Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolizja na skrzyżowaniu

15

Cztery samochody uczestniczyły w kolizji, do której doszło w piątek ok. godziny 11-tej na skrzyżowaniu ulic Krasińskiego z Jagiełły.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od jasielskiej policji wynika, że kierujący Oplem Corsą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej Fiatem Panda, doprowadzając do bocznego zderzenia się samochodów. Kobieta straciła panowanie nad Fiatem i najechała na tył Volksvagena Passata, który z kolei pod wypływem uderzenia najechał na tył Mercedesa Benza. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

(kp)

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ---
dnia 15.11.2010, 16:05 · Zgłoś
krzysiek dlaczego pani justyny gorczycy nie reklamujesz
Odpowiedz
0
@ C.
dnia 15.11.2010, 10:15 · Zgłoś
Hahahha xD macie racje co do zdjęć ;D
Karambol na Jaśle :P
Odpowiedz
0
@ Łyba
dnia 15.11.2010, 09:28 · Zgłoś
też tak jeżdżą
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 15.11.2010, 07:48 · Zgłoś
to była wina tego Benza,bankowo....podobno odjechał z miejsca zdarzenia;)
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 14.11.2010, 23:29 · Zgłoś
Sprawca wypadku na ostatnim zdjeciu ??
Odpowiedz
0
@ Jom
dnia 14.11.2010, 20:30 · Zgłoś
No i widzę tu kolejny wypadek, którego nie spowodowała kobieta, tylko była poszkodowana.... POWIEDZCIE TERAZ ŻE TO KOBIETY SĄ PIRATAMI DROGOWYMI I NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Benz-bęc
dnia 14.11.2010, 18:18 · Zgłoś
Benza Mercedesa
Odpowiedz
0
@ OBSERWATOR
dnia 14.11.2010, 17:27 · Zgłoś
CZTERY SAMOCHODY BRAŁY UDZIAŁ W KOLIZJI A FOTOGRAFOWI SPODOBAŁA SIĘ TYLKO PANDA
Odpowiedz
0
@ BARTI
dnia 14.11.2010, 17:25 · Zgłoś
TO WRĘCZ KARAMBOL
Odpowiedz
0
@ gwiazda ^^
dnia 14.11.2010, 16:55 · Zgłoś
Paranoja co się dzieje na tych drogach.
Odpowiedz
0
@ cxx
dnia 14.11.2010, 13:39 · Zgłoś
Hahahaha, nie pisze się mercedesa BENZA, tylko mercedesa BENZ
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 14.11.2010, 13:24 · Zgłoś
tak tak 4 auta uczestniczyły w kolizji i wszystkie 4 to fiat panda...najlepsze że wszystkie tego samego koloru :P
Odpowiedz
0
@ Lolo
dnia 14.11.2010, 12:50 · Zgłoś
i wszystkie 4 auta to fiaty?? w tym samym kolorze?? co za zbieg okoliczności.
Odpowiedz
0
@ semafor
dnia 14.11.2010, 12:25 · Zgłoś
nawet na swiatlach potrafia sie [...][...]!!
Odpowiedz
0
@ lucy
dnia 14.11.2010, 12:08 · Zgłoś
a ile latek miał domniemany sprawca i dlaczego musiało trafić na kobietę z regóły panie powodują bardzo mało wypadków
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.