Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejny Orlik w Jaśle

64

Od kwietnia można korzystać bezpłatnie z boiska wielofunkcyjnego znajdującego się na obiekcie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle. To już drugi kompleks sportowy, który powstał w mieście...

Inwestycja została wykonała z programu „ Moje Boisko - Orlik 2012 ” za 1 408,000 zł. Pomoc finansową miasto otrzymało od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, którzy na ten cel przeznaczyli środki w kwocie po 333 tys. zł.

- W ramach projektu powstało boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej oraz budynek sanitarno -szatniowy. Dodatkowo na terenie kompleksu, znajdują się bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią do skoku w dal, a także otwarte trybuny na 120 miejsc. Zamontowane oświetlenie umożliwia korzystanie z Orlika po zapadnięciu zmroku – poinformował Leszek Znamirowski, zastępca burmistrza miasta Jasła.

Administratorem obiektu jest Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle. Animatorem sportu jest Wojciech Kopeć, który prowadzi zapisy korzystania z kompleksu od 15 do 21.30 bądź telefonicznie dzwoniąc na numer: 604 564 568.

(icz)

Reklama

Komentarze: 64

Dodaj komentarz Widok:
2
@ HooP
dnia 11.04.2012, 15:17 · Zgłoś
Może jakaś drużyna dziewczęca (kl. I - III.gim) by się przydała?
Jeżdżę czasem i widzę, że nie tylko chłopcy, ale i dziewczyny grają w piłkę nożną, a taka żeńska drużyna to chyba nic złego? ;)
Odpowiedz
2
@ Ola
dnia 10.04.2012, 11:50 · Zgłoś
Ale Wy jesteście niekonsekwentni.Jak nic nie robią źle, jak robią też źle.A może z tych boisk będą korzystać nie tylko młodzi.Starszym też coś się należy.A co będą robić emeryci,którzy wcześniej,albo teraz grają w Czarnych.Może właśnie oni będą tutaj się wyżywać?A może właśnie przez takie boiska wyrośnie w Jaśle jakiś Boniek,Lubański czy inny Lato(piłkarz Lato a nie działacz).
Odpowiedz
1
@ ben
dnia 06.04.2012, 13:28 · Zgłoś
Oczywiście, pozamykajcie wszystkie szkoły, które tylko niepotrzebnie generują koszty. Przecież można otwierać ślepe ulice, orliki, i inne obiekty, którymi można się pochwalić, które ksiądz kropidłem poświęci. Niech młodzież będzie wysportowana, bo ktoś fizycznie do 67 roku musi pracować. Chemik jest poddawany eksterminacji tylko dlatego że szkoła to zło dla budżetu, pomimo że został odremontowany z pieniędzy publicznych i dotacji EU. Ale ktoś miał chyba złe wspomnienia ze szkoły...
Odpowiedz
2
@ miastowy
dnia 06.04.2012, 13:22 · Zgłoś
Jak mieszkacie na wsiach to macie tam swoich wójtów i do nich żale a od jasielskich orlików wara :)
Odpowiedz
4
@ meff
dnia 06.04.2012, 13:12 · Zgłoś
Miasto ma 40 tys a na wiosce ile jest ludzi? idzcie do swojej gminy i tam placzcie, alkohol tak sie pisze:) pozdro dla Pana Wojtka:)
Odpowiedz
-2
@ anonim
dnia 05.04.2012, 22:10 · Zgłoś
ludzie to nie jest sp 9 tylko zsm nr 3 a w tym isp 12 i gim 2
Odpowiedz
-4
@ Mieszkam na wsi !
dnia 05.04.2012, 18:47 · Zgłoś
Jeszcze ze 4 postawcie te orliki w tym miescie i będzie spoko ! Nie pomyślicie, ze dzieciaki z powiatu jasielskiego mieszkajace w miejscowosciach np trzcinica czy przysieki nie maja gdzie w piłkę pograć ? Najlepiej [...] tych orlików pełno w miescie jak by ich mało było ! Moze lepiej wybudować je tam gdzie ich jeszcze nie ma ?! Gdzie dzieciaki zamiast pograć w piłkę idą pod sklep, kupują alkochol i piją bo nie mają gdzie pograć czy pobawić się ?! Mowa tu o dzieciach 14-17 lat. Totalna paranoja ! I to za 1 408,000 zł ! ! ! Chore państwo !
Odpowiedz
0
@ PLEM...
dnia 05.04.2012, 16:47 · Zgłoś
A na co komu tyle orlików, kiedy dzieci się rodzi jak na lekarstwo.
Odpowiedz
2
@ mistrz
dnia 05.04.2012, 20:47 · Zgłoś
Nie tylko dzieci graja w piłkę, ale skąd byś miał o tym wiedzieć sprzed monitora
Odpowiedz
-2
@ longer
dnia 05.04.2012, 22:08 · Zgłoś
Hahah xD się dowiedział :P
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.04.2012, 15:53 · Zgłoś
Po co komu te sztuczne plafoniery??? Ktoś coś komuś za coś ...i biznes się kręci...A na końcu wyjdzie w Jaśle tak,że każde dziecko będzie miało swego Orlika.Bo powszechnie wiadomo,że kto żyw z młodzieży, [...] z tego szczęśliwego, wiejskiego przybytku- [...]. Za chlebem,za normalnością.By przestać żyć w stworzonym tu matrixie.Zobaczyć perspektywę własną,a nie ogona i palca decydentów!
Odpowiedz
4
@ zaqwsx
dnia 05.04.2012, 22:12 · Zgłoś
Weź chłopie wyjdź na dwór, bo piszesz jakbyś nic nie robił, tylko ogladał jakieś filmy z serii SF... Jeśli Ci nie pasuje życie w tym kraju to wyjedź zobaczyć w kraję o stokroć biedniejsze, to może zrozumiesz co posiadasz ! Orliki są potrzebne jak najbardziej, ale Ty o tym pojęcia nie masz, bo lepiej zagrać w fife, 15 godzin przez neta niż pokazać się i pograć na świeżym powietrzu...
Odpowiedz
2
@ qwertyuip
dnia 05.04.2012, 14:52 · Zgłoś
Ale co mają wspólnego dobre buty z orlikiem? Nie masz, nie grasz. Twój problem. Poza tym buty tzw " Halowki " kosztują 20 zł albo i mniej, trampki 15. A uwierz, dobre buty to nie znów takie wielkie koszta.
Odpowiedz
4
@ jenkins
dnia 05.04.2012, 14:15 · Zgłoś
Żeby jeszcze rodziców było stać na dobre buty sportowe to by było fajnie !
Odpowiedz
0
@ ziomeczek94.
dnia 05.04.2012, 12:53 · Zgłoś
moim zdaniem to jest bez sensu, daje przykład nawet takiej Osobnicy taka duża wieś a nic tam nie ma powinni tam zrobic orlika!!!
Odpowiedz
-2
@ rusty
dnia 05.04.2012, 12:41 · Zgłoś
nie tylko Żmigród nie ma orlika,a Skołyszyn?żeby zagrać trzeba jechać do Szerzyn albo do Jasła.Nic nie myśli sie o potrzebach młodych.
Odpowiedz
-2
@ obserwator
dnia 05.04.2012, 12:21 · Zgłoś
same orliki i orliczki w tym jaśle
Odpowiedz
-2
@ obserwator
dnia 05.04.2012, 12:20 · Zgłoś
same orliki w tym jaśle
Odpowiedz
9
@ Laura Diaz
dnia 05.04.2012, 11:06 · Zgłoś
No i fajnie, lepiej niech sobie nasza wspaniała młodzież pogra w piłkę, zamiast pić [...] pod sklepem:)
Odpowiedz
1
@ lekarz
dnia 05.04.2012, 10:38 · Zgłoś
Najpierw budowali szkoly ktore teraz zamykaja Tak bedzie z orlikami ]]
Odpowiedz
3
@ zaqwsx
dnia 05.04.2012, 22:14 · Zgłoś
Sport będzie zawsze popularny, więc jak będą władze dbać o te obiekty, to i ludzie będą, żeby z nich korzystać :)
Odpowiedz
2
@ jaś
dnia 05.04.2012, 10:05 · Zgłoś
tego nam tylko brakowało,to nic ze będziemy po boiskach biegać boso,bo rodzice pracy nie mają to i butów nie kupią,sport to zdrowie.
Odpowiedz
-5
@ tonio
dnia 05.04.2012, 08:00 · Zgłoś
Proszę państwa ten orlik to bardzo droga inwestycja dlaczego: najpierw wybudowano boiska-poszła na to kasa, potem dzieki układom rozwalono boiska i wybudowano orlika. Najgorsze w tym jest to ze zapłacono za niego jakby nie patrzyć podwójnie to jeszcze fakt ze mozna z niego korzystać po 15 czyli szkoły oscienne nic nie zyskały zyskała tylko 9. Kpina
Odpowiedz
9
@ wkj
dnia 05.04.2012, 08:45 · Zgłoś
orlik powstal na dawnym boisku trawiastym , ktore zbudowane zostalo przez nauczycieli SP-9 bez jakichkolwiek wkladow finansowych, a co do drugiego to wczoraj np. zajecia na orliku mieli uczniowie z Budowlanki. Zorientujcie sie w temacie przed pisaniem bzdur.
Odpowiedz
-3
@ kbb
dnia 05.04.2012, 09:26 · Zgłoś
wkj - jak to bez wkładu ? A praca ludzi którzy budowali poprzednie boisko to pikuś ? Niestety w Polsce nastał czas gdzie marnuje sie ludzka prace , wiele szkoł zostało wybudowanych w duzej mierze w "czynie spolecznym " remonty tez czesto byly wykonywane przez rodziców , a dzis likwiduje sie te szkoly które za chwile samorzady moga sprzedać , czy wtedy ktos policzy ile pracy włozyli ludzie , czy po sprzedazy wyplaci sie za ich prace ? Dobry przyklad to linie energetyczne i telefoniczne - wiele kilometrów zrobiono dzieki ludziom a po sprzedazy tych firm TP, Energetyka - z tych dóbr ciagna korzysci nowi nabywcy a prawdziwi twórcy nie maja z tego nic - ba jeszcze traca po nowy podnosi ceny za usługi .
Odpowiedz
-2
@ tonio
dnia 05.04.2012, 09:38 · Zgłoś
słuchaj między szkołami : budowlanka i chemik jest wiele miejsca i ugory czyli nieurzywane boisko asfaltowe wystarczyło tam zrobić orlika zeby wszyscy byli zadowoleni i boisko trawiaste by zostało, a odnośnie udostępniania to sami podajecie ze od 15.00 a w szkołach przewżnie lekcji juz nie ma paranoja
Odpowiedz
2
@ wkj
dnia 05.04.2012, 10:10 · Zgłoś
kolego sam budowalem to boisko, i jestem bardzo zadowolony ze teraz jest tam orlik, a co do terenow na boisku asfaltowym to odnalezli sie dawni wlasciciele terenu, plac afaltu nie nalezy do miasta chyba ci teraz wyjasnilem co???
Odpowiedz
6
@ qwertyuip
dnia 05.04.2012, 14:57 · Zgłoś
Chodzę do budowlanki i mój nauczyciel od WF powiedział, że ten orlik jest gim nr 2. No ale jeśli to jest orlik to każda szkoła może zorganizować zajęcia w godzinach otwarcia. Reasumując, każda szkoła może grać na orliku jeśli wcześniej zajmie termin więc każda szkoła zyskała. Ludzie piszą bzdury nie wiedząc nic o danym temacie. Jedyne co jest troche mniej fair to jest to, że zajęcia szkolne czy treningi klubowe mają pierszeństwo przed amatorami.
Odpowiedz
4
@ MODERATOR JUZ USUWA [...] KOMENTARZE!
dnia 05.04.2012, 01:56 · Zgłoś
brawo!
tak trzymac
Odpowiedz
9
@ Gary Kasparov
dnia 04.04.2012, 22:12 · Zgłoś
co z kortem tenisowym ? jest już ogrodzony bo ostatnio w polu robię i nie widziałem ?
będzie za free ?
dobre hasło - LEPSZE ORLIKI NIŻ POMNIKI ... ave Maria :)
Odpowiedz
1
@ PiSsOff!!!
dnia 05.04.2012, 10:00 · Zgłoś
ave Maryja...
Odpowiedz
2
@ wróżbitamaciej
dnia 04.04.2012, 21:44 · Zgłoś
po co budować orliki, jak się zamyka szkoły?
Odpowiedz
-1
@ w mieście
dnia 05.04.2012, 13:52 · Zgłoś
w mieście nie zamyka się szkół
Odpowiedz
11
@ PiSsOff!!!
dnia 04.04.2012, 21:34 · Zgłoś
i zapamiętaj sobie pisowska [...] : Lepsze Orliki niż pomniki !!!
Odpowiedz
0
@ Lilka
dnia 05.04.2012, 07:31 · Zgłoś
[...] jesteś ty -ten rząd najszybciej "sprzedaje państwowe zakłady ,oddaje najlepsze działki pod hiper markety ,a miasto się wyludnia no ostatnio duża ilość pojawiła się Wietnamczyków i Chińczyków myślę że te hale to dla nich są budowane i słusznie szybko się zapełnią oni nie stosują środków antykncepcyjnych
Odpowiedz
4
@ PiSsOff!!!
dnia 05.04.2012, 09:59 · Zgłoś
sami ich tu utrzymujecie masowo kupując ich tanie badziewie. Odkąd otworzyli Chiński bubelmarket koło Galerii to trudno obsłudze drzwi zamknąć po pracy tak tam łazicie. Więc sami jesteście sobie winni. I nie płaczcie potem, że żółci zabierają wam pracę bo sami ja im oddajecie nabijając im kabzę :)))
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 05.04.2012, 11:29 · Zgłoś
Jak "władzuchna" przestanie ludzi dorzynać, to zaczną kupować u Diora, a nie Chińczyka. A na razie jak się nie ma miedzi, to się na [...] siedzi.
Odpowiedz
3
@ omega
dnia 05.04.2012, 14:21 · Zgłoś
do PiSsOff
Siedzisz funkcjonariuszu na emeryturce za nasza kasę i wypisujesz głupawe komentarze oderwane od rzeczywistości a materialista z ciebie jakbyś miał pieniądzami [...]ć.
Odpowiedz
2
@ Max Szyderko
dnia 05.04.2012, 17:35 · Zgłoś
guzik prawda, [...] kupi nawet [...], jak jest za pół ceny :))) A kupa za pół ceny dalej bedzie tylko kupą. Jak mawiał Klasyk z Torunia : Nie róbmy z szamba perfumerii :)))
Odpowiedz
14
@ hala
dnia 04.04.2012, 20:33 · Zgłoś
a kiedy hale sportowa wybuduja?
Odpowiedz
0
@ mistrz
dnia 05.04.2012, 15:56 · Zgłoś
yyyy nigdy?
Odpowiedz
-1
@ bubo
dnia 04.04.2012, 20:11 · Zgłoś
super sprawa ale jak powstanie nastepny to juz nie piszcie artykułu o tym
nudnawe
Odpowiedz
2
@ aga
dnia 04.04.2012, 19:51 · Zgłoś
Zawsze to cos :)
Odpowiedz
9
@ bubo
dnia 04.04.2012, 20:11 · Zgłoś
leosze takie niz kolejna szkola zlikkwidowana
Odpowiedz
3
@ anonim
dnia 04.04.2012, 19:23 · Zgłoś
A w Nowym Żmigrodzie dalej nic nie wiadomo w związku z planowaną budową hali sportowej. A podobno w 2013 ma zostać oddana do użytku.
Odpowiedz
5
@ nikt
dnia 04.04.2012, 20:43 · Zgłoś
Skończą budować niedługo przed wyborami.
Odpowiedz
6
@ Janusz
dnia 04.04.2012, 21:51 · Zgłoś
Nie z tym wójtem niestety, orlik też poszedł w piach
Odpowiedz
5
@ Ktoś
dnia 05.04.2012, 10:03 · Zgłoś
Janusz masz rację, obecny wójt już nic nie zrobi dobrego dla tej Gminy, już się całkowicie wypalił i nic mu sie nie chce robić, bo czeka już tylko na niezłą emeryturkę! Jego priorytetem, na mam nadzieję ostatnią jego kadencję, jest właśnie budowanie sobie pomników (czytaj Domów Ludowych). Już raczej nie ma co liczyć, że coś się w jego działaniu zmieni i że będzie lepiej dla Gminy.
Odpowiedz
6
@ jaki taki
dnia 05.04.2012, 10:09 · Zgłoś
Wójt nie chce nic juz zrobić dla Żmigrodu i Hali tez nie wybuduje, bo mu nie zależy, wystarczy mu dbac o Łezyny i Kąty, bo tam dostaje najwięcej głosów. Jesli Żmigrodzianie chcą nowych inwestycji, to muszą zadbać o zmiane wójta - a więc proponuję rozpisac referendum o odwołanie wójta, to lepsze niż czekanie jeszcze prawie trzy lata na wybory. do boju!
Odpowiedz
-4
@ leśmian.pl
dnia 05.04.2012, 18:18 · Zgłoś
A może Żmigrodzianie wybrali niewłaściwych Radnych,którzy żle reprezentują interesy swoich wyborców. Wójt może proponować,ale to Rada Gminy zatwierdza wszelkie projekty. Wesołego Alleluja...
Odpowiedz
5
@ Żmigrodzanin
dnia 05.04.2012, 20:04 · Zgłoś
Żmigrodzanie wybrali właściwych Radnych, tylko nie pasują Wójtowi tak jak cały Nowy Żmigród bo nie są z PSLu. Nie bądź śmieszny leśmian.pl. Przecież Rada liczy 15 Radnych, gdzie decyduje większość, a radnych ze Zmigrodu jest tylko dwóch. Niestety większość w Radzie to ludzie Wójta, więc dalej sami sobie odpowiedzcie ...
Odpowiedz
4
@ Obeznany
dnia 05.04.2012, 23:57 · Zgłoś
Cała Rada Gminy jest za budową hali w Żmigrodzie, na jednym z głosowań wszyscy byli za budową. Głównym hamulcowym jest wójt, który blokuje wszystkie inwestycje w Żmigrodzie i nie tylko. Za Orlikiem też głosowała większa część Rady w listopadowym głosowaniu, ale później pan "chef" popracował nad kiloma zwolennikami i w efekcie wójt, który był bardzo przeciwny orlikowi postawił na swoim i odwalił Orlika. Teraz pewnie jest szczęśliwy, że dzieciaki z Gminy nie mają gdzie grać w piłkę - przecież wójt ma lepsze pomysły na rozwój gminy - np: budowa Domów Ludowych, albo temu podobnych. Ciekawe, czy to Rada jest tak słaba, czy wójt jest taki mocny, że jakoś prawie zawsze staje na jego?
Odpowiedz
-3
@ optymista
dnia 07.04.2012, 23:41 · Zgłoś
Bądźmy optymistami
Odpowiedz
-2
@ Zmigrodek
dnia 09.04.2012, 12:21 · Zgłoś
Przecież hala sportowa w Żmigrodzie nie przyniesie dochodu gminie wiec po co budować.Jest już kolejny [...] pomysł rady gminy wyciąg narciarski na trzech kopcach koło Brzezowej i duży parking ta inwestycja się zwróci ale znając obiecanki cacanki to i to upadnie. Szkoda tylko ze się robi projekty za duże pieniądze a potem się je wywala do kosza i tu nikt nic nie mówi ani nie rozlicza.
Odpowiedz
11
@ anonim
dnia 04.04.2012, 19:22 · Zgłoś
A w Nowym Żmigrodzie dalej nic się nie dzieje w związku z halą sportową.
Odpowiedz
25
@ cys
dnia 04.04.2012, 19:14 · Zgłoś
W cyke, oby wiecej takich obiektów, jest co robic przynajmniej.
Odpowiedz
13
@ Ulala
dnia 04.04.2012, 19:07 · Zgłoś
Dzięki! Jest super!
Odpowiedz
-29
@ wróżbitamaciej
dnia 04.04.2012, 18:13 · Zgłoś
najważniejsze inwestycja tej kadencji ukończona hurra! brawo kochana władzo! będzie czym się chwalić przed następnymi wyborami za 3lata.
Odpowiedz
-5
@ rull
dnia 04.04.2012, 20:28 · Zgłoś
Ta inwestycja to jeszcze byla zza Marii przypieczetowana,więc wara rumiany od tego.Rumianek może się pochwalic swoim mózgiem Dyziem,komisjami,które nic nie wnosza i podwyżkami diet.
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 04.04.2012, 20:40 · Zgłoś
A za kilkanascie nastepnych zamkna Orliki jak dZis boiska przyszkolne i beda budować ... no wlasnie co ? Wrony , [...] ? dajcie pomysły ;)
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 05.04.2012, 15:57 · Zgłoś
Pamiętam jak budowano 1000 szkół na tysiąclecie. Tak, ale wtedy rodziło się sporo dzieci. Teaz zamyka się szkoły, bo nie ma kogo uczyć. Mało dzieci.
Czy to nie [...] nieprzemyślany pomysł , budować te orliki. Kto będzie z nich korzystał jak coraz mniej dzieci.
Lepiej dajcie ludziom pracę i chleba. Zapewnijcie bezpieczeństwo na ulicach. Ale tego nie potraficie.
Odpowiedz
-2
@ kobieta
dnia 05.04.2012, 18:57 · Zgłoś
teraz bedzie tysiac fontann i tysiac rond ...bezmyslnosc wladzy siega zenitu
Odpowiedz
-2
@ zet
dnia 06.04.2012, 19:33 · Zgłoś
Owczy pęd.Stadiony bez zapewnionego fachowego zaplecza trenerskiego, sprzętu i niezbędnej atmosfery są atrapami.To ze pan premier lubi kopać gałę, wystarczy moze do ich zbudowania,ale nie tchnie w nie życia.
Odpowiedz
1
@ julian
dnia 09.04.2012, 16:00 · Zgłoś
Najlepsza jest informacja, że z oświetlenie można korzystać po zapadnięciu zmroku!!! Ale co tu się dziwić... przekaz godny przekazującego...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.