Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolizja drogowa na 3-go Maja

109

Wczoraj, 27 lipca około godz. 15 na ulicy 3-go Maja doszło do kolizji pięciu samochodów osobowych. Mimo uszkodzenia pojazdów, nikt nie ucierpiał.


- Z zebranych informacji wynika, że kierująca mazdą 323 dwudziestolatka nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył forda mondeo. Siłą uderzenia ford wjechał w tył stojącego przed nim opla astrę, a ten uderzył w fiata punto. Ponadto jadący za mazdą kierowca poloneza również nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w jej tył. - poinformował nas Łukasz Gliwa, Rzecznik Prasowy KPP w Jaśle.

Żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny, kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne czterech samochodów, które z powodu uszkodzeń nie nadawały się do dalszej jazdy. Sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami karnymi.

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 109

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Miro Maro
dnia 28.11.2019, 21:01 · Zgłoś
Ten poldek ma tylko złamany zderzak lekko wgniecione błotniki i maskę
a mazda cały przód skasowany.
Odpowiedz
2
@ Lenka
dnia 01.08.2010, 10:08 · Zgłoś
Z czego wszyscy się tak niektórzy naśmiewają i po co? Byłam nad morzem i facet przyjechał z Poznania ... warszawą i jeszcze ciągnął za sobą przyczepę. Jakoś nikt nie wyzywał mu od [...]. Ważna jest pasja, a nie pozerstwo.
Odpowiedz
1
@ Poldkomaniak
dnia 01.08.2010, 01:09 · Zgłoś
Co za [...] ! [...] tuning ?! Polowa zakichanych szpanerów w tigrach golfach i calibrach z przyklejonymi lotkami na klapie bagaznika i rynną zamiast tłumika mysla zę mają fury ? ledwo 80 KM pod maską a auto wygląda jak by miało odlecieć pfff. I kto tu mówi o wiejskim tuningu ?! Jak dla mnie ten poldek kosi większość "super bryk " w Jaśle a na dodatek ma zapedy na drifting bo naped na tylnią oś ! To sie nazywa fura. Jak dla mnie 10/10 dla poldka i kondolencje po stracie takiej maszyny ;) Czekam na nowa odsłonę ;)
Odpowiedz
0
@ lbk
dnia 31.07.2010, 20:24 · Zgłoś
jak oni mogą umieć jezdzic jak to [...] jak oni piszą jakas [...] lub chfile czy majom,co za [...] do szkoły
Odpowiedz
-1
@ lbk
dnia 31.07.2010, 20:20 · Zgłoś
nic dziwnego podkarpackie i świętokrzyskie to najgorsi kierowcy a w szczegolności jasło,jak widze te rejestracje to ciarki mi przechodzą co mogą zrobić
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 31.07.2010, 11:53 · Zgłoś
ludzie nauczcie sie jeżdzić tymi autami a potem sie popisujcie
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 31.07.2010, 11:50 · Zgłoś
przestałem sie przejmować tym że ludzie majom auta a ja nie bo majom auto a za chfile go nie majom ja zamiast auta wole mieć dziewczyny
Odpowiedz
0
@ GOLF GTI
dnia 31.07.2010, 10:04 · Zgłoś
NIE WIECIE NIC O TYM POLONEZIE,A CHŁOPACZEK ZNA SIĘ NA RZECZY JEST BARDZO DOBRY W TYM CO ROBI.KTO PATRZY NA SAMOCHÓD GORSZEJ KLASY TO MA POGARDĘ DLA TAKIEGO SAMOCHODU.NIE ZAWSZE TAK JEST.
Odpowiedz
0
@ pol
dnia 31.07.2010, 06:29 · Zgłoś
supr [...] tuning pasuje do skałby na złom
Odpowiedz
0
@ kolejna stłuczka
dnia 30.07.2010, 21:34 · Zgłoś
dlaczego nie ma artykułu na temat wypadku kilku aut w przysiekach w którym uczestniczyła cięzarówka załadowana drzewem było to 29 lipca około godz 15
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 30.07.2010, 18:51 · Zgłoś
super extra [...] tuning;p
boże taki [...] załozy tłumnik od traktora i jedzie 30 km/h zeby go ludzie widzieli jakie to on auto nie ma;pMASAKRA hahah
Odpowiedz
-2
@ do sven
dnia 30.07.2010, 08:01 · Zgłoś
[...] wole Golfa albo passata niż jakiegoś muloneza
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 29.07.2010, 23:02 · Zgłoś
do Svena - to może pochwal się jaką jezdzisz furą
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 29.07.2010, 23:01 · Zgłoś
A tam z tylu za Polonezikiem jest reklama - Poczuj Moc hehe Pasuje do tematu :)
Odpowiedz
-2
@ antywiesniak
dnia 29.07.2010, 22:39 · Zgłoś
denerwowal mnie ten polonez na miescie teraz ciesze sie jak [...] ze ma [...] stuczona hahaha a ty !! doheh!! tak czymaj hehe [...] zaniedlugo zaczna traktory jak to mowia tuningowac haha
Odpowiedz
0
@ se se se
dnia 29.07.2010, 22:02 · Zgłoś
hej fajna była ta 20 latka której zasadzil w [...]?? Apropo's ja Jasła nie nazwałbym miastem to raczej dziura jest zabita dechami - nuda, szarośc i cwaniactwo!! najwazniejsze ze sie nikomu nic nie stało!! Pozdrawiam - były mieszkaniec jASŁA :/
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 29.07.2010, 15:42 · Zgłoś
ej capki nie macie lepszego a zaloze sie ze polowa z was chciala by miec tego poldka [...] antena cb i tyle macie!!!
Odpowiedz
0
@ aśka
dnia 29.07.2010, 14:23 · Zgłoś
popieram cie gigi :D w środku poloneza jest super. wszystko jest nowe tylko obudowa stara. :)
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 29.07.2010, 11:38 · Zgłoś
[...] używają teraz nowych golfów i passatów rok produkcji 1988-1994 przebieg 300 tysięcy km.to sa nowe samochody dla nich a ha jeszcze dochodzi audi 80,którego produkcja została zakończona w 1992 roku.
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 29.07.2010, 10:44 · Zgłoś
ale urwał !!! ALE TO BYŁO DOBRE !!!
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 29.07.2010, 10:19 · Zgłoś
Do administratora i władz jasła :mam propozycję:)aby na rynku ustawić piaskownice to dzieciarnia zamiast pisać bzdurne komentarze i czepiać się nie wiadomo czego miałaby się gdzie wyżyć :}.w razie czego zabiorą zabawki i do domu:)hahahaahaaaa,bo większość nie dorosła jeszcze do komentowania czegokolwiek,bez urazy dla tych co znają się na rzeczy i piszą rzeczowe komentarze.
Odpowiedz
1
@ gigi
dnia 29.07.2010, 10:11 · Zgłoś
Osobiście znam właściciela bardzo dobrze i od razu mówię, że nie jest z Jasła... Wiem, że bardzo bardzo dużo czasu spędził na to, żeby zrobić ten samochód. I wiem ile pracy go to kosztowało. Ale robił to z wielką pasją i na pewno zna się na rzeczy. I skoro jemu się podoba to tak sobie zrobił i nikomu nic do tego. I potwierdzam, że "futero" w środku jest ;D
Odpowiedz
0
@ aśka
dnia 29.07.2010, 10:10 · Zgłoś
oj [...] [...] <lol2>! chyba narazie nie przyjedziesz do mnie i ziomka <lol2>! :)
Odpowiedz
0
@ siadg
dnia 29.07.2010, 08:19 · Zgłoś
ciekawe kto dał takiej dziewczynie prawo jazdy jak ona nawet jeździć skandal tak nie powino być
Odpowiedz
0
@ do hahahahhaha
dnia 29.07.2010, 08:08 · Zgłoś
Teraz to Ci może zrobić ale ślad na [...] hahahahaha a nie na tym boisku dla dzieci XD
Odpowiedz
0
@ Ja A4
dnia 29.07.2010, 01:14 · Zgłoś
odnosnie stozka..otoz to [...] jest tak skonstruowane azeby przepuszczalo wieksza ilosc powietrza,czyli wylapuje mniej [...] z drogi cierpi na tym dolot i silnik..gdyby poldki mialy przeplywomierz to za chwile by sie zabrudzily w nim termistory i w efekcie moc silnika by spadla gdyz byly by ciete dawki paliwa.
Odpowiedz
1
@ doWszystkichZnawców
dnia 29.07.2010, 00:30 · Zgłoś
Czepiacie się poloneza jako samochodu, tego poloneza konkretnie, czy właściciela? Bo teraz to ja już sam się pogubiłem. Polonezy, maluchy, golfy II i inne starsze auta powinny iść na złom!? A ja wam mówię taki [...] !!! Nie liczy się model. Liczy się pasja!!! Nie znam właściciela, nie wiem czy stać go na nowsze auto, czy nie. Ale może akurat on nie chce innego niż polonez, mimo że stać go na lepszy pojazd niż połowa komentujących. Osobiście przesiadłem się z Fiata 126P w "lepsze" auto, ale teraz chętnie bym sobie jeszcze kupił maluszka, gdyż trochę przeszedłem z tym samochodem i przywiązałem się do tego modelu. I niech nikt się ze mnie nie śmieje jak będę nim po jaśle jeździł, bo stać mnie na lepszy, ale to jest pasja i sentyment.


A do tego co się wypowiadał na temat filtrów stożkowych też mam dwa słowa.
Po pierwsze Ci co nie są w temacie mogą myśleć że stożek dodaje mocy. W rzeczywistości jest tak, że większą powierzchnią zasysa powietrze dzięki czemu mieszanka jest bogatsza w powietrze, co ma wpływ na pracę silnika, jego spalanie i osiągi. Nie jest to jakiś znaczny przyrost mocy, ale z odpowiednim dolotem i przegrodą, żeby ciepłego powietrza nie łapał daje efekty.
A po drugie zakładając taki filtr otrzymuje się fajny dźwięk jak się auto na obroty wkręca.

Więc nie pisz że gość wierzy że dostał mocy, bo jeżeli zrobił dolot i wydech przelotowy, to na pewno zwiększyła się mu moc.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 29.07.2010, 00:06 · Zgłoś
Ale urwał ale to było dobre!!!;)
Odpowiedz
0
@ ddbb
dnia 28.07.2010, 23:14 · Zgłoś
a tak mi sie podobal:(
Odpowiedz
0
@ x-men
dnia 28.07.2010, 22:08 · Zgłoś
co sie czepiacie auta wara od nie go dekle
Odpowiedz
0
@ Hubert
dnia 28.07.2010, 21:58 · Zgłoś
co wy macie od kolesia co może go niestaĆ nie założe sie że nikt z was niema auta po tuningu...
Odpowiedz
0
@ Przemek
dnia 28.07.2010, 21:24 · Zgłoś
Poldek jest z Jasła :)
Odpowiedz
0
@ aw
dnia 28.07.2010, 20:59 · Zgłoś
[...] się do tego poldka jak [...] do buta
Odpowiedz
0
@ K-9
dnia 28.07.2010, 20:52 · Zgłoś
Macie się z czego śmiać [...] czy miastowy jeden pieron.Podobało się właścicielowi to sobie takie zrobił.Dam sobie rękę uciąć że Ci co są anty jakaś część z was ma coś pozmieniane w swoich autach albo jeździ autem tatusia.
A co do panny która jechała mazda, to naprawdę jesteście udani każdemu się zdarza.Chwila nieuwagi i kolizja jest a wy macie najwięcej do powiedzenia.
Odpowiedz
0
@ czeczen
dnia 28.07.2010, 20:20 · Zgłoś
koledzy osobiście wydziałem jak właściciel tego poldka kupował zawieszenie:) naprawde części tego samochodu są godne podziwu np..
hamulce nawierty nacinane i wentylowane EBC
zawieszenie polimerowe(nie całe)
spręrzyny przednie Koni:)
doloty silnika SIMITA
znawycy wiedzą co to znaczy poprostu dla tych [...] którzy zazdroszczą pogarda ŻaL ŻaL ŻaL!!!
Odpowiedz
0
@ kormoran
dnia 28.07.2010, 20:19 · Zgłoś
A mógł chłop jezdzic..... buhehehehehe
Odpowiedz
0
@ kiler
dnia 28.07.2010, 20:10 · Zgłoś
ej bałwany jak macie choć troche pojęcia o przeróbkach i częściach jaki były założone w tym poldku to głópot byście nie pisali sam dastarczałem temu klijentowi paczke z częściami i te chamulce to nie farba tylko zaciski od lansera a tarcze i klocki to EBC jeśli coś wam to mówi a o reszte pytajcie właściciela jak będzie chciał to powie bo w sumie młody chłopaczek ale pogadany i wiedze w temacie ma dużą
Odpowiedz
1
@ ON
dnia 28.07.2010, 19:50 · Zgłoś
Poloneza jeszcze naciagnie i bedzie jezdził nic mu sie takiego nie stało pas przedni i tyle
Odpowiedz
0
@ Polonez
dnia 28.07.2010, 19:50 · Zgłoś
Fabryczne felgi 13 cali w Polonezie to było nieporozumienie, a właściwie pamiątka po Fiacie 125, konstrukcyjnie tkwiącym w roku 1967.
Takie 15 czy 16 calowe koła pasują do tego samochodu idealnie, a poza tym poprawiają właściwości jezdne i stabilność w zakrętach.
Odpowiedz
0
@ M.Z.
dnia 28.07.2010, 19:47 · Zgłoś
Nie ten [...] co ze wsi tylko ten co się po chamsku zachowuje,ciekawe co byście pisali jak by to wasze zdjęcia tu były?A co boli was że chłopak zamiast ćpać i [...] [...] pod parasolem lubi samochód i robi koło niego?A swoją drogą ja też mam poloneza i nie zamienił bym go na te naszpikowane elektroniką konserwy,więc dajcie dzieci z piaskownicy spokój czyje jaki bo każdy ma co ma i na co go stać,a wyśmiać każdy może tylko najpierw nich pokaże że potrafi lepiej. i nie śmiej się bratku z czyjego upadku-bo dzisiaj moje a jutro twoje,a bratek się śmiał i to samo miał.czego nikomu nie życzę ,a jeszcze tak zapytam ile naprawdę w jaśle jest prawdziwych mieszczan?reszta nie wymaga komentarza.
Odpowiedz
0
@ ON
dnia 28.07.2010, 19:46 · Zgłoś
A pokażcie wy jakie macie swoje bryki bujacie sie tatusia autem lub za tatusia pieniadze i kozaczycie ciekawe jak by wam przyszło zarobic na prawko i na auto to ciekawe czym byscie jezdzili,a poldek spoko zrobiony ze smakiem
Odpowiedz
0
@ Ja A4
dnia 28.07.2010, 19:39 · Zgłoś
DO J. XTREME ...

Futero to ty masz kolo [...] xDD ja tam na siedzeniech widze zoledzie xDD
Odpowiedz
0
@ Te
dnia 28.07.2010, 19:35 · Zgłoś
Taa taa...Polonez na pewno ma podrasowany silnik do 150 KM, i do tego(jak widac na zdjęciach) [...] instalacje gazową I gen.
Odpowiedz
0
@ hahahahhahaha
dnia 28.07.2010, 19:22 · Zgłoś
jaki żal znam tego gościa ma jak robił ślady na naszym stadione na dzielcu to teraz ma niech [...] dobrze mu tak
Odpowiedz
0
@ Robson
dnia 28.07.2010, 18:47 · Zgłoś
Super jest ten stjuningnowany polonez :D
Odpowiedz
0
@ lalala
dnia 28.07.2010, 18:28 · Zgłoś
ale jestescie [...] szczaly szkoda gadac ...
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 28.07.2010, 17:53 · Zgłoś
Każdemu sie może prztrafic> Co tu sie nabijać?
Odpowiedz
0
@ Kamillo
dnia 28.07.2010, 17:30 · Zgłoś
Poldolot spoko nawet;)
Nie wiem czego się tak go czepiliście co niektórzy ;)
Odpowiedz
0
@ egzaminy...
dnia 28.07.2010, 17:29 · Zgłoś
jak laska zadała prawko w mini to się wcale nie dziwie ze pomyliła gaz z hamulcem... brawa dla tego co dał jej prawko założę się że to był fdacet...
Odpowiedz
0
@ PERSPEKTYWA...
dnia 28.07.2010, 17:14 · Zgłoś
Do: lukaszjp ip: 109.197.171.*
Nie rozumiem co ma antena CB wspólnego z tuningiem :D [...] mnie koleś. Pobiłeś tu Wszystkich!
Odpowiedz
0
@ Dave
dnia 28.07.2010, 17:11 · Zgłoś
czy to miejski czy [...] tuning a jaka to różnica??? jedni mają trochę nowsze modele a inni starsze. to co ich łączy to [...] bryki, techno i zimny łokieć!!!
Odpowiedz
0
@ jksfjsdkfj
dnia 28.07.2010, 17:11 · Zgłoś
poldek jak się patrzy nic tylko pallić a z jasła na lawecie jechać bo nie odpali haha
Odpowiedz
0
@ ekspert
dnia 28.07.2010, 17:06 · Zgłoś
nawwrt hamulce ferrari nie pomogly ;]
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 28.07.2010, 16:51 · Zgłoś
Tuningowac mozna wszystko ale z glowa. Nie wiedzialem, ze sa jakies specjalne samochody przeznaczone do tuningowania ;D I tuning to nie tylko silnik ; ) zreszta malo osob jest takich, ktore stac na tuning silnika :)
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 28.07.2010, 16:44 · Zgłoś
chłopie to jes [...] tuning nie zal mi pracy bo to wyglada jak nie powiem co poprostu [...] tjuning jeden po jasle jezdzi fajny poldek caro srebny 17 calowe fele i silnik 1.6 Turbo to jest cos auto nie pozorne a leci a ten co wygladam ma a jedzie max 120 km/h
Odpowiedz
0
@ JANKO WODNIK
dnia 28.07.2010, 16:41 · Zgłoś
co wy chcecie od poloneza fajnie zrobiony i bez żadnej [...],nie wiem czy to ten poldek,ale jest taki z pasami przez środek który ma chyba 130 albo 150KM.Więc wszystkie te buraki co się z niego naśmiewaja dawno by byli odstawieni w tyle przez takiego poldka.A wtedy to kopara by opadła.
Odpowiedz
0
@ Ja A4
dnia 28.07.2010, 16:39 · Zgłoś
Skoda (skodziarze, kapelusznicy, emeryci), VW (wieśwagenowcy, szrotowcy, dresiarze), BMW (przestępcy, bandyci, szpanerzy), Mercedes (bauerzy, wsiochy, gangsterka), Koreańskie KIA, Hyundai (tandeta, wstyd), Toyota (akwizytorzy, stare [...]), Volvo (toporne, drogie, chińszczyzna).
Odpowiedz
0
@ hmm..
dnia 28.07.2010, 16:25 · Zgłoś
noo poldas pierwsza klasa teraz to już szkoda ale wcześniej jeszcze można bybyło dobry gwint wrzucić i malina
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 28.07.2010, 16:17 · Zgłoś
ktossmasz całkowitą racje.Popieram cie w 100%
Odpowiedz
0
@ stoje obok
dnia 28.07.2010, 16:09 · Zgłoś
polonez fajnie zrobiony co wy do niego macie??mi się podoba
każdy z autka robi to co mu się podoba bo to dla siebie robi a nie dla ludzi którzy jedyne co wiedza to " ło jacie ale tjunik" oj ludzie zamiast pisać coś mądrego to na siebie najeżdżać i wyzywać od [...] [...] itp normalnie Polska właśnie to jest kiedy to się zmieni no kiedy ja już nie wiem co myśleć o obecnej " młodzieży" przyszłości Polski tylko się [...] albo uciekać z kraju żeby nie widzieć konsekwencji
Odpowiedz
0
@ kulk a
dnia 28.07.2010, 16:03 · Zgłoś
banda [...] się dorwała do komentowania, bo zobaczyli na zdjęciu poloneza...
Odpowiedz
0
@ ktoss
dnia 28.07.2010, 15:56 · Zgłoś
Odezwały sie [...], co drugi ma szyby zdymione, co odłażą i z czterema batami na dachu haha^^ a najwiekszy "wieś tuning" jest w mieście... i jeszcze głupio pisza... zal
Odpowiedz
0
@ e mem
dnia 28.07.2010, 15:46 · Zgłoś
wszyscy mieli auto casco???
Odpowiedz
0
@ gibon
dnia 28.07.2010, 15:33 · Zgłoś
śmiejcie się [...] szkoda tego poldka
ładnie zrobiony:) mi to szkoda tylko tego turba które popękało razem z chłodnicą oleju:(
a powiem jeszcze ŻAL dla tych którzy nie doceniają ludzkiej pracy!!!
Odpowiedz
0
@ J. XTREME
dnia 28.07.2010, 15:28 · Zgłoś
Jak nigdy w tym polonezie nie jezdziłeś to nie gadaj bo ma fajny tuning i futero w środku!!! A jak coś nie pasi to nie pisz komentarzy bo pewnie jeździsz na rowerze! :D hehe
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 28.07.2010, 15:17 · Zgłoś
poldek pewnie turbo nitro intecooler :D z 560 KONIKów i jeden pasierb :D
Odpowiedz
0
@ Ja A4
dnia 28.07.2010, 15:13 · Zgłoś
o boshe ale wieski tuning tego poldka XDD..gosc wierzy w stozki xDD..mysli ze to mu da kopa!!..chlopie w jakim swiecie ty zyjesz ;)
Odpowiedz
0
@ Rolexxx
dnia 28.07.2010, 15:04 · Zgłoś
sami [...] jezdzicie golfami 2 zgnitymi jak [...] babki a sie smiejecie z calkiem fajnie zrobionego poldka. Każdy jezdzi czym go stać !!!
Odpowiedz
0
@ fh
dnia 28.07.2010, 14:53 · Zgłoś
jaki mondeo poldek jak sie pa3:D
Odpowiedz
0
@ jajajaj
dnia 28.07.2010, 14:49 · Zgłoś
BAT - POLDEK is the Best !!!!!!
Odpowiedz
0
@ dwdwdwdwdwfedbtr
dnia 28.07.2010, 14:31 · Zgłoś
ale [...] poldziu hahahahahaha masakra [...]
Odpowiedz
0
@ hgfhgf
dnia 28.07.2010, 14:17 · Zgłoś
teraz jeszcze lepszy tuning bedzie bo to jest caly [...] :D
Odpowiedz
0
@ seb
dnia 28.07.2010, 14:09 · Zgłoś
[...] kakkerlaki z jasla
Odpowiedz
0
@ Sroka
dnia 28.07.2010, 13:56 · Zgłoś
Oj [...] haha^^^
Odpowiedz
0
@ polonezz
dnia 28.07.2010, 13:36 · Zgłoś
od razu [...] ... poprostu lubi motoryzacje i kocha swoje autko
Odpowiedz
0
@ gigi
dnia 28.07.2010, 13:27 · Zgłoś
[...] nie martw się, będzie dobrze ;)
Odpowiedz
0
@ lk
dnia 28.07.2010, 13:23 · Zgłoś
[...], piszczie swoje idiotyczne komentarze na portalach [...],
Odpowiedz
0
@ bodzio
dnia 28.07.2010, 13:17 · Zgłoś
[...] zastanów się co piszesz.
Odpowiedz
0
@ do hm
dnia 28.07.2010, 13:17 · Zgłoś
Tuningować można, ale samochody, które są do tego przeznaczone i mają sportowy charakter. A nie POLONEZA. Pozatym tuning to po pierwsze podrasowany silnik i osiągi a nie plastiki. Porażka i [...]. Wolę jezdzić zwykłym polonezem niż takim zwieśniaczonym
Odpowiedz
0
@ alu
dnia 28.07.2010, 13:13 · Zgłoś
piszcie co chcecie, ale poldek ma najładniejsze alusy z tych aut na zdjęciach. A czerwone zaciski? nie każdy lubi jak mu się rdza sypie z auta, więc właściciel sobie pomalował. A że na czerwono, to co w tym złego??? Nie każdy kolor jest dostępny w farbach odpornych na temperaturę, ale skoro ktoś o tym nie wie i maluje pierwszym lepszym "szprajem" za piątkę to nic dziwnego, że teraz komentuje. A potem pyta tatusia czemu mu farba odchodzi.
Odpowiedz
0
@ wiochmen
dnia 28.07.2010, 13:09 · Zgłoś
Może i zalatuje [...] poldek z fotki, ale takiego "tuningu" jakiego dokonali rasowi jasielscy mieszczanie na materii przejścia pod ulicą Metzgera, nie uświadczy w całym naszym pięknym województwie ...
Odpowiedz
0
@ xyxyxy
dnia 28.07.2010, 13:06 · Zgłoś
Ale felgi przydały by się z tego Poloneza :) i jeszcze ten dolot ze stożkiem :)
Odpowiedz
0
@ RaStA
dnia 28.07.2010, 13:04 · Zgłoś
o lol zatankował Verve i nie ogarnoł(poczuł moc) haha
Odpowiedz
0
@ raf
dnia 28.07.2010, 13:02 · Zgłoś
hahahah teraz tego poldka to tylko na złom ... chyba ze bedzie jeszcze bardziej tuningowany hahahha z ktorej to [...]?
Odpowiedz
0
@ lukaszjp
dnia 28.07.2010, 12:59 · Zgłoś
,, Ale go otłukują dzisiaj,, xD piszecie o wiejskim tuningu a założę się, że połowa z was ma radia cb i wielkie anteny i się podniecacie to dopiero wieś ahha mobilki haah źenada fajnie wygląda Poldek z reklamą w tle poczuj moc xD
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 28.07.2010, 12:53 · Zgłoś
A ja wam wszystkim powiem jedno: ALE URWAŁ!!!! :-)))))
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 28.07.2010, 12:49 · Zgłoś
Śmieja sie Ci co ich nie stać na przerobienie auta i nie maja na tyle rozumy aby go przerobić;D haha i jezdza tatusia autem, zwykłym tanim oplem hahaha!! zaaal
Odpowiedz
0
@ yyy
dnia 28.07.2010, 12:45 · Zgłoś
te owiewki i zderzaki w tym poldolocie dają jakies 100KM!!! wiec sie nie śmiejcie:)
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 28.07.2010, 12:44 · Zgłoś
Re:rfv. Chodziło ci pewnie o KM/konie mechaniczne/ , a nie o km /kilometry/ Mądryś
ale powrót do podstawówki przydał by ci się.
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 28.07.2010, 12:41 · Zgłoś
alusy i przyciemnione szyby to oznaka wiejskiego tuningu? : ) 'radio na full' to tez raczej nie tuning tylko wewnetrzna potrzeba kierowcy =D znawco od siedmiu bolesci :]
Odpowiedz
0
@ aw
dnia 28.07.2010, 12:39 · Zgłoś
każdy jeździ tym co ma i jak sobie zrobi koło tego auta to jest jego spawa, a wam się może podobać albo nie ale nikt was o zdanie nie pyta więc po co te komentarze [...] one są właśnie [...]
Odpowiedz
0
@ do heh
dnia 28.07.2010, 12:22 · Zgłoś
Ty pewnie jezdzisz stuningowanym maluchem haha. "żal.pl" widzę, że jesteś z pokolenia fotka.pl
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 28.07.2010, 12:21 · Zgłoś
mazda na ostatnim zdjęciu wygląda jak pijana żaba
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 28.07.2010, 12:20 · Zgłoś
[...] z miasta się odezwali to nie jest [...] tuning , tylko miejski tuning to chyba polonez ze szkolnej hehe [...] tuning już teraz całkiem inaczej wygląda jest to tuning z klasą a miejski heh wystarczy spoglądnąć na stronkę poboczem.pl [...] hehehe i jeszcze jedno żal.pl
Odpowiedz
0
@ heh-->ZAl!
dnia 13.04.2011, 21:07 · Zgłoś
polonez ze szkolnej hahahha
Odpowiedz
0
@ ghfkf
dnia 28.07.2010, 12:14 · Zgłoś
+haha ale poldek
Odpowiedz
0
@ do carclub
dnia 28.07.2010, 12:08 · Zgłoś
no nie mam, jeżdżę zwykłą Vectrą B. Ale nie robie z niej jakiejś wieśniackiej choinki, typu spoilery, alusy i ciemne szyby, a noi radio na ful i zimny łokieć. STUNINGOWANY POLDEK [...] [...] I SNOBEM
Odpowiedz
0
@ Rozsądny
dnia 28.07.2010, 12:04 · Zgłoś
Tak, mądre wnioski, zamiast głupota kierowców to wnioskiem z tego zdarzenia jest "[...] tuning poloneza" :D Gratulacje forumowicze !!!
Odpowiedz
0
@ rfv
dnia 28.07.2010, 11:55 · Zgłoś
kupie tego polonez pewnie 200 km ma pod maska :):D
Odpowiedz
0
@ żal
dnia 28.07.2010, 11:53 · Zgłoś
super extra stjuningowany polonez:D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.07.2010, 11:48 · Zgłoś
hahahahha to pewnie przez ten tjuning nie wyhamowal lol
Odpowiedz
0
@ rubik
dnia 28.07.2010, 11:48 · Zgłoś
tak to jest no widzicie ślisko to niema żartów:)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.07.2010, 11:43 · Zgłoś
"Z zebranych informacji wynika, że kierująca mazdą 323 dwudziestolatka nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył forda mondeo. "
Reszta komentarza zbędna.
Odpowiedz
0
@ polonez 0,7
dnia 28.07.2010, 11:43 · Zgłoś
Czerwone zaciski nie pomogły, a miały skrócić drogę hamowania z 60 m do 59,9 m :D
Odpowiedz
0
@ carclub
dnia 28.07.2010, 11:37 · Zgłoś
do xx i dtmpower ! smiejesz sie a sam masz nie lepszy !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ byku
dnia 28.07.2010, 11:33 · Zgłoś
Co się czepiacie poloneza, bardzo ładny ( do wypadku oczywiście ). A sami macie pewnie cudne Ople Calibry z naklejkami dodającymi mocy SPARCO (śmiech na sali hahaa)
Odpowiedz
0
@ mituja
dnia 28.07.2010, 11:22 · Zgłoś
z ktorej [...] ten poldek???
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 28.07.2010, 10:59 · Zgłoś
ahahaha jaki [...] polonez! tuning [...] jest hahaha
Odpowiedz
0
@ dtmpower
dnia 28.07.2010, 10:55 · Zgłoś
[...] no i masz [...] tuning:))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.