Kolejny Orlik w Jaśle
Od kwietnia można korzystać bezpłatnie z boiska wielofunkcyjnego znajdującego się na obiekcie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle. To już drugi kompleks sportowy, który powstał w mieście...


Inwestycja została wykonała z programu „ Moje Boisko - Orlik 2012 ” za 1 408,000 zł. Pomoc finansową miasto otrzymało od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, którzy na ten cel przeznaczyli środki w kwocie po 333 tys. zł.



- W ramach projektu powstało boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej oraz budynek sanitarno -szatniowy. Dodatkowo na terenie kompleksu, znajdują się bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią do skoku w dal, a także otwarte trybuny na 120 miejsc. Zamontowane oświetlenie umożliwia korzystanie z Orlika po zapadnięciu zmroku – poinformował Leszek Znamirowski, zastępca burmistrza miasta Jasła.


Administratorem obiektu jest Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle. Animatorem sportu jest Wojciech Kopeć, który prowadzi zapisy korzystania z kompleksu od 15 do 21.30 bądź telefonicznie dzwoniąc na numer: 604 564 568.
(icz)
