Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejny pożar samochodu

14
Do kolejnego pożaru samochodu doszło dzisiaj około godziny 16:15 na ulicy Grunwaldzkiej. Tym razem zapalił się fiat Uno. Do akcji gaszenia samochodu natychmiast zostali zadysponowani strażacy z Państwowej Straży Pożarnej,  którzy dogasili palącą się komorę silnika samochodu. 




Z informacji uzyskanych od biorących udział w akcji strażaków wynika, że przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika.

- Nasze działania polegały na podaniu jednego prądu piany gaśniczej na komorę silnika palącego się samochodu, oraz dogaszeniu palącego się osprzętu silnika – mówi kierujący akcją gaśniczą Kpt. Andrzej Bugajski.

Straty wstępnie oszacowano na około 4 tys. zł.

Zdjęcia nadesłał nasz czytelnik KIC.



Red.
Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lolo.
dnia 03.06.2010, 23:22 · Zgłoś
fiata to nawet nowego z salonu niechcialbym za darmo do szmelc lepiej już kupic jakiegoś starszego woldzwagena przynajmniej niemiecki.:)))
Odpowiedz
0
@ do FUNPAWLAKA
dnia 03.06.2010, 13:46 · Zgłoś
A co ma do pożarów jakiś strażak Waldi??? Gościu ale sie osmieszyles tym komentarzem. Straż jest od gaszenia i to wiedza juz małe dzieci, a ty jakiegoś strażaka chcesz ośmieszyć na forum? hahaha wez wyjdz na zewnatrz i przewietrz mózg bo chyba od siedzenia przy kompie troche!!! ci sie zlasowal:)
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 03.06.2010, 13:11 · Zgłoś
kolejny szrot....
Odpowiedz
0
@ vxc
dnia 03.06.2010, 13:03 · Zgłoś
do jestem z jasła :) Masz racje :D
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 03.06.2010, 11:50 · Zgłoś
Oj coś te Fiaty często się [...].Ja też mam idę popatrzyć do niego,czy jeszcze jest cały.:-)
Odpowiedz
0
@ Ramona :P
dnia 03.06.2010, 11:47 · Zgłoś
Nooo.. Co dzien to nowa sensacja.. szkoda ze zadnych dobrych wiadom.. nie piszecie.. Tylko jak nie pozary to powodzie.. Masssmedia..
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 03.06.2010, 01:37 · Zgłoś
Uno raczej stoi na Floriańskiej a nie Grunwaldzkiej...straty szacowano na 4tyś zł. a Uno kosztowało 2500zł :P
Odpowiedz
0
@ Jestem najmądrzejszy
dnia 02.06.2010, 22:54 · Zgłoś
To pewnie jakiś seryjny podpalacz!
Odpowiedz
0
@
dnia 02.06.2010, 22:50 · Zgłoś
niech kupują więcej złomów z zagranicy!!!
a potem sie dziwie ze sie pali!!
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 02.06.2010, 22:19 · Zgłoś
Co ma instalacja gazowa do rzeczy?najczęstsza przyczyna to felerne przewody paliwowe ciekawe czy komuś przyszło do głowy wymienić na nowe conajmniej co4 lata
Odpowiedz
0
@ uno
dnia 02.06.2010, 20:27 · Zgłoś
Uno to samochód, który pali sie najczesciej. Założę się, że ten miał instalacje gazową.
Odpowiedz
0
@ Nie fiat
dnia 02.06.2010, 20:18 · Zgłoś
[...] się te fiaty. Fatum jakieś?
Odpowiedz
0
@ funpawlaka
dnia 02.06.2010, 19:17 · Zgłoś
no i co na te pożary naczelny wódz wszystkich strażaków czyli Waldi Pawlak -portret pamieciowy człowieka ,damski bokser , król dowcipu i król strzelców zarazem -strzelców do zwierzyny
Waldi na prezydenta -wszystkich [...]
Odpowiedz
0
@ clashtorny
dnia 02.06.2010, 19:02 · Zgłoś
W tym miejscu ciągle się coś dzieje jak nie stłuczki to pożar ;/ nawiedzona krzyżówka
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.