Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolizja na skrzyżowaniu Krasińskiego i Szkolnej

36

Do zderzenia się dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 17.00 na skrzyżowaniu ulic Krasińskiego i Szkolnej. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa.

25-letnia kobieta jadąca daewoo lanos wraz z 4 miesięcznym dzieckiem i pasażerką nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Krasińskiego i Szkolnej nadjeżdżającemu pojazdowi marki Mazda 626.

Do szpitala trafiła kierująca daewoo wraz z pasażerką i dzieckiem oraz 35-letnia kobieta kierująca mazdą. Nikt nie doznał poważnych obrażeń i wszyscy zostali zwolnieni do domu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
1
@ SZLACHIC
dnia 24.07.2013, 09:38 · Zgłoś
dełu power :)))
Odpowiedz
-1
@ jaslanka
dnia 24.07.2013, 08:52 · Zgłoś
az dziw ze nic powaznego sie nie stalo- po Krasinskiego i Szkolnej jezdza jak [...] i policja nic nie robi
Odpowiedz
0
@ volvo
dnia 23.07.2013, 23:25 · Zgłoś
kobieta kierująca daewoo zeznała policji że zagadała się z mamą siedzącą obok i przegapiła znak ustąp pierwszeństwa,a mazda ma urwany amortyzator bo koło odpadło i zatrzymała się przed latarnią.Pani która kierowała mazdą ma naciągnięte ścięgno w odcinku szyjnym kręgosłupa i nie morze kręcić głową.a na ploty to niech idą gdzieś na kawe,a nie prowadząc samochód.polak mądry po szkodzie.
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 24.07.2013, 13:10 · Zgłoś
ciekawe skąd masz takie szczegółowe informacje... ?
Odpowiedz
0
@ jj
dnia 25.07.2013, 11:07 · Zgłoś
Masz bardzo bledne informacje bo pasazerka daewoo siedziala z tylu wraz z dzieckiem!
Odpowiedz
-2
@ był i widział
dnia 23.07.2013, 20:27 · Zgłoś
Tam jest 40, a redaktor mógłby się wysilić i sprawdzić wiarygodność swoich informacji. To mazda wymusiła..
Odpowiedz
3
@ moHer
dnia 23.07.2013, 17:31 · Zgłoś
Szkoda, że nie napisaliście z jakich kierunków jechali kierowcy, bo na zdjęciu widać co innego niż piszecie!

Dwa znaki dla jasności sprawy i problem rozwiązany ... władza chyba nie jeździ tą drogą, a prawie każdy kierujący na "obcych" numerach ma tam chwilę zawahania.
Odpowiedz
0
@ Land
dnia 23.07.2013, 13:52 · Zgłoś
Coraz więcej wypadków z paniami, może to wina instruktorów?
Odpowiedz
4
@ lol
dnia 23.07.2013, 13:03 · Zgłoś
droga z pierszeństwem to Szkolna więc w jaki sposób kierowca Daewoo jadąc Szkolną wymusiła pierwszeństwo ?
Odpowiedz
0
@ JASŁO
dnia 24.07.2013, 06:09 · Zgłoś
no właśnie miałem to samo pytanie napisać
Odpowiedz
0
@ znawca
dnia 23.07.2013, 11:32 · Zgłoś
Skoro na miejscu pracował technik policyjny który dokonał oględzin oraz fotografii miejsca zdarzenia to zdarzenie było zakwalifikowane jako wypadek a nie kolizja. Czyżby jasielskie media było kiepsko poinformowane?
Odpowiedz
0
@ nie znawca
dnia 23.07.2013, 22:51 · Zgłoś
Prawnie wypadek jest wtedy, kiedy są ofiary śmiertelne. Jeśli ofiar nie ma to jest kolizja.
Odpowiedz
1
@ Olo
dnia 24.07.2013, 06:27 · Zgłoś
No i sie nie popisałeś znajomością prawa.
Wypadek jest wtedy, kiedy lekarz orzeknie obrażenia powyżej dni 7 u któregokolwiek z poszkodowanych.
Odpowiedz
-3
@ KILER
dnia 23.07.2013, 08:39 · Zgłoś
jak się człowiek śpieszy to się [...] cieszy
Odpowiedz
3
@ mmm
dnia 23.07.2013, 06:12 · Zgłoś
Tam powinni zrobić sygnalizacje ślwetna i bylo by mniej kolizji:)
Odpowiedz
4
@ jan
dnia 23.07.2013, 06:06 · Zgłoś
na tym skrzyżowaniu należy zrobić stop
Odpowiedz
-6
@ UFO
dnia 23.07.2013, 01:15 · Zgłoś
Ja [...], jak się można zderzyć na ograniczeniu prędkości do 30 km/h?
Odpowiedz
-3
@ jaślan
dnia 23.07.2013, 00:15 · Zgłoś
niech tam wreszcie zrobią światła, bo to nie pierwszy raz
Odpowiedz
8
@ ponury żniwiarz
dnia 22.07.2013, 23:03 · Zgłoś
jakby znak pierszenstwa stal na swim miejscu a nie krzyżówkę wczesniej to by i [...] wiedziała jak jechac
Odpowiedz
-18
@ łodyniec
dnia 22.07.2013, 22:46 · Zgłoś
[...] za kierownicą to nawet na prostym jak .[...] skrzyżowaniu wypadek zrobi

łohohohohho
Odpowiedz
5
@ Do lodynca
dnia 23.07.2013, 15:09 · Zgłoś
masz racje w nie ktorych przypadkach tak jest jedzie nie patrzy na znaki a pozniej sa skutki jak widac na zdieciach a jak sie cos stanie to z duza buzka startuje bo to jest jego drugiego kierowcy trzeba patrzec na droge a nie myslec Bog wie o czym
Odpowiedz
-1
@ lucky
dnia 22.07.2013, 22:41 · Zgłoś
daewoo wygląda teraz jak BMW:D
Odpowiedz
19
@ [...]
dnia 22.07.2013, 22:40 · Zgłoś
Cyt. "Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi" - skoro pisze, że pojazdami kierowały kobiety to logika aż prosi aby napisać, że "kierujące pojazdami były trzeźwe".
To jest właśnie nieudolny portal pod względem stylistycznym.
Odpowiedz
-6
@ ja
dnia 22.07.2013, 23:01 · Zgłoś
profesor miodek się odezwał
Odpowiedz
4
@ lol
dnia 23.07.2013, 16:48 · Zgłoś
@ [...] - nie "pisze" ale JEST napisane ;)
Odpowiedz
-4
@ realita
dnia 22.07.2013, 22:25 · Zgłoś
licho nie śpi :)
Odpowiedz
-2
@ kierowca
dnia 22.07.2013, 22:15 · Zgłoś
daewo wyglada takjak by miało pierwszeństwo a mazda jest ustawioan tak jak by zostaął odrzucona po uderzeniu, albo ja sie myle albo red. nie zna przepisów ruchu drogowego i eni wie która ulica na tym skryzżowaniu jest gółwną. a któa podpożądkowaną.
Odpowiedz
0
@ kierowca do szkoły
dnia 22.07.2013, 23:15 · Zgłoś
Podporządkuj sobie ortografię, chyba , że wywodzisz to słowo od pożądania a nie od porządku.
Odpowiedz
4
@ gosc
dnia 22.07.2013, 22:09 · Zgłoś
Na tym skrzyżowaniu dużo aut już się zderzyło. Nikt nie myśli i jedzie na ślepo. Jak sie człowiek śpieszy to sie [...] cieszy i takie skutki.
Odpowiedz
-9
@ znający temat
dnia 22.07.2013, 21:50 · Zgłoś
To jest bezpiecznie, czy też nie, oto jest pytanie?
Odpowiedz
8
@ @hak
dnia 22.07.2013, 21:41 · Zgłoś
Tak to jest jak się śpieszy ... lepiej jechać z rozumem
Odpowiedz
-8
@ a
dnia 22.07.2013, 22:40 · Zgłoś
ale urwał ...
Odpowiedz
-5
@ benek
dnia 22.07.2013, 23:01 · Zgłoś
Ale to było dobre :D
Odpowiedz
-4
@ ?
dnia 23.07.2013, 09:21 · Zgłoś
hahaha klimatyzacja za ponad 2000 TYS śmiechu warte na allegrogo kupicie nowe za 799 złotych, nie trzeba przeplacać za naklejke firmy !
Odpowiedz
1
@ amivisage
dnia 23.07.2013, 20:57 · Zgłoś
Za szybko myślisz za wolno piszesz. To nie ten artykuł.
Odpowiedz
0
@ do amivisage
dnia 24.07.2013, 08:12 · Zgłoś
Nie pajacuj i pomyśl, chyba ze mysleć nie potrafisz. Pod reklamą nie mozna dodawać komentarzy to gdzieś musze napisać aby ludzie wiedzieli że na alledrogo można kupić za 1/3 taniej. Wcale nie muszą przepłacać !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.