Kolejny pożar samochodu
14
Do kolejnego pożaru samochodu doszło dzisiaj około godziny 16:15 na ulicy Grunwaldzkiej. Tym razem zapalił się fiat Uno. Do akcji gaszenia samochodu natychmiast zostali zadysponowani strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, którzy dogasili palącą się komorę silnika samochodu.



Z informacji uzyskanych od biorących udział w akcji strażaków wynika, że przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika.
- Nasze działania polegały na podaniu jednego prądu piany gaśniczej na komorę silnika palącego się samochodu, oraz dogaszeniu palącego się osprzętu silnika – mówi kierujący akcją gaśniczą Kpt. Andrzej Bugajski.
Straty wstępnie oszacowano na około 4 tys. zł.
Zdjęcia nadesłał nasz czytelnik KIC.

Red.
Z informacji uzyskanych od biorących udział w akcji strażaków wynika, że przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika.
- Nasze działania polegały na podaniu jednego prądu piany gaśniczej na komorę silnika palącego się samochodu, oraz dogaszeniu palącego się osprzętu silnika – mówi kierujący akcją gaśniczą Kpt. Andrzej Bugajski.
Straty wstępnie oszacowano na około 4 tys. zł.
Zdjęcia nadesłał nasz czytelnik KIC.

Red.
