Kolejny sukces ucznia z Trzcinicy
Kolejny sukces uczniów w Trzcinicy Uczeń Technikum Ogrodniczego w Zespole Szkół im. prof. Teodora Marchlewskiego w Trzcinicy Bartłomiej Augustyn zajął II miejsce w XXVI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, która odbyła się w dniach 20 – 21 kwietnia w Nawojowej koło Nowego Sącza.


W rywalizacji brało udział 150 uczniów z województw: śląskiego, podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Etap okręgowy składał się z dwóch części: z testu wiedzy i części praktycznej. Bartłomiej Augustyn będzie reprezentował region na Olimpiadzie Centralnej w Miętnem koło Garwolina. Mamy nadzieję, że powtórzy on sukces swoich starszych kolegów, którzy po tytuł laureata OWiUR sięgali 15 razy. Warto nadmienić, że pozostali reprezentanci ZS w Trzcinicy zdobyli: Michał Świędrych VIII miejsce, Adrian Kamiński XI miejsce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
