowiedz
8
@ walizka
dnia 14.09.2012, 15:15 · Zgłoś
a wszyscy w tym zarzeczu sie [...]cie
Odpowiedz
-9
@ J
dnia 14.09.2012, 16:52 · Zgłoś
i bedzie spokoj a nie drogi niszczyc
Odpowiedz
0
@ walizka
dnia 15.09.2012, 20:33 · Zgłoś
a to pojechales mocniej :d
Odpowiedz
10
@ Pola
dnia 14.09.2012, 15:14 · Zgłoś
Szybciej szybciej!
Odpowiedz
26
@ :]
dnia 14.09.2012, 15:10 · Zgłoś
A po co mu ten mandat? :P I tak go będzie sporo kosztowała naprawa / kupno nowego samochodu. Heheh :P

Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
Odpowiedz
16
@ helka
dnia 14.09.2012, 17:41 · Zgłoś
Kolejny [...], który nie widział znaku z ograniczeniem prędkości. On po coś tam stoi! Ograniczenie prędkości jest w sumie na całej trasie od Świerchowej do Jasła. Nie szkoda mi [...] z toyoty jak i tych, którzy już tam wydzwonili ale ludzi, którzy tam mieszkają i są narażeni ta takich [...]. Ewidentnie wychodzi [...]stwo policji, która na bezpiecznych terenach Jasełka wyrabia normy mandatowe wypisując mandaty za złe parkowanie i złe przechodzenie przez jezdnię.
Odpowiedz
5
@ tarzan-zan
dnia 14.09.2012, 20:11 · Zgłoś
znak to on widział... ale sam sobie dopowiedz gdzie go miał :P
Odpowiedz
0
@ max
dnia 14.09.2012, 23:05 · Zgłoś
ale wykład wow, dopóki ty nie dostaniesz mandatu to chwała wielkiej dobrej policji w skrocie ch.w.d.p
Odpowiedz
1
@ eee
dnia 15.09.2012, 21:45 · Zgłoś
portal jak zawsze ostatni przyjeżdza. jedno zdjęcie - wow
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.